Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2+2

jak modelować paznokcia?

Polecane posty

kochane kobitki, doradzcie proszę jak modelowac tipsa żelem 1-fazowym aby nadać mu piekny kształt?:) zdaje sobie sprawę że trudno to opisać, no ale może któraś z Was podejmie sie wyzwania:) wiem, wiem. niejedna też powie, że mam iśc na kurs:( niejednokrotnie tu na formum czytam takie komentarze, to chyba od tych zadrosnych kosmetyczek, którym potem- jak sie nauczymy robic śliczne paznokcie- odbieramy klientki. uuuuuu, ale na starcie podpadłam, hehehehe zatem pytanie do życzliwych, z normalnym podejściem do sprawy:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
nie jestem nieżyczliwa poprostu nie zdajesz sobie sprawy ze mozesz komuś naprawdę zrobić krzywdę nie znając budowy paznokcia oraz sposobu modelowania. a wątpię abyś nauczyła się robic śliczne paznokcie bez kursu, chyba ze jestes wybitnie uzdolniona, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
dziewczyno idż prędko na kurs...a nie rób ludziom krzywdy nie zdajesz sobie sprawy czym możesz się ty zarazić jak i innych możesz pozarażać my nie chcemy na was krzyczeć ale zdajemy sobie sprawe jakie są konsekwencje waszej"pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam, że jakby tak podliczyć ile my(profesjonalistki) zarabiamy na ratowaniu spartaczonych paznokci przez takie panie jak autorka tematu to w sumie chyba powinnyśmy \"nauczać\" na forum;) niech robią! a potem te klientki i tak do nas przyjdą z masakra na pazurkach :classic_cool: (to oczywiście tylko czarny humor- nie bierzcie tego na poważnie) dziewzyny mają racje nie masz pojęcia co ci grozi i czym ty zagrażasz klientce.... warto zainwestowac w kurs 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1455
SLUCHAJCIE JA ZAKLADAM SOBIE PAZNOKCIE U DZIEWCZYNY KTORA JEST BEZ KURSU I ZAJMUJE SIE JUZ TYM DWA LATA.ROBI PRZESLICZNE PAZNOKIETKI,SUPER SIE TRZYMAJA.A JAK BYLAM W SALONIE TO JAK WY TO NAZYWACIE PROFESJONALISTKA PRZEPILOWALA MI SWOJ PAZNOKIEC.NIKT MI NIE POWIE,ZE JAK KTOS MA KURS TO JUZ JEST NIEWIADOMO JAKA PROFESJONALISTKA.SMIESZNY JEST TEN WASZ PROFESJONALIZM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że byłaś w salonie nie znaczy że paznokcie robiła ci profesjonalistka. w naszym \"cudnym\" kraju każdy może sobie wynająć 3 metry kwadratowe w salonie kosmetycznym i robić paznokcie. Widziałeś jakieś jej dyplomy, certyfikaty..? nie sądze! a jeśli wdziałaś to pewnie wydrukowany przez nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły ubaw na tym forum,hehehe piszecie o krzywdzie jaką mozna zrobi klientce, jesli nie ma sie kusru? śmiechu warte:) przez 5 lat chodziłam do, jak wy to okreslacie, profesjonalnych salonów, gdzie kosmetyczki- z dyplomemi i certyfikatami- nawet nie dezynfekowały rak przed zakładaniem tipsów, nie wspominajac juz o uzywaniu rekawiczek ochronnych.wiec nie rozsmieszajcie mnie takimi tekstami. ale macie racje, lepiej sie w to nie bawic, że takie jak wy, po zawodówkach, miały prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa.... to nie wiem gdzie ty chodziłaś te paznokcie robić skoro ci rąk nie dezynfekowali.... Sam fakt że tam chodziłaś mając świadomość tego że na wstępie robią błąd świadczy tylko o poziomie twojego niezwykłego intelektu... A tak na marginesie, nie wiem jak reszta dziewczyn, ale ja właśnie kończe drugi kierunek studiów a nie zawodówke, a paznokcie to moja pasja. Nie mam zamiaru dłużej tłumaczyć ci że brak wiedzy kosztuje (jeśli nie ciebie to twoje klientki) wiec kończe rozmowe z tobą 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, no.. drugi kirunek studiów- jasne,hehehe. to widac na jakim poziomie te studia oraz twój zasób wiedzy po nich, skoro zajmujesz sie - mimo dwóch kierunków oczywiscie-dalej robieniem paznokci ( ...) widać jaki zatem jest twój poziom intelektu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
