Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gio=> Gio ja nie chcę się wypowiadać na temat N, bo nie chcę robić jeszcze większego zamieszania, a co za tym idzie przykrej atmosfery. Kilka dni temu przez zaangażowanie się w pewną sprawę na forum i ładnie odchorowałam :O Uważam, że pisanie na forum daje nam możliwość zastanowienia się zanim coś napiszemy. Inaczej jest w realu kiedy jesteśmy targane emocjami i powie się coś nie tak. A zresztą nie napiszę już nic więcej...... I chyba czuję co Brzusi leży na serduszku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam depilatora. Gio... babka z temperamentem z ciebie:) TAK TRZYMAć!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> no właśnie o to mi chodzi, że tu człowiek może się kontrolować. Dlatego pewne tłumaczenia mnie nie przekonują. I zgadzam się z Tobą, co do tego aby nie było powtórki z rozrywki :O I chyba wiem co muszę zrobić w swojej sprawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gio ale mnie nosi na to łóżko !!!! Kurcze strasznie mi się podoba :) Musimy pomyśleć o łóżku bo nasze (SAMO) sie rozwaliło :P :D :) Kurcze morduje sie od rana z @ jeszcze takiego bólu dawn nie miałam :( Gio ja też staram się być szczera chociaż czasami jak się zatne w sobie to żadna siła mnie nie zmusi żebym powiedziała o co mi chodzi :O:) Zuzia jeszcze śpi coś niesamowitego :) K też śpi a Martynka wcina śniadanie :) Sylwia 😘 Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane :)😘 wczoraj mój komp odmówił mi wejścia na kafe ....:( zupełnie nie wiem dlaczego ...:( (chyba ,żebym Gio tyłka za mocno nie truła :P-bo miałam problema) Julcia mi wczoraj zakupkowała ....a ja spanikowałam jak nastolatka:O zresztą czytałayście może na N to wiecie ! ;) Sylwia .🌻..przyszła mi z pomocą za co jeszcze raz Jej baaaardzo dziękujuę bo uspokoiła moje skołatane nerwy ... wiem ...wiem spokój przede wszystkim tylko ....jezeli chodzi o mnie to działa... a o moje maleństwo(które malenstwem bedzie dla mnie nawet mając 40 lat- to nie za bardzo ....schizol mi się włącza :O:D) Wczoraj wieczorem \"urwało\"mi neta ....przez burzę... i dzisiaj czytałam .... Nata wyprowadziła mnie z równowagii - dosłownie !!! i mam w nosie ewentualne fochy po tym poście !!! wyobrażam sobie jak Sylwia ..czy Brzusia się poczuły !! jak niechciani goście ....! i to mnie zezliło na maxxxxxxa ! tym bardziej ,że sylwio-Natko - wcale na \"stare diabły\"zapraszana nie byłaś a jedna znalazłaś drogę ... bo widziałam tam Twoje posty jakiś czas temu ... i nikt tego nie komentował!!! jestem zła i zniesmaczona !!! irracjonalne złoszczenie się na kogoś wynikiem stresu związanego z wyjazdem ???? mój mąż wyjezdza za 1,5 tyg do Islandii ...na 3 miechy ....i co ??? mam wyzywać kogo popadnie a po dziewczynach \"jechac\"ze piszą na kafe i na N ???? nie ma pomaranczy a problemy są dalej ... jaki z tego wniosek ? Ech ....bo za dużo powiem ...... kazdego wolny wybór z kim i gdzie obstaję .... ja zdcecydowałam pisać i tu i tu ... zależy od tematu gdzie się kręci - będzie mnie więcej :) lub od nastroju mego ... kocham Was wszystkie 😘🌻 a Nata mnie zawiodła nie ukrywam. buziaczki ,idę na N Fifiemu życzenia złożyć ! ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia,Sylwuś - dziękuję za komplementy dla Julci 🌻😘 wiem ,że pojawiacie się na N z \"zacisnietymi zębami\"bo formuła forum Wam \"nie wchodzi\"- przyszłyście ....dla nas - tych które tam są ....a tu takie teksty .... także potrafię czytać pomiędzy wierszami ...i wiem ...,że teraz spotkam Was tylko tu ... więc bede bywać - bo gdy mi zle i ciężko to Wy znajdujecie drogę do mnie....