Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdcfvg

znalazłam jakies dziwne ogłoszenie o prace..prace dla sekty

Polecane posty

Gość sdcfvg

było w autogiełdzie ZATRUDNIĘ numer oferty: 28 221 733 Opis: ładne reporterki, egoteistki, bez zobowiązań, do fideistycznej gazety, która powstaje we Wrocławiu, dla podważenia fałszywej wiary, wiek do 36 lat, płaca 2.500 zł, prawdziwa wiara na str. www.prawdaabsolutna.insipidarts.com, e-mail: prawdaabsolutna@wp.pl a zaobaczcie strone tego goscia jakis psychol http://www.prawdaabsolutna.insipidarts.com/ Gosciu twierdzi ze Diabeł, stworzył człowieka , a nie Bog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcfvg
egoteizm=uważanie samego siebie za boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcfvg
Wymagam, by do pracy w mojej gazecie zgłaszały się dziewczyny czyste moralnie, niezepsute i bez skazy czyli dziewice, bo tego wymaga ode mnie Pan Bóg. I ja się podporzšdkuję dla ich czysto�ci. A, gdy zgłoszš się do mnie do pracy dziewczyny �brudne moralnie�, zepsute ze skazš, czyli już nie cnotliwe, to wtedy one muszš podporzšdkować się pod moje dyktando. Będę krył ich skazę i regenerował, by dobrze funkcjonowały w redakcji, jak czyste dziewice. Redakcja gazety jest jak silnik samochodu. - Gdy czę�ci sš nowe i nieużywane, to silnik będzie długo służył. Tak samo jest i w redakcji mojej gazety. Gdy pracownice sš czyste przede mnš , a nieczyste będš �regenerowane� przeze mnie, to redakcja będzie funkcjonowała prawidłowo i długo. Wymagam, by wszystkie dziewczyny w redakcji były podporzšdkowane dla wiary w siebie Boginie dla Pana Boga we mnie. Tak się podporzšdkuje wiara dla Nieba w redakcji. A inny porzšdek ustawienia wiary to już jest błšd tej wiary w drugie nie,bo to bez przeczenia wiara w jedno piekło!- Gdy gazeta zacznie funkcjonować i przynosić zyski, wybuduję duży dom we Wrocławiu, w którym będzie mieszkał Pan Bóg z zespołem redakcyjnym. Na parterze będš mie�ciły się biura redakcji, a na górze będš pokoje mieszkalne, w których będzie mieszkał Pan Bóg i jego Boginie. Dziewczyna, gdy jest ustawiana przez więcej niż jednego chłopaka, to jest już rozstrojona i zepsuta, bo każdy chłopak jš ustawiał na swój strój. Gdy przyjmujesz się do pracy u mnie, a jeste� rozstrojona, to musisz przeprosić Pana Boga za swój rozstrój, który jest ciężkim grzechem cudzołóstwa i wtedy ja będę Cię ustawiał w redakcji dla wiary w Pana Boga na ziemi. Przeprosisz mnie za swój ciężki grzech cudzołóstwa i Pan Bóg Ci odpu�ci ten grzech i Tobie zdrada mnie jest już zakazana! Gdy drugi raz popełnisz ten sam grzech cudzołóstwa, to Pan Bóg Ci już nie odpu�ci tego grzechu i mój Bóg Ojciec w Niebie już Tobie nie przebaczy tego grzechu za zdradę Pana Boga na ziemi. I wtedy już Lucyper w piekle zabierze Cię do wiecznego wylewania łez w ogniu, bez lania wody i za kłamstwo wiary, że �Bóg Cię stworzył�

