Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Też mam taką nadzieje :O Z nowości miała jeszcze rybkę w warzywach a wczoraj wieczorem zrobiłam jej pierwszy raz flache na mleku krowim :O Nic już nie dostanie z takich jedzen będzie na samym mleku bo chyba zawału dostane jak znowu...... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej niedzieli słonecznej i rodzinnej 🌻 ps: podziwiam Kasię za tak długie karmienie piersią i często mi żal ze karmiłąm Julę tylko 5 miesięcy :( nie dane mi było dłużej ...a może za mało o to walczyłam ...? bynajmniej ...podziwiam !!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> fajne autko :) Ja mam podobne w piwnicy, nawet dwa, ale tam chyba się nie dokopię :O A by się przydało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjj a u nas od wczoraj gorączka :( tak cały czas ok 38 stopni popoludniu jade do prywatnego lekarza bo tej w ośrodku za nic nie ufam :-0 po Darii nie widac zeby sie coś złego działo ...... troszke marudna moze zeby/ hmm oby nic powaznego bo w sobote sie wybieray na wesele i szkodażeby sie rozchorowała Gossia przesyła pozdrowiena Karpacza :) Maja ładna pogode i korzystaja z niej w pełni :) pozdrowienia pa pa Gio własni myslałam o takim czymś dla Dasii a nie jest to zbyt wywrotne? chyba tez jej takie kupie :) milego dnia dla wszystkich czerwcówek,lipcówek z K. i N. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doni=> pozdrów Gosię 👄 Jak Dasia, jeszcze ma gorączkę ??? Hanuś=> a jak Zuzia, nie wymiotuje już??? Brzusia=> gdzie jesteś??? Byłam u fryzjera, podcięłam włoski :) I jestem zadowolona :)Chciałam ściąć coś na styl Gosi, ale narazie się wstrzymałam, może następnym razem :P Nie lubię chodzić do fryzjera, bo z moimi piórami niewiele można zrobić, a przeważnie fryzjerki robią tak jak ja nie chcę :O Ale tym razem jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sylwia z Zuzią ok...ta czekolada musiała ją przymulić :O Idziemy 11 września (w urodziny Martynki) do ordynatorki z Witkowic prywatnie. Zobaczymy co ona powie na tego mojego zezolka hehe :) Donia- pozdrów Gosikke :) Gio fajna bryka :classic_cool: ale obawiam sie że przy moim diable przetrwałaby niecałą dobe :O :P Brzusia odezwie sie jutro bo ma komputer zepsuty :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczora :) Sylwia, obejrzałam fotki, Ty nie wygladasz zupełnie na mamę trójki dzieci, jesteś taka młodziutka, wyglądasz jak ich starsza siostra :D Gio, Maks ma taką samą brykę, tylko kolory inne. Dostał od mojego brata na roczek. Sprawdziła się na działce i wiejskiej drodze, przywiązaliśmy linkę do kierownicy i używaliśmy zamiast wózka w czasie urlopu. Byliśmy dziś u alergologa. Pani doktor po wywiadzie i obejrzeniu młodzieży stwerdziła że raczej alergikiem nie jest. Na początek kazała zrobić bacdanie kału na obecność pasożytów, bo pasożyty często są przyczyną pokrzywki alergicznej. Jak nic nie wyjdzie to położy Maksia do szpitala na diagnostykę. Nie dała skierowania na badania, więc poszliśmy też do rodzinnego. Skierowanie dostalam, przy okazji Maksa zważyłam - 10700. No i ma 7 zębów, następne w kolejce. W jednej i drugiej przychodni moje dziecko demonstrowało swój temperament... Włosy mi dęba stają na głowie jak pomyślę co z niego wyrośnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie to może lepiej żeby to były pasożyty, które się wyleczy i z głowy, niż alergia nie wiadomo na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A temperament, no cóż, podobno byłam bardzo grzecznym i spokojnym dzieckiem, nie sprawiającym kłopotów.Za to mój brat dał mamie popalić. Może ma to po chrzestnych? Maksia chrzestna też była niezłe ziółko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjjj a więc temperatura sie pojawiła znów ok 17ej ale po syropie szybko znikneła lekarz podejrzewa zęby albo gardełko (na razie jest delikatnie czerwone) na razie mamy tylko jakieś tam psik do bużki i robiony specyfik żeby smarować dziąsełka DAria jest nadwyraz spokojna i grzeczna mimo tej \"choroby\" Sylwia 👄🖐️ Hanuś Gio Gosza 👄 🖐️ straszna burza była u nas az sie bałam normalnie :-0 ale juz ok taz bardzo mocno pada ale juz nie grzmi na szczęście uciakam pozdrawiam pa pa jutro mam zaplanowany dzień gospodarczo-sklepowy he eh zaczynam z samego rana z Kamilka sie wybieramy na targ :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 razy mama
Dermika a co to za syrop bezpieczny na zbicie goraczki ?mozna przy zabkowaniu tez uzywac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy mama---> miałam na myśli Ibufen :) no ale niestety w nocy było 39,3st :( zrobiłam jej moczi jest idealny dzwoniłam do lekarza i powiedział zeby jeszcze poczekac bo moze to trzydniówka mam zbijać temperature ale gdyby było żle to mam jechac po antybiotyk :(:(:( Gio ---> masz racje ACHA=======>>>>> 👄 a powiedzcie czy jak jest trzydniówka to ta temperatura jest cały czas czy da sie ja zbijać tak jak u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!! Dermika - moja Ola jak miała trzydniówke to tem. schodziła po nurofenie. Ostatnio tez miała goraczkę wysoką nawet 39.6 miała chore gardło,ale uporalismy sie bez antybiotyku.Dawałam tantum-verde,calcium i cebion.Goraczka tez prawie trzy dni a pózniej juz było lepiej. Mam nadzieje ze ominie was antybiotyk- tego wam życzę. Gio - super ze patka sobie fajnie przytyła.moja ola tez ostatnio przybiera jak powinna i wiem jak to cieszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziewczyny mam pytanko- czemu się nie połaczycie razem.Tu tesknimy za wami a wy nas tu tez chyba lubicie co???? Nie wiem czy miałam prawo zadać to pytanie ale zadałam bo tak jakoś szkoda..