Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelin

jakie prezent dla rodziców jako podziękowanie??

Polecane posty

Gość Kosssssssssock
U nas były albumy rodzinne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafild32
JA NIC NIE DAM BO NIE MAM ZA CO DZIEKOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlePrezenty
Moi znajomi zamówili na prezent dla rodziców portretowe karykatury u profesjonalnego karykaturzysty plus bukiet kwiatów. To znaczy rodzice najpierw otrzymali bukiet kwiatów a później była śmieszna niespodzianka. Było bardzo wesoło z tymi karykaturami. Zamawiali u karykaturzysty na stronie http://www.karykaturzysta.strona.pl lub jeszcze inna strona tego samego artysty http://www.karykatura-karykatury.webs.com Ten sam artysta rysuję również ładne portrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak każdy topik na ten temat
to i ten wątek zamienił się w listę mniej lub bardziej zakamuflowanych reklam... na widok tych "cudeniek" w stylu koszmarnych kryształków z dedykacjami albo ksiąg zdjeciowych (a w czym to one niby lepsze od klasycznego albumu?) z marszu łapią mdłości... chyba tylko plastikowych oscarów tu brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agi456
My na naszym weselu wręczylismy naszym rodzicom księgi pamiątkowe zakupione na www.ksiegi.idol.domenus.pl rodzicom bardzo się spodobały,kwiaty uschną a taka księga jest na lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danieloo
Hej. Z tego co wnioskuje czytając wasze wypowiedzi to troszkę to beznadziejne dawać rodzicom książki lub zdjęcia w rameczkach. Rodzice nas wychowywali wspomagali i byli z nami a wy chcecie dać zwykłe zdjęcie to żenada:/ Raz się tylko rodzicom dziękuje na weselu wiec trzeba im podziękować z szacunkiem i na pewno nie patrzyć z oszczędzaniem ale też bez przesady z prezentami. Niech czują że jesteśmy im wdzięczni za trud który włożyli w nasze wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eunice-fox
a może w ramach podziękowań zamiast tandetnych albumów i zdjęć nowożeńców ( rodzice bedą na was patrzec na codzien lub co jakis czas) warto by było zafundować im coś co będzie pozyteczne ? np weekend w górach, czy relax w spa ? albo wręczyć Im bon na wykorzystanie gdzieś? kwiaty zwiędną, album trafi na półkę... inne jakieś czekuuuuladki zjedzą i jaka tu pamiątka ? a jak się np zrelaksują w fajnym miejscu za kilka lat przypomną sobie - o wtedy po weselu X i Y cudownie bylo spedzic ten czas razem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snobka_snopka
a my zrobiliśmy zestawy z produktów "Krakowski kredens" kosztowały sporo ale fajnie wygladaly te oryginalne pudła ze smakołykami (które sami dobraliśmy dla rodziców)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślub w przyszłym roku. Oczywiście również zastanawialiśmy się z narzeczonym jakie prezenty dla rodziców w ramach podziękowań. Początkowo myśleliśmy o fotoksiążce (zjęcia z dzieciństwa, z dorastania oraz życia dorosłego, tylko my z rodzicami, fajnie obrobione) i do tego - super polecam wypróbowane czekoladki ze zdjęciem i z napisem np. "Dziękujemy Kochani Rodzice" http://atrakcjeslubne.pl/ a do tego jakieś fajne kwiatuszki np. tulipany.... nastomiast po dłuższym zastanowieniu stwierdziliśmy, że chcielibyśmy aby ten prezent był niezapomniany, jedyny w swoim rodzaju... taki, który do końca życia będą pamiętać i wspominać.. Stwierdziliśmy, że spełnimy ich marzenie i zafundujemy im lot balonem. Prezent dość drogi bo 2,5 tys. ale myślę, że naprawdę warto, dlatego też powoli trzeba zacząć odkładać :) a co jeszcze mogłabym polecić.... może wyjazd gdzieś w góry lub do SPA na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podsunięcie pomysłu z wyjazdem. Długo się zastanawiałam nad prezentem, nie chcę kupować jakiś tandetnych figurek na allegro, myślałam o albumie, ale jednak zabierzemy rodziców na weekend do Pragi:) Piękne romantyczne miasto i tak blisko od nas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmardo
Moi rodzice i teściowie zamiast bukietów dostaną jakiś pachrustek w doniczce, być może będzie to jakiś krzew ozdobny, jeszcze nie wiem. I do tego myślimy razem z narzeczonym nad cyfrowymi ramkami do zdjęć, które dostaliby z już wgranymi naszymi zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam całego wątku także nie krzyczcie, jeśli było ale ja dałam rodzicom takie kosze ze słodyczami i alkoholem, bardzo bogate i pieknie, artystycznie ozdobione. Rodzice byli zachwyceni, bo to coś pożytecznego a nie kolejna ramka która będzie się kurzyć:P oczywiście nikogo się nie czepiam:). Ja zamawiałam na www.smaczajama.pl w sklepie internetowym, mają bardzo duży wybór, a i osobiście można coś skomponować, i wysyłają wszędzie w Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam świetny pomysł!!!!!!!! Moja przyjaciółka zamówiła indywidualnie grawerowany wazon kryształowy dla każdych rodziców. Trochę jej odradzałam, ale jak zobaczyłam na własne oczy.. cudo! i to ręcznie robione. Fajnie, że mogli umieścić swój tekst i imiona. Ja z kolei wybrałam eleganckie kryształowe karafki ze szklaneczkami. Pięknie zapakowane i w ogóle. Mogę zrobić zdjęcia albo załatwić namiar jeśli spodobał się Wam mój pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peruna
