Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WIOSENNE SŁOŃCE

DIETA JAK ZWYKLE OD PONIEDZIAŁKU START 4 CZERWCA ZAPRASZAM

Polecane posty

IMIĘ...............WIEK.....WZROST.....START.....POSTĘP ..... CEL cameron......................172...........91.........88 ..............58 landis..............22.........172...........70......... 67,5............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.......77, 5...........70 kaniś...............22.........160.......... 81,5........ 81,5...........60 pois............................166............85....... ..85................ kodaczek.........27.........166............85......... 85............ 70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..?................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodaczek nie rób główdówki,tylko przeznacz jeden dzień na warzywa i owoce. np zjedz w ciagu dnia troche tych truskawek,jabłko lub dwa i jakieś warzywka albo sałatki. na II dzien napewno bedziesz sie fajnie czuć jak wytrwasz. ja na II fazie bede sobie robić taki dzień raz w tyg.albo raz na II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domisia2211 ja bym sie nie zdecydowała na tą kopenhaską. mysle,że juz, lepsza SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie :( nie sądziłam ,że jest tak ciężko :( chyba poprostu puszczają mi toksyny z mojego niezdrowego odżywiania :( juz sama nie wiem ,ale zaczełam to i skoncze o ile ja sie nie wykończe :) wiem jedno , czuje sie fatalnie, dobrze ,ze nie pracuje teraz ,ani nie musze chodzic do szkoły przez te 13 dni bo bym padła jak nie wiem :( z kolei SB masz bardzo rozne składniki np owoce morza itd :) a skad to wziasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diane a ja gzieś czytałam , że taka glodowka a nawet i dłuższe są wsazane dla organizmu. Zresztą z różnymi opiniami się spotykałam. Zobaczymy jeszcze to praemyślę. Domisia2211 ja byłam na kopenhackiej w zeszlym roku, schudłam ale trochę sobie organizm zepsułam. Mam paznokcie np. do kitu - rozdwajają się i sąpokarbowane. Do tego mam obrzydzenie do jajek a twardo.A tak na marginesie szybko wróciłam do swojej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy, ale w pracy jestem i równocześnie musze pracować i pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm własnie tego sie tez boje,ze schdne i zaraz mi wroci waga ,ale zobaczymy :( choc ta dieta wykancza :( sa osoby ,ktore twierdza,ze z nawiązka dostały kg ,a inni ,ze mimo normalnego jedzenie po DK nie przytyły :( zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Sb nie jest powiedziane ,że jesz owoce morza: Na pierwszej fazie je sie głownie dozwolone warzywa,oprócz marchewki,buraków,kukurydzy. serki wiejskie,piersi,rybki także te wedzone.Jajka dowoli. czyli nie jest tak zle:) Przez II tyg,nie jesz wogle chleba,makaronu,ziemniaków,owoców,słodyczy! zawsze sobie mozna wpsisać w google: dieta SOutch beach i poczytać;) wiadomo,że dieta wiąze sie zawsze z jakimiś kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też takie opinie słyszałam, że niektórzy nie wrócili do swojej wagi, dlatego ja też ją stosowalam. Niestety mi się nie udało. Próbowałam później znów robić sobie kopenhacka, ale po 2 dniach po prostu było mi nie dobrze, brzuch mnie bolał i wymiotowalam od sałaty i jajek. Przepraszam za taką szczerość. Na tej diecie trzeba wytrzymać 3 dni i później jest ok, już się nie chce jeść. Ja mialam jeszcze niemily zapach z ust :). Ale życzę ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montignac-tez ponoc fajna. jesz owoce na sniadanie,30 minut przed planowanym posiłkiem. ale tez sie ponoc nie łaczy ziemniaków i miesa itp. musisz poczytac troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Montim schudłam 2 lata temu 8,5 g. Dietka jest podobna do SB, ale mniej restrykcyjna. Nie łączy sie węgli i tłuszczy. Czyli jak spagetti, ryż, kasza to tylko z warzywami, sosami bez tłuszczu, jeśli wędliny, sery, jajka to bez pieczywa, najlepiej też z warzywami. Dieta skuteczna, bez jojo, adrowa i nie czujesz na okrągło głodu, bo możesz jeść do syta dozwolone produkty. Zakazane: ziemniaki, marchew i burak gotowany, kukurydza. Owoce na czczo, rano. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podziwiam Was za te cwiczenia moje \"cwiczenia\" to spacer i czasami (czytaj raz od swieta) jazda na rowerze stacjonranym... robi wrazenie co? :-P przymiaram juz glodem, w domu mam troche slodkosci ale jakos sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie podalam wszystkiego:P mam 20 lat. a cel to 55kg. w pracy zazwyczaj nie chce mi sie jesc a siedze tu do 16 wiec mi nie jest ciezko. ale jakbym siedziala w domq to pewnie by bylo zle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki z a opisy dietki :) ja mam na odwrót, w pracy mi się chce jeść strasznie. W domu jak jest spokój to nie, wytrzymuję. A w racy tylko myślę coby tu sobie pochrupać, heheheh. Muszę się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta:) jak mogę zmienić dane to zmieniam:) Miłego dzionka Wszystkim:) IMIĘ...............WIEK.....WZROST.....START.....POSTĘP ..... CEL cameron......................172...........63.........63..............58 landis..............22.........172...........70......... 67,5............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.......77, 5...........70 kaniś...............22.........160.......... 81,5........ 81,5...........60 pois............................166............85....... ..85................ kodaczek.........27.........166............85......... 85............ 70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..?................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewuszki sie dołaczam do was, moja motywacja tio wakacje plaza słoneczko we wrzesniu, zamierzamy uderzyc z moim lubym gdzies za granice, odchudzam sie od dwoch tygodniu i czuje ze dam rade, mam wiele prob za soba ale tym razem czuje w sobie siłe i wiem ze osiagne cel a to dzieki mojemu kochaniutkiemu grzesiowi, pozdrwrwiam ps wpisze sie do tabelki....a wyniki podajemy co tydzien? cameron......................172...........63.........63 ..............58 landis..............22.........172...........70......... 67,5............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.......77, 5...........70 kaniś...............22.........160.......... 81,5........ 81,5...........60 pois............................166............85....... ..85................ kodaczek.........27.........166............85......... 85............ 70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..?................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57 nosek20.......................170............80..........76..............60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka stsoisujecie dietke??? ja ograniczam sie w jedzonku, zjadłam dwie kanapki pszenne(wiem ze powinien byc razowy ale zazwyczaj taki mamy w domciu ) z masełkiem i szynka i kawusia z mlekiem i cukrem, nie odzywiam ze zbytnio dietetycznie, wczoraj była jedan kanapeczka dzis dwie i czuje ze sie zapchałam na wiele godzin, ok 15 zjem obiad w postaci sałatki(warzywa plus wedlinka z oliwa lub jogurtem), a o 18 jakis jogurcik naturalny i styknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza ??? Hehehe Jak tam wasze wyglodniałe brzuchy. Ja łyknęłam sobie dwie tabletki applefit i jakoś idzie. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od rana nic nie jadlam bo nawet mi sie nie chce. o 16 jak bede w domq pewnie znowu zjem 2 kanapki z chleba razowego z serem light i zapije to wszystko herbatka zielona po ktorej jakos juz nic nie chce mi sie jesc:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj plan żywieniowy na pierwszą część dnia został wykonany. Idę dziś na rowerki - mam nadzieję. Chyba że coś wypadnie. To jest godzina intensywnej jazdy na rowerze w różnych pozycjach. Po pierwszych treningach nie było mięśnia , który by mnie nie bolał. Pomimo tego iż cały rok jeździłam na rowerze zwykłym do pracy i po mieście i myślalam ,że mam niezłą kondycję. Trochę się pomyliłam. :D Co u was??? Gdzie się podziała założycielka topiku? Zostawiła nas :( Pozdrawiam wszystkich foumowiczów i do jutra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stosuję żadnej specjanej diety, tylko ograniczam się, dla mnie to chyba najlepsze. Zawsze jak zaczynałam dietę to wszystkie ograniczenia i z góry określony jadłospis powodowały, że szybko traciłam chęci do kontynuowania, a tak zajadam sie prawie wszystkim (oprócz słodkości) tyle tylko, że jest tego połowa niż poprzednio. W środę ważenie, zaczęłam od czwartku, więc zobaczę, czy cosik poskutkowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pois sniadanieto bardzo wazny posiłek powiinas wtedy porzadnie zjesc bo i tak spalisz to w ciagu dnia, nie chce sie wymadrzac zrobisz jak uwazasz, ale najlepszym sposobem na schudniecie jest własnie jesc do a nie od 16, 17, potem ewentulanie jakies warzywko lub jogurcik naturalny, ja staram sie stosowac do tej zasady i w ciagu dwoch tygodni ubyło mi 5 kilo, jeszcze 15 i bede happy:):) dziewczynki trzymam kciuki, dzis mam zaliczone cztery kanapki z masłem i szynka i dwie kawki z mlekiem i cukrem, i jestem pełna aha jeszcze biegałam przez poł godzinki niezle sie zmachałam cała byłam mokra i czerwona, ale nic nie zastapi własnie tego uczucia oczysczenia z tłuszczu i kalorii, masz wowczas satysfakcje ze cos robisz dla sowjego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cameron napewno masz juz ze dwa kilo za soba trzymam kciuki zeby tak było, robie podobnie jak ty, staram sie jesc mniej i zdrowo , mniej tłuszczu a wiecej bialka i wartosciowego jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom białko jest bardzo ważne...jak je się duzo białka to spala sie tłuszcz a nie mięsnie...tak czytałam kiedys w Super Linii z jedzonkiem na dzis skonczyłam. nie przekroczyłam 1000kcal , poki co jestem najedzona, ale gorzej bedzie koło 24 :) Dziewczyny starajcie sie jesc mniej ale czesciej i w rownych odstepach czasu...wowczas Wasz organizm nie robi zapasów ze zjedzonych rzeczy na pozniej! np Ja mam 3 \"wieksze\" posiłki...o 8 zazwyczaj sniadanko zwykle biały ser w nadmiernych ilosciach z rzodkiewką...o 10 soczek jednodniowy 12 jabłko 14 obiedzik (ale bez ziemniaków makaronow itepe) 16 zupa (dzis pomidorowa) 18 owoc(truskaweczki :) ) nie znam sie na jakis tam wspołczynnikach IG które pojawiły sie w innych topicach...ja sie trzymam 3 zasad...duzo ruchu...nie przekroczyc 1000kcal i jak najmniej weglowodanów :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i mam taką propozycję co kazdy poniedziałek oficjalne wazenie i info o postepach :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanis popieram :) chcociaz ja waze sie codzinnie prawie :-P ale w poniedzialek robimy zmiany ja jestem okropnie glodna...ale nie jem juz nic, zreszta juz sporawo godzin nic nie jem tylko pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landis uwazam ze jesli jestes głodna to powinnas cos po prostu zjesc lekka sałatka warzywna o 20 nic ci nie zrobi a złagodzi ssanie, chyba ze ty tak specjalnie obwieszczaszz jaka to silna wole masz, głodowanie nie jest w modzie i nie ma sie czym chwalic, wazenie sie co poniedziałek obowiazkowe!!!!juz nie moge sie doczekac rezultatow, kobitki uda mi sie wiem ze mi sie uda bo mam zajebistego faceta kocvham go nad zycie a miłosc uskrzydla chce sie dl;a niego zrobic na bostwo choc juz dla niego jestem boginia ale planujemy wakacje wyjebane w kosmos i nie chce sie obnosic zbytnimi krągłosciami, czuje ze dam rade mam siłe w sobie osiagne cel wiem to!!!!!!!pozdrwienia i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×