Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość izka 1111
ja co roku jade do Pobierowa,jest to wspaniałe miasteczko ,czysta plaża i spokoj.mam namiary na kwatery w lesie niedaleko plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczasowiczka111
ja co roku jade do p. Edyty do Pobierowa.Wspaniała atmosfera,cisza ,spokoj i doborowe towarzystwo.Serdecznie polecam www.e-pobierowo.pl/krzys ,tel.091 3864607 ,0695784607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokpiotr
Witam, zamierzam wybrać się z moja dziewczyną do Ustyki 26 kwietnia do 30 kwietnia (4 noce)! szukam ciekawych ofert(pokój z łazienką) w przystępnej cenie! Jeśli macie państwo jakieś ciekawe oferty, ślijcie na e-mail: student02@wp.pl , dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokpiotr
* Chodzi mi oczywiście o Ustke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala142233 w tym terminie nie polecam jechac w ciemno.Sporo przeplacisz jezeli wogole cos znajdziesz.W podanym terminie odbywa sie Sunrise🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
Jest bardzo fajny osrodek "Stilo" w miedzyzdrojach ww lesie 30 m do morza ale 500 do miasta. z wyzywieniem(sniadania, obiady, kolacje i podwieczorki) ok 50 zl za dobe dzieci polowa ceny. tam jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na temat ( Temat wakacyjny. Prosze wejdz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
Jest bardzo fajny osrodek "Stilo" w miedzyzdrojach ww lesie 30 m do morza ale 500 do miasta. z wyzywieniem(sniadania, obiady, kolacje i podwieczorki) ok 50 zl za dobe dzieci polowa ceny. tam jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na temat ( Temat wakacyjny. Prosze wejdz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
Jest fajny osrodek "Stilo" w miedzyzdrojach. w lesie 30 m do morza a 500 do miasta. z wyzywieniem (sniadania, obiady, podwieczorki,kolacje) ok. 50 zl za dobe dzieci polowa ceny. Tam jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam na temat(Temat wakacyjny. Prosze wejdź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
Zapraszamy do krainy bogatej w przyrodę, historię i architekturę na Pomorze zachodnie. Mamy do zaoferowania pokoje 2, 3,4 osobowe z ogólnodostępną kuchnią i jej wyposażeniem, i łazienkami . Możliwość grillowania w ogródku ; Kopnica to wieś położona 7 km od Bałtyku kuszącego kolorowym światem - namioty browarów, zjeżdżalnie wodne, boiska do piłki plażowej, sklepy, dyskoteki. W ciągu dnia popłynąć można na półgodzinny rejs kutrem lub na duńską wyspę Bornholm (konieczny paszport), 3 km od wioski znajduje sie jezioro Kopań oraz kraina w kratę mniejsze miejscowości nadmorskie i piekne lasy.... Jest możliwośc przyjazdu z psem lub kotem. email: kaskap2@op.pl tel 094 314 2607.Pokoje dostępne od maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybrzeze rewalskie zaprasza
są jeszcze wolne miejsca ... pokoje z łazienkami do plaży od 200 m ,wolny jest początek wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto sie orientuje jakie ceny w
tym roku za pokój 3 osobowy z łazienką i jakis aneks by sie przydał -jedziemy z 3 letnim dzieckiem ...więc jakies jajko ugotowac czy parówke zagrzac .... znajoma mówiła ,ze takie cos dostane od 150 zł w zwyż :O prawda czy mit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga42
Hej....ja szukam czegos fajnego spokojnego i w miare niedrogiego na 3 osoby....1 dorosla 16 latek i 2,5 roku...w czerwcu moze pod koniec....najbardziej mnie interesuje wybrzeze wschodnie....jastrzebia Gora,Wladyslawowo itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chciałabym Niechorze ale
tam ceny podobno kosmiczne ...:O kolezanka rezerwowała dla swojej rodziny w lutym to udało sie jej troche taniej a jak teraz dzwoniłam to pokój dla 4 os rodziny z łazienką i aneksem powyżej 200 zł :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda22222
sorki,że tak nie na temat,ale szukam dziewczyny,która kiedyś na tym forum się odzywała.Kasiu z Kołobrzegu czy nadal wynajmujesz swoje mieszkanko turystom? nie mogę się z Tobą skontaktować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapa
a jakie ceny za nocleg? wlasnie niechorze drogie, sama z mama place ponad 120 za 1 maly pokj z lazienka, bez tv, kuchni, itp, osrodek wczasowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to my do pobierowa w tym roku
jak zawsze zresztą i mamy pokój 2-3 os za cene 110 zł a jak 3 os to 125 zł i mamy tv sat,internet ,aneks kuchenny i baaaardzo miłych gospodarzy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to my do pobierowa w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja nie trawie tych chorych
osrodków i tego ich kolonijnego klimatu!!!:O Ja chce leżec na plaży a nie zerkac na zegarek bo juz pora na obiad !:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota212
Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe (od 2 do 5 osób) z kuchnia i łazienką, w centrum Kołobrzegu. Jest wolne od zaraz. W zależności od ilości dni i osób, od 30 do 40 zł za dobę. Pozdrawiam i zapraszam, Dorota Kontakt: kurajunior@o2.pl lub tel. 500018056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
A my zapraszamy w okolice Darłowa ( zachodniopomorskie). Do Kopnicy- wioska, dla lubiących cisze i spokój. 7km do morza, dobre połączenie autobusowe do Ustki,Jarosławca i innych nadmorskich miejscowości. Pokoje świeżutko po remoncie, 25zł/os. Możliwość przyjazdu z psem lub kotem. 094 314 26 07.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze tu ogłoszenia np
mieszkanie do wynajęcia w centrum kołobrzegu albo we władysławowie czy innym mieście ...:O Matkooo !!! ciekawe ilu ludzi woli spędzac wakacje w takim czymś...?Ja całe swoje życie mieszkam w mieście w bloku i nie wyobrażam sobie takich wakacji. Dla mnie wakacje to jakis domek letniskowy,kemping ....ja wracam z plazy -piasek z gaci sie sypie ,siadam przed domkiem rozpalam grila -pije piwko itd ....to są wczasy !!! A w miescie nie ma tego ....tam jak wyjdziesz po bułki do sklepu to wypada sie wypindrzyć :O Raz dałam sie nawówić na coś takiego mojemu mężowi i to był nasz pierwszy i ostatni raz!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam tez wolałbym nawet
jakies pole namiotowe niż mieszkanie w bloku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbnkad
A ja poszukuję mieszkania w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie od 2-10 lipca dla trzech osób (2 dorosłe + 6-letnia córeczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie wykonałam pare tele
-fonów i większość "normalnych" kwater już sprzedana w dogodnym dla mnie terminie-a te co zostały to jakies wypasione pensjonaty z basenami kortami na które mnie zwyczajnie nie stac !!!:O Albo jakies budy ze wspólnymi łazienkami ze 3 km od plazy ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozecie polecic cos nad
morzem ? Jade z małym dzieckiem i troche sie boje ...jakie warunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mozecie polecic cos nad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskap2
„Wsi spokojna, wsi wesoła, Który głos twej chwale zdoła?...” Kopnica to wieś położona 7 km od Bałtyku kuszącego kolorowym światem - namioty browarów, zjeżdżalnie wodne, boiska do piłki plażowej, sklepy, dyskoteki. W ciągu dnia popłynąć można na półgodzinny rejs kutrem lub na duńską wyspę Bornholm (konieczny paszport), 3 km od wioski znajduje sie jezioro Kopań oraz kraina w kratę mniejsze miejscowości nadmorskie i piekne lasy.... Zapraszamy do krainy bogatej w przyrodę, historię i architekturę na Pomorze zachodnie. Mamy do zaoferowania pokoje 2, 3,4 osobowe z ogólnodostępną kuchnią jej wyposażeniem, i łazienkami . Możliwość grillowania w ogródku ; Jest możliwośc przyjazdu z psem lub kotem. email: kaskap2@op.pl tel 094 314 2607.Pokoje dostępne od maja . http://www.allegro.pl/item628867154_kopnica_wczasy_nad_morzem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsmt
Poszukuję kwatery dla 2 os w terminie 6-7.06- do 40zł za os- możemy zabrać swoje śpiwory, bo wiem,ze sie nie opłaca zmieniać pościeli dla gości na dobę.Miło by było z łazienką w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×