Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tysienka

mastodynon - bierze ktos?

Polecane posty

Gość natka782
hm... to moze troche popytaj, z tego co wiem w calej Europie jest bardzo powszedni i chetnie przepisywany przez lekarzy. Malo tego, jak dla mnie bardzo skuteczny! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A wiecie dzeiwczyny, czy te krople zmniejszają libido?? bo mi sie tak wydaje..praktycznie zero ochoty..a biore od 2tygodni.. hmm..ale to nie jest chyba skutek uboczny, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gilska
ja nie polecam nikomu mialam przepisane we wrzesniu krople bralam je jak bylo przepisane a mimo to okres mi calkiem zaniknol i musze teraz biegac po lekarzach same klopoty przez to szatanstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inuyasha
Siema! Oj widzę,że jedynym facetem tu jestem:)Ja od pewnego czasu mam silne bóle w piersi w okolicy serca i lekarz przepisał mi mastodynon.Jak na razie biorę go już ponad tydzień i czuję się świetnie.Bóle nie są już tak silne i nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebra1981
Ja mam do sprzedania mastodynon 120 tabletek. Lekarz mi zapisął ale je odstawiłam bo po tygodniu ich zażywania wystąpily u mnie wszytskie objawy uboczne. Zostało mi 100tabl. Jesli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt. Lokalizacja Wrocław. 505-482-960

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore mastodynon od kilku lat po 3 m-ce w roku... mam torbiele w piersiach i nie mam zadnych skutkow ubocznych, piersi nie bolą i tornbele się nie powiększają. To zalezy od organizmu jak reaguje na mastodynon, mój ginekolog twierdzi ze to najlepsza metoda jeżeli nie chce się brac hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunka
witajcie dzisiaj mi przepisane te tabletki po przeczytaniu jakie skutki uboczne wystraszyłam się co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaaa - samosiaaa
Witam, ja mastodynon miaalm przepisany na podwyzszona prolaktynę i na rozładowanie napiecia przedmiesiaczkowego, Brałam go przez rowne trzy miesiace tak jak kazaąl lekarka. zadne skutki uboczne nie wystapily a poprawy też nie zauważyąłm jedynie co to teraz jestem w ciazy co przy podwyższonej prolaktynie niby jest rzeczą niemozliwą. Więc myśle ze prolaktyna sie wyregulowała chociaż cały czas mam wyciek z piersi. Lekarka powiedziałam zebym teraz już sie tym nie przejmowala, bo ciaża teraz jest najważniesza. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mq88
Mam do odsprzedania nie zaczęte opakowanie MastodynonN krople - 1 op. Termin ważności do 2011 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacia20
Hej! Ja też biorę mastydonon na mojego guzka w piersi...w związku z tym mam pytanie... mam je brać 10 dni przed miesiączką teraz niestety wypadło mi z głowy... :( i dostałam okres ale bardzo słabiutki czy to może być przyczyna nie zażycia leku? bo nigdzie nie mogę się tego doczytać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego, że chyba weszłam w menopauzę, skoro od zawsze miałam torbiele w piersiach? Przez wiele lat nikt mi nic na to nie poradził, dopiero teraz mastodynon.Za to wiele lat faszerowano mnie hormonami i poznałam wszystkie skutki uboczne łącznie z okropnymi żylakami. Czy mastodynom nie dołoży mi bólu? Czy są jakieś skutki uboczne? Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunka
witam!! minęło 1,5miesiaca jak zaczęłam brać te tabletki nie nastąpiło nic złego piersi nie bolą okres w normie 0 trądziku a tak się bałam !jeszcze 1,5 ms i mam zgłosić sie na usg piersi i okaże się czy zmiany w piersiach ustąpiły. zastanawiam się czy podczas brania tych tabletek niektóre kobiety palą papierosy lub biorą tabletki antykoncepcyjne i czy dlatego występuje np. trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość st0nka
Witam, biore Mastodynon w tabletkach od poltora miesiaca, lekarka przepisala mi go na bol jednej piersi, ktory poprzez badanie usg okreslila jako typowe niegrozne zmiany w tkance. W tydzien po przyjmowaniu leku bol zupelnie ustapil:) zadnych skutkow ubocznych nie mialam! Po miesiacu brania leku zdarzylo mi sie przez 4 dni zapomniec o przyjmowaniu tabletek i dostalam okropnego palacego bolu w piersi, nie moglam spac, z tego bolu az pojawilo sie zaczerwienienie skory piersi. Szybko znow zaczelam przyjmowac lek, bol pomalu ustepowal, po tygodniu juz prawie mnie nie boli, zaczerwienienie tez wlasciwie zniknelo chociaz nadal odczuwam pewien dyskomfort. W ulotce nic nie pisza o takich reakcjach. Niby lek homeopatyczny ale dziala dosc silnie jak sie okazuje. Mam nadzieje, ze po zakonczeniu 3-miesiecznej kuracji bol nie wroci. Sama sobie zaszkodzilam przerywajac kuracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiek7755
