Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tysienka

mastodynon - bierze ktos?

Polecane posty

Gość aGusia230985
hej, jakby któraś była chętna to ja mam do sprzedania kropelki Mastodynon. Użyłam ich 3x ale nie działają na mnie dobrze wiec chętnie je odsprzedam (25 zł). Jak się zdecydujecie to dzwońcie 505 695 556. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaj32
Witajcie dziewczyny po przerwie. Jeśli ktoś czytał wczesniej, zachwalałam Mastodynon N w kroplach. Tak - ale on nie likwiduje torbieli, po jakimś czasie te krople jakby nie działają wogóle. Posżłam więc do homeopaty, leczę się homeopatycznie na rozchwiane chormony. Sukces - nie mam obolałych piersi, wyregulowął się nieco cykl miesiączkowy (zbyt krótki , bo ostatnio to 21, 23 dni). Drąże więc temat i próbuję dalej. 3 miesiące leczenia homeopatycznego uwolniły mnie jak na razie od bólu piersi, torbiele ??? jak na razie chyba bez zmian, bo największa wyczuwam wciąż pod palcem. ale może na USG wyjdzie lepiej, że przynajmniej siezmniejszyła. Poinformuę o rezultatach. Trzymajcie się dzielnie, posiadaczki torbielek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Chciałam się zapytać, czy ktoś może z was brał ten lek na bolesne miesiączkowanie?? Byłam w aptece po jakieś proszki przeciwbólowe, jakaś nowość podobno - panadol femina , ale farmaceuta poleciła mi właśnie mastodynon. Na ulotce jest podane by przyjmować 2 razy dziennie po 1 tabletce. Efekty podobno już po 6 tygodniach. Nie wiem co o tym myśleć, mam naprawdę z tym poważny problem, obecnie na ból jak już nie mogę wytrzymać to biorę ketonal na receptę, ale niestety strasznie rozwala żołądek i wątrobę. Od jutra zaczynam brać mastodynon zobaczymy czy pomoże , ale po niektórych waszych opisach to wątpię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam do sprzedania mastodynom 160 tabletek. Kupilam od razu na kuracje trzy miesięczną ale jak sie okazało bardzo żle się czuje po tych tabletkach i postanowiłam przerwać. jak ktos potrzebuje dajcie znać pozdrawiam aniagredka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniiaaa
Hej ;) Endokrynolog przepisała mi Mastodynon po miesiecznej kuracji na niedoczynność tarczycy. Kupiłam opakowanie 60 tabletek. Będę je brała codziennie ale jeszczeli pojawią się jakiekolwiek skutki uboczne ( przez tarczycę przytyłam już 10 kg) ;/ to odstawie. Pozdrawiam ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirame13veces
Biorę mastodynon od czterech miesięcy celem złagodzenia PMSu, szczególnie potwornie puchnących i bolących piersi od momentu owulacji do miesiączki. Zadziałał śpiewająco, przestałam mieć bóle piersi. Do tego cykle mi się wyregulowały. Niestety ostatnio wysypało mnie małymi czerwonymi krostkami. Poleciałam do internisty, który stwierdził, że to wygląda jak ospa (przechodziłam ją w dzieciństwie). Ale mam normalną temperaturę i czuję się dobrze, poza lekko swędzącymi zmianami skórnymi. Druga sugestia to była alergia. W ulotce do mastodynonu jest opisana taka reakcja, jako występująca w 1 przypadku na 1000. Czyżbym dostąpiła takiego wyjątkowego i wątpliwego zaszczytu? Zobaczymy. Odstawiłam mastodynon i czekam, co z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka2744
Czesc! tak ja biore mastodynon i szczerze to powinnas zachowac odstep 12godzin ale tez nie jest to konieczne.Po tym leku czlowiek czuje sie strasznie oslabiony,czeste zawroty glowy no i pobudzone sa strasznie nerwy oraz brak ochoty na stosunki seksualne. :( czekam az w koncu zakoncze kuracje bo normalnie to jest koszmar !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę Mastodynon już kilka miesięcy. Przed okresem miałam silne bóle głowy. Teraz nie pojawiają się wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore drugi miesiac, na prolaktyne, mi pomaga. 1). okres jak w zegarku, 2). skonczyl mi sie tak straszny bol brzucha przed i jakby drażliwość przed @ mniejsza. więc POLECAM! