Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość pllum1
p.Jacku proszę przeczytac pocztę ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też szukałam. 2 tygodnie temu wysyłałam maile na prawie całe wybrzeże. Było ich blisko 180. Co znalazłam mail nawet nie czytałam co maja w ofercie, tylko wklejałam pytanie czy maja dwójke z lazienka i za ile. z odpowiedzi, które mi wysłano pasowały mi 4 miejscówy. Ostatecznie znalazlam pokoj w mielnie z lazienka i wspolna kuchnią za 50 zł/os. Jeszcze mnie opieprzyli, że takie rezerwacje załatwia się w marcu... Polecam metodę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
jeśłi p. jacek będzie tylko do 15.08 :(, to ja mam wolne mieszkanie od 16.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
magitka, to był pensjonat, dom prywatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
a tak poza tym, to pamietajcie,żeby kliknąć www.pajacyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacasta
najpierw pani pisze ze od 13 a teraz ze od 16 wiec jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
przeciez Pan będzie do 15.08, to piszę,że mam wolne od 16.08-informacja dla pozostałych forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
przecież od 13 do 15.08 mam rezerwację dla Pana i choćy nie wiem co, to zaklepane dla Pana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadmorska
Komfortowe, 2 pokojowe studio z aneksem kuchennym i łazienką, własnym tarasem, miejscem postojowym w Międzywodziu. Wolne od zaraz do 15. 08 i od 24.08. Zdjęcia i wiecej info na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davetch
do pllum1 daj linka co masz do zaoferowania obejrzymy wtedy będzie łatwiej się porozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
davetech, mó maila:keszitsen@poczta.onet.pl mam wolne od 16.08 od godz. ok.17.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
davetech, mam wolne od 15.08 od godz. 17.00 nie mam strony www. jeśłi jesteż zainteresowany,yśłij do mnie mail, odpowiem dzisiaj ok. 13.00.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystyka5
może ktoś ma urlop od 19 sierpnia? Mam pokój w Ustce, blisko morza, myślę, że w cenie przystępnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od dwóch tygodni szukam z moim chłopcem pokoju z łazienką do ok. 120 zł - Kołobrzeg może być kawalerka termin - 9.VIII-13.VIII. eh ... nie jest łatwo ratunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
niestety wolne mam od 15.08 od 17.00 u mnie od osoby 50 zł, niezależńe mieszkanie,kuchnia,łazienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
szukam 3 -osobowego domku letmiskowego blisko morza,ewentualnie może być pokój od 14 .08 na pięć dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję pokoju ewentualnie domku lub przyczepy dla 4 osób (rodzice z 2 dzieci) od 6-12 sierpnia, najlepiej woj. zachodniopomorskie. Proszę o info na maila alset@op.pl z podaniem ceny i odległości od morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
to niezłe dożynki mają w Mielnie :) to chyba drogo,żeby za wynajem pokoju tyle brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
tzn. najpierw żniwa,a potem dożynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art321123
szukam wolnego mieszkania nad morzem w części zachodniej do Kołobrzegu w okresie od 07.08 do 16-17 .08 dwie osoby + bobas roczny. Proszę info wraz z ceną na adres artuao@poczta.onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pllum1
dlaczego nie klikacie w pajacyka na www.pajacyk.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam pokoju dla jednej osoby z ałym dzieckiem od 09.08.2008 do 17.08.2008 najchetniej z łazienką ale niekoniecznie. Może się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło i pytam tych,którzy maja cos do wynajęcia lub tych co wrócili z nad morza i mogą coś polecić dla 3 osób ,po 10.08 w miare blisko morza:D.Czekam na odp,bo 10.08 juz blisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOZNIAK1
witam. mam wolny pokoik w kolobrzegu w terminie od 10 sierpnia po poludniu do 14 sierpnia wieczorem. kontakt 0943528473 lub 669800533. pozdrawiam i zapraszam helena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika145
poszukuje kwater dlaok8-10osob w przystepnej cenie na termin15 16 17 prosez o pomoc:) z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika145
Bardzo prosze przesylac oferty na moj E -mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamirx
wolny kemping 3-4 osobowyw Mrzeżynie od 12 sierpnia i samodzielne w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w Rogowie k.Mrzeżyna od 15 sierpnia. www.rogowo61.superturystyka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LITHIUM83
witam, poszukuje kwaterki, pokoju, jakiegoś domku dla 5 osób na termin 14 - 17.08.2008r. tak wiem wiem.. został tydzień, no ale może się uda:) no i oczywiście po dość rozsądnej cenie... może być pokój nawet 3-osobowy.. by tylko 2 łóżka były większe:P najlepiej w woj. pomorskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×