Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Grzywa moja ma nosić a ma to gdzieś hehe :) Wiesz co u nas też są takie kupki ale tylko w okresie grzewczym kiedy kurz i roztocza szaleją po domu. Do tego katar i wieczne infekcje. Gdzie jest nasza Gio?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! wróciłam od gastrologa!!!!!I jastem szczesliwa bo doktorka powiedziała ze nic niepokojacego nie widzi.Od samego poczatku mało przybierała wiec wyklucza celiaklie .Mówi ze gdyby przyrost wagi stanał po właczeniu glutenu wtedy mozna by gdybac.Ale u niej tak nie było. Prowadziłam taki zeszyt co Olcia je ,kiedy i w jakich ilosciach i to było ok.powiedziała mi ze dobrze ja karmie. Tylko ze po daniach miesnych nie podawac soku bo zaburza wchłanianie miesa(też może być potem brzydka kupka) Po za tym dawas lacidofil (jeden na trzy razy podzielony w ciągu dnia)dla poprawienia flory bakteryjnej. Na poczatku pazdziernika mam kolejna wizyte i dostane skierowanie na badania poziomu białka wapnia i zelaza. No to tyle po wizycie!!!! ja tez się przymierzam na szczepienie ale poczekam az się zrobi chłodniej. Grzywcia - zuzik urocza ,wycałowałabym te sliczne fałdki na udkach bo olcia takich nie ma ...ale juz zaczynaja jej się robic. Ja też mam dwóch lekarzy; prywatny uwaza że dziecko jest zupełnie zdrowe i nic nie budzi niepokoju. Rejonowy ciagle gdzies kieruje .Ale jak widac jest dobrze. Hanus - Zuzik to taka iskiereczka,mały słodki czorcik. Jak tam samopoczucie po wczorajszym?? Dobra babeczki Olcia zasneła - to ja ide oddac się rozrywce w kuchni. AAAa grzywcia - ta gastrolog też mi powiedziała zeby nie dawac danonków.Lepiej dać aktimelek.(probiotyki- chyba oto chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka krejzolki ;):D:D:D Na poprawę nastrojów (jeśli potrzeba ;) ) http://szymen.wrzuta.pl/film/cpYOd1mnON/kabaret_paranienormalni_-_blondynka_2_-_mariolka http://www.wrzuta.pl/film/vdSVJFUP7w/paranienormalni_-_blondynka Grzywa, Hanuś=> Wszystkie Zuziny, to charakterne dziewczyny ;):D:D ....i słodkie 😘 Donia pozdrawia wszystkich! Mają super pogodę i dlatego...nie zajadą do mnie :O:( Ale nie mam żalu, na ich miejscu też bym korzystała z uroków lata, skoro pogoda dopisuje :) Szwedzia=> To super, że z Olcią ok :) Jasiek nie zna danonków i ...niech tak zostanie :) Sprawdzałam w ich ulotce reklamowej poziom wapnia (którym się tak reklamują) i wychodzi, że 2 danonki po 100g mają go mniej, niż jeden jogurt 150g :D Nieźle, co? A za to na pewno mają więcej cukru... :O gólenie te danonki są moim zdaniem mocno przereklamowane, ale kasę na nich firma trzepie, aż miło. Widzę, że opcja \"2 lekarzy\" jest popularna :) Ja też do przychodni chodzę do przemiłej pani ddoktor, ale z poważniejszymi rzeczami dzwonimy o wizytę domową do innego lekarza. Pani doktor jest przemiła, uwielbia Jaśka, ale już wiem, że jest słabym diagnostą :O (dobrze, że mialam przy zapaleniu \"przeczucie\", że jest z małym gorzej niż ona twierdzi i uparlam się, żeby ten drugi lekarz przyjechał :O bo byśmy mieli duży problem ). Grzywcia=. to od razu ci życzę miłego \"świętowania\" ;):D:D:P Hanuś=> masz kaca? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia kaca nie było :D bo i dużo nie wypiłam ;) Status kierowcy do czegoś zobowiązuje :classic_cool: haha :) Wpadłam złożyć buziaki Maksiowi na 14 miesięcy 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Hanuś=> gratulacje 🌻 🌻 🌻 Fajnie, że spotkałyście się z Koralikiem :) Wczoraj wieczorkiem wróciliśmy od teściów, jeszcze się nie rozpakowałam. Karolinka szczęśliwa, że w domku, czyli wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :D Mamy małą wymianę dzieci, Patryk został u babci, a przyjechał z nami ich kuzyn 12 latek :D Wczoraj na szybkigo poczytałam co u Was, ale już nic nie wiem :P Chyba muszę czytać jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> 😘😘😘a ja właśnie wczoraj (po wyłączniu kompa) uświadomiłam sobie, że cię coś długo nie ma. Wyjazd udany? Gio wogóle jakoś mało(na diabłach \"dużych\" też) ...chyba po odwyku ma mniejsze zapotrzebowanie na kafe ;):) Obcięłam wlosy! :P:D:D Chyba nieźle, ale i tak miałam ich już dość :), więc cieszę się tak czy inaczej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> wyjazd udany :D Pokaż zdjęcia, ja też wybieram się do fryzjera, ale jakoś dojść nie mogę :O W przyszłym tygodniu ponownie wyjeżdżamy na kilka dni, a jeszcze dentysta mnie goni :O Gio nas zaniedbuje, nawet nie pozwoliła się sobą nacieszyć :O Diabłów jeszcze nie czytałam tylko przeglądałam. Może wieczorkiem uda mi się zasiąść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio a które z dzieci Cię Babcią albo Żoną Dziadka zrobiło ?? Marcin ?