Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikkaa

ZEPTER naczynia -co sądzicie???

Polecane posty

Gość tiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tak tak. Kupujecie na alegro że niby taniej. Mialam takie przypadki. Klientka mi zrezygnowala a kupiła na alegro. Okazało się że urządzenie jest po gwarancji i co chwila do mnie przylatywała co ma robić /nie chodziło o naczynia-maja wieczysta gwarancję na metal/. Poza tym jak przeglądam to alegro to się dziwię bardzo, że ludzie tam kupują produkty zeptera z drugiej ręki a w cenach często znacznie wyższych niż bezpośrednio w firmie. A to wszystko bo chcecie mieć niby taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warrior
Bo na allegro jet taniej komplet Philipiaka kosztuje 6000 zł w salonie a na allegro nowe z gwarancja 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszka89
warrior mozesz mi podac link do tej aukcji, no jestem starasznie ciekawa czym róznia sie od moich kupionych normalnie bez allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta odpowiedź świadczy
o braku wiedzy o cenach i promocjach w firmie Zepter /ten temat nie dotyczy Philipiaka/. Przeglądam często aukcje alegro i stwierdzam, że tam z drugiej ręki często jest drożej niż w Zepterze. Dotyczy to wielu produktów np Lampy Bioptron,kosmetyków,naczyń, depilatora, suszarki /tej to ceny są często dwa razy wyższe!/ Ale jak chcecie to kupujcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henpor
Pięknie witam, 1. Kupiłem miesiąc temu trochę ze snobizmu taki zestaw wg własnego doboru: duży garnek 4,7 litra z pokrywką i termometrem (nie żadnym tam termoregulatorem!!!), durszlak 24 cm l do środka, miskę, dwie patelnie: małą ok. 2 l z uchwytem i rączką i patelnię dużą. Do tego kupiłem mikser (świetny i bezczelnie drogi!), ale za to dostałem free do tego ekspres do kawy (podstęp ze względu na pakowanie kawy!!!). 2. Okropnie drogo!!! Żeby nie chęć mojego szpanowania, to byłaby to wręcz przesada... (głupota?) Kupiłem na raty. Umowa bankowa jest nieprzyjazna kupującemu!!! 3. Znam też naczynia Berghoffa - od ponad 16 miesięcy mam takie garnki, znam Hoeffnera - też mam mniejsze garnki. Używam ich głównie "na codzień" do gotowania zup, ziemniaków, rzadziej mięs. Zepter to na pewno wyższa jakość, przecież płacisz i za markę! Różnice w używaniu minimalne. Technologia produktu zbliżona (dna akutermiczne). 4. Naczynia wielkie i ciężkie. Zawaliska w szafkach. Ze dwa razy więcej miejsca zajmują... W małej kuchni (12 m kwadrat.) wydają się być kłopotliwe. Moim zdaniem niepraktyczne dla mało-osobowej rodziny. Przy 5-8 osobach i dzieciach na pewno warto! Na kuchence gazowej garnki i patelnie walczą o miejsce na palnikach! 5. Użytkują się świetnie! Jakość potraw zgodna z obietnicami! Smak i zapach potraw jeszcze przed doprawieniem zazwyczaj inny od niezdrowej kuchni "dla ubogich". No i walory zdrowotne: mniej soli, więcej witamin, zwęgleń tłuszczów itp. Ze względów zdrowotno-dietetycznych polecałbym szczególnie młodym - tak od dzieciństwa najlepiej ... :-))). Ja już mam 40 + VAT i akcyza, to tak się nimi raczej tylko bawię... Reasumując: dbających o zdrowie nie trzeba przekonywać, a jeśli kogoś stać na taki zakup to warto kupić! Z tym, że czy akurat tylko Zepter...? :-) Szczęścia Zdrowia i Miłości Bez Umiaru w Nowym 2009 Roku serdecznie życzę! - Hek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylmat
Mam patelnię królewską i taką zwykłą z pokrywką. Próbuję coś w nich zrobić, ale nic mi nie wychodzi :( wszystko przypala się i przywiera. Próbowałam usmażyć sznycle z szynki, wrzuciłam na rozgrzaną patelnię i buchnął mi ogień, oczywiście mięsko było sfajczone. Powiedzcie co robię źle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawielka
