Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulturantka

Mało używane słowa! np. elokwetny .. itp .. PISZCIE!! TO WAŻNE!

Polecane posty

Gość ja wybaczylam
alienacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabotaż finezja paradoks homerycki stentorowy bakchiczny paludalny antropomorfizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywagać , ironizować , Nie bede nikomu tłumaczyć znaczenia tych słów , jesteście inteligentni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dodam
parafrazować - czyli mw powtarzać to samo tylko innymi slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dywagacje już chyba były, kocyku :) ale dekapitacji nie było! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybaczylam
-zblazowany -balsamiczny, np. balsam dla duszy :) -retrospekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wybaczylam
personifikacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prerafaelicki :D gaelicki stresogenny traumatyczny trancendentalny ostentacyjny tragikomiczny i idę spać ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturantka
dużo nas dużio nas :DD yea :] ciesze sie żęe wreszcie sie topik na dobre rozkreca :))) super ;] ciesze sie ze topik sie podoba ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozumiałam
Kulturantka, widziałam Twój wpis na poprzedniej stronie do osób, ktorym nie podoba sięWasz topik (a chyba mają do tego prawo). I zrozumiałam, do czego potrzebne jest Ci bogatsze slownictwo. Jesteś po prostu zwykłą prostaczką. Twój ick jest chyba trochę na wyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi.... a ciekawe, czy wpisywane są tu słowa, które są rozumiane, czy tylko wypisane ze slownika, lub zasłyszane..... :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) figa, zapewne u jednych znane i stosowane, a u innych zaczerpnięte ze słownika, ale sczerze mówiąc, nie widzę w tym nic złego. Jeśli człowiek poszerza trochę horyzonty, choćby dla zabawy, to zawsze przynosi to jemu i innym pewne korzyści. Prawda? progres regres recesywny okultystyczny mistyczny sensualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ondyna-----> otóż to! Niektóre z tych słów to profesjonalizmy;) ale i tak warto poszerzac swój słownik :) i miec na tyle taktu, by wiedzieć, kiedy ich używać, bo nie zawsze nalezy popisywać się elokwencją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Nawet buty dobiera się do konkretnej sytuacji i pory roku :) Jasne, że słów również to dotyczy, w gruncie rzeczy służą przecież do komunikacji - jeśli skierujesz je do kogoś, kto cię nie zrozumie, efekt pójdzie się paść :D :D Ale można również przy pomocy słowa zdominować kogoś, zaintrygować, upokorzyć, przesłać \"zaszyfrowaną\" informację, niezrozumiałą dla pozostałych. Tyle zastosowań... I każde z tych określeń ma przecież jakąś historię, powstało w konkretnych czasach, z konkretnego powodu - właściwie właśnie to mnie w nich pociąga. Język zawiera w sobie historię świata, wystarszy trochę porapać paznokciem po powierzni i odnajdujesz znajome wydarzenia, twarze, wątki. Taki kod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adekwatny
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturantka
do -> zrozumiałam Kobieto masz pojecie że to nie byłam ja.? i ktos sie podemnie podszył? akurat bylam w warszawie u siostry . Wiec najpierw upewnij się czy to własciwa osoba, a puzniej podawaj opinie okej? p.s Kto sie podemnie podszywał? ;/ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbebejbe
dyskontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×