Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qiunnka

Doktor Quinn-czy ktoś jeszcze ogląda??

Polecane posty

Gość qiunnka

kocham ten serial,jakbym znalazła go gdzies na DVD to bym kupiła,ale nie znalazłam jeszcze nigdzie... Czy jest tu jakiś fan tego serialu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucia
ja go ogladalam ale 10 lat temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika0811
Jak mam wolny czas, to oglądam ten serial, uważam, ża jest on dobry. Śledząc losy dr Quinn można się wiele nauczyć. Gratuluje wyboru! :) :) ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mi się zdawało ale chyba ostatnio reklamowali ten film w telewizji , moze znowu bedzie na TVP1 leciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...................../........
leci teraz na 2 gdzies przed 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiunnka
a nie wie ktoś czy mozna gdzies kupic ten serial na DVD?? jestem naprawde wielką fanką tego serialu,oglądałam jak miałam 10 lat i oglądam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też oglądam. http://www.filmweb.pl/szukaj?q=dr+quinn&c=portal&submit=szukaj Chętnie oberzałabym pełnometrażowy i dowiedziała się co z nimi :-) A kogo lubicie najbardziej? Jak lecial 10 lat temu, to szalałam za Hank\'iem :-) A teraz ciągle go lubię :-) Robert I :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiunnka
no Hank jest super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście serial ten wyszedł na DVD ... tyle, że nie w Polsce :( no i tylko w j.angielskim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qiunnka
oj joj szkoda,bo ja bym z checia kupiła!:) nieraz nie uda mi sie zobaczyc kilku odcinków to potem lipa bo nie lecą powtórki normalnie wszyscy sie smieją ze zawsze o 14.50 nie mozna mi przeszkadzac bo leci Doktor Quinn :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam kiedys.. teraz od czasu do czasu tez na 2 ogladam. rodzinny serial. jak bylam mala to kochalam sie w Sallym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xJuliettx
Hej! Ja kocham ten serial! No i zrobilam o nim strone, pierwsza po polsku! www.drquinn.dbv.pl Wpadajcie tez na forum, bo nie wiele sie dzieje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe jak też lubiłam Hanka
i Jake'a też,a Horacy był beznadziejny ;) I zawsze nie mogłam zrozumieć co Sally widział w dr Quinn,on taki młody i przystojny,a ona brzydka i mimo że chyba młoda,to staro wygladała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja oglądam, jak trafię na niego akurat. relaksuje mnie, taki miły, łatwy i przyjemny i ta szlachetna pani doktor.. ale teraz chyba nie ma go w żadnej tv :(, albo po prostu nie trafiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaawwwwwwwww
aaa ja zawsze na nim płacze... :) fajny film i tez chetnie zakupilabym go na dvd z polskim lektorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staratlusta
Oglądam teraz Deadwood na AXN. Na szczęście oprócz tego że dzieje się na dzikim zachodzie nic więczej nie łączy go z doktor Quinn. No może czasem jest równie komiczny. Potwierdza moją tezę, że na dzikim zachodzie Horatio przetrwałby mniej więcej 23 minuty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię bardzo ten serial i byłabym wdzięczna gdyby ktoś udostępnił link z odcinkami "Dr Quinn" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś podobal mi się ale teraz wydaje mi sie nudny i naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kochalam sie w sallym. Pamietam mialam 10 lat jak ogladalam i strasznie ciekawily mnie tez watki Colin, jak dostala pierwszy okres,jak sie zakochiwala i podobaly mi sie wtedy te ich suknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy ja już tego nie oglądam. Nawet online bo już to jest takie stare hehe Jednak jak to leciało na jakimś tvp to oczywiście oglądałem i byłem bardzo tym zainteresowany ponieważ serial dla mnie na wypasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy ja już tego nie oglądam. Nawet online bo już to jest takie stare hehe Jednak jak to leciało na jakimś tvp to oczywiście oglądałem i byłem bardzo tym zainteresowany ponieważ serial dla mnie na wypasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbialam ten serial. pamietam ze jak lecial w tv to zasiadalismy i ogladalismy cala rodzina :) taki lekki i przyjemny :) mi podobal sie przybrany syn Dr Quinn, nei pamietam jak mial na imie :) hehe aa i te ich suknie tez mi sie podobaly :) jakby puscili powtorki w tv to chetnie bym obejrzała :) w sumie tvp1 puszcza druzyne A to moze i Dr Quinn pusci?chetnie obejrzalabym tez Beverly Hills 90210 :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila0263
Jeden z moich ulubionych seriali. Pamiętam jak godzinami mogłam go oglądać. Teraz wracam do niego po latach. Mam odcinki pobrane przez https://filefox.pl/ i będę na nowo przypominać sobie historę dr Quinn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mam oglada na cbs drama chyba:D od pon do pt codziennie po jednym odcinku a w sb zdaje sie ze powtarzaja caly tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też oglądałam przez kilka dni, ale niestety nie mam CBS Drama. Chciałabym, żeby powtórzyli na TVP1, powtarzają teraz Autostrade do nieba, to i to mogliby. Miałam kilka lat jak Dr nadawali i aż się łezka w oku kręci, świetny serial :) Przybrany syn to Matthew, a ten mały Brian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closlincagesch1989uzppi
aaa ja zawsze na nim płacze... fajny film i tez chetnie zakupilabym go na dvd z polskim lektorem... Jasne http://lync.io/ePbr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taigmenmicnorp1984valnt
i Jake'a też,a Horacy był beznadziejny I zawsze nie mogłam zrozumieć co Sally widział w dr Quinn,on taki młody i przystojny,a ona brzydka i mimo że chyba młoda,to staro wygladała Jasne http://517.at/go/bQp6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louirepenci1983wjiiu
moja mam oglada na cbs drama chyba od pon do pt codziennie po jednym odcinku a w sb zdaje sie ze powtarzaja caly tydzien Jasne http://m3m.in/tu/dnqP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneasapre1970ubuyz
Hej! Ja kocham ten serial! No i zrobilam o nim strone, pierwsza po polsku!www.drquinn.dbv.pl Wpadajcie tez na forum, bo nie wiele sie dzieje...:/ Jasne http://ss.geo.jp/4hnh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×