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Ja brałam dwukrotnie ze względu na bolące i obrzmiałe piersi. Za pierwszym razem brałam 3 mc , czułam się bardzo dobrze ,żadnych skutków ubocznych obrzęk i ból zniknął ,ale jak odstawiłam zaczęło się znowu. Po kilku mc udałam się znów do ginekologa i przy okazji powiedziałam mu o moim problemie z piersiami które bardzo mnie męczyło. Lekarz powiedział mi że czasem 3 mc to za krótko najlepiej przeciągnąć nawet do 6 mc i tak też zrobiłam . Na początku brałam po 2 tabletki dziennie po jednej a po 3 mc sama zadecydowałam brać po jednej dziennie . Problem znikł i cieszyłam się w końcu moimi małymi piersiami w końcu były moje , a nie te nabrzmiałe bolące doje :) Tylko ,że wakacyjny wyjazd, a raczej lot do innego kraju znów rozregulował mój cykl i znów sie zaczęło od nowa - wiem jedno kuracja zacznie się od nowa ,dlaczego !!!! bo wiem że na mnie to działa, reguluje okres jak w zegarku z czym i tak nie mam problemu. Objawy i inne uboczne skutki każda ma inny organizm i każda będzie po stosowaniu tego leku indywidualnie to przechodzić. Ja jestem zadowolona z tego leku jest to w końcu lek ziołowy więc nie szkodliwy dla organizmu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam do sprzedania mastodynon 120 tabletek cena do uzgodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam do sprzedania mastodynon 120 tabletek cena do uzgodnienia 785593156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania98
Brałam nic nie pomógł strata pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę mastodynon, jednak nie dostałam okresu:( czy ktoś miał takie coś? czy okres wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja po 3 miesiącach zażywania leku mastodynon dostałam nadczynności tarczycy, a miałam z nią spokój przez 15 lat. Nie ma tego w skutkach ubocznych na ulotce, ale tak się akurat złożyło, że po tym leku się rozchorowałam. Szkoda, że wcześniej nie weszłam na to forum i nie przeczytałam wpisu pani, cierpiącej na niedoczynność tarczycy, której przepisano ten lek. Jestem ciekawa, czy panie, które piszą, że spóźnia im się okres zaszły w ciążę czy też się rozchorowały na tarczycę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Biorę mastodynon od 2 miesiący. Na początku miałam silne bóle głowy, ale przeszły po tygodniu. Po trzech dniach zażywania tabletek dostałam miesiączkę pomimo, że miałam ją dwa tygodnie temu. A teraz mija 6 tydzień i nie mam miesiączki, strasznie boli mnie brzuch, tak jakbym już miała dostać a tu nic. Piersi, które mnie bolały strasznie, są ok. Ale co z miesiączką? Czy ma ktoś podobne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi1989wp
Hej. Mi mój ginekolog przepisał Mastodynon ponieważ miałam częste infekcje dróg intymnych. Ale w domu wyczytałam z ulotki ze on jest na bóle miesiączkowe i bóle piersi, więc nie wiem po co mi to przepisywał bo moje miesiączki są bezbolesne. pomylił się czy co? Nie wiem czy go brać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shameer
na ból piersi i opuchniecia przed okresem polecam pić pokrzywę i skrzyp, codziennie jedna herbatkę. po około 1,5 miesiąca zauważyłam znaczna poprawę i juz nie mam zamiaru się rozstawać ze skrzypopokrzywą :) jak dla mnie najtańszy i najlepszy sposób. a miałam naprawdę duże problemy z bólem piersi od połowy cyklu, z bólem nóg i siniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralala99
Ja Mastodynon, biorę dopiero od tygodnia, ze względu na silne bóle piersi, wielki brzuch, mdłosci, syfy na klatce piersiowej i piersiach, wzrost wagi oraz straszne rozchwianie emocjonalne. Cykle ablo co 23 dni albo co 45 dni. PMS i objawy ciąży bez ciąży. Wszystko to zaczęło się jakieś 3 cykle temu. Objawy utrzymywały się bez żadnej przerwy, liczyłam na to, że po okresie w końcu przejdzie a tu dupa. Lekarka wypisała mi Mastodydon, ze względu na to ,że mam r*******y układ metaboliczny i wszelkie hormony robią mi straszne spustoszenie w organizmie. Więc kuracja hormonalna mogła mi zamiast pomóc jeszcze bardziej zaszkodzic. Póki co nie mam żadnych skutków ubocznych. Dostałam okres, obrzęk piersi w końcu w miarę zszedł, brzuszek trochę opadł, klatka robi się czysta od zaskórniaków i nawet trochę schudłam (bo pewnie woda ze mnie zeszła, wyglądałam jak napuchnięta baba w 6 m.ciąży). Generalnie czuje się lepiej... w końcu po 3 miesiącach istnej mękki! Mam nadzieje ,że ten cudowny stan będzie dalej trwał jak już nawet okres mi przejdzie. Mam brac 3 cykle. Póki co jestem zadowolona. Dam znać za miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Mostadynon w kroplach biorę od 2 tygodni efekt, brak boli głowy typu migrenowego przed okresem, lepsza skóra na twarzy, polecam mi pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka822
