Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nononoi

mamy które nie dawno urodziły kiedy wracacie do pracy ?

Polecane posty

Gość nononoi

ja za miesiąc ale obawiam się że to za szybko. urodziłam 2 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psitka
a nie ma obowiazkowego urlopu macierzyńskiego parę miesięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niom niom
Urlop macierzyński to nie przymus....można z niego zrezygnować lub mąż może go mieć...ale ja jednak wracam po urlopie macierzyńskim i po wykorzystaniu zeszłorocznego i tegorocznego,a że urodziłam bliżniaki to bedzie to chyba po nowym roku....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze slysze
ze urlop macierzynski to nie przymus. Art 180 KP § 5. Pracownica, po wykorzystaniu po porodzie co najmniej 14 tygodni urlopu macierzyńskiego, ma prawo zrezygnować z pozostałej części tego urlopu; w takim przypadku niewykorzystanej części urlopu macierzyńskiego udziela się pracownikowi-ojcu wychowującemu dziecko, na jego pisemny wniosek. Tak wiec te 14 tyg jest obowiazkowe, z pozostalych moze zrezygnowac. Urlop wychowawczy nie jest obowiazkowy. Poza tym jak ktos ma wlasny interes to wraca sobie do pracy kiedy chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak lewizny klepie...
a kto mu zabroni,lub da jeść.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie --wszystko zależy od formy zatrudnienia. Ja ostatnim razem wróciłam do pracy 2 dni po porodzie. Do dziś tego żałuję. Chociaż mogłam pracować z dzieckiem, więc nie było problemów m.in z karmieniem na żądanie. Nikt tego nie doceni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×