Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelin

jakie prezent dla rodziców jako podziękowanie??

Polecane posty

Gość czy ....................
za niedlugo nie jest przypadkiem zla skladnia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
to byly zdj z naszej sesji w dniu slubu sesja byla ok godz 19 - po obiadku i pierwszym tancu :) i ok 23:30 fotograf przywiozl nam te obrazy abysmy mogli je dac rodzicom o 24 one byly drukowane na takim czyms co wyglada jak plotno dlatego wygladaja one jak obrazy :) no i oprawione oczywiscie z napisem u dlu i data :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zamierzam dawać rodzicom żadnych specjalnych prezentów w ramach podzieńkowania uważam to za kiczowate to raz a dwa to wiem że im się coś takiego by nie spodobało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam takie o kufry (2 sztuki, po jednym dla rodziców moich i narzeczonego): http://www.allegro.pl/item204954093_84_przepiekny_brzuchaty_kufer_kwiaty_42_cm.html Do kuferków napakuję słodyczy, dobre winko, jakieś nasze zdjęcie, co nam tam do głowy przyjdzie :) Kuferek pasujący do wystroju mieszkania, więc sam z siebie się przyda i będzie nas przypominał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się tak wydaje, dlatego postanowiłam podzielić się nim z dziewczynami :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście te kuferki nie są w moim stylu ale pomysł świetny, sama pewnie po rozglądam sie za czymś takim ale bardziej klasycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja początkowo też myślałam o innym kuferku, obiektywnie rzecz biorąc bardziej gustownym, klasycznym, stonowanym, ale on by w życiu nie pasował do kolorystyki i stylu mieszkań naszych rodziców (był zbyt monumentalny), a nie chciałam żeby to pasowało jak pięść do nosa :) Patrzyłam się też na cenę, bo wydatków teraz mnóstwo, a musieliśmy kupić 2 sztuki (co by się nikt pokrzywdzony nie poczuł ;) ) więc padło na te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iweczka
Te księgi wyżej bez urazu ale są obciachowe, wszystko tylko nie te księgi ;-p Brzydkie, mało praktyczne, co z nimi później zrobić? ani postawić na widoku ani schować do szafy, zakurzą się , mało praktyczny prezent. Ja też zastanawiam się nad tym, ale chyba postawię na gustowne ramki z naszym zdjęciem, najprawdopodobniej takie stojące, później np. wstawią sobie fotkę z wesela ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_O
Hmmm, starszym ludziom takie rzeczy sie podobają i to bardzo :) A ramki? sorry, ale takie rzeczy kupywałam w liceum :P Ale cóż kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.art.istore.pl/sklep,800,,,03,--zakupinpl--,pl-pln,195553,0.html w razie gdyby link sie zle wkleil, skopiowac i zlikwidowac spacje. te sa piekne.... do srodka zdjecia formatu A4 i mysle ze super. zdjecia wywolane oczywiscie juz po weselu. na samym weselu kosze kwiatow jako podziekowanie, a juz po albumy. jak wam sie podoba taki pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubububu
Kasiu_O - rowniez bez urazy :) aleeeee, moja mama takie ksiegi uwaza za szczyt tandety, mimo, ze jak rzeklas, jest 'starasza'..ramki wg mnie sa duzo lepszym pomyslem, kuferek tez fajny, a najbardziej chyba spodobal mi sie pomysl jakis ladnych filizanek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna ramka w ta czy tamta, czym sie bedzie roznic ramka od panstwa mlodych od innych ramek? jedynie tylko zdjeciem. wole jednak dac ksiege. wystarczy tylko dobrze poszukac, bo mozna znalesc perelke wsrod tandety:) ale o gustach sie nie dyskutuje, bo to nie nam ma sie podobac prezent tylko naszym rodzicom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśmy kupili wcześniej ramki duże i po plenerze fotograf pojechał i zrobił takie fajne zdjęcia - jakoś je zmixował - i wsadzili do ramki - do tego kwiatki i już - bardzo się im podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rawenka
Nasz ślub za niecałe dwa tygodnie. Nad prezentem sie nadal zastanawiam ( dałabym po bukieciku niezapominajek i zdjęciu - tak od serca, ale może cos jeszce wpadnie do głowy) ale piszę bo wiem, że sporo osób ma problem z piosenką. Ja nie mogę wybrać "Cudownych rodziców mam" - moje stosunki z ojcem były zawsze mniej niz poprawne i dopiero ostatnio jako tako zaczynamy sie dogadywać, czułabym się jak hipokrytka dedykując Cudownych rodziców jemu ( bo mamie to spokojnie) - więc wybrałam coś co pasuje- Grechuty "Dni, których nie znamy" przed piosenka będzie dedykacja, w której powiemy, że piosenka taka, bo zaczynamy nowy etap w zyciu jako rodzina i jako małżeństwo i nowy etap jako dorosłe dzieci swoich rodziców. Zalezy mi na podkreśleniu tego, że małżeństwo kończy okres "dziecinstwa" nawet jesli wiekowo juz z niego wyszlismy jakis czas temu ale zaczyna nowy i na tym nowym trzeba sie skupić. Uff, rozpisałam się, ale generalnie chodzi o to, żeby dopasować swój slub do siebie- to nie jest szablon, to jest WASZ dzien, nie dajcie sobie wmowic ze "Tak sie robi" czy "tak wypada". Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslałam może jakis piekny komplet filiżanek z porcelany (ale prawdziwej, a nie jakiegoś badziewia). takie na specjalną okazję czy coś..tez nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zamowilam ramki