skoro miałas zastrzezenia co do gabinetu i co do przestrzegania higieny to trzeba było zglosic sprawe do sanepidu a nie umawiac sie na kolejne wizyty. i watpie w to aby ktoras stylista po porzadnym kursie pracujaca w gabinecie mogła przepilowac ci plytke, no chyba ze ma kurs z allegro za 9,99. aha i nie obrazaj innych pod wzgledem szkoly, ja zrobiłam maturę wieczorowo, i jestem z tego dumna, powód: urodzilam sliczną córeczkę, a ludzie z zawodówek wcale nie są gorsi. MYŚL NA TYM CO PISZESZ I NIE OBRAZAJ INNYCH - WYKSZTAŁCONA KOBIETO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_236
Jak narazie widze to ty wszystkich obrazasz które potrzebują pomocy. Jak nie umiesz odpowiedziec na proste pytania i doradzic to sie wogle nie odzywaj. niektóre osoby np.takie jak ja może tylko chcą sobie robic dla siebie pazurki i potrzebują rady od RZYCZLIWEJ OSOBY która jej doradzi. Także radze ci najlepiej nie wchodz na te forum bo zajmij sie swoją rodzinką i pasją. Widać, że masz wysokie mniemanie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa_stylistka
wy jesteście takie głupie czy tylko takie udajecie? Myślicie ze zrobienie paznokci to takie hop siup i jezeli trochę poczytacie forum to będziecie wszystko wiedziały?????? Szkoda wam wydać 80 zł na pazurki w gabinecie to kupujecie tandety z allegro, a potem jak coś wam nie wyjdzie to obwiniacie inne stylistki. puknijcie się w głowę. Kazdy zawód to powinna być pasja, a nie tylko moje urojenie ze skoro wszystkie robią pazurki to co mi tam zależy, nałoze 3 warsty żelu i będzie ok?? świetnie. Cenię się jako stylistka - mam grono zadowolonych klientek, choć pazurki u mnie kosztują 90 złotych (naturalne), i watpię aby te osoby chciały isć od kogoś takiego jak np.monia_236 prędzej wolałyby pozrywać zel:-). a od mojej rodziny odwal i popatrz na siebie żebyś równo zel nałozyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_236
widzisz samo wychodzi ze masz wysokie mniemanie. Mnie fascynuja paznokcie i jest to moj zawód od 10 lat. Poprostu tak pisze zeby sie przekonac jak odpowiedza mi takie osoby jak ty. Zamiast dawac rady to tylko krytykuja. I jestem pewna ze grono twoich klientek jezeli wogle je masz jest niezadowolonych chociazby z twojego stosunku do innych ludzi. Lubisz krytykowac i myslisz ze to ci wychodzi. Śmieszne sa takie stylistki jak ty. Szkoda gadać. Nie dajcie sie dziewczyny takiej przemondrzalej panience. Zycze wam powodzenia w nauce. I jeszcze jedno nie wyrabiaj o kims zdania bo dziewczyny mają pasje i chcą to robić bo to jest ich zamilowanie i dawaj im rady a nie krytykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika_236 ta zawodowa stylistka (hahaha - smiech na sali) jest zyczliwa tylko dla tych, co dają jej te 9 dych ;/ a nawet wiecej. ja robie akryle. jestem bez zadnego kursu. do nauki miałam tylko instrukcje z forum. I jakos mam grono stałych klientek.Są one zadowolone, nie narzekają. Na początku miały wątpliwosci co do mojej wiedzy i doswiadczenia, no ale jesli wracają to chyba znaczy ze robie dobrze paznokcie, prawda? Poprostu niektórych nie stać na kurs - tak jak w tym przypadku mnie. Zamówiłam \'szajs na allegro\'.Zaczełam robic. I co? i wszystko jest dobrze. Nie mialam jeszcze zadnych uwag od klientek ani zastrzezen. Od razu mówie, ze nie przychodzą do mnie tylko panie, które nigdy nie robiły tipsów. Przychodzą tez te, które mają długoletnie \'doswiadczenie\' ;). Pozdrawiam i mam nadzieje, ze choc troszke zmienisz nastawienie do babek bez kursu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_236
