Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niska Stooooopka

Ja się ma numer buta do wzrostu?

Polecane posty

Gość endrju
mam 16 lat,191 cm,numer buta 47 i nadal rosnę. Poczekamy,zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sethemar
Ja na przykład mam 185cm wzrostu i numer buta w przedziale 46 do 50 (taki rozrzut bo buty różnie są wymiarowane). Musze uważać jakie buty kupuje bo w niektórych moje stopy wyglądają nienaturalnie długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Transcendencyjna
u mnie numer buta sie ma nijak do wzrostu. Mam najmniejszą stopę w klasie, podobnie dłonie. Generalnie wśród rodziny i znajomych. Małe jest ponoć piękne ;p A przynajmniej przydatne jak skok w dal liczysz na ilość stóp :P. W każdym razie mam 164cm wzrostu i 36 rozmiar buta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lambonero
Myślę że to prawda choć nie da się tego precyzyjnie określić mam 15 lat stopę 49 i 193cm wzrostu tak samo szybko rosnę jak mój brat który jest o 6 lat starszy ma stopę 51 i wzrost 203cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetkaaa
Ja mam raczej w normie, chociaż wcale bym się nie obraziła, gdybym miała nieco mniejszą stópkę. Przy wzroście 167 mój rozmiar to 39/40 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppo
ja mam 150cm i mam 38nr buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nijak ... ja: 165 cm 40/41 obuwie.. no i jestem (dość atrakcyjną) kobietą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolina554
nijak ma sie wzrost do rozmiaru buta. ja mam 165 i 39 a moja przyjaciółka ma 165 i rozmiar buta 35 i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśśśśśśśśśśśśśś ***
Ja mam 180 cm wzrostu i numer buta 45 , nie mogę sobie nawet kupić fajnych butów bo w sklepach nie ma nigdy numeru .Co będzie dalej z moim wzrostem i stopą , mam większą od mojej mamy i prawie dorównuje tatowi . Co będzie dalej ???????????????????? Ni mom pojęcia tylko żeby mi nie rosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi synowie
18 lat,187cm wzrostu i nr buta49;13lat,178cm wzrostu nr buta46....boję się,co będzie dalej z młodszym,bo starszemu noga już przestała rosnąć...uf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawek73
no co ja mam powiedzieć? jak mój 9-latek ( 30 marca już bedzie miał 10 lat) ma 164 cm wzrostu i rozmiar buta 42....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie im ktoś jest wyższy tym ma większą stopę- ale tak naprawdę różnie z tym bywa:) Ja na przykład mam 168 cm a mój rozmiar stopy to 35...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12398517523
to musisz wygladac dziwnie bo ja mam 180 i 40. jestem kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucior
ja mam 15 lat 174 cm wzrostu i nr buta 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja...
a ja mam 13 lat, rozmiar buta 40, niekiedy 41 i wzrost 163 czy ja jeszcze urosne?/ większość mówi że tak tyle że ja rosłam szybko w wieku 10 lat a teraz jakoś zwolniłam albo zastopowałam... czy będe jeszcze wyższa?? bo jakoś tak dziwnie mieć rozmiar buta 40 a wzrostu zaledwie 163... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inezzzzykkkka
Ja mam 164 cm i nogę w rom. 38 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusik
ja mam 168cm i 41,5 nr buta, mam 21 lat i jestem kobieta:) kazdy czlowiek ma inne wymiary, nie mozna powuiedziec masz tyle wzrostu to taki nr buta musisz miec, kazdy jest jedyny i niepowtarzalny, nie ma reguly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUCHOLEC
Ja lat 19 wzrost 182 numer buta trampy 38 adidasy 39,3/4 pozostałe 40, długość stopy 24,3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mUCHOLEC
PS jestem facetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 176 cm
i roz buta 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo123456
hmm ja mam 170cm, i rozmiar 41-41. buty? moze problem był, ale juz nie ma. Marka daichman jest super ;p wlasciwie tylko tam mozna znalezc swietne modne buty, na obcasie, szpilce, koturnie, balerinki, adidasy botki itp, wszystko w rozsadenej cenie, na gwarancji ;) ostatnio kupilam sobie swietne czarne szpileczki delikatne, z materiału bez palców z przodu na studniowke dalam niecale 90zł, a naprawde sa super, i w dodatku widxzialam, ze nawet rozmiar 44 z nich byl ;) a modne jak chol**a ;) Mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WEDER
Ja mam 162cm rozmiar buta 40 i 145 lat ale coś sie nie zbira ze jeszce urosnę. a moja koleżana ma 161cm i rozmiar 36/37. I gdzie tu sprawiedliwośc ?!!!!!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassssi
ja mam180 wzrostu i nr buta 41 lat 27 i ja myslamam ze tylko ja mam z tym problem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mucholec - a nie masz
kompleksow? OGOLNA ZASDA - dziewczyna im mniejsza stopa tym lepiej , a facet im wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaaaaaka-098
168 rozmiar 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x998x
Mam 190 cm wzrostu a nr buta 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniam <3
Ja mam niespełna 160 cm wzrostu, 11 lat i stopę 42 i jakoś zyję ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×