wlozymy tam juz slubne zdjecia bo ma nam fotograf wywolac na sesji. do rami jest dolaczony tekst podziekowan, taki rulon, sama ulozylam te podziekowania, bez zadnych rymow czy cos... tak od serca... :) i zapakowane jest to w takim ladnym pudelku. chcemy dac jeszcze po rozy no i tez myslalam nad filizankami zeby jeszcze dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcioch
My Naszym rodzicom kupilismy drzewka bonsai, przynajmniej dlugo wytrzymuja, a nie kwiaty ktore szybko wiedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaka
Na allegro jest taki Pan Piotr który układa fajne wierszyki, bardzo realistyczne, trzeba mu tylko podać szczegóły o rodzicach, albo innych osobach dla których ma byc przygotowany wiersz. Po prostu cudo i niezapomniane wrażenia. Coś specjalnego i nietypowego. Super niespodzianka dla rodziców. Moi byli zachwyceni, wszyscy goście również. Mój wierszyk był z lekkim humorkiem :)) . Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka
ja mysle ze kwiat niespotykane i duza rama z waszym zdjeciem slubnych to super pomysl.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia0505
moja siostra cioteczna zaspiewala piosenke swoim rodzicom "cudownych rodzicow mam" znaczy sie wtedy to juz tesciom tesh ale to bylo bardzo ladne i dala ogromne bukiety kwiatow na rece mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lankka
Ja z moim kochaniem rowniez bierzemy slub w Lipcu, pomyslow na podziekowanie mamy kilka, koszulki z napisami super mama, super tata, uwazamy za swietny pomysl( takie same chcemy zrobic dla swiadkow), a do tego prezentacje multimedialna z podziekowaniem i muzyka i zdjeciami ;) Mamy nadzieje, ze wszystko fajnie wypali ;) Oprocz tego chcemy wykupic dla rodzicow wycieczki zagraniczne, w koncu wspierali nas cale czas, i od naszych narodzin ladowali mnostwo czasu i pieniedzy w nasze wychowanie, edukacje ;). Jesli chodzi o kwiaty, to ladnie wygladaja..ale sa nie praktyczne, napewno sami jako Panstwo Mlodzi, prosiliscie o np. wino, czy miski dla dzieci z domu dziecka, zamiast kwiatow..; Serdecznie pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka69GC
My pobieramy się w październiku i na okazje podziękowań rodzicom przygotowaliśmy fotoksiążki w których znajdują sie zdjecia ze ślubu rodziców, naszych urodzin i poszczególnych etapów naszego życia łącznie z tym jak sie poznaliśmy i dalsza nasza historia aż do dnia ślubu. Na pierwszej stronie tej fotoksiążki jest tekst podziękowania rodzicom. Do tego damy kwiatki i będzie dobrze. Jeszcze sie nie spotkałam zęby ktoś dał rodzicom fotoksiażki. Pomysł wydaje mi sie orginalny. Projekt fotoksiążki zrobiliśmy sami a potem kwestia wykonania jej (ale ja zamówiłam w Rossmanie na stronie internetowej jest takzę program do pobrania aby stworzyć własną fotoksiążkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelli 23
Ewelin czego się martwisz-masz jeszcze cały miesiąc!!!Kupę czasu-my prezent kupowaliśmy i wymyślaliśmy we czwartek przed weselem!A w sklepie ślubnym nam doradzili-dużo rzeczy tam jest-wybraliśmy piękny wazy z wygrawirowanym podziękowaniem dla rodziców-bardzo byli zadowoleni,a teściu aż się popłakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaW33
Mnie narzeczony namówił na coś droższego ale wyszło całkiem nieźle: http://www.krysztaloweupominki.pl/ Kryształ z grawerowaną dedykacją i zdjęciem. Trwały i się ładnie błyszczy. Będzie przypominał o mnie teściowej przez wiele lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na weselu gdzie oprócz "Cudownych rodziców" odśpiewanych przez młodą parę na żywo (podziwiałam ich, że ze wzruszenia głosy im się nie łamały) były też wiersze-rymowanki. Dla każdego z rodziców rulonik brystolu i ręcznie napisane parę zwrotek wiersza, wspominki śmiesznych momentów życiowych, uwierzcie że było to o wiele piękniejszą pamiątką dla rodziców niż te drogie prezenty z górnej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×