Ja już spłaciłam raty i od 2 tygodni jestem właścicielką kompletu naczyń Zeptera! Jestem bardzo zadowolona. Jesli smaże mięso to kładę je na DOBRZE rozgrzane naczynie i dopiero po chwili odwracam na drugą stronę. Dziś robiłam "leniwe gołąbki". Do całej potrawy nie dodałam grama tłuszczu, i o to właśnie mi chodziło!! Na wierz położyłam durszlak a na nim bukiet jarzyn - mrożonka i był pyszny obiadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tzn. najpierw w ratach musiała
ś zapłacić za te garnki, przepłacając przy tym pewnie zdrowo, a dopiero po spłaceniu dostałaś je do uzytkowania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawielka
Tak najpierw spłaciłam a potem dostalam garnki. Ale taką właśnie umowę podpisałam i uważam że tak jest bezpieczniej. Bo różnie może być a podpisać umowę na raty to zobowiązujące. Raz się kasę ma , raz nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od paru miesiecy zbieram sie ze sprzedaza nietrafionego prezentu ktorym sa naczynia Zeptera. jesli ktos bylby zainteresowany moge sprzedac spory zestaw nigdy nie uzywany za okazyjna cene. moj mail to pajak.p@gmail.com aktualnie jestem an etapie szukania cen za poszczegolne naczynia, jestem w stanie sprzedac caly zestaw lub pojedynczo z duża zniżka. chce je sprzedac poniewaz nie gotuje i zajmuja mi duzo miejsca w domu,jest to zestaw z 4 garczkow, patelnia, druszlak i jakies dziwne przykrywki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniawielka
Od 5-go stycznia nie używam w ogóle tłuszczu do podsmażania mięs. No chyba że są to tradycyjne kotlety w panierce. Jestem bardzo zadowolona z tych naczyń i chciałaby jeszcze dokupić np. miskę do wieży. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy mozecie mi napisac czym czyscicie naczycia philipaka? Mama wziela je ostatnio na raty ale sie lekko przyzelaja ( mamy zwykla kuchnie gazowa- neiinducyjna) . Mozna je czyscic jakimis detergentami? Typu cif? czy nic sie nei stanie nic z ta stala? Jesli cos wiecie to piszcie ! dzieki z gory, pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroczkaaaa
Mam naczynia Zeptera od prawie 15 lat.Nie wyobrazam sobie taraz przestawiać się na normalne garnki.Długi czas gotowania,duzo pary,zapachy/.Są świetne,to prawda drogie,ale co jest ważniejsze nasz czas,nasze zdrowie,czy pieniadze?Bogaty mpże sobie pozwolić na tzw.jednorazówki,biedny nie.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonaona1234567
Mam te garnki od połowy lat dziewięćdziesiątych (z 3 letnią przerwą). Kosztowały majątek, ale korzystam z nich do tej pory i nadal są tak samo piękne, estetyczne. Miałam 3 lata przerwy w gotowaniu w nich i w czasie tych lat musiałam nauczyć się gotowania w zwykłych garnkach - to co się zaczęło to to, że przez jakiś rok odruchowo przypalałam potrawy nie dodając tłuszczu, dodając o wiele za mało (lub wcale wody) itd. Z przyjemnością wróciłam do moich garnków. Powiem tak: chociaż były cholerni_e drogie, nigdy nie żałowałam zakupu tych garnków. Idealne dla osób na diecie czy chorujących. I jakie oszczędne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehelol
paulinaps "zestaw nigdy nie uzywany za okazyjna cene" hehe, jak nigdy nie używany to faktycznie nietrafiony i POTWORNIE ŹLE świadczy o samych garnkach ;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehelol
paulinaps "zestaw nigdy nie uzywany za okazyjna cene" hehe, jak nigdy nie używany to faktycznie nietrafiony i POTWORNIE ŹLE świadczy o samych garnkach ;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy.antonek