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio😘 trochę czasu mi czasami potrzeba aby coś zrozumieć-nie ukrywam ... ale wiem ,że S.iB.miały dobre intencje jak powyżej pisałam przełamywały wewnetrzne \"fuj\" ;) zeby byc chwilkę choc z nami .... Gio - nie wiem czy to biegunką nawet mozną nzwać .. 3 kupy rano i jedna very mała wieczorem .... i dziś rano jedna \"standrdowa\";) ale jestem czujna ...obserwuję Julcię .... taka juz jestem! ;) dzieki za miłe słówko😘 teraz tu temat\"zasrałam\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dziekuję za miłe słowa 😘 Kurcze, ale mi jest przykro!!! 😭 Obiecuje sobie- nigdy NIGDY więcej nie przejmować się wypowiedziami z forum :( Agula=> buziakczki dla Kasiuli na 10msc! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia...no wreszcie🌻...dzieki od Kasi... a ja sie powstrzymuje...od slow...Aska juz prawie wszystko napisala co mysle z tym ze troche mniej dosadnie niz ja mam na koncu jezyka...wiec pomijajac wczorajsza spalona kielbase(humor mi zepsula i mieszkanie zasmrodzila_)i posty na forum N.DZIS NOWY DZIEN WIEC WSZYSTKIM DZIEN DOBRY MOWIE :) zyczas milego dnia... Dermika ja uzywalam depilatora(wibrator mam naturalny ekologiczny...na razie...wiec sztucznego nie zakupuje zeby nie wywolac wilka z lau) i mialam problem pozniej..po paru miesiacach uzywania wloski zaczely mi wrastac w noge...tzn.wylazily i sie zakrecaly zeby zlosliwie zaczac wratac...nogi wygladaly jak z egzema..szok:(zrezygnowalam pozniej ppare wizyt u kosmetyczki(po kieszeni suto mnie pociagla)zeby nadac wlasciwy tor wyrastania wloskow...wiec nie polecam...no to tyle z poetyckich wynaturzen odnosnie depilatora...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!!! Czytam od wczoraj i nie umiem załapac o co chodzi.Dopiero teraz cos zrozumialam po poscie Asi.Ale nie wypowiadam sie bo jestem tu krótko.Dopiero co mi sie zaczeło u was podobac (bo fajne jestescie wszystkie )to tu jakies niesmaki. na majówkach jakos tak moło pisza i myslałam ze tu sie jakos zaczepie ale.............zobaczymy .Chyba tylko ty Gio ze mna piszesz. A wogóle to mam doła i zmykam sie wypłakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio😘🌻Zgadza się ! Byłam zapraszana nie raz na \"diabły..\" ;) Dlaczego nie dołączyłam ? Oki powiem :) Dlatego,że czuję ,że przez to że mam mój mały skarb zrobiłam się potwornie monotematyczną osóbką :P poprostu czuję ,że nie odnalazłabym się tam - w towarzystwie ludzi znających się kuuupę czasu i mającym masę wspólnych tematów .... od zawsze uwielbiam \"wpaść\"na diabły i poczytać i zawsze podziwiałam klimat tego miejsca ....jednak wiem ,że to nie dla mnie .... jestem momnotematyczna naprawdę !!! wiem o tym ;) lubię gadac w kółko o dzieciach a inne tematy to tylko dodatek innych powodów brak :) dlatego ciieszę się ,że jest tentemacik bo czuję ze tutaj mogę gadac o dzieciach do woli :):):) 🖐️mam nadzieje,że jasno się wyrazi łam bo pedze z tym postem jak oszalała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - Dla M.🌻uszki na urodzinki 100 lat zycia i niech kłopoty wszelkie omijają Go szerokim łukiem :) kissów nie będzie:P Szwedzia-helloł !!