Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WIOSENNE SŁOŃCE

DIETA JAK ZWYKLE OD PONIEDZIAŁKU START 4 CZERWCA ZAPRASZAM

Polecane posty

hej Dzisiaj wracam do norwegii do ukochangeo ...w sumie sie ciesze bo juz tesknie , a jak wracam to oznacza regurlane pisanie do was :) jakby co ja skonczylam mechanike i inzynierie srodowiska , pracuje w zawodzie plus fitness moje hobby :) u mnei wszytsko bylo dobrze troche soie pozwolilam w sobote w niedziele coz ciut ciut ale sport byl 2h , dzisiaj byl jogurt i salatki ale zjem rafaello, bo w norwegii juz ladnei zaczynam jutro rano ieganie pozniej wieczprem 2h zajec ....wiec bedzie intensywnei 3 tyg znow...wazenie dla mnie bedzie 10 sierpnia a pozneij 21 sierpnia mam nadzieje na 3-4kg mniej, pozstaram sie zobaczymy , buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
witam ja wazylam sie wczoraj czy dwa dni temu 57 no i kurcze brzuszek mi rosnie wrrr. znowu jadlam a cwiczyc mi sie nie chce. musze zaczac te cholerne brzuszki robic. tak pozatym to od niedzieli mam malego pieska 6-cio tygodniowego yorka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem w pracy !!!:( ahhh....u mnei nic lece dzisiaj na zajecia na silwonie dwie godzinki :) jutro rano bieganie i brzuszki....buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobitki odzywac sie bo nam topik umrze .... waze sie dopiero 21 lipca...to wtedy minie 10 tyg odchudzania.....i wtedy jade na wakacje..... jestem przed okresem to sie nei waze by sie nei denerwowac...nadal ladnie jem....4 razy na dzien male porcje ..... co u was buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem 3x dziennie, wczoraj rano zjadlam kromke ciemnego chleba z serkiem bial;ym light, na obiad 2 kromki z tym serkiem, a na kolacje activie. bylam wczoraj na zakupach i kupilam sobie biala miniowke:P kiedys powiedzialam ze w spodnicy nie chodze ale jak przymierzylam to mi sie baardzo spodobala. teraz jem dietetyczny jogurt z płatkami;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chciałabym kiedys załozyc miniowke ale mam strasznie grube nogi, moze jak srzuce 10 kilo to sie pomysli, znowu byłam u dentysty nie moge jesc 2 godziny ale tym razem zjadłam rano sniadanko: 2 kromki z wedlina i kawa z mlekiem i łyzeczka cukru teraz wypiłam z litr miety, eh nie moge sie doczekac kiedy osiagne chodz 1 cel, tak ciezko mi te kilogramy leca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ jesli jestemy juz przy rozmowie o miniowkach to ja mam dwie na lato i mam zamiar w nich chodzic plus mam krotkie szorty .....ale tu nikt nei zwraca na to uwagi a moj chlopak uwaza ze landnie wygladam J wczoraj ladnei jadlam : sniadanko : jogurt plus platki owsiane plus pol banana lunch : kanpka z jajkiem plus pomidorek i ogorek kiszony obiad: 2 fileciki lososia( pieczone nie smazone) i surowka z ogorka przekaska: orzeszki i rodynki neisolone...nie za duzo!!! i troszke arbuza dzisiaj wlasnei sniadanko dopiero jem wiem ze pozno ..ale jakos tak wyszlo pozniej kanapke z pasztetem i ogorek pomidor przekaska przed obiadem : gruszka obiad ryz z warzywami i to wszytsko plus dzisiaj ide na aerobik i na spinning a pozneij na saune:) jutro mam wolne bo przyjaciolka do mnie przyleciala...i z rana idziemy an silwonei a wieczorem biagamy :) i tak do was cos na pisze nei iwem jak chudne cteraz moze w ogole moze mam zastuj ale jakos nei odczuwam zle mojego dochudzanai bo poprostu jem wsyztsko w malych ilosciach , nei rzucam sie na jedzenie unikam slodyczy , cwicze i jakos wolno moze ale mi idzie ...juz kiedys szybko schudlam ale niestety nei dalo sie utrzymac...teraz wolno chce.....wyznaczylam sobie 10 tyg bo tyle mialam do wakacji zostalo jeszcze 2 ,5 tyg oczywiscie chcialam schudnac w 10 tyg 8 kg ....po 5 tyg bylo 4,1kg ale teraz jakos czuje zewolniej ....jesli bedzie 6 to tez bede zadowolona i bede kontunuowac i tak dopoki nie osiagne 55kg ( czyli 11,6kg ) moze uda mi sie to do koca wrzesnia ....ale po raz pierwszy jakos podchodze do tego mojego odchudzania normalnie ...tak to bym nazwala........ u nas w norwegii pada pogoda taka sobie ... buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załozyłam wlasny topik.....ale bede tutaj zagladac u mnei dietka idzioe dobrze tyle ze nie chce sie ruszyc nic na wadze ale nie zrazam sie tym bardzo mysle ze jeszczepare dni i ujrze 72 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wstalam dzisiaj o 11 ale to dlatego ze poszlam spac o 4:P zjadlam jogurt z platkami a przed chwilka kromke ciemnego chleba z lightem. pozniej chyba wyskocze na solarium bo chce sie opalic do przyszlego weekendu a slonca brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEH JA TEZ YLAM NA SOLARIUM , SKORA OPALONA LADNEI WYGLADA I SZCZUPLEJ CIALO WYGLADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka 2000
pozdrowienia z przepieknych wloch.ja tylko na moment przy obiedzie i zaraz wracam na plaze.pisze zeby nikt nie myslal ze o was zapomnialam.myle o wszystkich codziennie jak jem pizze.ale caly dzien trzymam sie dosc dobrze.tak jakby spodnie sa luzniejsze.zobaczymy po powrocie ,jeszcze 1,5 tygodnia.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie wogole nie ubywa jestem załamana bo wciaz jest 73 kilo fakt nie ruszam sie ale diete trzymam.....do tego boje sie ze moge byc wciazy bo czsem sie seximy bez zabezpieczenia na tzw wyskoczka, ehhhhh u mnie nie jest najlpiej:( jak za tydzien nie bede miec okresu robie test ciazowy, moze ja jestem przezd mieisaczka i dlatego kilogramy mi na wadze nie leca ......byłoby super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
nie martw sie ja tez stoje w miejscu a nie jem duzo. stanelam na tych 57 i dupa. teraz zaczne pic jakies herbatki np.czerwona.no i jak moj facet fruci to znowu zaczna sie spacery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki u mnie duzo sportu ale tez dzis sobie pozwolilam na pizz ale byla na 1h na siwlonia a potem bieganie 5km w lesie po tej pizzy wiec mam nadzieje ze wszystko ok buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYMFANATIK
HEJ CZY JESZCZE KTOS SIE TU ODZYWA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×