do mszycy no własnie mi o to chodzi. Pierw uwaznie przeczytaj a poźniej pisz głupoty. Chodziło mi o to zawodową stylistkę i to że krytykuje dziewczyny co sa bez kursów i uważa że nic nie potrafią. A to jest nie prawda. Niektóre dziewczyny bez kursów lepiej robią paznokcie niż te wykwalifikowane. Więc nie wiem czemu masz do mnie jakies pretensje. Jak juz mówilam robie paznokcie juz 10 lat i jestem po wielu kursach i bardzo się ciesze ze jest taka strona w której można pozna pomoc osobom które je4szcze nie umieja nic zrobić. Także z krytyka do innych poczatkujacych osob to na inne strony zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam dziewczyne
ktora jest po kursie na akryl i robi ohydne pazury :O zaraz po 3ech dniach odpadają a się uczyła na takiej swietnej firmie i taki swietny ma zestaw za 600 zl ah ojej inna dziewczyna robi paznokcie bez certyfikatow i wychodza jej piekne i ma grono klientek. Wy profesjonalistki lecicie na kase i dlatego nie chcecie doradzic, taka prawda- niestety. nie mow ze tak dbacie o paznokcie potencjalnych klientek. ehe. to tak jakby cie obchodzilo jak sra baba z drugiego konca Polski i obwiniala jej matke ze nie przeszla kursu na znajomosc zasad zywienia. pogielo cie. poza tym klientki chyba wiedza czy ida do profesjonalistki czy do dziewczyny bez dyplomu, malo wiesz, a lecisz na KASE, tak kasa kasa kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam dziewczyne
aha i liczy sie przede wszystkim doswiadczenie a nie to czy bylas w stanie wydac 1000 zł na kurs zadufane fiony pseudoprofesjonalistki. Ot co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_236
widze ze nie umiecie docenic tego ze ktos jest z wami i was broni przed taka krytyka od doswiadczonych stylistek miedzy innymi mnie. Trudno sie mowi. Nie umiecie widze docenic rad i pomocy przynajmniej ty. Acha jeszcze jedno i nie lece na kase bo nie jestem jakos głupia materialistka troche w zyciu przeszlam a paznokcie to moja wielka pasja i powiem ci ze duzo na tym nie zarabiam bo to dla mnie samam przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam dziewczyne
ja ciebie o nic nie oskarzam nie odbieraj tak tego bezposrednio mowie ogolnie na kazdym topicu sa takie doswiadzone chodzi mi o te z kursami ktore mysla ze sa super bo maja papier aha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_236
ja taka nie jestem mam papier i co z tego. To moja pasja chcialam tylko pomoc przeciw tym osobom które właśnie mają głupi papierek i się wywyższają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki,jesteście kochane!!!!dzięki:monika_236, mszyca i znam dziewczynę za wsparcie. cieszę się, że istnieją osoby, które nie krytykują ludzi, jesli nie mają kursu. z racji wykonywanego zawodu, jeżdzą po wielu miastach, i robiłam paznokcie w wielu firmowych salonach i wierzcie mi, nigdzie nie byłam tak zadowolona jak u dziewczyny, która robiła paznokcie bez kursu!!!!robiła je przecudownie:) wiele z was, pomimo, iż nie odbyły kursu, radzi sobie świetnie. a z tego co dobrze pamiętam nawet słynna KRWAWA MERY (przemiła, przedobra... kobieta), z której pomocy zapewne niejedna z profesjonalnych stylistek korzystała, na początku też robiła paznokcie bez kursu! mimo, iż kurs zrobiła- nie krytykuje, tylko pomaga!!!!! czy te krzykiwe kobiety\" po kursie\", nie wiedzą co to ludzka życzliwość???? ponadto wszyscy dobrze wiemy, i z formum, i z doświadczenia, że dziewczyny po kursie, też robią błędy. niech te pyskate profesjonalne stylistki przeanalizują, czy od początku swojej pracy, takie rewelacyjne paznokcie robiły:) o ille mają sumienie:) a o zasadach bezpieczeństwa to każdy wie, a jak nie, to tu na forum wiele życzliwych dziewczyn o tym pisze. więc nie wiem po co tyle obraźliwych tekstów. straszne jest to, że niektóre dziewczyny, które zrobiły kurs, od razu na forum tak bezczelnie atakuja:( powinny zająć się tymi swoimi klientkami, a nie buszować po internecie, hehehehehe no, ale co może sobą reprezentować osoba, która pisze: \" wy jesteście takie głupie czy tylko takie udajecie?\" pozostawiam to bez komentarza(.....) narzuca się tylko myśl, żeby nie korzystać z usług zarozumiałych zawodowych stylistek! (do minika_236) niunia, masz racje, paznokcie chciałam robić tylko sobie i dlatego potrzebowałam wskazówek. ale po takich wstawkach \"profesjonalnych stylistek\" wszystkiego się odechciewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blumcccia