Witam :) Chciałam wznowić wątek,ponieważ zastanawiam się co wziąć na regulację miesiączki.Okres mam coraz cżesciej bo już co 25 dni i obawiam się,zę za miesiąc,a właściwie za kilkanście dni znowu dostanę.Do tego jest obfity,krew jasna i skrzepki ,a czytałam,ze to nie dobrze...Sorki za tak szczegółowy opis. Czy ktoś z Was brał włąsnie castagnus lub mastodynon i pomogl mu na zbyt częste i obfite miesiączki? Do tego dodam,ze humor przed,mam okropny,sny koszmarne i deprechę.... Poradźcie czy to może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asmm
dla mnie ten lek to porazka. bralam 2 miesiace... po odstawieniu mam straszne deprese i hustawki nastrojow i strasznie bolesne miesiaczki. 1,5 miesiaca temu skonczylam brac i jest jedna wielka tragedia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a buuu
witam. ja biore mastodynon od 19 stycznia. w styczniu mialam naormalna miesiączke, a w lutym i narazie w marcu tez jej nie ma:( w ciąży nie jestem. przed stosowaniem leku miałam miesiączki nieregularne. dostałam ten lek ponieważ miałam 2 guzki w piersiach. czy one mogą tak działać że nie ma okresu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka juz....
ja biore ten lek od niecalego tygodnia i czuje sie beznadziejnie, mam depresje, jestem spiaca i rozdrazniona. Kupilam go sobie samaaa :) wiem, zaraz bedziecie krzyczec ;p poniewaz denerwuje mnie moje PMS i mialam nadzieje ze ustapi, ale teraz znow jestem przed okresem i wszystkie objawy jakby sie jeszcze nasilily... nie wiem, co o tym sadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_ana
witam ja brałat ten lek mi po 2 tygodniach ustapil bul w piersi i po miesiacu go odstawialam mialam powiakszony wezel mleczny w piersi.minol prawie rok znowu mnie boli zostalo mi jeszcze 80 tabletek w opakowaniu;) i tak mysle czy znowu niebrac czy musze isc do lekarza tak sa straszne kolejki.moge znowu sama zaczac to brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolas
brałam mastodynon w tabletkach-pomogło na uregulowanie miesiączki-miałam wcześniej bardzo krótkie cykle 19-20 dni to wykańczało, a także pomogło na małą zmianę w piersi-rozeszła się. teraz biorę krople i jest ok z cyklami- od razu 28 dni ale zaczęłam tyć i ma napady głodu czego wcześniej nie miałam.jestem na szczęście raczej szczupła ale już trochę mnie więcej z rozm. 36 na 38.Co dalej zobaczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietruszka25
czy któraś z was brała mastodynon na obniżenie prolaktyny? pytam bo mam podwyższoną prolaktynę, chce go kupić bo słyszałam że jest na to dobry a nie mam możliwości konsultacji z moim ginekologiem. napiszcie czy któraś z was zaszła w ciążę po trzy miesięcznyej kuracji tym lekiem? Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaron 601
witam ja biorę ten lek parę dni . w moim przypadku skutkiem ubocznym są zawroty głowy i ogólne osłabienie organizmu . czy ktoś miał takie objawy bo nie wiem czy kontynuować przyjmowanie leku czy zgłosić się do lekarza proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim...ja również mam problem z torbielami w piersi. Byłam dzisiaj na usg i lekarz zalecił mi brać mastodynon. oczywiście bez wahania kupiłam, mimo że drogi. Ale kiedy przeczytałam ulotkę i efekty uboczne jakie mogą być to zdecydowałam nie brać tego specyfiku (bo to nawet nie jest lek) Jestem przeciwna homeopatii, wiele się naczytałam o produkowaniu takich leków. Jest to związane z jakimiś zaklęciami i magią...Jak nie wierzycie to poszukajcie w necie o tym. Stąd też mogą występować jakieś koszmary czy omamy. I teraz mam zamiar pójść do lekarza żeby mi dał jakiś inny normalny lek. Chcę się w końcu wziąć porządnie za leczenie bo to już odkładam ładnych parę lat.Pierwsze usg miałam w wieku 17lat, a teraz już ładnie po 20.Z początku bałam się że to może być rak...Strachu się najadłam że hoo. Mam nadzieję że się uda jakoś wyleczyć z tych torbieli eh...i naprawdę nie bierzcie tego "leku"...pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaj32
