Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość Ficka
Ja tez poszukuje kwater w Pobierowie lub oklicy od 22 lipca dla czterech osob + roczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReniAndy
kochani szukam kwatery na morzem dla małżeństwa z 8- latkiem i niewielki psem.plis o kontakt termin od 15 lipca- oczywiście w rozsądnych cenach POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daron
Witam, poszukuję kwatery nad morzem. Najbardziej pasowała by mi lokalizacja w miejscowościach takich jak Łeba, Ustka. Prosze o kontakt. odpowiada mi termin od 13 lipca do 21-22 lipca z tym że w tym terminie byłyby 3 osoby, a w terminie od 13-15-16 2 osoby dodatkowe. Nie szukam jakiegoś luksusu, normalny domek, lokum obojetnie co :) żeby było gdzie sie przespac tylko. Pozdrawiam prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa jeszcze wolne terminy w
nowym domu gościnnym w Trzęsaczu -pokoje 3 osobowe z łazienką na korytarzu aneks kuchenny-piękna zielona okolica ,grill,parking, widok na piękny klif-do Rewala 950metrów a do Pobierowa 4 km... Cena 120 zł za pokój -niezależnie 2 czy 3 osoby.zapraszamy... chętnym podam telefon na maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikifora
Poszukuje pilnie pokoju w pobierowie lub okolicy dla 2 osob jedna osoba starsza z dzieckiem w terminie od 4.08 do 10.08 Bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzkur
Witam! Szukam pokoju 2 osobowego nad morzem w fajnej nadmorskiej miejscowości w terminie od 23.07 do 03.08 br. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libra3
szukam 2-osobowego pokoju z łazienką, nachętniej blisko morza w terminie po 20 lipca, muszę zabrać również pieska (kundelka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w krynicy morskiej
sa wolne kwatery od 16-21 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia76
kitek-hers masz moze wolne terminy od 16.07 do 23 .07?dla 2 dorosłych i 2 dzieci?jak cos to proszę o namiary na @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogio
Poszukuje 3 pokoi ( 2 osobowych ) w miejscowosci władysławowo w terminie 11.08-16.08 jeśli coś ktoś wie to prosze kierowac sie na email swluk@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi13
poszukuje wolnych domków do 2 km od morza dla 4 do 8 osób na termin on 23 lipca do 30 lipca!!!pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszukuje 3 osobowego nieistotne gdzie oby do morza nie bylo daleko dla trzech osob od 21 lipca???Czy to jest mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimmi
Witam .Poszukuję pokoju dla 2 osób z łazienką w Pobierowie ,Niechorzu lub okolicy, blisko morza .Termin jaki mnie interesuje to 05-12 sierpnia cena max do 60 zł za os/doba.Jeśli ktoś wie o jakiś wolnych miejscach to bardzo proszę o informację na maila .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy naprawdę nie mozna jechac w ciemno teraz nad morze czy to jest mozliwe ze tam juz nie ma nic wolnego ???? pos do zukuję pokoju /najlepiej z łazienka ale jak nie to trudno/dla dwóch osób dorosłych z dwuletnim dzieckiem od 18 do 25 lipca ! wiem ze to późno ale moze jakies LAST mINUTE :) cena do 60 zł za osobę POMÓŻCIE .... od 100 lat nigdzie nie byłam i teraz dziko chcę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaarek
poszukuje kwatery dla dwóch doroslych osób+dziecko 8 lat.najchetniej w pobierowie.czekam tez na inne propozycje kwater jesli ktos ma w innych ciekawych miejscowosciach.prosze o namiary lub tez szczególowe info na maila.w terminie od 3,4.08-do ok.12.08. lub w innym terminie?dziekuje i z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie radzę wybierać się w ciemn
teraz nad morze!!!! nie ma już kwater! problemy są okropne spotkałam ludzi śpiących w samochodach ... sama szukałam dziś dla swoich gości i nie znalazłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli nie macie rezerwacji
to radzę nie ryzykować z przyjazdem w ciemno nad morze -REWAL -POBIEROWO-NIECHORZE ----masakra co tu się dzieje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa przedwczoraj nad morze
pojechał mój brat z żoną -chcieli w Rewalu lub w Pobierowie! w efekcie wylądowali w jakiejś wsi 12 km od morza....do plaży jechali dziś autem,którego nie było potem gdzie zaparkować :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edycjaa
ja też poszukuję pokoju 2-osobowego nad morzem na około 12 dni w terminie 21...23.07 do 03...04.08.2007:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahia
Mam ogromny problem!!! Szukam 2 pokoi 2-osobowych w terminie od 23 -28 lipca, obojetnie gdzie, byle by blisko morza!!! Cena max 40 zl za osobe. Z gory dzieki za dostarczenie informacji. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u siebie już nic nie mam
ale znajomi maja takie fajne lokum maleńki pokoik oraz przyczepę kempingową dla dwoch osób -do łazienki trzeba dojśc :) cena chyba 70 -75 za jedno lokum -musisz sie dowiedzieć .... tel podać mogę na maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukuje pokoju dwuosobowego
Prosze o pomoc szukam pokoju dwuosobowego w krynicy morskiej w trminie 22.07 do 28.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorkao2.pl
szukam pokoiku dwu osobowego z możliwością przyjazdu z pieskiem, od poniedziałku 23/07!!!help.please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda kita
jak to nie ma wolnych kwater?? totalna bzdura :( sama mieszkam kolo Łeby i często tam bywam . Tu nie ma problemu ze znalezieniem noclegu. W oknach same wywieszki ,,wolne pokoje,, Od lat jeźdżę tez do Kołobrzegu bez wczesniejszej rezerwacji i tu również nie ma klopotu by znaleźć nocleg. Wystarcvzy wysiąść z pociagu a tam już ciagną cię za rękaw i oferuja nocleg . Zresztą tuz koło dworca jest informacja turystyczna a tam zawsze mogą coś doradzić . Co rok jestem w innym lokum i jescze nie narzekałam na warunki czy cenę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zadzwoń do Pobierowa
tam gdzie fajnie zawsze jest pełno ludzi !!!!! i nie ma miejsc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki -postoje
mam dość miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co masz za ciekawe kwatery
w Kołobrzegu ? Tu gdzie mieszkam w gm Rewal jest wiele kwater prywatnych -blisko plaży typu kemping- w gaciach wracam z plaży,rozpalam grilla koło domku i wypijam piwko I TO SA DLA MNIE WCZASY!!!! Przez cały rok mam dośc miasta a Kołobrzeg jest mi znany i nie polubiłem -trudno ale wolę mieszkać w lesie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posiekaj do niego zielony
w Pobierowie są kwatery na sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×