Dziewczyny ja nie wiem po co ta cała awantura. Przecież dziewczyna nie napisała, że chce komuś robić paznokcie. Ja sama dla siebie kupiłam zestaw do akrylu i robie tylko sobie paznokcie (nawet koleżankom odmawiam w obawie, że niechcący zrobię im coś źle). Poza tym to, że ktoś skończył studia i robi paznokcie nie znaczy że ma kiepski intelekt! O nie, nie! Najwidoczniej kocha zabawę z pazurkami. Jeszcze chciałam Wam powiedzieć, że siostra mojej koleżanki zapisała się na kurs który trwał jeden dzień!!! Dyplom ma i rzesze klientek też. Kurs kursowi nie równy, a jeśli ktoś ma do tego dryg to nauczy się robić paznokcie na instrukcjach ogólnie dostępnych w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika_236
wiesz to nie jest awantura. Poprostu jest to strona poswiecona do tego zeby pomagac i udzielac rad. A jak wejda takie panienki i naublizaja ci to naprawde wierze ze sie wszystkiego odechciewa. Ja tez 10 lat temu uczylam sie sama a dopiero poźniej chodzilam na kursy i powiem wam szczerze że wszystko wiedziałam i juz to umialam takze jest niepowiedziane ze te co nie maja kursow bede robic źle ale nawet może lepiej. Trzymajcie sie wszystkie uczonce sie dziewczyny. Życze powodzenia. Jeszcze jedno nieraz zadaje głupie pytania na ty forum że by otrzymać odpowiedź od tych niby wykwalifikowanych stylistek to nieraz normalnie niewiem czy sie smiac czy plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy czytacie co piszecie???? to po jaką cholerę są wszystkie szkoły, kursy???? niech kazdy po podstawówce zadecyduje co chce robić. chcesz być dentystą, to twoje zamiłowanie i pasja super otwieraj gabinet, po co studia skoro z forum się wszystkiego nauczysz, a prawo jazdy??? po co je robić skoro przeciez i tak sama/sam musisz dojsc do wprawy siadaj za kierownicę i jedź, nie wydawaj na kurs 1000 zł i bóg wie ile na egzamin!!!!!!!!!! po co to!!!po co chodzicie na studia, podwyższacie swoje kwalifikacje kursami językowymi itp, po co wyrzucacie pieniądze w błoto?????? na forum nauczysz się wszytskich chorób paznokci, przeciwwskazań do tipsów itp???? nauczysz się pracy frezarką??? jeżeli oszczędzacie na podstawowym kursie stylizacji, to tak samo będziecie oszczędzać na materiale.żele za 30 zł, wszystko made in allegro. nie macie konkretnego celu w zyciu to co macie robić - przecież załozenie tipsów prosta sprawa, a znajdą się takie głupie które do was przyjdą. nie pomyslałyście ze w razie kontroli nie macie zadnego zaświadczenia uprawniającego do wykonania zawodu?? ciekawe jak sie wtedy będziecie tłumaczyć?? mszyca i inne skoro cię na stać na kurs to powinnaś zacząć oszczędzac, jeżeli tak ci zależy na pazurkach, a jezeli kupujesz na allegro to juz świadczy o twoim podejściu do klienta(oszczędzasz na nim). śmieszy mnie wasze podejscie że my wykfalifikowane lecimy tylko na kasę, nam chodzi o zachowanie prestiżu w tym zawodzie. moja instruktorka powiedziała ze kiedyś pazurki kosztowały ok 150-200 zł i była to usługa luksusowa, a dziś.... prestiż gdzieś zniknął, pazurki są wszędzie, za 60,50 a nawet 30 złotych. monika_236 po co robiłaś na kursy, skoro wszystko wiedziałś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawodowa - masz racje, ale mie ma sensu szarpać sie z tymi \"specjalistkami\" szkoda czasu i energii. A babki które do nich przychodzą robią to na własne ryzyko.... w końcu głównie (choś niezawsze) cena świadczy o jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×