Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

racice

kraj hipokrytów

Polecane posty

wszystkie sklepy zamkniete,dopiero po procesjach otworzą.Czy naprawdę w tym kraju wszystko musi byc podporządkowane kościołowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale u mnie sa pootwierane ;) Zastanawiam sie tylko co maja do powiedzenia na ten temat osoby innego wyznania, bo przeciez, to nie ich swieto, a musza cierpiec jesli pozamykaja im sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze ta osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslka to kraj katolików
a jacy oni sa to kazdy widzi, jak sie osobom innego wyznania tutaj nie podoba to niech wyjada, latwiej to niz walczyc z katolikami.... a sklepy sa pootwierane, kolejki takie same jak w kazdy inny dzien oprocz niedziel ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska to generalnie kraj hipokrytów i to nie tylko w kwestii religijnej. Zobaczcie na kilku wybranych przez siebie topikach - takich gdzie ludzie mają jakiś problem i wpadają się tutaj wyżalić. Niby jesteśmy jednym narodem, wspieramy się - ale ty chyba tylko wtedy jak nas jakaś klęska dopadnie. Na codzień większość ludzi tylko czeka jak (internetowo, więc anonimowo - a jakże) dokopać innemu, moralizować w tematach, o których nie mają pojęcia, obrzucać obelgami tych którym i tak jest w życiu ciężko. Echh - kocham nasz kraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
Now iec ja katoliczka nie jestem. Przynajmniej do kosciola nie chodze i wkurzaja mnie juz te "ich" swieta. Kazdy niech obchodzi je w sercu a nie na pokaz. W dodatku dyskryminuja niewierzacych. Smieszne w ogole. Jak dyktatura. Inne wiary maja swoje swieta i nikt o tym nie wie, spotykaja sie i razem sie modla itp. Nie wiem co maja do tego pozamykane sklepy w ogole:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw Macho
jestem nowoczesnym katolokiem. jestem za : eutanazja, aborcja, filosemita, mam uwielbienie dla mniejszosci seksualnych oraz sznuje wszystkich inaczej: myslacych, uczciwych inaczej , madrych inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
voltare zgadzam sie. Ktos utworzy topki, a kretyn jeden z drugim wchodzi i wysmiewa jaki to niby glupi watek, jaki glupi klopot podszywaja sie robia zamieszanie. ktos chce prady to radza tak, ze brak slow. Praktycznie jakby nie radzili wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
a najbardziej mnie wkurza ze zaden chlop mnie nie pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racice to ty tak potępiałas
teletubisie za epatowanie seksem buhahhaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo widzisz to jest tak w większości przypadków - jak ktoś z takich ludzi ma problem, to tuli uszy po sobie, sam \"fruwa\" po różnych topikach i żali się jak to mu jest źle na świecie i oczekuje wsparcia. Ale jak tylko wypatrzy gdzieś kogoś komu jest być może jeszcze gorzej, to pomoarańczowy nick i huzia na niego! Łatwo się z kogoś szydzi, kiedy nie trzeba mu patrzeć prosto w oczy i oglądać w realu jego cierpienia. Co więcej w realu taki hipokryta jeden z drugim może nawet i udzieliłby całkiem sensownych rad, wsparł by tą osobę. Ale po co skoro siedząc sobie wygodnie przed kompkiem można dowalić samotnej matce, że jest dziwką, dziewczynie z 5kg nadwagą, że jest grubasem, komuś kto się cieszy z nowego ciucha, że jest zarozumiały itp. Polacy po prostu lubią patrzeć i słuchać, że komuś jest gorzej od nich, to ich wtedy podbudowuje i są szczęśliwi. I to nie jest hipokryzja?! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
voltare masz przyklad ciupke wyzej jakich pustakow to mamy w kraju i na kafeterii. Ledwo napiszesz o podszywaniu juz wlezie i udowadni ajakim jest tepym kretynem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
voltare dokladnie tak!!! Tez tak mysle. jednak uwazam, ze to sami gowniarze, ryczace szesnastki i oczywiscie Ci, ktorzy nie maja zadnych zajec na co dzien, swoich problemow powaznych. Ktos jak ma lub mial problemy potrafi innych szanowac i oczywiscie powazny, dojrzaly czlowiek. Widac niedojrzalych gowniarzy jest tu duzo. A na zywo probuja udowodnic, ze piwo mozna im sprzedac bo tacy sa dorosli haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem ateistka i mam
