Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikkaa

ZEPTER naczynia -co sądzicie???

Polecane posty

Nie rozumiem dlaczego zastanawiasz się akurat nad zakupem garnków Philipiaka!!! Jest wiele innych lepszych firm działających na rynku już od prawie 160 lat tj. Fissler… Natomiast wracając do Philipiaka, to powiem tylko tyle, że warto by było zapoznać się z jego historią i pochodzeniem jego produktów, gdyż nie wydaję mi się, aby te przereklamowane garczki pochodziły od zachodnich producentów. Pewnie kupuje je u Chińczyków i sprzedaje za bezcen… Polecam z resztą ciekawą wypowiedź jaką udało mi się znaleźć na jednym z forum http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3657783&start=60 . Znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie. Przeczytanie go nie zajmie dużo czasu, a z pewnością spojrzysz pod innym kątem na tą całą sprawę…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepter
Dzień dobry mam jeszcze kilka darmowych zaproszeń na darmowy pokaz naczyń Zeptera będzie poczęstunek oraz upominki pokaz odbędzie się w Żywcu zainteresowanych proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_bez_jaj
Ludzie drodzy, jak mozna zaplacic dwa i pol tysiaca za garnek? One wszystkie naprawde sa takie same, berghoff, zepter czy philipiak czy inna cholera. Wszyskie zrobione z polerowanej stali 18/10 (o ktorej za chwile), z aluminiowa plytka w dnie i termometrem w pokrywce, i wszystkie z lebenslange garantie. Trudno zreszta, zeby garnek nie mial dozywotniej gwarancji, bo i niby co sie moze popsuc w garnku? Spontanicznie peknie na pol? Dno odpadnie z nadmiaru ciezkich dan? No raczej nie. A co do tej stali; stop 18/10 to nie jest "nowy material wysokiej jakosci" (cytat ze sklepu linkowanego powyzej) ani "najnowoczesniejszy stop metali" (cytat ze strony zeptera). To jest najpopularniejsza nierdzewka, z ktorej robi sie absolutnie wszystko. Blaszki do zapalniczek, zawiasy do mebli, cazki do paznokci, koncowki do wtyczek, klamki, krany, tania bizuterie oraz wieszak na papier w kiblu. Nic kosmicznego, nic magicznego, bardzo mi przykro. Chcieli drodzy panstwo mercedesa, a kupili wartburga z gwiazdka na masce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienio
moja siostra kupiła mi 20 lat temu garnki ze stali nierdzewnej w RFN (na pewno nie china) cena 10 razy taniej niż zepter jakość moim zdaniem lepsza niż Zeptera od dwudziestu lat nie mogę zrozumieć jak w takim biednym kraju jak Polska zepter znajduje tylu frajerów zresztą podobnie jest z zestawem kołder ekologicznych - istna masakra jak firmy nabijają często emerytów nie świecących kasą dwie kołdry trzy tysiące czytam tutaj powyżej jakie te produkty są świetne na pewno zepter jest świetny ale porównując jakość do ceny to totalna porażka ja sam też kiedyś dałem się nabrać byłem w grecji z biurem tęcza na miejscu były organizowane wycieczki fakultatywne zaraz po przyjeździe (1 godzina) pani rezydent zaproponowała wykupienie wycieczek kupiłem trzy dla całej rodziny kiedy po wyjściu na miasto zobaczyłem ofertę innych biur trochę szczena mi opadła, w plecy 1000 zł. wycieczki naprawdę były świetne wrażenia niezapomniane na całe życie tylko pozostał mały niesmak bo w tym samym autobusie dokładnie tą samą trasą jechali ludzie za połowę ceny. tak samo jest z zepterem tyle że tutaj w plecy jest się trochę więcej niż tysiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki Berhoff
to dno rączki się nagrzewają, pokrywki też jedynie na rondel nie mogę narzekać (chociaż ma wady jak wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnki Berghoff
dodam jeszcze że czasami garnka zeptera używam jako brytfanki i piekę w nim mięsa w piekarniku rączki i pokrywka się nie nagrzewają kupiłam jeszcze droższy wok firmy Bergner- wszystko przywierało, gotowałam w nim 2 razy i zardzewiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepter to bardzo dobra firma ale ja myślę o zakupie garnków Tefal- na dobij.to trwa licytacja:) Myślę, ze posiadanie dobrego sprzętu w kuchni to podstawa- jeśli nie uda ci się jakieś danie możesz zwalić winę tylko na siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfm
Właśnie smażę placki ziemniaczane na patelni zepter i już po raz trzeci musze szorować w pocie czoła patelnię bo wszystko przywiera i się pali. Żałuję wydanych pieniędzy i ostrzegam wszystkich przed zakupem tej patelni.. it sucks!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxolonxxx
jak się nie umie smażyć to się przyklejają. zepter to nie garnki teflonowe. marudzą i narzekają ci, którzy nie umieją sie nimi posługiwać. więc lepiej się zamknijcie, bo to tak, jakby narzekać na film, w którym nie wie się o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfm
Proszę zachowywać formy grzecznościowe w swoich wypowiedziach na tym forum, bo odnoszę wrażenie, że co niektórzy użytkownicy chyba nie mają skończonego 18 roku życia. Proszę zatem oświecić użytkowników Zeptera na tym forum jak się smaży placki ziemniaczane na patelni Zepter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w garnkach zepter trzeba nauczyc sie gotowac i smazyć,mam patelnie d miesiaca ale dzieki przyjaciólce mam kilka srawdzonych sztuczk i przepisów,jesli jest kos zaintereswoany to podam.:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilewe.darinteria.pl
Witajcie, posiadamy mały zestaw garnków Zeptera ale tak naprawdę nic nie nauczyliśmy się w nnich gotować, wiadomo same podstawy czyli ziemniaki i warzywa na parze, ale nic poza tym, nie wiemy tak naprawdę kiedy naczynie jest praktycznie gotowe do przyżądzenia jakiejkolwiek potrawy, nie ma konkretnych instrukcji ani opisów krok po kroku, masakra, czy jest ktoś w stanie pomóc nam w rozwiązaniu tego problemu? szkoda tych garnków aby stały bezużyteczne. otrzymaliśmy je w prezencie ślubnym a szkoda aby się zmarnował. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HekTor
Haaaa, no tak... A co lubicie jadać? Jakie gotujecie zupy, warzywa, mięsa? Jak przyrządzacie dania z drobiem czy rybami? Co gotujecie a co smażycie? Cudownych recept nie znam - ale mi np. ryby w wydaniu z Zepterem wychodzą mniam-mniamowate..! Przyrządzanie fasolek czy kalafiorów to też pyszności. Radzę zacząć gotować proste, dotychczas jadane dania - i eksperymentować! Smacznego - i Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zepter, nie, za drogie są. Jesli już to Tefal. Kupiliśmy jakiś czas temu własnie zestaw garnków tefal do mieszkania, był w promocji w Electro i od tamtej pory gotowanie stało się prawdziwą przyjemnoscią. garni tefala sa tak skonstruowane, że nawet długo po odstawieniu z palników trzymają ciepło, rączki się nie nagrzewają, a potrawy czy zupy sie nie przypalają. I oto mi własnie chodziło. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruuuuuuuuu
garnki ze stali psują smak jedzenia, niezależnie od tego, jak się nazywają. Tylko EMALIA. Ja mam zestaw garnków Silargan Sillit. Specjalna, utwardzana emalia. Są idealne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja jestem całe życie na dietach! gotowanie mnie nie interesuje mam wkład na "parę" za 9.99 uwielbiam sałatki + oliwa! surówki i owoce, nasionka i zieleninę za tę kasę to ja przeżyję zdrowo cały rok! a..i nie mam nadwagi i sadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niby w temacie
widnieje inny wątek, a tu ludzie już reklamują inne gary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaa997
Jeśli ktoś jest zainteresowany mam do sprzedania dwie patelnie firmy zepter po bardzo atrakcyjnych cenach. Patelnia grillowa mała 400zł gdzie normalnie kosztuje 800zł , i patelnia grillowa największa u mnie 700zł a normalnie kosztuje 1320zł. Produkty są nowe i oryginalnie zapakowane. Możesz je zobaczyć i kupić na mojej aukcji http://www.allegro.pl/item995449132_zepter_patelnia_grillowa_3l_z_pokrywka_gratis.html Jeśli okaże się że aukcja już wygasła napisz maila mikaa997@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlifiernio-polernia ERP