🌻 co sie dzieje ? czegoś smutna?:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detektyw _acha_melduję ,że prawdopodobnąprzyczyną sraczki i brzydkich kupekoraz nieprzespanej nocy były: 2 piekne ,maleńkie 3-jki dolne ,które własnie zlokalizowałam !:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :) u nas pieknie od samego rana pogrzmiewa :) Daria właśnie rozpierdziela Kamilki zabawki ...eh tyle ich juz poniszczyla ... no ale jeszcze tylko jedna jej pozwole zepsuć zebym mogła napisac coś do Was :p qurcze no dziwna ta sytuacja:-0 tzn nie dziwna tylko zupełnie niepotrzebna ja pierdziele to tylko net .. i juz wiele razy było pisane zeby mieć dysans do niektórych spraw ... i faktycznie zanim sie wyśle wypowiedz moza i nalezy ja raz jeszcze przeczytać... ja to nawet w realu zanim coś powiem to sie zastanawiam czy nie zrobie komus przykrości zawsze myśle jak ja bym sie poczuła w takiej sytuacji lub usłysząc to co chce powiedzieć ..... jak można mieć jakies głupie pretensje ze sie coś nie zauwazyło.... ehh ja powiem tylko kótko ze tez kiedyś napisałam na N. posta milego pozdrawiajacego była jakas wzmianka o Dasi i co? i nic ... tylko Hanusia mnie zauważyla i co walnęłam jakiegos głupiego posta? nie ..mimo że było naprawde przykro....... i jeszcze jedno mnie wkurzało i tez było mi przykro ...jak czytałam taki ekst...dzis tez on został napisany.. \"ze tylko Gio brakuje na N. do kompletu.. \"---> to co reszta nie była w komplecie ???? no tyle sorki bo nie pisze tego w żadnym bojowym nastawieniu!!! i nie chodzi mi o rozwijanie tego tematu dalej ... czułam tylko potrzebe napisania tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia tu bylo SUPER jesi i bedzie :) Bo tu jest SUPER towarzystwo (z samj górnej połki :p ) Agula dzieki za opis no to niezbyt masz miłe wspomnienia.. no a teraz co ? z maszynka działasz? ja mam problem z tym w okolicach bikini... dobijaja mnie te krostki pojawiajace sie pózniej..:-0 po kremie depilacyjnym tez.. jak Wy sobie dziewczyny radzicie???? Brzsia 👄 wiesz ze ja Ci juz napisałam kiedyś ...ze czuje to ciepło bijące od Ciebie ❤️ Sylwia 👄 Acha --gratki dla Juleczki!!!! zdjęcie nózki dasi w nowym buciku masz na poczcie ;) Hanus ...qurcze no nie wiem jak Ci to powiedzieć...hmmm a kupcie se dobre materace i ...jak spadneicie z nich to nie bedzie tak bolalo :p:p:p Gio moi rodzice tez maja piękna działke i jak Kamilka byla mała to było że jest ona dla niej :) potem sie urodziła córka mojemu bratu no i juz było ich do podziału dwie .. kupa smiechu była jak Kamilka sie \'kłócila\' ze dziadziuś jej obiecał i basta .. kto zna Kamilke moze sie domyślic tej sytuacji.. no a teraz jest jeszcze Trzecia do podziału... he he i ostatnio Kamila przeprowadziła rozmowe z dziadziem i oświadczyła ze zgadza sie na podzial (oczywiscie dla siebie najlepszy kawałek zarezerwowała ;) )ale juz ABSOLUTNIE nie zgadza sie na wiecej wspólników :D:D:D dziś mam lenia i Daria bedzie jadła pomidorówke z kluseczkami ze sloiczka (nawiasem mowiac uwielba ja :) a i wiecie co juz trzeci dzień daje jej rano kaszke ryżowo-kmleczną i jak na razie nie ma zadnej wysypki i boliści moze juz sie nauczyla tolerować normalne mleko i nabial bo wsumie to danonki tez wpinkala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy z Tomciem za zyczenia 🌻 Duzo napisalyscie od wczoaj. Brzusia> Nie umiem pisac : )🌻🌻🌻:)- czy pismo obrazkowe moze byc? Acha> Trojki ??!! Kurcze, myslalam ze