ja również jak *ola.komorosia* dam rodzicom słodycze i alkohol, ale nie w koszy tylko w takim świetnym kuferku..slodycze zjedzą-alkohol wiadomo, a kuferek zostanie choćby na fotografie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Podziękowanie rodzicom to miły gest - tylko PO CO TEN KOSZMARNY KICZ i robienie tego na weselu, pod okiem gości, i w akompaniamencie? wszystko to sprawia potwornie nienaturalne, sztuczne wrażenie, jakby PM grali w jakiejś podrzędnej sztuce. Podziękujcie jak najbardziej - z boku, po weselu, a robienie z tego gestu pod publiczkę jest śmieszne, a nie wzruszające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak samo myślę
ale gdy się o tym napisze - to od razu krzyk, że "jak to bez podziękowań, co ludzie powiedzą"... a potem widze, jak np. Panna Młoda wycałowuje teściową, która z kolei najchętniej utopiłaby świeżo upieczoną synową w łyżce wody... ale co z tego, "na kamerze fajnie wyglądało". I jeszcze te "prezenty" - imitacja (!) książki oklejona papierowymi różyczkami, plastikowe oskary, durnodyplomki do zawieszenia, koszmarne kryształki z dedykacjami... obrzydlistwa, że zęby bolą. I obowiązkowa potupajka w kółeczku. Kicz, obłuda, wszystko pod publiczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
Ja chcę podziękować swoim rodzicom podczas wesela i to wcale nie bedzie pod publiczkę !! Żadnym książek kiczowatych ode mnie nie dostaną , jeszcze nie wiem co oprocz kwiatow. Przemowienia przez mikrofon tez nie bede wyglaszac. I akurat w tym zadnej obludy nie ma, bo z rodzicami mam wspanialy kontakt, z teściami zresztą też i wiem, że będzie im bardzo miło że podkreślimy na weselu, jacy są dla nas wazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto.siwat
Witam, Bardzo ciekawym a zarazem oryginalnym pomysłem na prezent dla rodziców jest duży kalendarz z Waszymi zdjęciami. Jest to bardzo sentymentalna pamiątka dla rodziców. Każdy miesiąc może zawierać inne zdjęcia z Waszego życia począwszy od narodzin do dnia dzisiejszego. Takich kalendarzy wykonaliśmy bardzo dużo i wszyscy byli mile zaskoczeni. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany chętnie wykonamy taki kalendarz dla Was. Zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy: foto.swiat@interia.eu lub GG: 28993509 Chętnie odpowiemy na Wasze pytania :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktak..fff
Można dać obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirek...
my zaszalelismy i dla mam bedzie Chanel No 5 a dla taty mojego Hugo Boss. do tego beda podziekowania na papierze, jakies wino i czekoladki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vv_erka
Co do portretów na prezent to ja tez jestem jak najbardziej za.I mysle ze spokojnie taki prezent bedzie strzałem w 10tke jesli chodzi o rodziców.Ale ja bardziej poszłabym jednak w strone zdjęcia na płótnie http://www.decomania.pl/pl/c/Wydruk-z-Twojego-zdjecia/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elligisia
Mogę polecić Ci coś oryginalnego na prezent. Takim niepowtarzającym się na podziękowanie dla rodziców jest drzewko genealogiczne w formie płaskorzeźby na http://ogrodybasi.pl Mi się podobał kasztan. Na owocach tego drzewka umieszczeni są nasi rodzice i my. Super pamiątka na lata :) zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUDA86
HEJ :) JA WRAZ Z MEZEM ZAFUNDOWALISMY RODZICOM WEEKEND W SPA .FAKT TO JEST NIEMALY WYDATEK ALE NIESPODZIANKA BYLO SUPER A DO TEGO DALISMY BUKIECIK I PODZIEKOWANIA NA ZROBIONEJ PRZEZEMNIE OZDOBNEJ KARTCE.POBYT W SPA WSPOMINAJA DOTEJ PORY A TO JUZ 2 LATA A KARTKA JEST OPRAWIONA W ANYRAME Z NASZYM ZDJECIEM I WISSI W SALONIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olatola1
nie dla każdego podziękowanie na sali z tradycyjnym "cudownych rodziców mam" to kicz, tandeta i obłuda. Mojej mamie byłoby wręcz przykro, gdyby ten element nie znalazł się na weselu. I wcale nie chodzi o to by ładnie wyszło na zdjęciach. To są szczere emocje i akurat moja mama powiedziała, że dla niej to najbardziej wzruszający moment wesela. Więc nie generalizujmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judziag
Świetnym pomysłem będzie elektroniczna ramka na zdjęcie z wgranymi zdjęciami Młodych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spa jest ok
ale reszta to tandety jak z ruskiego bazaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×