Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gram na weselach

Tak narzekacie na zespoły weselne, a co powiecie na...

Polecane posty

Gość Upstairs
A jakie Ineska i ta druga mają doświadczenie w graniu na weselach? Łolaboga, kolega też nie zakumał z tego, co zostało napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekzegarek
wiem czym ona sie zajmuje. pomogla nam przygotowac sie na wesele, i jestesmy jej wdzieczni. i to ona dogadala sie w naszej sprawie z zespolem. to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarekzegarek
o czym jest topik ? o tych co przygotowuja wesela czy o zespołach ? jak jestes jej wdzięczny to kup jej kwiatki,a tu wypowiadaj sie na temat!!!ineska doskonale sobie daje rade i nie potrzeba jej watpliwej wartosci pomagierów:o Chyba czasy dogadywania sie mineły,co ? Teraz podpisuje sie umowę.To bardziej cywilizowane niz dogadywanie sie w remizie przy flaszce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekzegarek
wlasnie, podpisuje sie umowe i kazda strona przedstawia warunki, ale juz tutaj osoba reprezentujaca zespol, wypowiedziala sie ze nie bedzie w umowie zamieszczac posilku, a co nie ma w umowie zapisane, to ... wiadome to. nie powinno sie miec pretensji. po drugie, u mnie to bylo tak, ze dogadalem sie z lokalem, czy place za gosci wliczajac zespol, kamerzyste,itp, a wlasciciel powiedzial ze mam wliczyc, wiec zaplacilem. ale jak przyszlo do wesela, myslalem ze wszystko jest uzgodnione, wiec nie musialem tego pilnowac, natomiast to lokal nie wywiazal sie z umowy i ''zapomnial'' o zaspole ,kamrzyscie,itp. A potem, wlasciciel zwalil wine na kelnerki. Wiec i takie przypadki sie zdarzaja. a co do odp. powyzej, to kupilem jej kwiatki, choc ''tylko'' przygotowala mnie i moja ''juz'' zone do pierwszego tanca, i gosci weselnych do Poloneza, to byla tez gosciem na naszym weselu. I wykazala sie bystroscia, bo zauwazyla - a my nie- ze jedzenie kelnerzy tylko nosza do centralnego stolu, wiec poszla\zapytac zespol,kamerzyste i fotografa czy dostali cieply posilek,a oni odp.ze nie, wiec poszla do kuchni ta sprawe wyjasnic, i kelnerzy zadbali o ich stoly. i za to jestem jej wdzieczny. choc byla ''tylko ' naszym gosciem. mozna naprawde wszystko zalatwic, a nie po cichu juz po fakcie sie zalic. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to faktycznie kolego
Ładnie potraktowałeś swoich pracowników, tj zespół. BRAWO. I właśnie o takich chamach, jak ty, jest ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarekzegarek
do odpowiedzi powyzej - czytaj uwaznie, podpisalem umowe z wlascicielem ze place za gosci i za zespol, kamerzyste i fotografa. mieli bys wszyscy obsluzeni. tak bylo na poczatku. jak poszedlem po alkohol do piwnicy,a gosice jedli obiad, to wtedy sie zorientowalismy ze wlasicciel olal umowe i moich gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w ktorym poscie nieuku
jakis zespół zgłaszał pretensje ze nie dostał jedzenia ? kolejny tuman co przeczytał dwa posty w góre:o pzeczytaj calość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zwalaj na właściciela sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachlał sie na wlasnym weselu
i tyle :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new pucio
grajcie kapele,grajcie ładnie :D pucio zatanczy a Ineska zaspiewa :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×