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdcfvg
wariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjgjgj
wariat faktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtualna znajoma
ej jakis pogrzany facet!satanista!sekciazr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina3
ale daje normalnie ogłoszenie w gazecie, zere krępacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Do "sdcfvg". Powinnaś tam pójść i później wszystkim na forum opowiedzieć co to jest sekta, że nie ma to nic wspólnego z MLM ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytuł
Tego nieda się czytać, a zrozumieć to wcale. Tylko jak on to napisał? Wariat albo opentany! Czy ta gazeta naprawde powstaje, cz ytylko w jego umyśle. Jeżeli tak to musi mieć troche kasy a skąd tak iwariat bierze kase?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Nawet nie masz pojęcia co to jest sekta i co oni potrafią. Gazeta może powstać i tu nie byłby takim sceptykiem. Jest wielu ludzi, naprawdę naiwnych, kilku poznałem wczoraj i aż mnie ciarki przeszły, że tacy są. Ktoś ci mówi, że okradasz klienta, tylko nie dosłownie, a ty wpłacasz kasę i chcesz działać w tym biznesie, bo masz przekonanie, że to świetne. Zgroza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich osobników powinno się zamykać, zanim zrobią coś głupiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hołek
Hej wszystkim! Też czytałem w autogiełdzie to ogłoszenie i mnie zmroziło,ale teraz jak wszedłem na tą stronkę to zupełnie oczom nie wierzę-chyba egzorcyzmów mu trzeba :) Ale takie są metody działania sekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hothooltay777
Przeczytałem to ogłoszenie , poszedłem na spotkanie , pomyślałem pieniądze dodatkowe na pewno się przydadzą.Treść ogłoszenia była trochę, co najmniej trochę porąbana, ale w dzisiejszych czasach nie jest mnie już w stanie nic a nic zadziwić - przynajmniej tak myślałem.........No "gość"na właściciela albo przyszłego właściciela jakiegokolwiek czasopisma na pewno nie wygląda.Udaliśmy się do najbliższego lokalu , kupiłem dwa soki bo wyczułem, że facet nie ma pieniędzy chociaż to ukrywa-miałem po prostu dobry dzień .Pierwsze pytanie jakie mu zadałem dotyczyło tego diabła o co mu właściwie z tym lucyferem chodzi i co na ten temat miałbym w ogóle pisać.Powiem szczerze , nie po to aby się przechwalać,że pomimo tego iż zjeździłem Europe wzdłuż i wszerz, rozmawiałem z różnymi ludźmi :mocno wierzącymi,bogatymi,biednymi,filozofami,psycholami,ateistami,lekarzami, rzeźbiarzami,satanistami,etc.etc. to nigdy czegoś takiego jeszcze nie słyszałem.Stan tego pana to rodzaj jakiejś psychozy,wydaje mi się, że nie groźnej.Myślę, że nie groźnej chociażby dlatego, iż od 1976 r. pan ten szuka dziennikarzy i próbuje wydać jakąś gazetkę.Czyli przez przeszło 30 lat nic nie osiągnął.Gdyby nie dobrodziejstwa internetu to pewnie w ogóle by nie zaistniał.Przypuszczam jednak że gość obserwując współczesną koniunkturę tzn. obalanie wiary,Boga, afery związane z osobą Jezusa Chrystusa,wymyślił sobie coś poniekąd genialnego w sensie rewolucji w jego subiektywnym przekonaniu.Samo hasło , że człowieka stworzył szatan itd.itd.itd.może wywołać jakąś aferę na poziomie gazet brukowych i na to pewnie ten pan liczy.Oczywiście nie wykluczałbym współpracy odpłatnej, ale na 100 procent wiem, że na pieniądze od tego pana pewnie nigdy bym się nie doczekał.Pozdrawiam Tomasz M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommis-1975
Ten człowiek jest opętany.to nie sekta to po prostu niebezpiecznie chory psychol.Uwaga kontakt z nim kończy się bardzo silnym bólem głowy.Nic nie wymyślam, odkąd spotkałem się z nim boli mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekta jak sobie kogoś upatrzy to najpierw zrobią go wariatem potem wywalą go z pracy dyscyplinarnie, nie będzie mieć z czego żyć. Odizolują go od rodziny, i powoli będą osaczać swoimi ich dzieci. Wszystko w rękawiczkach i bez śladu i w świetle prawa. Zawsze matkom "G****O". Matki upokarzają na każdym kroku, ale za to mąż jest czysty. I jeszcze ci powiedzą to nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×