Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość gość
Od siebie polecam niejakiego Bogdana :) www.bogdansopot.pl Na stronie jest w sumie całe info. Zaryzykowaliśmy w sumie z tym miejscem, bo było tanio i fajna lokalizacja. Powiem szczerze, że są droższe miejsca w Sopocie, a nie dorównują temu – polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika33
Noclegi w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem zarezerwujecie na stronie Sun&Snow, przy rezerwacji online jest spora zniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Urlop zazwyczaj planujemy ze znacznym wyprzedzeniem czasowym. I bardzo dobrze. Wszystko w tej kwestii powinno być przemyślane i odpowiednio zorganizowane. W pracy trzeba bowiem zaplanować wolne dni i zgłosić nieobecność. Istotne jest także określenie, gdzie wyjedziemy, aby wypocząć i nabrać sił. Znaczenie ma między innymi to, czy wyjeżdżamy sami czy też z rodziną – w tym z dziećmi. http://fachowcy24.com.pl/2018/01/23/jak-znalezc-pokoj-nad-morzem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinklipstick
Noclegi nad morzem to jak widzę gorący temat nawet poza sezonem :) Ja jestem zainteresowana noclegami w miejscowości Łazy, najlepiej w terminie koniec października/początek listopada. Chcę zorganizować przyjęcie niespodziankę dla mojego narzeczonego, dlatego fajnie by było, gdyby pensjonat oferował niezbędne do tego usługi, czyli np. wynajęcie barku itp. Jak na razie wygrywa w moich oczach: http://www.solaris.turystyka.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulo09

Ostatnio byłem w Gdańsku i wybrałem hotel Gryf, przyjemne miejsce z własną restauracją, dostępny parking dla gości, lokalizacja świetna, na pewno będziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Może sprawdź sobie czy w Twoim terminie będzie wolne w ośrodku Gryf - gryfmiedzywodzie.pl. Bardzo dobre miejsce bo jak pogoda nie dopisuje to na miejscu jest także basen, wieczorki taneczne, oferta spa więc nie będzie obaw o nudę. Standard jak w hotelu, a wnętrza po remoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×