Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimika

Świadkowie Jehowy

Polecane posty

Gość Mimika
Czy zna ktoś namiary na Salę Królestwa, czy zbór (dokładnie nie wiem) Świadków Jehowy w Katowicach, w okolicy Spodka, lub w ostateczności gdzieś w Katowicach. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Adres lub jakiś telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nil0
Biuro główne Świadków Jehowy w Polsce Skr. Poczt. 13, PL-05-830 Nadarzyn tel : 0-22 739 16 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-w4
zadzwoń do biura oddziału w Nadarzynie wszystko ci powiedzą pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herraa
mieszkalam z Jehowymi. Okropni fałszywi ludzie. Bleee. I jacyś niezrównoważeni,agresywni. Dziekuje bardzo za takie "wyznanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewien jehowy
herraa bo cię zaraz nawrócę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przynajmniej
są lepsi niż moherowi katolicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herraa - hmmm... fałszywi to nie wiem, bo aż tak nie zagłębiałam się w te znajomości ale nie można zadawać się z nimi normalnie. Gadają dopóki mają w tym cel tzn przejście na ich wiare. Jak zobaczę, że nic z tego to heja koniec znajomości. Tak w ogóle to dziwaczni ludzie :) W jednym domu u jehowych nie było np telewizora bo nie powinno się oglądać :) W jednej z tych książeczek pisało, że tv najlepiej schować do szafy he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZESŁAW +JP+
SZANOWNI PAŃSTWO ? TRUDNA TA MOWA KTÓŻ MOZE JEJ SŁUCHAĆ. CZYTAM TE INFORMACJE O WIARACH , CO KTO WIE ,CZY CO KTO UMIE . JAKI JEST Z TEGO WNIOSEK ,, JESLI MARTWISZ SIE O PRZYSZŁOS LUB ZAJMUJESZ SIE PRZESZŁOSCIĄ , TO MOZNA BY POMYŚLEĆ, ZE CHCESZ ZJEŚĆ DZIURĘ W SZWAJCARSKIM SERZE; PRÓBUJESZ OGARNĄĆ COŚ ,CZEGO NIE MA.PROSZĘ SIE POMODLIĆ ZA NICH O ŚWIATŁO DUCHA ŚW.I O POKÓJ I DOBRO '' TOLERANCIĘ'' PRZEDE WSZYSTKIM WŚRÓD KATOLIKOW. JLE POTRZEBA MĄNDROSCI I WIEDZY BIBLII. CZYSZ TEN SWIAT NIEBYŁ BY PIEKNY ,, KRÓLESTWO BOŻE BYŁO BY WŚRÓD NAS. A TAK JEST ZŁO, KŁAMSTWO, OBŁUDA, I FAŁSZ. MÓWI PAN ZE DONIEGO NALEZY OSĄD.... I MIŁOSIERDZIE. ZYCZĘ MOJM MNIEJSZYM BRAĆĄ BŁOGOSŁAWIEŃSTWA BOGA JAHWE... Z POWAŻANIEM CHRZEŚCJIANSKIE OFICJUM JHS STRZEGOM GG4636572

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tref
o szok a ja myslalam ze historyjki w stylu "swiadkowie nie moga ogladac tv" itp to juz minely w niepamiec!!!!!!!!!!! A tu prosze jeszcze zacofani ludzie zyja w glebokiej nieswiadomosci z wiedza o sj nabyta przez kolege kolezanki od sasiada mojej znajomej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuz--ka
a czy mogą pic alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sos pomidorowy ostry
A czemu by nie? Oczywiście że mogą, aczkolwiek wiadomo,że wszystko w granicach zdrowego rozsądku czyli bez upijania się do upadłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sj-media
Świadkowie Jehowy oczyma Mediów. http://sj.54.pl - Prasa, telewizja, radio, literatura, artykuły, komentarze, ciekawostki i inne materiały dotyczące organizacji świadków Jehowy (wcześniej sj.4.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Janowie, niedaleko ZSO im. Adama Kocura jest sala i jakis taki ich kosciół czy cos tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można dojechać autobusem linii 30, przystanek znajduje się zaraz obok tego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweets
A skąd wiecie, że mogą zaraz was nawrócić? Rozmawialiście z nimi na te tematy? A wogole jaką macie pewność że świadkowie Jehowy nie mają telewizorów, komputerów itd.?? Najpierw sie zastanówcie co mówicie...:( Bo to co piszecie napewno jest niezgodne z prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja komputery bo sa
na naszej klasie. :P ale w wiekszosci to dziwni ludzie. a ci najbardziej madlący sa najbardziej falszywi, ale to chyba we wszystkich religiach tak jest ze ci najbardziej rozmodleni sa najgorsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tweets
Nie wszyscy... zapewniam ciebie. Przecież Bóg jest naszym Ojcem. To dlaczego maja być najgorsi ci co się modlą do Niego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość + CZESŁAW
Pozdrawiam w imieniu Jezusa Chrystusa.! Pozdrawiam brata ;chrzescijanin;Pytasz o +CHRZESCIJAŃSKIE OFICJUM JHS +.Dziękujemu za pozdrowienia i słowa ktore uczą, czym jest miłość? Milość Jezusa Chrystusa w naszej społecznośći. ---Milość to wszystko, co buduje nasze życie,co je wypełnia i wzbogaca. Milość zatem nie sprawia problemów, w pogląndach na temat braci w kośćolach lokalnych czy nie liczni Ś J.Odpowiem ci mój przyjacielu Oficjum musimy kochać ludzi innych wyznań.Zalecenie Jezusa Chrystusa.Dobry Pan i zbawca.Jak w teks. ;życzliwa krytyka; my wzrastamy duchowo obok siebie, ponieważ odkryliśmy przed sobą, kim naprawdę jesteśmy.Bracia w oficjum umacnijają się Słowem Bożym,( cudowny dar ) poznania Pana.Milości ,Radości i Pokoju .I dlatego droga Jezusa jest cudowna jak Krzyż. Kochany bracie jesteśmy tolerancyjni,by kochać mniejszych braci jeśli tacy są.'' Kto prawdziwie kocha wszystko przemienia w miłość''. Nasi bracia zawsze noszą w sercu iskrę milości [Słowo Boże] by mogło stąć się płomieniem, który nas ogrzeje.Nie wiele potrzeba do szczęścia. Pragnę jedynie dzielić z tobą czas, w milości z Jezusem który tak naprawdę żyje.Nie mamy gmachu ani budynku tylko nasze serca które są świątynią Ducha Świętego .Bracie w inter. naszej strony niema i nie będzie a to z tego powodu że; co pozwala nam przetrwać? Miłość,jak można odnależć miłoś?--- Przez miłość?.I co nie pozwala długo ronić łez? Miłość.Tymi słowami pozdrawiam cię w miłości JEZUSA CHRYSTUSA i każdego komu brak miłośći Bożej. + CHRZESCIJANSKIE OFICJUM JHS +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccc
czy moze ktos podac adres swiadkow jehowy w luboniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś wie gdzie jest sala Królestwa w Jantarze lub okolicy proszę o dane. Zgóry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareth JW
Ja jestem Swiadkiem Jehowy i spotkalam sie niejednokrotnie z faktem ze mezczyzni z innej plc udawali zainteresowanie pismem swietym by sie do mnie zblizyc hmmm uwazam to za odrobine dziwne boga nie da sie oszukac a proba oszukania mnie nic nie daje bo czy to mozliwe czy nie i tak udaje sie popoznosc mijajac sie z celem w zyciu... ludzie ktorzy sprzedaja boga dla ludzi nie maja go w sercu... bo z glebi serca mowia nasze usta i wyplywa nasze postepowanie... Na dzien dzisiejszy mam cudownego meza ktory jest Swiadkiem tak jak ja i wiele