Też brałam mastodynon na bolesne piersi. Szczególnie przez miesiączką były tak bolesne, że szkoda mówić. Jednak nie za bardzo się sprawdzał i zastąpiłam go kremem z progesteronem Progestella pms. Na razie stosuję 1, 5 miesiąca, więc dość krótko. Plusem jest to, że wchłania się przez skórę. Nie jest to kolejna tabletka, które ze względu na inne dolegliwości niestety muszę brać stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralala99
Biorę już Mastodynon prawie dwa miesiące i różnica jest ogromna :) Brak bólu piersi, brzuszek płaski, skóra nie co lepsza ale dalej wyskakują mi cyklicznie syfki. Jedynie co mi dolegało to okropne mdłości i wymioty. Teraz nie brałam ok 4 dni ( bo nie miałam czasu ich wykupic) i już zauważyłam puchnięcia, wzdęcia, rozchwianie emocjonalne ... Lekarka kazała mi brac Mastodynon jeszcze co najmniej półtora roku. Widziałam efekty w tracie stosowania i po odstawieniu. Mi służą bardzo. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam krople przez tydzień. Wczoraj wieczorem postanowiłam zaprzestać pić to dziadostwo. Dzień w dzień straszne bóle głowy, dolegliwości żołądkowe - nudności a także lekka biegunka. Poza tym rozdrażnienie i senność. Dostałam te krople z uwagi na torbiel w piersi. Nie ma mowy, więcej tego nie tknę. W sumie na każdego może zadziałać inaczej, więc najlepiej chyba samemu przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AHAO
Witam. Właśnie byłam u ginekologa i na bolące piersi przed okresem zlecił mi zakup Mastodynonu 1x1 przez 3 miesięce. Mam też zbadać poziom prolaktyny. Jednak czytając dyskusje na temat tego leku aż się boję i waham się, czy go kupić? Okres mam średnio co 26, 28 dni. Mam możliwość odczucia dnia owulacji, z czego jestem zadowolona, bo wiem, kiedy ona następuje i mogę kontrolować dni płodne. Dokuczają mi tylko te bolące piersi około tygodnia przed miesiączką, a poza tym jest nawet ok. Dodam jeszcze, że borykam się z wypryskami na szyi, dekolcie i częściowo na plecach przy karku. Nie wiem, czy to wynik złej pracy hormonów? No i nie wiem, czy kupić ten Mastodynon, bo jeśli miałyby mi wystąpić wymioty, zwiększenie wyprysków na twarzy, bądź przybieranie na wadze to już wolę te bolące i nabrzmiałe piersi bez zażywania tego leku. Ale pewnie jak go nie kupię i nie zażyję to się nie przekonam, czy on pomaga, czy szkodzi :/ Może ktoś miał podobnie i mógłby mi w tym temacie coś poradzić? Z góry serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda12345678qwertyu
Znalazłam jakiś czas temu, ja miałam problem z bolesnością piersi przed okresem i bóle, pms - ogólnie masakra (40). Moja córka (15) - katastrofa, nieregularny okres (początki), bardzo bolesny (tydzień w łóżku), oczywiście cera również dramat, hormony nie wchodzą w grę. Brałyśmy mastodynon krople - 3 miesiące (rano i wieczorem), teraz przerwa 2 miesiące i za chwilę znów, dodatkowo herbatka z liści maliny i macierzanki.. Dlaczego krople, bo wyciągi ziołowe zawsze są lepsze w kroplach niż w tabletach, żeby coś sproszkować ekstrakt należy zastosować sporo techniki ;) Efekty: ja - mogę założyć stanik przed okresem (cud), nikogo nie morduję jak uprzednio, nic nie boli, nie mam migreny przed miesiączką córka - przeszły bóle, ostatni okres bezbolesny, cera trochę lepiej, zmniejszenie bólów głowy przed i po miesiączce Efekty uboczne: zero Być może dodatkowo zastosowanie macierzanki i liści maliny (regulujących poziom hormonów), pomogło przyspieszyło działanie kropli, wśród moich znajomych nie ma osoby, której te krople zaszkodziły. Niemniej jednak, zawsze, przy każdym lekarstwie można się spodziewać tzw. pogorszenia samoistnego, jednym przechodzi innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam problem ,prosze o wasza rade ,bo zwarjuje.Juz piosze co jest grane 4 lutego wzielam zastrzyka antykoncepcyjny ,i wszystko niby fajnie zero skutkow ubocznych ,libido super ,aleee.No wlasnie od 3 tyg mam plamienia.Moj gin przepisal mi tabletki na zatrzymanie okresu mastodynon biore go juz 5 dni i zero nic mi nie pomaga ,dalej mam plamienia i do tego doszly skrzepy ;(.Poradzcie mnie moze ktos tak mial?I czy komus zatrzymal sie okres po tych tabletkach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dostałam mastodynon na poprawienie prolaktyny i regularnej miesiączki ,, miesiączkowałam w kazdym miesiacu nie koniecznie regularnie , masotdynon zatem biore od marca do teraz i w maju nie pojawila sie miesiączka wcale ,, jakie przyczyny .;/ nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×