Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikkaa

ZEPTER naczynia -co sądzicie???

Polecane posty

Gość ZEPTERÓWA
DO KOKO#35----TAK TO PRAWDA.MOŻNA JE MYĆ W ZMYWARCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mleczek
Jeśli potrzebuje ktoś szybko i tanio mleczek do czyszczenia garnków zepter, prosze napisać : Fifilegro@gmail.com, napewno odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgi
no i niestety nikt nie chciał za 500 zł używanego uniwersala //nic dziwnego // komu takie gary :)) // producenci takich cacek mają swoje sposoby żeby i tak klient kupił ponownie i to nie dotyczy tylko tego rodzaju produktów /// mam nadzieję się drugi raz już nie dam nabrać na Zepterowskie obiecanki o gwarancji //a pieca indukcyjnego z tego powodu nie sprzedam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnicaniejestem
Zepter ma dobre gary polecam ! mam je od wielu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnicaniejestem
ja tez smaze bez tluszczu , kartofle gotuje z niewielka iloscia wody a co najwazniejsze garki te dlugo trzymaja cieplo i wcale nie trzeba miec wlaczonych na gazie ziemiakow caly czas one same dojda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedstawicielka
Witam. Nie będę ukrywać, że jestem przedstawicielką marki Zepter. Nie będę zachwalać, bo byłoby to pewnie niewiarygodne. Powiem tylko, że nie mogę skrytykować:) Sama używam naczyń, które dostałam w wyposażeniu jako przedstawicielka, abym mogła się nauczyć gotować w tych naczyniach, oraz abym wiedziała o czym mówić! Uważam, że trzeba się samemu przekonać, jakie garnki są. Jeśli ktoś nie potrafi użytkować naczyń, to nie będzie mieć dobrej opinii. Jednakże nie ma problemu z instruktarzem. Jest całkowicie za darmo dla klientów. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielem. Ja osobiście udzielę chętnie odpowiedzi na niektóre pytania. Zapraszam również na pokazy, gdzie jest degustacja, mini instruktaż, oraz prezenty w postaci biżuterii. Zainteresowanych proszę o kontakt 501 641 119. Raczej tylko Częstochowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopjeuiorigi
a co sądzicie o filtrach edelwasser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perturbator
widze ze tu same tłuki z cep tera siedza i kreca skolowanych na garnki za 4-5 kola ktore mozna kupic za 500-800 :)))) buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gastalard
Wypowiadam się na forum jako przedstawiciel handlowy tejże firmy. Normalne jest to, że nie każdemu musi się to podobać. Było wielu przedstawicieli, którzy oszukiwali Swoich klientów dlatego Firma nabrała złego autorytetu. Ale to już za nami podnieśliśmy się z kryzysu i Nadal szerzymy nasze motto "Jedz zdrowo Żyj Dłużej" ktoś napisze te garnki są za drogie mogę mieć takie same za połowę ceny ale to tak jakby ktoś porównywał malucha do Porsche. Uwierzcie mi. Firma rozwiązała nawet problem z nachalnymi domokrążcami, zmieniliśmy system i udało się. Coraz więcej osób zaprasza nas do domu. Zachęcam do polubienia strony na Facebooku i zapoznawanie się z promocjami. https://www.facebook.com/pages/Zepter/295754373884013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renegr
Witam , mam patelnie Zepter 24cm z nierdzewki z jakimś karbowanym dnem. Mam ją od nowości i zapłaciłem za nią około 800 zł . Powiem szczerze, NIGDY NIE MIAŁEM TAK G******EJ PATELNI !!!! przywiera do niej wszystko łącznie z mega tłustym kawałkiem boczku |!!! Pierogi, mięso , jajka warzywa, no masakra. Wszystko się do tego badziewia klei !!! Jak mi nie wierzy jakiś zasrany przedstawiciel Zeptera to zapraszam do mnie na prezentację. Pokażę mu jak się smaży na zwykłej czarnej cygańskiej patelni gdzie nic nie przywiera a jaki sie klei jedzenie na tym zepterowskim badziewiu. Dodam że robię tak jak mi pokazali na pokazie, mam książeczkę z poradami i niezależnie czy smaże tłuszczowo, czy beztłuszczowo to skutek jest jeden - chcesz żyć dłużej jedz zdrowo, ale nie wk******aj się używając patelni Zeptera. Dla zainteresowanych mój mail : renegr@wp.pl. Nie boję się konfrontacji, a ta droga patelnia robi teraz u mnie za podstawkę pod doniczkę do kwiatów , bo faktycznie nie rdzewieje !