laczy nas zwlaszcza celow zyciowych ... mysle ze to cudowne kiedy maluzenstwo ma tak owe bo oprocz seksu ktory tak promuje ten swiat jest tez wiele wartosci ktore nadaja zyciu sens... kwestia telewizorow i rozrywek hmmm zgadzam sie z jedna z dziewczyn ktora powiedziala ze to dosyc zacofany poglad iz jestesmy ograniczani w tych dziedzinach jest wielu swiadkow jehowy na calym swiecie wysoko wyksztalconych niektorzy nawet wysylani sa ze swoich krajow na knferencje dotyczace energii atomowej i takich tam mysle ze ten czlowiek na pewno wie jak wyglada tv i do czego sluzy ... w tych wszystkich plotkach i pogloskach dostrzegam tylko jedno .... niewiedze i brak zrozumienia po raz kolejny potwierdza sie teoria ze najbardziej boimy sie tego czego nie znamy... znam wielu swiadkow z roznych krajow to wspaniali ludzie duzo mi pomogli i widze jak pomagaja innym wiem ze byc moze zdarzaja sie ludzie ktorzy bladza w swym postepowaniu ale bedac szczerymi kto z nas tego nie robi? puki co jestesmy niedoskonali i jeszcze dlugo bedziemy... a im wiecej bledow ktos popelnia z swiadkow ktorych znacie im bardziej falszywy sie wam wydaje tym bardziej dostarcza dowodow na to jak daleko tak naprawde jego serce jest od prawdziwego wielbienia bo byc swiadkiem jehowy a nazywac sie nim to dwie rozne zeczy... ja moge nazywac sie Krol ale nim nigdy nie bede... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNOŚĆ CHRZEŚCIAN
Pozdrowienia dla Chrzescijanskiej grupy, Chrześćiańskiego Oficjum JHS, Pozdrowienia dlatych którzy łączą ,a nie dzielą.Bardzo podziwiam Was że Biblia uczy kochać ludzi, jak nauczał Jezus CHrystus. '' Czlowiek jest skazanyna przegraną.Chcialby zatrzymać szczęśliwą chwile, udany dzień,ale przegrywa, gdyż wieczorem musi przeżyty dzień zwrócić Bogu do rozliczenia.* Nie zmarnój Go..*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zdradzona
proszę o podanie adresu i najlepiej telefonu do sali królestwa w tłuszczu bądz najbliższej do której należą osoby mieszkające w tłuszczu.a może jest jakiś adres mail do głównego biura oddziału świadków jehowy w nadarzynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Oczywiście, że są fałszywi. To domena wszystkich wyznań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWEETS
Czyli ty tez jestes fałszywy..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zdradzona
proszę o namiar telefoniczny na zbór w Warszawie i w Raszynie.jest może jakiś adres mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nil0
--> do Margharetta Co do tego faceta. Nie pomyślałaś że chciał się interesować PŚ dla CIEBIE :) Może trzeba było docenić to że tak mu na tobie zależało że chciał robić to co uważałaś że powinien. Natomiast zabawne jest to co napisałaś że nazywać się świadkiem Jehowy i nim być to różne rzeczy. Rozumiem że ty się tylko nim nazywasz. Bo po pierwsze NAZWĘ Świadkowie Jehowy wprowadził ot tak sobie dopiero Rutherford o ile dobrze pamiętam. I to jest tylko nazwa ! Po drugie chrześcijanie są świadkami Jezusa Chrystusa. Tak więc rozumiem że fajnie jest się czuć świadkiem samego Boga, jednak jest to awykonalne ;) J. Rutherford wprowadził tą nazwę pewnie tylko dlatego żeby podnieść sztucznie rangę i moc wyznania które tworzył po śmierci C.T.Russela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×