Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kulturantka

Mało używane słowa! np. elokwetny .. itp .. PISZCIE!! TO WAŻNE!

Polecane posty

Gość poaszkie
Aniuśka ''Twój poziom elokwencji nie jest adekwatny do mojego, dlatego nie będziemy na ten temat polemizować, ponieważ nigdy nie dojdziemy do konsensusu ''Tak zasze mówiłam do kogoś jak się pokłóciłam z nim. ja bym Cie wyśmiał..sorki...takie patetyczne..i nawiedzone..teksty zawsze mnie rozwalały do łez..poza tym wszystko to co napisałas, jest bardzo proste i wcale nie trudne..ale brzmi głupio..jak PRZEMOWA JAKIEGOS POLITYKA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
nawet jakis znany pisarz, powiedział, ze proste słowa..czesto padaja z ust wielkich ludzi, a skomplikoane..od prostakow:)ktorzy chca uchodzic za intelygentow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i czytasz, ale jestes niedojrzały i przykro sie z Tobą rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
sama kątem pluj sobie:)moja droga...Pani pensjonarko..:) myslisz ze mnie zagiełąs tymi słowami, smieszna jestes... TO TY MASZ KOMPLEKSY..skoro tak mi piszesz, ja mam po prostu poczucie humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
lubie wszystek z rebjaty tutaj zgromadzonej..ino nie ciebie..bos: :) jest wyniosła pensjonarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wulgarny jesteś dla Twojej informacji....tu nie jest zbieranina słów, które są enigmatyczne, ale takich, których rzadko używają przecietni uzytkownicy netu, tudzież przeciętny Kowalski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poaszkie, dla mnie człowiek może popełniać wszystkie błędy świata, jeśli tylko ma coś istotnego czy ciekawego do powiedzenia. Od poprawiania błędów są właśnie poloniści, redaktorzy i korektorzy wszelakiej maści. A tworzą z reguły ludzie, którzy z polonistyką nie mieli nic wspólnego, często popełniają błędy. Posiadają za to wyobraźnię, jakąś wizję i potrafią swoje myśli przelewać w słowa, żeby przekazać je innym. Każdy ma własną niszę ekologiczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
mam awersje na nauczycielki..mogłabym waszym trudnym jezykiem napisac..ale wole zwykłe proste , słowo uczulenie.. mam uczulenie na nauczycielki ja bardzo lubie własnie uzywac proste nieskompliwane słowa... ale układac je tak w zdania, zeby brzmiały nietypowo:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdążyliśmy zauważyć....jakaś jędza Cie musiala skrzywdzić, pewnie taka mojego pokroju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poaszkie, ale my sobie chcemy popisać, daj nam szansę, a pana zapraszam na inne forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
ONDYNA slicznie to ujełas!masz swieta racje..czasem polonisci i krytycy jednak mysla, ze maja monopol..na wiedze..o tworczosci o języku... a tak naprawde tworzą Ci, ktorych polonisci za bardzo nie lubili w szkole..bo sie im mnie podlizywali i byli bardziej tworczy niz..oni..no coz prawda w oczy kole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
jestes jędza to fakt, ale nie ma sie cyzm chwalic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upps, przepraszam panią, ale my też lubimy proste słowa, ale tak piszemy, żeby było...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja tylko takich lubię, którzy mi się podlizują....i jeszcze tych, którzy twierdzą, że Slowacki wielkim poetą był...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
mniej jedzy, a wiecej..otwartego umysłu..i mnie mentorskiego tonu a bedzie w porzadku z Toba..spacjo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abstrahować :) pomijać coś w rozmowie na rzecz czegoś ważniejszego, świadomie czegoś nie uwzględniać; 2. tworzyć ogólne pojęcia, wyodrębniać cechy istotne od nieistotnych w danym zjawisku czy przedmiocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
oki uciekam!!papa:)miłego dywagowania na górnotne kwestie z niwy trudnego słownictwa zgłebiając swój zasób leksykalny tak o to rozwija sie nasza Polska pseudointeligencja..ktora zamiast czytac ksiazki, chce wkuc na pamiec trudne słowa ze slownika..zamiast poznac, je w jakims konrekrenym sensownym kontekscie..np.czytajac ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) poaszkie, mój ukochany Marek Aureliusz powiedział: \"A choćbyś pękł, nie zmieni się natura ludzi\" :D :D Mądry był z niego facet, podtrzymuje mnie na duchu w ciężkich chwilach. Zajrzyj, spodoba Ci się ;) Gdybym rzucała się z ostrymi słowami na wszystkich, którzy mnie irytują, trup słałby się gęsto. Ale nauczyłam się szukać w ludziach tego, co mnie z nimi łączy, a nie dzieli. Ja również mam alergię na szkoły i dużą część nauczycieli, tym bardziej, że nadal często pracuję wśród nich. Ale, jak widać, świetnie się bawimy ze spa_cją i wcale nam to nie przeszkadza :) Pozdrawiam Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można poloniście zarzucać brak oczytania i kucie trudnych słów na blachę???...... niepojęte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
acha ja dodam kolejne słowa snobizm intelektualny patetyczny grandilokwentny banialuki dyrdymały monotematyczny miałki pozer bałwochwalczy slowa:)te sa aluzja do was i do tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, poloniści to też ludzie... Różnie z tym bywa :D Mniejsza o to ;) reaktywacja kaptować impas dezynwultura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
ale ja nie mam nic do spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaszkie
wiecej looozu Pani NałuczyCIELKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssdf
surdopedagogika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×