Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimika

Świadkowie Jehowy

Polecane posty

Gość hlii
Świadkowie Jehowy w HELU w promowaniu alkocholu posuwają coraz dalej wystawiają tablice z cenami alkocholu na ulice. Oni jako jedyni wstawili w okno od ulicy alkochole.Jestem mieszkańcem Helu i znam ich na wylot. Wielokrotnie chcieli mnie skaptować ale wystarczy mi to co widze masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilus
wiele tu opinii o nich ale podejrzewam ze wiekszosc nie ma pojecia o prawdziwym obliczu tej organizacji.Na pewno ogromna wiekszosc tych ludzi szczerym sercem wierzy w Boga ,tylko nie zdaja sobie sprawy jak bardzo sa manipulowani przez Korporacje Straznicy i Ciala Kierowniczego w Broklynie.Wiele w tym forum jest juz powiedziane,a ja chcialbym tylko dodac:Szanowni Sw.JEHOWY miejcie troche odwagi i przeczytajcie ksiazke Rajmunda Franza -KRYZYS SUMIENIA. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opserwtor
W ostatnim czasie dowiedziałem się że mój kuzyn z rodziną zapisał się do jechowch. Był to szok dla wszystkich a szczególnie dla jego rodziców. Wcześniej spotykaliśmy się na uroczystościach rodzinnych ale od dłuższego czasu nie było z nim kontaktu. Ja z nim byłem bardzo związany ale od ponad 5 lat nie kontaktował się ze mną. Zawsze coś mu było nie potrodze - praca , brak czasu - zerwał kontakty. Wkońcu postanowiliśmy udać się do nich. BYły urodziny ich syna - powiedzieliśmy że przyjedziemy i co ? odmówli bo nie obchodzą urodzin. Na święta nie chcą nas odwiedzić bo nie obchodzą, Najbliższa rodzina stała się dla nich obca - matka, ojciec, brat i siostra dzisiaj dla mojego kuzyna nic nie znaczą. Kto nie jest z nimi ten przeciwko - dlaczego ? Szkoda chłopa bo był suuuper gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilaroses
musze napisać do nadarzyna! to co sie wyprawia teraz w zborze u mnie to przegiecie! Dostalismy nowego nadzorce i przez niego powstał chaos a starsi nic nie reaguja! Jedna z sióstr zakochała sie w tym nadzorcy, a że to dwulicowy babsztyl to zaczęła mącić do tego stopnia, że dwojka naszych gorliwych zainteresowanych chce odstąpić bo to co ta kobieta wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie! Dajcie mi adres do nadarzymna, opisze to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznan
NIE należę do żadnego zboru świadków jehowy od dziecka miałam możliwość uczestniczyć w zebraniach, kongresach, pamiątkach jak i również wiem jak należy przestrzegać zasad panujących w tej religii. Niestety jest ogromna obłuda zakłamanie i sprawy ważne są zamiatane pod dywan. Mój mąż Krzysztof S. wówczas świadek jehowy będąc w związku małżeńskim z pierwszą żoną Ireną S., która jest do dnia dzisiejszego świadkiem w trakcie małżeństwa Krzysztof został zdradzony przez I.S z tego tytułu jest dziecko ma 14 lat. I.S powinna zostać wykluczona tymczasem starszy brat zbór piątkowo poznań wiedzą o tym nie wylkuczył ze zboru tej ladacznicy ona nadal chodzi na zebrania głosi i jest tolerowana zdrada czego nie powinno być więc pytam się co się stało z tą religią??? I czy świadkiem się jest tylko na zebraniach i jak się głosi czy też powinno się dawać dobry przykład cały czas ??????? Nie zgadzam się z tym dlatego też idziemy z tym do telewizji do Expresu Reporterów.Napisałam tu ponieważ nikt z Nadarzyna nie chce z nami rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddafsfdfadfadfg
jak jakies jehowy bedzie mnei lizal codziennie to nawet religie zmienie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to wkur.ia w nich
to, że oni czują się lepsi od wszystkich, bo "wybrani" itp a tak na prawdę to biedni zastraszeni ludzie przepowiadający koniec świata co najmniej raz w tygodniu, żyjący w ciągłym strachu, poddający się rygorowi i rozmaitym zakazom które ktoś tam sobie wymyślił pod groźbą kary. Najlepszy kandydat na ŚJ to człowiek prosty, zazwyczaj z wioski, gdzie po pracy w polu będzie mógł założyć eleganckie ubranie, wyjść gdzieś i z kimś porozmawiać. To ludzie których łatwo zmanipulować i coś im wmówić. Jeśli zobaczą, że masz coś do powiedzenia i własne zdanie zaprzestaną próby werbowania. Mam wśród znajomych ŚJ i wiem jak to jest więc proszę mnie nie przekonywać, że jest inaczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pracy mam kilku jehowych sa ta falszywe s****wa!!!!nie dosc ze pier.... od rzeczy, to chodza i napier.... do kierownictwa... to osoby chore psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laki2702
Świadkowie jehowy ludzie z z brakiem mózgu przed sexem długa modlitwa po długa modlitwa ,nie wolno uprawiać miłości francuskiej nie wspominając o analnej . nie można studiować obchodzić uroczystości rodzinnych należy wyrzec się rodzinny która nie jest w tej sekcie nawet jeśli są to rodzice ,dzieci, współmałżonek. Tego nie można nazwać inaczej jak sekta. Strzeżcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogromcapomówień
Laki2702 nic z tego co piszesz powyżej nie jest prawdą a to co nazywasz "miłością analną" to zwykłe zboczenie a nie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Jakie to przykre co można tu przeczytać. Ludzie nie wiedzą nie byli sluchaja innych lub dopowiadaja sobie niz sprawdzic jaka jest prawdziwa prawda. Nigdy nie czulam sie manipulowana. Dokładnie sprawdzalam wiele przekładów Biblii aby sprawdzic kto rzeczywiscie mnie manipuluje. Podczas studiowania Biblii i dowiadywania sie prostych logicznych trescii cxulam sie oszulana przez wiate do ktorej moi rodzice mnie wpisali. Dzieki studiowaniu ze Swiadkami poznalam wiele prawd. Nie chodzi mi ze przyjmowalam wszystko co mi mowili. Sprawdzalam wszystko aby moja wiara byla mie zachwiana. Otworzyło mi oczy i poczulam się naprawdę szczęśliwa. Odkąd zaczelam studiowac zmienilam moje zle postepowanie. Stalam sie bardziej cierpliwa i wyrozumiala. Wczesnuej bumtowniczka a teraz osoba spokojna. Kiedys samotniczka a teraz chętnie spotykam się z ludźmi. Ale to wszystko nie dali mi Świadkowie tylko Jehowa Bóg. To on Blogoslawia ludzi szczerych. Ludzie którzy mowia ze to sekta prosze o wpisanie sobie słowo sekta w wikipedii i sprawdzic co to slowo znaczy. Pozdrawiam wszystkich i oby kazdy mogl sprawdzic na własnej skórze aby wtedy mogl powiedzieć wlasne zdanie na temat Swiadkow Jehowy. Jesli ktos ma pyt agusia240791malpagmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2017 o 11:06, Gość gośćaga napisał:

