Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marghi

Dwie obumarłe ciąże

Polecane posty

Gość dorka2
Prinzesska28 bardzo Cie przepraszam ze napisalam pinesska zamiast prinzesska:P👄ale ze mnie gapa haha:) jakas jestem dzisiaj rozkojazona:D:D:D Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka2 Tak dobrze wnioskujesz,ale nie chce jeszcze za bardzo się afiszować,boję sie,to dopiero poczatek.Pobolewa mnie brzuch i krzyze,czy Ty tak miałaś?Proszępoisz m Twoje początki ciąży.Leżałąś w ciaży czy całą mogłaś chodzić? Cieszę się,że Twoj synuś rośnie,jest zdrowy,a Ty szczęśliwa:)oby tak dalej:) Tulę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka2
No to super GRATULUJE:D:D:D Marghi mnie tez na poczatku pobolewal brzuch i krzyz i lekarz powiedzial,ze tak moze byc,a teraz moja bratowa jest w ciazy i na poczatku tez miala takie bole i lekarka jej powiedziala ze w srodku w szystko rosnie i to jest normalne no i teraz jest w 20tc i jest wszystko ok. wiec nie martw sie na pewno jest wszystko dobrze:) Ja w ciazy na poczatku krwawilam to wtedy musialam lezec,no i ze wzgledu na wczesniejsze poronienia musialam cala ciaze sie bardzo oszczedzac,ale pamietaj Gosiu,ze kazda ciaza jest inna i ja wierze,ze u Ciebie bedzie wszystko dobrze🌼 Pozdrowionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Marghi
to i ja się przyłączam do gratulacji:) podczytuję temat od bardzo dawna kiedyś, bardzo dawno temu, wsparłaś mnie duchowo i to nie raz za co do dziś jestem Ci wdzięczna:) mój synek jest 4 tygodnie młodszy od Twojego ja też jestem teraz we wczesnej ciąży (7tc) wierzę, że wszystko będzie dobrze z Twoją ciążą:) mocno trzymam kciuki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka2
Widzisz Marghi teraz jestescie dwie w stanie blogoslawionym wiec musi byc dobrze:D i znowu dzieciaczki beda prawie w tym samym wieku:D A moze pani pod nikiem do Marghi sie ujawni i zacznie pisac,to Marghi bedzie razniej i bedziecie sie mogly dzielic dolegliwosciami ciazowymi:D Buziaczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO Marghi Kochana wzruszyłaś mnie:) nie pamiętam Cię,wielokrotnie po własnym doświadczeniu podtrzymywałam dziewczyny na duchu,a dzisiaj chyba sama szukam wsparcia.Jak psalam wyżej odczuwam ból brzucha i krzyże czego w poprzednich ciążach nie miałam.Chodzą mi różne myśłi po głowie,ale staram sobie tłumaczyć co ma być to będzie:) Gratuluję Ci syneczka-będzie miał teraz 3urodzinki:)a także gratuluję Ci obecnej ciaży i trzymam kciukasy,aby było wszystko ok!,aby to była ciąża Twych marzeń,abyś mogła się nią cieszyć będąc w znakomitej formie do dnia porodu:) Jak się czujesz? Piszesz,że jesteś w 7tc:) a ja jestem w 5tc-tak przynajmniej wychodzi mi z obliczeń;) W sierpniu za 3 tyg.będe mieć pierwsze USG ,i wtedy będzie coś więcej wiadomo,będzie nadzieja lub nie-obecnie jest wszystko pod znakiem zapytania. Tulę Cię mocno❤️ Dorka🖐️ Powiedz mi czy Twoja bratowa jest pod kloszem,tz. przechodzi z łóżka na fotel,czy funkcjonuje normalnie? mam na myśli,że wychodzi z domu,na zakupy/nie dzwigając oczywiście ciężarów/koleżanki,kina itp Moja ciąża jest ciążą nie planowaną,myślałam o dziecku ,ale jeszcze nie teraz,a właściwie po weselu mojego kuzyna które będzie pod koniec sierpnia.Chciałabym bardzo iść na ten ślub.Rozmawiałam nawet na ten temat z moją gin. i jeżeli ciażą pójdzie do przodu i będzie mocna to nie ma przeciwskazań.....wszystko w rękach P.Boga..... Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz pomyślałam;obecnie jesteśmy dwie z fasolkami w naszych brzuszkach:)chciałabym ,abyśmy były dwoma mocnymi koluszkami:) a za nami dopinały się dalsze tworząc wspaniały łańcuszek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) mam do Was pytanie , z tego co sie orientuje to wiekszosc z Was jest po 2 poronieniach , ja niestety tez:( i w zwiazku z tym chcialbym sie zapytac Czy w udanej , szczesliwie zakonczonej ciazy bralyscie jakies leki i czy znalazlyscie przyczyne swojego poronienie? Byla bym bardzo wdzieczna za WAsze odpowiedzi :) pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🖐️ Ja poroniłam dwójkę ,a trzecią ciążę donosłam biorąc do 36tc duphaston.Co było powodem obumarcia płodów nie wiem po dzień dzisiejszy.Głowa do góry!;)jak to sie mówi;do trzech razy sztuka;) teraz powinno być dobrze:) Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka2
Marghi Ciaza mojej bratowej przebiega wrecz ksiazkowa,nie musi lezec,moze wszystko normalnie robic...te bole krzyza i brzucha nie byly zadna oznaka dla zagrozenia ciazy,wiec kochana nie zamartwiaj sie na pewno bedzie wszystko dobrze,a Twoje nerwy z pewnoscia nie sa dla dzieciatka dobre:D Beata Tak ja tez mialam dwa razy ciaze obumarla,i niestety tak jak wiekszosc kobiet nie poznalam przyczyny dlaczego tak sie dzialo:( lekarz stwierdzil ze widocznie plod byl slaby,i gdyby ciaze sie utrzymaly to dzieciaczki moglyby sie urodzic chore:( A w trzeciej ciazy z synkiem nie bralam zadnych lekow podtrzymujacych ciaze,jedynie wit.dla kobiet w ciazy i magnez.Wiec kochana tak jak pisze Marghi do trzech razy sztuka:D Powodzenia zycze i pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka2:) Dzięki za podniosłe słowa:) Co ma być to będzie,tak do tego podchodzę,chociaż nie ukrywam,że bardzo chcałabym tą cąże szczęślwe donosić i urodzić zdrowe dzidzi.Od czwartku wieczorem biore duphaston,do soboty czulam ból brzucha i krzyże,a od wczoraj czuję się zdecydowanie lepiej. Piszesz,że brałaś magnez,mogłabyś mi napisać dokładnie jak on się nazywał i czy bralaś go na poczatku ciąży? Teraz jest tyle rodzaji magnezu,różnych dawek,a nie chcialabym brać np.za mocny.Ty skoro brałaś masz pewno zalecone przez lekarza,a ja ze strachu i paniki zapomnialam zapytać. Pozdrawiam:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,że zjadam literke iiiiiiii,ale to wina mojej klawiatury,a w zasadzie mojego synka:)komp nowy ledwo dycha[wsciekly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam,że zjadam literke iiiiiiii,ale to wina mojej klawiatury,a w zasadzie mojego synka:)komp nowy ledwo dycha😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka2
Marghi ja bralam magnez o nazwie MAGNO SANOL uno 245mg byl z zalecenia lekarza,i bralam go od samego poczatku ciazy,ale ja go kupowalam w niemczech:( ale mysle ze w polsce tez cos podobnego znajdziesz moze nawet taki sam,jest dosc drogi bo kosztuje okolo 100zl opakowanie na miesiac:( Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becikona ja brałam heparynę , duphaston, oczywiście witaminy, jestem po 4 poronieniach i okazało się że wytwarzam przeciwciała na mojego męża, leczyłam się immunologicznie w łodzi u prof Tchórzewskiego wcześniej opisałam to Hoacynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) dawn0 tu nie zagladalam ... MARGHI wielkie gratulacje :) jejciu jak sie ciesze :) Zgadnij co sie stalo ... nie uwierzysz :) hehe ja tez jestem w ciązy ok 6 tydzien :) 10 sierpnia ide do lekarza ... w poniedzialek juz bylam bo dostalam lekkiego plamienia ...ale widzialam malutka kropeczke na usg :) LEDWO WIDOCZNA , BIORE ROWNIEZ PULMACIN takie globulki poniewaz mam jakies zakazenie ... dostalam rowniez luteine . P.S . Mnie tez krzyze bola ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tworzmy ten łańcuszek zaciążonych :) jestem 3 w kolejce ktora za mna ? :) Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka2