gdzies to, że dzisiaj jest świeto, ale przynajmniej nie musze iść do pracy i mam długi weekend :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to niby kto
zajmijcie się poważnymi problemami zamiast siedzieć na kafe. Same macie pewnie super ciekawe życie dlatego wylewacie swoje żale na topiku o hipokrytach (nomen omen). Pozdrawiam - gówniarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
ale jestem ostra. chlopy chceta sie o tym przekonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upa upa --> dalsze \"udzielanie się\" tutaj nie ma sensu - to jak grochem o ścianę:) Przykłady: 12:31 a wy to niby kto zajmijcie się poważnymi problemami zamiast siedzieć na kafe. Same macie pewnie super ciekawe życie dlatego wylewacie swoje żale na topiku o hipokrytach (nomen omen). Pozdrawiam - gówniarz. 12:34 Upa upa ale jestem ostra. chlopy chceta sie o tym przekonac? zaraz będzie jeszcze kilka zmian nicków i parę kolejnych inteligentnych postów. Uciekam stąd - szkoda dnia - pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
12:31 a wy to niby kto zajmijcie się poważnymi problemami zamiast siedzieć na kafe. Same macie pewnie super ciekawe życie dlatego wylewacie swoje żale na topiku o hipokrytach (nomen omen). Pozdrawiam - gówniarz. Bo taki ktos nie rozumie o co w ogole chodzi. Ty a co Ty myslisz, ze w zasrane swieto co mozna robic? Chcesz wiedziec ja pracuje i studiuje w weekendy. Widac Ty nic nie robisz, bo tez siedzisz na tym zasranym kafe i chyba sie nie orientujesz, ze wszystkie Instytucje sa pozamykane... Haha straszny jest Twoj post po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to niby kto
Uciekaj, uciekaj.... na inny topik. Razem z upa upa będziecie się adorować. pa pa kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to niby kto
na spacer do parku można pójść, ale dla ciebie to tylko sklepy i galerie, handlowe oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
haha smieszna jest. A skad niby znasz moje plany? Wyobraz sobie, ze wychodze na spacer pozniej. teraz jest pora na przygotowanie obiadu wiec stoi na gazie. Chyba jednak jestes gowniarz i mamusia gotuje dlatego masz tyle czasu na spacerki. Milego spacerkowania haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to niby kto
zasrane święto - i ty pouczasz innych o kulturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
ide na procesje do center city . zreszta czesto tam chodze az mnie juzs kark boli od tego krecenia lbem by wszystko obejrzec. a i oczy mi sie pocą od tych neonow. co innego bylo u nas we wiosce w GS .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to niby kto
to co chrzanisz, ze wszystko pozamykane i nie ma co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
haha ale pustak masakra. Nikogo o kulturze nie pouczam, bo to nie ten topik. Poszukaj odpowiedniego. Pisalam jak podchodze do wiary katolickiej i jest to dla mnie zasrane swieto skoro wyspiewuja mi na pokaz jak nienormalny pod oknami, dzieci tylko budza, bo glosniki musza stac na dworzu. Nie tylko ja na tej dzielnicy mam takie podejscie - ludzie z tym walcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to niby kto
to był komentarz do wypowiedzi z 12.42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
O udowadniasz jaka to bystra jestes. Faktycznie bardzo ciezko sie domyslic, ze to podszyw...:o pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa upa
Taaaa jasne hahaha. Tylko, ze w tym poscie nie bylo napisane, ze ide do centrum tylko na spacer wiec niby co mialoby byc zamkniete?:P:P:P Kapnelas sie nagle, ze podszyw i sie ratujesz hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bratek tak
a wy to niby kto wez idz stad tepa gowniaro!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy to niby kto
"voltare dokladnie tak!!! Tez tak mysle. jednak uwazam, ze to sami gowniarze, ryczace szesnastki i oczywiscie Ci, ktorzy nie maja zadnych zajec na co dzien, swoich problemow powaznych. Ktos jak ma lub mial problemy potrafi innych szanowac i oczywiscie powazny, dojrzaly czlowiowiek" zwłaszcza fragment o szanowaniu innych..... a za chwilę nazywasz Boże Cialo zasranym Świętem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×