Cześć, ja mam torbiele w piersiach od 6 lat. Polecam Mastodynon N w kropelkach. Jest to jedyny lek, oprócz wcześniej branego Perionormu (ale go już wycofali z produkcji polskiej), który mi pomógł pozbyć się obrzmiałych i bolących piersi. Temat torbieli mam juz przewałkowany na wszystkie chyba mozliwe sposoby i wreszcie się przekonałam do mysli, że się ich nigdy nie pozbędę, choć wcześniej wierzyłam, że da się to wyleczyć zupełnie. Teraz tylko dbam, żeby ich nie przybywało i kontroluję u onkologa co parę miesięcy. Mastodynon biorę obecnie kolejny raz ponad 3 miesiące, całkowice mi zlikwidował nadmiar prolaktyny, wreszcie mnie nie bolą. Na efekt czekałam ok. 2 miesięcy. Ulga olbrzymia. Mam tylko dylemat, czy odstawić to na jakis czas? ale wiem, że po paru miesiącach problem wróci i znowu będzie to samo. Czasem sił mi brakuje i mądrości, co z tym robić. Lekarze nie leczą torbieli, jedynie obserwują i zalecają zbijanie prolaktyny. Przyznaję im rację. Nie znalazłam nigdzie wzmianki o tym, że ktoś się zuupełnie pozbył torbieli. Czasem hormonami leczą i małe torbiele potrafią się cofnąć, ale na prjzykładzie mojej znajomej wiem, że wróciły jej po 2 latach spokoju. Zbijajmy więc prolaktynę, a każdej kobiecie polecam wypróbowanie tych kropli. U mnie żadne skutki uboczne nie wystąpiły, więc myślę, że nie ma się co bać. pozdrawiam Was, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! jak pisałam wyżej! byłam w aptece, nie wytrzymałam, tak mnie bolały piersi i chodziłamzdenerwowana, a tu mnóstwo tu sesja poprawkowa itp :(:( No i bebeczke poleciła Neofemin, wlasnie na PMS no i brałam 2 dni i jest lepiej!!!! :) A to naturalny lek, ma witaminy i melisę i tak jak czytam ulotkę to własnie nie trzeba sie tym katowac i męczyć po 3 miechy, tylko jak jest źle. Eh szkoda, że wcześniej tego nie znałam! Spróbujecie może także! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa30
O! Fajnie, że ktoś napisał o Neofeminie, bo usilnie poszukuję o nim informacji. Tydzień przed miesiączką dostaję "małpiego rozumu", jestem okropna, nieznośna, kłótliwa, rozdrażniona i pluję jadem. Do tego zatrzymuję wodę w ogromnych ilościach przez te parę dni. Puchną mi uda i piersi rosną o rozmiar! Mam pytanie! Piszą, że Neofemin należy brać "w drugiej fazie cyklu", czy to znaczy, że faktycznie mam go łykać od 15 dnia cyklu, czy mogę np. dopiero, kiedy zacznę odczuwać pierwsze zwiastuny PMS? Ja osobiście mam PMSik tak od 20-21 dnia, więc może nie ma sensu wcześniej nic łykać? Bardzo Was proszę o podpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,mam do sprzedania nowe ,fabrycznie zapakowane krople.zakupilam je na bolace piersi ale okazalo sie ze jestem w ciazy i stad ten bol:) chetnie je odsprzedam po nizszej cenie. jestem z wroclawia wiec mozlwy odbior osobisty lub przesylka. w razie pytan tel 501-29-51-51 lub mail magda.lisiak@yahoo.pl. termin waznosci 05.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę mastodynon w kroplach 2xdziennie po 20kropli i ostatnio mi się troszkę w głowie kręci:(Poza ty nie widzę różnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysszka4
Sprzedam mastodynon krople 50 ml i 40 tabletek,bo po 20.tu tabsach zaszlam w ciaze po 14.tu miesiacach staran! cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati678
Hej. Ja biorę Mastodynon od 1,5 roku. Mam podwyższony poziom testosteronu oraz hiperprolaktynemię czynnościową, hormonów nie mogę brać ze względu na żyły. Zawsze miałam problemy z cyklem, był bardzo nieregularny, zwłaszcza że jestem ciągle narażona na stresy. Ten lek to traf w dziesiątkę dla mnie. Cykl mam jak w zegarku bez żadnych dodatkowych wspomagaczy, a do tego bardzo pozytywnie wpływa na moje problemy ze skórą(mam na myśli trądzik). Jakiś czas temu chciałam sprawdzić, czy ten lek jest mi na pewno potrzebny, bo ileż można brać(tak sobie myślałam). Przestałam i po kilku tygodniach miałam dosłownie wysyp pryszczy na plecach. Osobom z podobnymi problemami polecam. Zastanawiałam się też nad zmianą na Castagnus, który zawiera tylko jeden związek, ponieważ jest tańszy, ale na razie boję się eksperymentować. Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia, to bardzo proszę się podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×