Jeśli chodzi o Zeptera to rzeczywiście dobre naczynia, wieczysta gwarancja, szybsze gotowanie, oszczędność energii itd. Ja na próbę kupiłem sobie garnki Zeptera w takim zestawie. Najbardziej się opłaca w relacji cena wyposażenie. Co do Allegro to się zgadzam, jest coraz gorzej. Praktycznie żadnych gwarancji na dobry zakup, niby gwarantują zwrot pieniędzy z ubezpieczenia tylko najpierw trzeba zgłosić sprawę na Policję a wiadomo co to znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma jeden garnek, kupiła go jakieś 7 lat temu, kosztował dużo -ok 1,5 tysiąca. Dno jest kwadratowe, z grillem. Rewelacja :) Wstawia sie jednocześnie ziemniaki i kalafior, mieso i ziemniaki- kombnacja dowolna- i tak smak i zapach nie przejdzie. Mniej zmywania, lania wody do warzyw (na cały gar wystarczy pół szklanki a nawet mniej=to co wartościowe w nich zostanie w środku, nie w wodzie, którą sie wylewa). Mieso jest najpierw duszone, potem przysmazane, wychodzi pyszne. Ten jeden garnek wprowadził rewolucję w w gotowaniu w naszej rodzinie, jak na razie musi wystarczyć (cena!). A tak na marginesie bardzo chwalę sobie zeliwna patelnię z odzysku (wywalili ja bo ciężka jest). Firmy brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZEPTERYNKA
Kochani jestem przedstawicielem firmy Zepter i tego nie ukrywam. Zanim podjełam prace nabyłam naczynia Zeptera. Po dwuch miesiacach korzystania z tych produktow-które okazały sie fantastyczne jeśli chodzi o szybkie i zdrowe gotowanie , zdecydowałam sie na prace w tej firmie, bo stwierdziłam że produkty są rewelacyjne i godne polecenia innym. Pracuje trzy lata i powiem szczerze że nie spotkałam klienta który byłby nie zadowolony z naszych produktów. Niezadowolony klient to ten któremu zostaly sprzedane naczynia i nic wiecej!! Najczęściej trzyma je w pawlaczu bo się boi używac .. tyle kosztowały. DROGIE??? NIE PRAWDA, są to jedne z tańszych naczyń, a to mogę udowodnic. Działam na terenie Warszawy, Siedlec i okolicy, zapraszam jeśli ktoś ma jakieś problemy lub pytania odnośnie naszych produktami chętnie pomogę, doradzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berbl
Zepterynko, 2 m-ce temu kupiłam mikser i już jest w naprawie, dwa razy nożyk wykrzywił się na mrożonych truskawkach (podczas robienia lodów), skoro nożyk ma służyć do kruszenia lodu, to dlaczego nie mogę skruszyć mrożonych truskawek? przy drugim razie nie tylko się nożyk wykrzywił, ale szlak trafił cały mikser i jest w naprawie. Jestem już zniechęcona do Zeptera, choć miałam taką ochotę na gary, ale wywalić tyle pieniędzy, a potem latać z towarem ciągle do reklamacji?????????????? Teraz jestem zła że zgłupiałam i tyle forsy wywaliłam na jakiś mikser, w tej cenie mogłam mieć kilka mikserów i wcale nie gorszych niż ten który kupiłam, najchętniej bym go zwróciła i zapomniała o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO CO PRZEPŁACAĆ GARY ZEPTER, PHILIPIAK, BERGHOFF, VINZER, BACHMAYER, MILLERHAUS, HOFFBURG....ITD są robione na jeden bat - o ile wiem 80% w tej samej fabryce, tylko pod inną marka oraz innym wyglądzie zewnetrznym. PRAWDA JEST TAKA ŻE GARY ZA 7000PLN CZY JAK BACHMAYER 450PLN TO JEDNO I TO SAMO - TE SAME LATA GWARANCJI NA STAL ITP. kupcie inne garnki za mniejsze pieniądze - wcale nie są gorsze - płaci sie za markę np: bachmayer, vinzer, millerhaus, hoffburk...PO CO PRZEPŁACAĆ!!! ZOBACZ PORÓWNAJ WYGLAD I SAM STWIERDZ ZE NIE SĄ GORSZE http://www.stalchem.sklepna5.pl/pokaz_podkat.php?idkat=7 www.sch-agd.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiga
Ja kupiłam własnie 1 garnek - za 1,5 l patelnie zapłaciłam 700 zł. Mam kuchenke elektryczną. Niestety - próbowałam gotować bez wody, ale mięso się przypala. Do tego dno już po pierwszym razie z zewnąrz sie zabarwiło na lekko złotawy kolor. Wnetrze za 1 razem doszorowałam - teraz nie wiem, czy tak mam szorować za każdym razem??!! ##%& Pokrywka jest nieszczelna - po dodaniu niewielkiej ilości wody, ta zaraz wyparowuje wydostając się pod dużym ciśnieniem bokiem spod pokrywki. Jadę dziś złożyc reklamacje. Czy ktoś z Was miał podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czenio