Jakie to przykre co można tu przeczytać. Ludzie nie wiedzą nie byli sluchaja innych lub dopowiadaja sobie niz sprawdzic jaka jest prawdziwa prawda. Nigdy nie czulam sie manipulowana. Dokładnie sprawdzalam wiele przekładów Biblii aby sprawdzic kto rzeczywiscie mnie manipuluje. Podczas studiowania Biblii i dowiadywania sie prostych logicznych trescii cxulam sie oszulana przez wiate do ktorej moi rodzice mnie wpisali. Dzieki studiowaniu ze Swiadkami poznalam wiele prawd. Nie chodzi mi ze przyjmowalam wszystko co mi mowili. Sprawdzalam wszystko aby moja wiara byla mie zachwiana. Otworzyło mi oczy i poczulam się naprawdę szczęśliwa. Odkąd zaczelam studiowac zmienilam moje zle postepowanie. Stalam sie bardziej cierpliwa i wyrozumiala. Wczesnuej bumtowniczka a teraz osoba spokojna. Kiedys samotniczka a teraz chętnie spotykam się z ludźmi. Ale to wszystko nie dali mi Świadkowie tylko Jehowa Bóg. To on Blogoslawia ludzi szczerych. Ludzie którzy mowia ze to sekta prosze o wpisanie sobie słowo sekta w wikipedii i sprawdzic co to slowo znaczy. Pozdrawiam wszystkich i oby kazdy mogl sprawdzic na własnej skórze aby wtedy mogl powiedzieć wlasne zdanie na temat Swiadkow Jehowy. Jesli ktos ma pyt agusia240791malpagmail.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×