Witam, Osoby zainteresowane polerowaniem garnków Zeptera lub innej firmy proszę o kontakt pod numerem telefonu 502 094 702 oraz o odwiedzenie naszej strony www.szlifiernia.net.pl. Wykonujemy usługowo poler na wysoki połysk/lustro używanych garnków ze stali nierdzewnej. Gwarantuję rozsądną cenę za usługę. Pzdr Marek Lebiocki biuro@szlifiernia.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepter Poznań
Witam serdecznie wszystkich czytających. Prowadzę prezentacje domowe i biurowe na terenie Poznania i okolic. Przedstawicielem Zeptera zostałam niedawno, lecz gotuję w naczyniach tej firmy ładnych parę lat. Chętnie nauczę i pomogę osobom, które chciałyby nabyć lub posiadają już sprzęt tej marki. Wystarczy, że napiszecie maila - zostawicie namiary na siebie- skontaktuję się i umówię w dogodnym dla wszystkich terminie. Pozdrawiam i zapraszam - piszcie: zepter@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek43245@
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturek43245@
to są supergarnki moja zona namówiła mnie na zakup tych naczyń i powiem szczerze że pomimo tego że wydałem sporo hajsu to jestem zadowolony a gdy z początku nie wierzyłem że można smażyć bez tłuszczu to teraz sam śmigam w kuchni i smaże i gotuje bez wody ziemniaczki normalnie bajka jeśli ktoś poszukuje dobrych naczyń z wieczystą gwarancją i chce mieć spokój z garnkami na całe życie to szczerze polecam czas gotowania się skraca o jakieś 50 % na energii duża oszczędność gdy się gotuje w zepterze i dla tych co mieszkają w warszawie albo okolicach polecam świetnego przedstawiciela(choć młodego ) pana Kubickiego mozna się z nim umówić np. na jakimś centrum handlowym gdzie jest stoisko zeptera albo zaprosić do domu a polecam głownie dlatego że gdy już szukaliśmy tych naczyń to od wielu przedstawicieli słyszałem o rabatach nawet dużych a gdy przypadkiem go spotkałem na stoisku zeptera w arkadii to od razu dał mi większy rabat niż ci pozostali razem wzięci chłopak to świetny sprzedawca teraz nam załatwił mikser zeptera za połowę ceny polecam jak coś daje nr tel. bo obiecałem że zareklamuje go u znajomych ale w sieci też mogę 607077374 pan Kubicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonna_sasanka
mam do sprzedania nowiutki, nieużywany zestaw garnków Zepter Junior. Wygrałam go w konkursie więc jest nówka. Zainteresowanych proszę o kontakt na agnieszka.94@gmail.com Cena na pewno będzie niższa niż w sklepie a towar pierwszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orianna
Witam! Mam bardzo tanio do sprzedania komplet garnków firmy zepter. Garnki są nieużywane ,na gwarancji cena do uzgodnienia. zainteresowanych prosze o kontakt pod nr tel 665471720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ulinek_
tak ciężko wcisnąć to gówno, że tu się wpier...cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaa997
Witam wszystkich! Jeśli chcecie posiadać produkty Zeptera to mam do sprzedania dwie nowe patelnie grillowe elektropolerowane (nowa technologia chroniąca przed przywieraniem potraw) Ceny są naprawdę atrakcyjne, dla przykładu patelnia która normalnie kosztuje 880zł u mnie na aukcji jest za 480zł http://allegro.pl/zepter-patelnia-elektropolerowana-1-2l-sr-20-cm-i1338691159.html Jeśli link już wygaśnie to zachętacm do kontaktu mailowego mikaa997@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam co prawda nie naczynia a noze firmy Zepter, w zyciu nie mialam lepszych, warte kazdej zlotowki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieniaa5
Jestem przedstawicilka Zeptera ipopieram wypowiedz tiaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusia84
Czy wierzyć w życie po życiu? A może w przepowiedzianą datę śmierci? http://smierc.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×