Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pencja

Wolne kwatery nad morzem

Polecane posty

Gość posiekaj do niego zielony
zainteresowany moge podac tel na maila🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek 23
poszukuje 2 pokoi 3 osobowych dla 4 osoby dorosłe + 2 dzieci w wieku 5 miesięcy i 1,5 roczku z możliwością grilowania cena do 25 zł termin 01 do 05 sierpnia PILNE jakie ceny są za dzieci szukam POBIEROWO I USTRONIE MORSKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorkao2.pl
podajcie namiary na wone kwatery nad morzem może być Pobierowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściarz
Mam wolne pokoje w Jezierzanach 1.5 km od morza koło Jarosławca. Mamy tu jezioro Wicko, spokojną okolicę.Do morza prowadzi nowo zbudowana promenada i ścieżka rowerowa .Mąż jest rybakiem i zapewniamy świeżą rybkę.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIUNIA POZNAN
HEJ CZY KTOS MA WOLNY POKOJ ALBO OMEK DLA 4 OSOB 3 , 4, 5, SIERPIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastarnia kuźnica etc
byłam ostatnio, nic nie ma - żadnych wolnych miejsc (kilka 4os pokoik - chyba 3 w obu miejscach i jeden aparatament 20s - 300zł/doba) tamte rejony odradzam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stetty
Poszukuję najlepiej domku z łazienką i aneksem kuchennym dla czterech osób(wystarczy 1 wersalka i 2 pojedynki) Termin:6-12.08.07. Najlepiej w okolicach Rewala, Pobierowa.Chcemy zabrać psa(mieszaniec wilczura- łagodny). Zależy nam także na parkingu. proszę pisać na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrystka..........
ma ktoś wolne miejsca w kołobrzegu od 4 lipca. można jechać w ciemno i szukać na miejscu czy raczej jest oblężenie pokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrystka..........
oczywiście od 4 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęściarz
Nie ma chętnych na wakacje w Jezierzanach . Mam 2 pokoje do wynajęcia od ''już'' . 25zł od osoby. Kuchnia i łazienka . Mile widziane pieski.Najlepiej dla jednej rodziny 5-6 osobowej albo 4 osobowej.Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze pomurzcie szukam noclegu w pobierowie lub w rewalu dla 3 osób w tym dziecko 1,5 roczne między 1 a 6 sierpnia obdzwoniliśmy juz ponad 30 nocleguw i naprawde nic nie ma na ten okres tak jest jak sie tak puźno szuka a teraz są skutki bardzo prosze o jakiś namiar mój email to kasiaratajczak4@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze pomurzcie szukam noclegu w pobierowie lub w rewalu dla 3 osób w tym dziecko 1,5 roczne między 1 a 6 sierpnia obdzwoniliśmy juz ponad 30 nocleguw i naprawde nic nie ma na ten okres tak jest jak sie tak puźno szuka a teraz są skutki bardzo prosze o jakiś namiar mój email to kasiaratajczak4@wp.pl na 4 pięc dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jesteśmy zmuszeni jechć w ciemno bo wszędzie wolnych miejsc brak albo są 1 nocleg 80zł a na to nas niestać pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więc nie rozumiem po co chcesz
jechać w ciemno ??!!Przecież jak mówisz brak miejsc! a nawet jak znajdziesz to cena może byc jeszcze wyższa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka27
A ja poszukuję wolnego pokoju lub domku gdzieś na zachodnim wybrzeżu w terminie 31-07 do 06-08 dla 4 osób. Może być dwa łóżka "jedynki" i wersalka. Ze wspólną łazienką też damy radę. BARDZO PROSZĘ o jakieś namiary z rozsądną ceną!!!!!!! Byle blisko morza. Tak do 600-700 metrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli kogoś interesuje pobyt od 19 sierpnia, to nam zwalnia się duży 3 lub 4 osobowy pokój w Grzybowie k. Kołobrzegu. Koszt: 35zł/osoba. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod: mdrobka@gmail.com www.domgrzybek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaZ
Poszukuję kwater nad morzem ( najlepiej doku) dla 6u osób w terminie od 13 sierpnia do 19 sierpnia, w przyzwoitej cenie blisko morza. Proszę o propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat z ostatniej chwili
Wolne kwatery w trzesaczu od dzis 3 pokoje 2-3 osobowe a jutro jeszcze dwa !!!!!!!!!!!!!!! piękna okolica i nowo otwarty dom gościnny -pokoje z pełnym wyposażeniem ! Do Pobierowa 4 km a do Rewala 900metrów !!!!! Sytuacja w kazdej chwili może ulec zmianie !!!!!!! na maila mogę podac telefon 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat z ostatniej chwili
aaaaaa i cena niezależnie czy 2 czy 3 osoby 120 zł za pokój na dobę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hen
Szukam wolnej kwatery z łazienką lub domku dla 4 osób nad morzem. Termin 30 lipca do 5 sierpnia br.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam pokoju z łazienka i tv dla 2 osób od 19 sierpnia do 26 sierpnia, najlepiej blisko morza. Cena do 35 zł za osobe. Interesuje mnie: Mielno, Kołobrzeg, Ustka, Łeba. Prosze o kontakt tosia17@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisppppppp
wolny pokoj dla dwoch osob doroslych z dzieckiem nad morzem szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia232
Pobierowo! Pilnie poszukuje wolnego 2- osobowego pokoju najlepiej z łazienką, Pobierowo, lub okolice, w terminnie 6- 12 sierpień. Wiem, że już jest późno, ale jeśli ktoś wie coś o wolnych pokojach proszę o info na maila. Zgóry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirella....
pilnie poszukuje 3 pokoi 2 osobowych w centrum ustki lub łeby. w terminie od 4 lub 5 sierpnia do 11 sierpnia. cena do 40 zl/osoba. prosze o kontakt 506-652-446

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna nowość my Pobierowo
radzimy sobie tak od laaaatt.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSZUKUJĘ POKOJÓW POBIEROWO
PILNIE POSZUKUJĘ DWÓCH POKOI DWUOSOBOWYCH CENA DO 50 ZŁ ZA OSOBA/DZIEŃ Z ŁAZIENKĄ, TELEWIZOREM ITP. W MIARE BLISKO MORZA TERMIN OD 10 - 20 SIERPNIA POMÓŻCIE PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia02
A może Łeba?! Wolne pokoje blisko morza 150 lub 600 metrów. Tylko 40 zł/osobo/doba Dzwoń natychmiast 501-272-938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evilly
szukam pokoju nad morzem 2 os w terminie od 8.08 do 12.08, czy ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutkaguziczek
zapraszam mam wolte terminy w okolicach Władysławowa alicja 604920009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego zenie ma
wolnych miejsc jak wy szukacie za 30 dychy z lazienka takowe nie istnieja... pokoj z lazienka to 100 zl od osoby !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×