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> Ty \"żono dziadka\" do kwadratu! :D:D:D Gratulacje! To teraz by się chłopak do kompletu przydał, co? ;):D Sylwuś=> Na skypie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam pytanie - czy któraś z was lub ktoś z waszych bliskich macie nokię 6300? Bo ja kupiłam jakiś czas temu i zła jestem jak cholera, bo mi bateria trzyma tylko max 5 dni :O😡 A wg danych z netu miało być ok 12. Sformatowałam raczej dobrze, nie wiem w czym problem. Pierwsze ładowanie trochę się bawiłam, ale teraz tylko rozmowy i czasmi jakiś sms (mało), więc powinno żreć mniej Co jest z tym telefonem. Oddawać do salonu na sprawdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sylwia=> mam prośbę.. jaka książka pomoła Wam zaplanować Karolinkę? Moja kuzynka planuje maleńswo i chcą córeczkę :) Jak tam Karolcia? Daje Wam się we znaki z bieganiem po mieszkaniu? :P :) Hanuś=> cuuudne fotki! ❤️ No nieziemskie oczy ma Zuzia :) Jutro przyjeżdża do nas tu na wieś Grześ. Ciekawa jestem, jak ta jego noga po wypadku zniesie proawdzenie auta przez ponad 7h :O Grzesiek przez miesiąc nie widział Hubcia .... ciekawe będzie ich spotkanie :P :D Dziś siedziałam na dworzu podczas bezdeszczowej burzy. Nagle zagrzmiało, a Hubcio, jak to usłyszał, to.. ZACZĄŁ TAŃCZYĆ :D Gio=> o Fasolce już pisałam, ale jeszcze wysaruję Ci serducho ... ❤️... :) Napisz, jak tam Patka w Tatrach :) Szwedzia=> fajnie, że z Olcią wsio ok🌻 :) Co do danonków, to hubcio miał od nich odparzoną pupcię. :O Lekarz kazał ostawić, bo czasmi mogą one powodoać kwaśne kupy, które odparzją pupcie. Tak było w przypadku hubcia Grzywka=> Zuzia= słodkosci, śliczości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> to gratuluję 🌻 🌻 🌻 ale super!!!! To teraz będziesz szalała pomiędzy dwójeczką :D Ale emocji i wrażeń, ciąża, poród, niemowlaczek, oj zazdroszczę Ci ;) No ale ja babcią jeszcze nie mam zamiaru być :D :D :D Ale to oczekiwanie u kogoś bliskiego, super sprawa... No nakręciłam, ale wiesz o co chodzi ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> 😘 🖐️ Ale z Hubcia agencior :D:D:D A taki spokojny był, aż się martwilaś :D A tu proszę , "cicha woda"- diabełek mały tańczy w rytm grzmotów ;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> ja planowałam wg. książki \"Zaplanuj płeć swojego dziecka\" Shettlesa, albo \"Chłopiec czy dziewczynka\" Wójcika. To książki różnych autorów, ale metoda ta sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> Karolinka jest przekochana :) Nic się nie zmieniło jak zaczęła sama chodzić, bo jest taka ostrożna jak tupta, właściwie tak dobrze chodzi, jakby już to robiła kilka miesięcy. To jest różnica kiedy dziecko zaczyna chodzić jak ma 9 miesięcy a jak 14. Chłopcy nauczyli się chodzić, ale nie umieli upadać, omijać przeszkody, a Karolinka ma to opanowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadłam tylko na chwilkę... zaraz sie idę lansować;):p Gosikka... 12 dni, ale możliwe że tylko na czuwaniu. Jeżeli go używasz, bawisz się, wyświetlacz świeci, to bateria kończy się szybciej. A poza tym, to jest nowy telefon i dopiero po trzecim ładowaniu bateria osiąga 100% swojej pojemności:) Myślę ze możesz się wstrzymać z reklamacją. Najlepiej po prostu sformatuj ją jeszcze kilka razy. Zazwyczaj w telefonach jest tak, że jest 12 dni na czuwaniu i 5 godzin rozmów:) Idę czytać dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... No to napisałam, to co Gio wcześniej:) Ja też w tych sprawach na czasie jestem, bo mój też w telefonach siedzi i tez ostatnio oboje kupowaliśmy nowe... Nokie oczywiście:) Gio... Wielkie Gratulacje!!!!!!!!!! Dobra wiadomość:) Zuzia