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zepter jest super! Dostałam w prezencie ślubnym 16 lat temu od chrzestnej 3 garnki i do tej pory spisują się na medal! Po umyciu wyglądają jak nówki! a dodam że od 16 lat niemal codziennie gotuję w nich.Polecam wszystkim Zeptera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gog
a ja mam pokrywe szybkowarową, patelnie, mixy i vaksy i: garneczek cudowny, nawet czasem przelewam do innych to co w nim ugotuje, bo pod pokrywą to minuta osiem:), patelni już bym nie kupiła, i nie chodzi o to, ze przywiera, bo na to sposób jest, ale ona mi po prostu nie pasuje. vaksy cudowne, nic nie pachnie w lodowce, miesko peklują świetnie i tez nie muszę czekać doby, mixy są extra, ale co zrobić z ubrudzonym mikserem? np. robię naleśniki najpierw jajka mixuje, muszę wyjąć mikser żeby resztę dosypać i co? muszę odkładać mikser na talerz bo ubrudzę blat. szlak mnie wtedy trafia, powinni wymyślić coś, żeby ten mikser mógł spoczywać na pojemniku. ale to wszystko nic, uważam, że owszem są drogie ale są super. no i wczoraj byłam na prezentacji odkurzacza.... marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kogo na to stać! Pytam się kogo!!! Chyba tylko urzędasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chcialbym zakupic zestaw Zeptera ten Grande Z-line masterpiece. W tym momecie jest on w promocji w cenie 10521Pln. Jednakze czytajac opinie internautow mam w tej chwili mieszane uczucia co do tej decyzji. Glownym powodem nie jest cena tylko ich funkcjonalnosc. Otoz obecnie wszystkie naczynia mam porcelanowe firmy Pyroflam. Gotuje sie w nich bardzo dobrze tylko musze bardzo uwazac bo jednak porcelana to nie stal no i calosc jest z porcelany wiec tym samym cale naczynie sie nagrzewa wlacznie z raczka. Oczywiscie nie wiem czy nie peklo by gdybym o cos uderzyl. Dlatego glownym powodem jest chec zakupu stalowych naczyn. Problem tylko tkwi w obsludze bo widocznie musze miec przed soba dwie ksiazki kucharska i do obslugi garnka . Nigdy nie bylem na pokazie Zeptera wiec moje wiadomosci na temat tych naczyn raczej zaciesniaja sie na opiniach internautow . Wiec prosilbym bardzo o konkretna odpowiedz czy warto czy tez nie. Z gory dziekuje za konkretne argumenty . Dziekuje i pozdrawiam. Moj e-mail : bogdanrogoz@yahoo.fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś Brutal
Renegr ma racje,jeżeli nie miał okazji gotować w garnkach. Moje patelnie też leżą już 21 lat bezproduktywnie. Ale garnki są w codziennym użyciu i tylko tracą, po prawie ćwierć wieku, uchwyty od pokrywek. Ale to chyba dobry wynik jak na kawałek plastiku? Poza ciężarem i patelniami nie mam im nic do zarzucenia. Chyba wydał bym jeszcze raz te pieniądze by je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama ma te garnki od ponad 15 lat. Pamietam ze kupili na raty bo strasznie drogie ale sa naprawde extra. nic sie z nimi nie stalo. Ma caly zestaw plus noze i jeszcze vacsy (te szklane prozniowe i zgrzewarke) O ile sie nie myle to maja wieczysta gwarancje. Ostatnio ogladalam na stronie i mozna wybrac rozne rodzaje zestawow, wieksze, mniejsze z dodatkami lub bez ale i tak najtanszy zestaw byl chyba ponad 4.000zl :( Jezeli mozesz sobie pozwolic na taki wydatek to goraco polecam, bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycie jest piękne i warto je przezyć - nie warto spędzać go w kuchni przygotowując posiłki przez długie godziny. Warto przestawić się na dania jednogarnkowe które wspaniale wyjdą i będą smakowały. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedni garnek, ja używam szklanego garnka naszego polskiego producenta z Wołomina, polecam ale jeśli ktoś ma inny model, sprawdzony, to zapraszam do podzielenia się opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeneffer
Mam garnki zeptera i sa super. Bardzo jestem zadowolona choc drogie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaś
Ja mam garnki i są super jednak pokrywka do szybkowara to po prostu szajs i dno . Dostałem kilka lat temu w prezencie od dziadków i gotowanie w nich to fajna zabawa . Natomiast pokrywka szybkowara ( cena 1600 PLN.) myślę że użyta była raptem około trzydziestu razy i straciła szczelność . Lało się z wszystkich stron uszczelki , popękał silikonowy zawór bezpieczeństwa . Generalnie nie odradzam każdemu zakup tego towaru ponieważ cena do jakości jest dla mnie nie zrozumiała . Od początku trudno było coś przy jej pomocy ugotować . Siostra ma szybkowar za bodajże 100 - 120 PLN i od kilku lat działa niezawodnie . Taki sobie kupię . ZEPTERA ZDECYDOWANIE ODRADZAM A WIEM CO PISZĘ !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mialam problem z doborem dobrych naczyć i garnkow do kuchni lecz niedawno znalazlam w internecie świetną stronkę, na której w szybki sposób mozesz znalezc interesujace cie produkty różnych naprawde solidnych marek. sprawdz sobie te oferty na www.dobregarnki.pl Do dzis jesli tylko czegos potrzebuje zamiast szwedac sie po sklepach zamawiam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam przez internet zepter-bioptron.pl, ale w Salonie Zepter w Warszawie, który istnieje fizycznie. Ma dobre opinie, a na pewno warto wysłać do nich zapytanie o ofercie. Dla mnie złożyli super zestaw taniej niż na stronie i dołożyli extra bonus za 1 zł. Same garnki sprawują się świetnie, a jeśli ktoś ma problem z używaniem powinien pójść na warsztaty do Zeptera. Ja kupowałam prze Salon w Warszawie, a na warsztatach byłam w Poznaniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie obecnie jest świetna promocja na naczynia zapraszam na stronę shop.zepter,com.pl/j mokry . Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się wyleczyłam z Zeptera.Kupiłam robot miksy który miał wszystko mieszać(taki rewelacyjny był na pokazie) a jest tak słaby że nie uciągnie ciasta)Używałam go do rozdrabniania jarzyn i do ubijania piany bo do tego się tylko nadaje a i tak wysiadł.A ta dożywotnia gwarancja?To kpina.Poszłam z nim do przedstawicielki,stwierdziła że to sprzęgło i już szykuje mi nową ofertę żeby tego dać na złom i nowy będę mieć tańszy.Po co mi nowy jak i tak jestem z niego niezadowolona.A gdzie ta dożywotnia gwarancja?Przecież i tak rzadko używałam a się zepsuł.Słuchajcie co mi odpowiada."gwarancja jest na stal"wg mnie to tylko na to do mieszania a gdzie reszta.Na dodatek pojemnik do mieszania popękał sam od siebie,nawet nie spadł.Oczywiście dostałam nową tańszą ofertę na ten pojemnik.Dziękuję bardzo.Mam teraz bardzo ładną ozdobę w kuchni ale cienką kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski Zepter albo Niemieckie AMC super garnki ale czy naprawde warte tej ceny?Gotowalem w jednych i drugich ale chcialem rowniez sprobowac innych firm takich jak Fizler ,Wmf czy Silit. Ja osobiscie wybralem duzy zestaw garnkow WMF w cenie 1600 ZL i musze przyznac ze sa naprawde wspaniale .Ale to juz kazdy indywidualnie musi zdecydowac. 11 tasiecy zl. za garnki to naprawde koszt ogromny .Ale to jest moje zdanie. Pozdrawiam wszystkich i zycze milego gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×