a pewnie kiga reklamuj, skoro to tyle kasy kosztuje i dają wieczysta gwarancję to niech się tłumaczą i dają drugą. Natomiast co do cen to nie kumam, tu http://www.stylwdomu.pl/Kuchnia-k108-0-3-default.html np. znalazłem, że dają 30 % zniżki a na Allegro z cholerę nie chcą zejść nawet grosz z ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania777
Witajcie zadowoleni i niezadowoleni z Zeptera. Rok temu uległam urokowi pani, która tak pieknie i profesjonalnie prezentowała naczynia. Garnki już miałam innej znanej firmy i jestem z nich bardzo zadowolona więc pani nie miała argumentów. Ponieważ byłam grzeczna i kulturalna to słuchałam dalej i okazało się, że bardzo przydatne będą w naszej 2-3 osobowej rodzinie naczynia do przechowywania próżniowego. Kiedy już zaczęłam się zastanawiać nad ofertą natychmiast pani napisała umowę i już mnie miała (była bardzo miła). W trakcie okazało się, że powinnam dobrać jeszcze to i tamto no i obowiązkowo jakiś kosmetyk a najlepiej dwa bo inaczej system nie przyjmie zamówienia. I z zestawu proponowanego za 1200 zł zrobiło się 3000 tys. Oczywiście wszystko na raty więc nie odczuję ciężaru, bo tylko 100 zł miesięcznie. Pani nadal była miła i nachodziła mnie, zapraszała i prosiła o organizowanie pokazów. Zrobiłam jej kilka i straciłam zaufanie u swoich koleżanek, bo juz miały dość tego Zeptera. Kiedy przestałam dawać jej telefony do swoich znajomych pani zaczęła pokazywać pazurki. I może byloby po sprawie, gdyby nie fakt, że po miesiącu ten mikser co miał mi do końca życia służyć przestał miksować produkty. Na moje pytania do pani, co robic otrzymywałam rady typu: posmarować, przeczyścić, będzie dobrze. nic nie pomagało. I horror sie zaczął, kiedy zaniosłam go wreszcie do serwisu. Otóż pan nie przyjął go bo działał, tzn krecił się i wył. Nakrzyczał na mnie, że nie umiem obchodzić się z mikserem itp, i powinnam zaprosic przedstawiciela na pokaz to mnie nauczy. Szczęściem trafiłam na dzień, kiedy miał byś pokaz w salonie i pani prowadząca wzięla go do miksowania majonezu. Mikser zawył i zaburczał, ale nie miksował. No i wtedy na oczach tłumu okazało sie, że trzeba go reperować. Po 20 dniach otrzymałam naprawiony z nowym sprzęgłem. Od roku używam go sporadycznie, nożyki wypadają podczas pracy i gubią się w pianie. Vaksy to oddzielna sprawa. Psuje się jedzenie, cuchną warzywa świeże, zapachy przechodzą do lodówki i na zakrętki, a panie mi mówią, że to ta chemia tak cuchnie. O ile wiem Zepter nie produkuje zdrowej żywności więc jesteśmy skazani na to co jest na targu i w sklepach. Nie musze dodawać, że miła pani już nie jest miła, ale przypadkiem zaprosiła mnie na kurs dla sprzedawców i tam dowiedziałam sie ile ona zarabia na jednej transakcji. 1/3 wartości zakupów jest dla niej, 1/3 dla firmy, a reszta to cena produktów. To już wiadomo ile kosztuje Zepter. Widziałam w serwisie wielkie paczki zepsutego sprzetu przygotowanego do wysyłki na naprawę. Kiedy słyszę Zepter to uciekam jak najdalej od tej osoby. Myślę, że wielu klientów uległo urokowi osobistemu sprzedawców, a nie celowości zakupów naczyń za kilka tysięcy. Na fali tematu garnków zaczęłam oglądać co jest na półkach. Ważyć, czytać i stwierdziłam, że gdybym miała tę wiedzę wcześniej nigdy nie nabrałabym sie na urok pani z Zeptera. Ale jak mówią nauka kosztuje i w moim przypadku, jest to cena naczyń tej firmy. Pozdrawiam ciepło wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnuszkowa
Jesli juz to zdecydowanie wole inne lepszej jakosci garnki i naczynia philipiaka.O zepterze juz zdazyłam sie naczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilewe.dar
Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami garnków firmy Zepter, otrzymaliśmy je w prezencie ślubnym wraz z książką kucharską ale niestety bez instrukcji użytkowania więc sobie tak stoją i stoją a chcielibyśmy je w końcu użytkować, czy może nam ktoś pomóc w zdobyciu takiej instrukcji? lub przesłać email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×