bardzo dziękuje za komplementy. Ona jest śliczna...rozkoszna, ale taki z niej diabeł ze tego sie nie da opisać:o Naprawdę boje sie tego co bedzie jak zacznie mówić:) Powinnam książkę napisać:) Wczoraj ją opitoliłam i trochę przegięłam z krótkością grzywki:o Ale... odrośnie:) Pozdrawiam i buziaki dziewczynki😘 Miłego weekendu:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Gio myślałam i myślałam i już wiem :) Cieszę sie strasznie że będziesz babcią do kwadratu :D Gosia nowe komórki nie trzymają długo baterii. Trzeba je sformatować. Moja trzyma 4-5 dni. Ale ja pisze na okrągło smsy. W ciagu ostatnich 8 dni wysłałam 600 :O Pozdrów Donię :) Sylwia coś mi Ciebie brakowało :) Jak Karolinka biega już??:) Grzywa to pokaż małą Grzywkę ;) Brzusia Hubcio to mały aparat hihi. O G się nie martw to twardy orzech do zgryzienia da sobie rade :) Może wyślesz nam jakieś jego aktualne focie ?? :D:D:P Gio ja mam nadzieje że uśmiech po mnie chociaż K też ma śliczny ❤️ :) Ide potańczyć na garach :) Dostałam świeżutkie jarzynki ze wsi i muszę upichcić jakaś bombową zupkę :) Miłęgo dnia 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka -> jak badanie...szczerze przyznaję ,że po łebkach przeczytałam zaległości.U mnie nic nie wyszło ...wszystko gra... Padam na twarz... Sporo pracy w pracy ...Amelka szaleje...nie chce obiadu zjeść...nie zmuszam,poddałam się...może z tego gorąca nie chce jesc nie wiem.... Uffff.... Jutro chyba do Wrocławia do ZOO się wybierzemy i do ogrodu JAPOńSKIEGO.... Brzusia,Gio -> :)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, Grzywcia, Hanuś=> Dzięki 🌻 Formatowałam - już były 4 czy 5 pełnych rozładowań. Smsów piszę mało, gadam..średnio (mam 160min w abonamencie i już je praktycznie wygadałam a konczy mi się 20.08 :O:D ). Nie bawię się już nim, jedynie po pierwszym ładowaniu. Mówicie, że 5 dni to ok? :O Wiem, że ma wypasiony wyślwietlacz i aparat, o pewnie dlatego. Muszę się przyzwyczaić :) Hanuś=> Donia kazała pozdrowić wszystkich ( w piątek) ale nie siedziałam te 2 dni przy kompie, więc teraz ... POZDRAWIAM WSZYSTKICH OD DONI!!! :D A dziś dzwoniła, że są już w domku, ale odezwie się do mnie i wogóle za jakiś czas, bo ma full roboty (pranie, prasowanie, itd). Vivia=> jeszcze nie byłam. Myślę, że to nic, bo to było w okolicach miesiączki, ale ja robię raz w roku i już czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Wróciliśmy z wakacji. Na razie wpadłam tylko się przywitać :) Wyłałam Wam kilka zdjęć Maksia. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem. Po powrocie mnóstwo roboty, pranko, sprzątanko, prasowanko. A od jutra mamy gościa na kilka dni. Brzusia, pytałaś o Maksia. Na razie wszystko poschodziło, ma jakieś trzy krostki na buzi, ale zastanawiam się czy to nie od komarów. Do wczoraj podawałam mu zyrtec, dziś już nie bo nasza doktor kazała odstawić tydzień przed wizytą u alergploga. Poza tym chyba ma skazę białkową, ma taką drobną kaszkę na policzkach i czasem są czerwone. Odstawiłam wszystkie jogurty, kefirki, maślanki i serki, chociaż moje dziecko je uwielbia. Dostaje tylko dwa posiłki mleczne - rano kaszkę mleczno-ryżową, wieczorem Bebiko z kleikiem ryżowym, o ewentualnej zmianie mleka na sojowe czy jakieś inne ma zadecydować alergolog. Troszkę się martwię, wydaje mi się że dziecko w tym wieku powinno dostawać więcej nabiału, nie bardzo wiem czym go zastąpić (wapń) Hanuś dzięki za buziaczki dla Maksia :) Ogólnie urlop udany. Moje dziecko tam na wsi jest w swoim żywiole. Cały dzień na świeżym powietrzu, prezestrzeń i swoboda, i o wiele mniej zakazów niż w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> Super zdjęcia! Maksio taki już duży chłop! :D Najbardziej podobają mi się dwie fotki - ta w szlafoczku na pomoście i ta z wypiętą pupą w lesie:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro się widzę z Grubym Misiem! :D Mam nadzieję, ze pogoda dopisze... :O Idziemy do zoo, bo strasze dzieciaczki będą miały co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, to w lesie mam na pulpicie, to moje ulubione. Lubię też to zamyślone w trawie - to inne oblicze mojego łobuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×