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia -dziękuje tak cały czas mam nadzieje ze to trzydniowka moze to głupio zabrzmi ale w sobote sie wybieramy na wesele i jak sie rozchoruje na dobre to dupa blada :( a ja mam nadzieje ze powstanie jakies prywatne forum i bedzie super :) ja niestety nie umiem tego zrobic ale poczekam jeszcze ;) bużka dla noworodków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - do soboty bedzie dobrze,trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja musze sie przyznac ze ja tez czytam N .bardzo lubie was czytac bo jestescie fajne babki bez wyjątku. Szkoda ze na razie tak musi byc...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _renia80_
Hej dziewczyny, to ja renia z N :) pozdrawiam was wszystkie, czasem was tez podczytuje ;) Dermika - ja własciwie do Ciebie :) Ola miała w zeszłym tygodniu trzydniówke, okazało sie że panuje ona na naszym terenie. Dzwoniła wczoraj do mnie kolezanka z Wadowic i jej córeczka też ma w dodatku połonczoną a angoną :(. Sasiadki córeczka też gorączkujei prawdopodobnie równiez trzydniówka. Ja zbijałam nurofenem, miała od 37 do 39 tak skakało przez 3 dni potem wysypka. pozdrawiam 👄 i piszcie cześciej na N :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu 👄 dziekuje bardzo !! Ona mi tak rzadko choruje ... i ta gorączka mnie całkowicie wyprowadziła z równowagi... teraz śpi ciekawe czy obudzi sie z gorączką /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa ale jaja :D Gio podpisuje sie pod Twoimi słowami i pod słowami szwedzi ale..... nie zostawie tamtych dziewczyn są mi tak samo drogie jak Wy. Dlatego trzeba coś z tym zrobić i zamknąć kolejny rozdział życia za sobą :) Buziaki dla Was a szczególnie dla Dasiuli 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz ja :) zrobiłam się na czarno ;) przyzwyczaiłam się do mojego nicku z N wiec nie bede juz używac starego z kafe ;) Dermika - bedzie dobrze, ja tez panikowałam no Ola wcześniej nigdny nie miała gorączki :o zdrówka dla was (kurcze brakuje mi tu buziek z N) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusałka nie wpada bo jest zablokowana :) Jezuuu kopnijcie mnie bo będziemy zupki chińskie jeść :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio no więc tak w niedziele wieczorem pojawiła sie temka ok 38st po ibufenie zeszło połączylam to z zebami ale w poniedziałek popoludniu znow temka wysoka wizyta u lekarza i wszystko ok tylko lekk czerwone gardełko lekarz tez sie raczej skłaniał w strone zebów temka znów sie pojawiła ponad 39st w nocy po ok godz udało sie zbic no na te chwile znów jest bez temeratury jest ogólnie spokojna ;ale zdecydowanie mniej je zero kaszlu zero kataru mocz zrobiłam sama od siebie i jest ok no to tyle Gio co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dermika=> może to jednak zęby z delikatnym przeziębieniem... Zdrówka dla Dasi 👄 Karolinka też jakaś taka niespokojna, całą noc piszczała :O Troszkę ma tak jakby katarku, ale w dzień prawie wcale, wieczorem też nie ma zapchanego noska, może to też ząbki, bo jak narazie mamy tylko 4....... Renia=> fajnie, że zawitałaś do nas, wpadaj częściej :) Ja też w miarę możliwości podczytuję N, ale ostatnio brakuje mi czasu, nawet zdjęc nie oglądałam, bo za szybkie w pisaniu jesteście :D :D :D Dziś poczytałam troszkę o tym co się dzieje na N i smutno mi, że podział niczego nie zmienił, afery jak byly tak są i pewnie będą. To jest forum i różnych ludzi tu można spotkać, zresztą tak jak i w realu. Są osoby które czerpią radość z mieszania i tyle.... I uważam tak jak Gio, że po stylu pisania można wiele powiedzieć o osobie...... A ogólnie to często sobie myślałam, że na N nie ma pomarańczy to prawda ale jaki problem iść do kogoś znajomego i pisać od niego pod innym nickiem.....i dalej mieszać..... A jak ktoś ma dwa komputery.... :O Gosza=> 👄 dzięki za komplement, ale sama wiesz po sobie dzieci odmładzają :) Gio=> mam pytanie do Ciebie, bo troszkę się martwię. Na tydzień przed spodziewaną @ wystąpiły u mnie brązowe plamienia połączone ze śluzem. Byłam u mojej gin. 5 miesięcy temy, było wszystko ok. Dzwoniłam do niej ale jest na urlopie, więc muszę troszkę poczekać, ale denerwuję się. Może coś przyjedzie Ci do głowy od czego to może być :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> :D :D :D ciążą raczej nie, mało prawdopodobna, podziębienie też raczej nie. Ostatnia @ była normalna tzn. poprzedzona też plamieniami ale tylko 2 dniowymi. Ale rozkręciła się normalnie. Gdzieś wyczytałam, że to może być brak luteiny czy jakoś tak albo progesteronu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> niestety ,nie powiem Ci ile kosztowała... Nie znam ceny,bo Amelka dostała ją od chrzestnego na urodziny,a głupio mi było pytać ile kosztowała...chociaż nie powiem ,żeby mnie nie korciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×