one na samym koncu wychodza. To sa te oczne, tak ? Podobno sa najgorsze do wyrzniecia... Mam pytanie, kiedys pare miesiecy temu bylo cos pisane o zlocie latem ? Czy dobrze mi swita czy cos pokrecilam?? Czy todalej aktualne, czy tez umarlo smiercia naturalna. A wogole to powinnam sie na was baby obazic :P Prosilam o pomysl menu na impreze to mnie ominelyscie.. Och wy... :) Ale i tak waS LUBIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - dzieki Acha - mam chyba dosyc siedzenia w domu.Muszę isc do pracy to wtedy wszystko sie pewnie ułozy bo chodze i czepiam sie bez powodu. Wczoraj zrobiłam mezowi awanture o jego kolezanki z pracy.Poco one do niego dzwonią A własciwie to jedna. Rok temu to nawet obiadki im gotowały.A ja sie pytam - czy kobieta które prowadzi normalny dom ma ochote na gotowanie w pracy kolegom???Bo ja bym nie miała najmniejszej ochoty - dosc że w domu sie na zapier.....No ale nic . Mam zaufanie do mojego meza(niby) ale nie powiem ze mnie to wkurzyło.No bo 100% zaufania to chyba nikt nie ma. Jestesmy małzenstwem z15 letnim starzem i wydawało by mi sie ze nic nie zachwieje nami - a tu jednak okazało sie ze ja jestem zazdrosna. Druga sprawa - to własnie chyba powinnam juz sie oderwac od domu i ruszyc do pracy bo widzicie sama wymyslam. Nic tylko sniadanko ,spacerek ,obiadek Kolacyjka itp. Kurcze posrane te Opole i nie ma miejsca w złobkach.No i pracę tez musze sobie znalesc,bo do wczesniejszej nie mogę wrócic ze wzgledu na kregosłup. Ale sie wygadałam ,przepraszam --- a tu jeszce ola w nocy nie spała i teraz ma stan podgoraczkowy - idą jej górne jedynki.mam nadzieję ze to to. Przepraszam że tak nie na temat ale nie mogłam się powstrzymac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dermika> dziękuję za fotki😘 Dasia urocza ,mała rozrabiaka:) a ten uśmiech na pupie...:D:D Szwedzia> jesteś z samego Opola? Już dawno Ciebie upatrzylam w tabelce majówek, że jesteś z opolszczyzny;)ale się nie odzywałam. Ja mieszkam k.Kędzierzyna-Koźla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia no tak rutyna .. ehh ile razy ja mam doła z tego powodu... pozatym jeszcze sie przeniosłam za mężem na wies 9nie taka zabita dechami ale wieś) i brakuje mi dosłownie wszystkiego od kolezanek poprzez sklepy place zabaw i ruchu ulicznego do pracy ..... a masz mozliwość zostawić dzieciaki komuś pod opieke i wyskoczyc sie gdzieś rozerwać? ja raz w tygodniu ganiam na aerobik zawsze to coś ze starsza czaem na basem wyskocze itp. ale jak tak mysle to rzydała by mi sie całkowita odmiana i otoczenia i zainteresowań... a co do zazdrośći .... no nie wiem chyba w kazdym z nas jest .. tylko siedzi cicho i wyskakuje z nas w pewnych sytuacjach .. ja tez kiedys sama nie wierzylam w to jak sie zachowłam ..zrobiłam normalnie klasyczna filmową scene zazdrości :-0 a wogóle to myśle ze jak sie sam ktos nie upilnuje to nikt go nie upilnuje Koralik dzieki :) no tak mnie rozwalała tymi majtkami ze specjalnie dla Was te zdjecia zrobiłam ( i dla Grzywki ) i posłałam :) Gio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Effik 👄 kochana u nas to był torcik ,jedna sałatka ,wedlinki i ciasta tylko tyle bo dokładnie tydzien wcześniej był FULL WYPAS na komunii Kamilki a towarzystwo dokladnie to samo wiec sama rozumiesz ... :D:D:D a no i jeszcze lody były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Efficzku- no 3-jki trójki ! nam wyszły ! faktycznie to będą kiełki :) nawet nie wiedziałam ,że one ostatnie wychodzą ... wiem ,że mleczaków ma być 20 ....i tak nawet myslałam ze większości dzieci ząbki wychodzą :jedynki ...dwójki....trójki ...etc ....:O u nas tak było najpierw 1-nki na dole potem na górze dwójki na dole-dwójki na górze .... no i pryszła kolej na trójeczki .... wczoraj Julci tak oczy łzawiły a własnie się doczytałam ,że przy wychodzeniu trójek ich inna nazwa to zęby oczne - często zapychają się kanaliki łzowe ...i mogą boleć oczy - szok!! :O to prawda najbardziej bolesnie dziecko przechodzi wychodzenie zębów ocznych :( Efficzku gdzie robcie imprezkę ? w domku , przewidujecie grilla ? chce pomóc przy tym jadłospisie :P:D i widzicie jaka jestem politematyczna ??? :D rano o kupie teraz o zębach ::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - dzieki dziewczyny!!!! Własnie kurcze ta chora zazdrosc.Ale on o mnie nie jest zazdrosny - twierdzi ze nie ma powodu - juz ja mu dam powód!!!!!! Zobaczy jak to jest .A zamiast porozmawiac i mi niektóre fakty wyjasnic to najlepiej zabrac poduszkę i sie wyniesc do innego pokoju.Odgryzę sie tak samo. Koraliczku - tak jestem z samego Opola.Jak bedziecie w poblizu to zapraszam.Mieszkam koło WCM.- Gio - dzisiaj u mnie tez w garach echo.Zrobie obiad tylko Olci no i Rafałowi jak ze szkoły wróci. Dermika - Mamy dzieci w podobnym wieku ,mój syn Ur. 1997r. Siedze w ksiazkach i pieluchach.Niech juz bedą wakacje.A ta mała taka zazdrosna ze do niego nawet nachylic sie nie mozna bo piszczy jak nie wiem co - i tak odrabiamy lekcje. No cóz pobeczałam popisałam ide cos ogarnac bo nie potrafie w takim bałaganie funkcjonowa. A miałam nic nie robic- jaka ja głupia jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia-śliczne są !!!!faktycznie ten kolorek bardzo ładny !!!! no i wymiekam z gaciorków kubusiowych !!! re-we-la-cja!!!!!! A Kamilka to Twoja mała kopia ! Śliczne masz córeczki - ciekawe jaki synio byłby - może się kiedyś przekonamy :P:D już oczami wyobrazni widzę tego szatyna z ciemnymi oczami i brwiami .... ech...mysl nad tym ...:P szwedzia- nie marudzisz po1 po 2 nie przepraszaj bo nie masz za co !!! po 3 to pewnie tylko taki \"dołek\"i szybko z tego wyjdziesz ... spiętrzyło się kilka spraw i stąd ten melancholijny nastrój a co do zazdrości .. moje ulubione przysłowie \"Zazdrość jest jak szczypta soli w słodkim cieście\" - pamietaj tylko nie przesol ...bo bedzie zakalec ;)😘 uszka do góry - bedzie ok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Ola wstała - ciepła.Zmierze jej temp.Ciekawe co to sie wykluje....... No to na razie papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest jest!! zaczęłam 7-dmą szczęśliwą stronkę :) szwedzia - Ty się nie wynoś z poduchą ...tylko .... zaszalej ze sobą ....zmien może fryzurkę ...pomaluj paznokcie - zmien kolor szminki na zupełnie w nie swoim stylu :P wychodz często z domu na spacery odpicowana :P niech chłopina główkuję ....;) do tego rób tajemniczą minę ....i chodz z telefonem na szyji .... wzbudz Jego zazdrość ....zobaczysz jak ożywisz związek ....spróbuj ! Ty poczujesz się lepiej np z oplenizną ....nową bluzką .... a On poczuję .....że nie jest pępkiem świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za te porady to kiedyś wyrwę w łeb od jakiegoś pana ...:P hehe wygońcie mnie !!!1😠 😘zmykusiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×