Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WIOSENNE SŁOŃCE

DIETA JAK ZWYKLE OD PONIEDZIAŁKU START 4 CZERWCA ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość WIOSENNE SŁOŃCE

od poniedziałku startuje z dietą...waze 82 kg cel...zjechac do 60 kg ... Postanowiłam przejsc na diete 1200 kcal plus codziennie godzinka rowerkiem (przejechać przynajmniej 15 km) rano aerobiczna 6 weidera, przed snem stepper 30 min...jestem mocno zdeterminowana... Zapraszam wszystkie Panie co startują juz od tego poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruni 212121
ja startuje rowniez od poniedziałku wagę mamy podobną...z tym ze ja zaczynam od diety kopenhadzkiej i duzy ruch...potem dietka 1000 kcal :) a i nie spoczne jak nie osiagne wagi 65 kg !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronzactiv
dziewczyny macie może gotowe jadłospisy diety 1000-1200 kcal? poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenne Słońce
znajdziesz je na www.superlinia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja wlasciwie zaczelam juz od dzis, ale od jutra bede na glodowce 10 dni.. ee pila wode i soki.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska18
Bardzo chętnie się dołącze.Zaczynam od dziś.Zależy mi,aby przez czerwiec schudnąć 4-5 kg ponieważ w lipcu jadę nad morze więc musze się w miarę dobrze prezentować;-)Mam 167 cm i waże 57kg.Chce zrezygnować przede wszystkim z pieczywa białego,kartofli,makaronów,słodyczy,wprowadzić za to więcej warzyw i owoców.Myślicie że uda mi się osiąnąć mój zamierzony cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIOSENNE SŁOŃCE
Jasne ze sie uda! nie wolno w to wątpić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zaczynam z Wami:) 1,65 ok.69kg bede stosowac diete niskoweglowodanowa. kiedys schudlam na niej 10 kg w 3 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to ja z Wami.. tylko prosze nie zostawiajcie tego topiku po tygodniu... bo ostatnio tak wysiadły 3 topiki które obserwowałam... Ja staram się jeść mało i tyle.. do tego oczywiście ćwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis startuję :) dieta 1000 kcal...ostateczna walka..nie poddam się gunie113 nie porzucimy topiku! chocbysmy musialy się tylko we dwie wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie macie założenia diety i z jakiej wagi startujecie? ja 81.5 kg ...mała jestem...wiec wypadałoby mi zjechać ponizej 60kg ale jak zjade ponizej 70kg to bede zadowolona...to moj 1 cel!... rano i wieczorkiem cwiczonka obowiazkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodaczek
Ja też chce się od dziś dołączyć. Ważę 85 kilo chciałabym najpierw schudnąć 15 kg. Wzrost 166cm. . Ćwiczę na areobiku 3 razy w tygodniu, ale przydalaby się dietka jakiaś. pomóżcie !!!!!!! Nie mam silnej woli, determinacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczonka wiadomo...polecam diety ze strony www.superlinia.pl tam jest sporo diet na 1000kcal, 1200kcal, 1600kcal,... ja radze zrezygnowac z makaronów, ziemniaków, białe pieczywo zastapic razowym pelnoziarnistym, jestesmy ludzmi wiec czasem mały grzeszek znajac zycie sie pojawi...polecam wówczas zjesc 2 kostko gorzkiej czekolady...a i ostatni posilek o 18....i nie jest tłustych rzeczy i 0 napojów gazowanych ...duzo piję tez soków tych jednodniowych...kiedys tym sposobem schudłam 25 kg...nie miałam jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i przypomniało mi się...starac sie jesc w regularnych odstepach czasu...np ja jem co ok 2 godziny od 8 do 18...jem mniejsze porcje i nie konam z głodu...zauwazyłam ze wiele diet typu amerykanska opiera się na takim trybie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.mozna sie dolaczyc.mam 160 cm wzrostu i 77.5 kg na wadze.zaczelam sie odchudzac w polowie stycznia.mialam 86 kg.powoli zblizam sie do celu.mnie wystarczy 70 kg.byle na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kasieńka2000 :) jesteś mile widziana...im Nas więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie wiem dlaczego ten topik ucieka, ciągle do tyłu się przesuwa, a inne są na wierzchu???? to takie moje pytanko. Ja w zeszłym roku na kopenhackiej schudłam 10 kilo niestety wróciłam do swojej wagi. ponadto po tej diecie mam do dziś wstręt do jajek na twardo. Teraz zaczęłam ćwiczyć 3 razy w tygodniu staram się być na fitnesie. Czasmi trudno, bo i praca i dom i dziecko uffff. Ale pomaga, psychicznie pomaga. Nie jestem już tak strasznie zdołowana. Tylko z dietą mi nie wychodzi. Staram się jeść mniejsze ilości, chlebek wasa zamiast zwykłego no i po 18 już nie jeść.Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzymam kciuki za was i za siebie. Mam propozycję może będziemy się mierzyć i warzyć co tydzień, dwa i to wpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja blakam sie po roznych topicach ktore umieraja smiercia naturalna... moze ten przetrwa? mam 172, waze 67,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrwa juz my sie o to postaramy ;) właśnie zabieram sie powoli do szykowaniu obiedziku...wieczorem pojezdze godzinke na rowerku,chocby miało padać wiać i w ogóle :) przed snem przyda sie zrzucenie tych kalorii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się chętnie przyłączę. Włączyłam się do innego topiku, który niestety umarł, a i ja stosowałam diete niestety tylko kilka dni. Obecnię ważę 63 kg, a chciałabym 58...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym chciała jakieś miejsce znależć, miłe, życzliwe osoby, które by się wspomagały w tych ciężkich chwilach. :-( Bardzo mi zależy aby ten właśnie ten topik został - założony 4 czerwca!!!!!!!!! 4 czerwca 1996r byłam wysportowaną, dość szczupłą nastolatką i przeżyłam bardzo wyjątkowy dzień. Może ta data przyniesie mi szczęście ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieję, że ten topik nie runie jak pozostałe:) Pomysł z cotygodniowymi pomiarami jest ok i na pewno mobilizujący, szczególnie, kiedy zobaczy się postępy innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick / wzrost / waga początkowa / waga obecna(tu wpiszemy nasze ubytki) / cel cameron.......172cm.....63kg...63kg...58kg landis...........172cm.....67kg...67kg... ? kg kasienka2000..160cm..77,5kg..77,5kg..? kg kaniś.............160cm...81,5...81,5kg...60kg dobra dopisywać się i wpisywać... i sprawdzić czy nic nie poknociłam :) DAMY RADĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberrek
cameron.......172cm.....91kg...88kg...58kg landis...........172cm.....100kg...111kg... ? kg kasienka2000..160cm..117kg..100kg..? kg kaniś.............160cm...94...94kg...60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×