Hallo Nati_24 Moje gratulacje:D:D:D Ja jestem i ciagle zagladam i juz zaczynam sie martwic czemu Marghi nic nie pisze:( a wiec Gosiu odezwij sie. No ja chyba raczej do Was jeszcze nie dolacze,moj synus ma dopiero 8 m-cy wiec to by bylo troche za wczesnie,ale jak to w zyciu bywa,nigdy nic nie wiadomo:P Pozdrowionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane🖐️ Nati no to super!!!cieszę się baaaaaaaaaaaaardzo:) 🌼Gratuluję serdecznie🌼:):):) Ja mialam plamienia przez 2 dni,pobolewal minie brzuch i krzyże,ale i to mi praktycznie ustąpiło,czasem troszeczkę czuję-dzisiaj np. czuję się rewelacyjne.Mam nadzieję,że z moją ciążą jest wszystko ok!chociaż nie ukrywam,że się trochę martwie. Nati a TY jak się czujesz? Dziewczyny powiedzcie mi czy można malować paznokcie we wczesnej ciąży?o farbowaniu włosów słyszalam,że podobno do 3-ciego miesiaca nie wolno.Czuję się taką zaniedbaną:( Dorka:)teraz kolej na Ciebie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi ja tez mialam plamienia najpierw takie zółte pozniej jeden dzien lekko brazowe i poszlam wtedy do ginekologa ...kropeczka sie zagniezdzila , teraz z dnia na dzien czuje mdlosci i moglabym spac i spac ... mnie tez krzyze bola Marghi napisz mi czy bierzesz jakies leki na podtrzymanie A co do malowania paznokci to ja maluje u nóg bez problemu , ale nie wdychaj lakieru zabardzo ;) Marghi kochanie idz moze do ginekologa jak mialas te plamienie , niech lepiej sprawdzi wszystko na usg , wiesz w naszych przypadkach lepiej dmuchac na zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż miło tak czytac was:))
ten topił zaczął się fatalnym postem, współczuje autorce, ale to było 2007 rok kupe czasu a teraz czytam a ta sama załamana autorka jest szczęśliwa mamusia:)) dziewczyny nie znam tematu tak dokładnie ale jest mi strasznie bliski bo ja w 8 miesiącu straciłam maluszka:((teraz jestem w ciąży i czekam na mój mały cód:)pierwszy trymestr juz mija a więc najgorsze zagrożenie za mna:)) zycze Wam dużo zdrowka dla maluszków, usmiechu na twarzy i kolejnych szkrabów:) ciesze się że nie jestem sama i że innym kobietom mimo tak wielkiej straty sie udaje:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż miło tak czytac was:))
przepraszam za błędy miało byc cud:)) ale jestem taka podekscytowana moim stanem że nie wiem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczo wielkie gratulacje :) ktory to tydz? Marghi a Ty na kiedy masz termin ? ja chyba na 5 kwietnia, w srode ide na drugie usg mam nadzieje ze dzidzi zobacze , bo widzialam tylko malutka czarna kropeczke i nic wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i trzymajce kciuki zeby byla dziewczynka , musi byc !!:) hehe Moze Zosia ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż miło tak czytac was:))
ja mam termin na 9 lutego:)) juz nie moge się doczekac nie wiem jak wytrzymam jeszcze pół roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najdłuzej ciesz sie tym wyjątkowym stanem , zobaczysz pozniej bedziesz tesknic za brzuszkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×