Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Banda nierobów i ******** już mam spieprzony tydzień 😡 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D Jak to się stało, że ja wczoraj Gio nie widziałam :O Ostatnia była Gosia i tylko ją widziałam, oj ślepa jestem. Czytam Hanusie i zastanawiam się o co jej chodzi z Gio, precież nie wróciła :D Gio=> super, że wróciłaś 👄 zatęskniłam sie za Tobą :) Gratulacje dla Patusi 🌻 To widzę, że tylko Karolinka nie chodzi :O Zaczynam się martwić :( Hanuś=> no właśnie tak sobie myślę, że macie 1,5 miesiąca spokoju, u nas narazie też cisza :) Oby tak dalej ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> dzięki 👄 Ja widziałam tą plamkę u Pati, ale oglądałam jeszcze raz jej zdjęcia jak była malutka te w kąpieli. I ma taki sam pępek jak Karolinka nie całkiem wciągnięty do środka i lekarz mówi, że to malutka przepuklinka. Nie wiem jak teraz to wygląda u Pati i nia mam jak zrobić Karolince zdjęcia, bo aparatu nie mam. Patryk miał podobnie ale u niego całkowicie się wchłonęło (ponoć u chłopców się szybciej wchłania) . No nie za duży u nas ruch, ale wakacje pewnie dlatego. Karolinka ładnie sama stoi, chodzi za rączkę, przy meblach, ale sama zrobi dwa kroczki i zaraz na pupę, boi się :O Ja jej daję jeszcze miesiąc ;) bo ja miałam rok i 3 miesiące jak zaczęłam chodzić :D Brzusia już całkiem o nas zapomniała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki! Mam nadzięję,że mnie jeszcze pamietacie... Melduję się i dziękuję Gio za link,bo nie wiedziałam,że tu jesteście :)( Wielkie buziaki... Poczytam wieczorkiem,bo teraz czas do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :) Sylwia=> 😘 nie zaomnialam :) tylko troche klopotow mialam. Musialam pojechac do gdanska na 1,5 dnia w tamtym tygodniu. Grzesiek byl w strasznym stanie p tym wypadku. Noga strasznie mu spuchla, bo tego doszlo uczulenie na altacet. Mial wysypke na calym ciele. i czulam po prostu, ze MUSZE jechac, ze jstem mu potrzebna Zostawilam Hubcia tu u babci z moja mama i obstawa ciotek i pojechalam pociagiem do gdanska. OCzywisci G o tym nie wiedział, to byla niespodzianka. jechalam caly czwartek, dojechalam wieczoem, a w sobote rano wrocilam do hubcia. jak zobaczylam Grzeska, to się rozryczlam :( noga ygladala jak ze zdjecia z medycyny sadowej :O jakby miala odpasc doslownie. A do tego wysypka pokrywala niemal cale ialo. gdzieniegdzie byo widac biala skore :O Od razu pojechalismy do lekarza. tez sie troche przerazil. dał cos na uczuenie a co do nogi to poiedzial, ze nie jest zle. Malo pisze, bo nie mam tu za bardzo dostepu do koma. teraz pisze z laptopa kuzynki, bo bura spalila stacjonarny komputer. Kurcze, ael sie paskudnie pisze z laptopa. 😡 Pozdrawiam Was wszystkie i obiecuje, ze bedzie mnie wiecej :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miaol byc burza a nie bura, hi,hi. :D Gio=> moi rodzice tez chcea wykupic mieskanie. Z tego co wiem, zlozyli podanie. tylko nie wiadomo, co z gruntem, czy spoldzielnia ma te sprawy uregulowane. Zaraz zerkne na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hnus=> dochodziły do ciebie moe smsy? Sorki za bledy (nienawidze laptopow!!) 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciotki :) Ja dzisiaj jestem zalatana próbuje załatwić wychowawczy ale ZUS skutecznie mi to utrudnia :( Brzusia kochana Zuzik dorwał mi się do karty (tej z końcówką 443) i niewiadomo gdzie ją podziała. Musiałam wrócić do starego numeru :( Gio jak dobrze Cię tutaj widzieć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> współczuję ❤️ dobrze, że mama była z Tobą i mogłaś z nią zostawić Hubcia. teraz najważniejsze aby G doszedł do formy 🌻 Karolinka zrobiła dziś sama 5 kroczków, doszła sama do kanapy :) Myślę, że w końcu się przełamała i nabierze odwagi bo chyba w tym jest problem :) Vivka fajnie, że wpadłaś :) Niedawno oglądałam sobie Amelkę, jest śliczna :) No i Dawidek Koralici mnie powalił swoją urodą :D Chciałoby się go wyściskać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Vivia=> wozek ma na pewno fajny podnozek. W moim nie ma regulowanego podnozka i strasznie mnie to wkurza 😠 jakos to przeoczylam rzy kupnie. To, co mi sie nie podoba w tym wozku, ktory wkleilas, to krotki daszek. gdybym teraz kupowala spacerowke, kupilabym coneco traffic. Sylwia=> no widzisz? Doczekalas sie! :) Gratki dla Karolinki! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivia=> uups! Przeoczylam, ze Ty kupilas ten wozek! Myslalam, ze sie zastanawiasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gioooo, Gioo, Gioooooo!!! 😘😘😘:D No, wreszcie jesteś! Jak ci było bez nas :P;) Wiem, że super ;):D Napisz mi kochana na maila swoj nr tel, bo mam nowy aparat i 2 twoje nr . Nie wiem, który jest aktualny...ten 555? :) Brzusia=> :O Ale się wam narobilo... Ściskam 😘 Sylwuś=> Zacznie biegać w ciągu tygodnia :) Zobaczysz :) Hanuś=> To dobrze, że u was wszystko dobrze :) Poproszę jakąś fotkę Zuzika i Martynki :) Vivka=> 🖐️ :) Idę oglądać Pati :) Ciekawe czy Aniawd, Effik i inne nas czytają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pooglądałam! :D Ale z Pati duża dziewczynka! :) A najslodsze zdjęcie, to te z \"wygięciem\" koło zabawkowego wózeczka :) 😘 Będę częściej wpadać, bo dziś miałam ostatni dzień dyżuru w pracy :D Od jutra miesiąc (prawie) laby ;):D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gosia nie mam zdjęć bo na okrągło mi Martynke babcie zabierają :O co ją przechwycę to druga zabiera :D :O Obiecuje że zrobię im i wyśle 😘 Sylwia GRATULUJE pierwszych kroczków !! 😘 Brzusia trzymam kciuki za G 😘 Gio w zasadzie Zuzia nie mówi dużo (a nawet mało jeśli chodzi o konkretne słowa :( ) Przede wszytskim na okrągło TATA :O jak ktoś puka to mówi \"kto tam?\" takim słodziutkim głosikiem hehe :) Jak chc jeść to mówi \"dać \" i mlaska. Jak prosimy ją żeby coś dała to mówimy \"proszę dać\" a ona daje np zabawkę po czym jak odda to kładzie sie na ziemi i buczy :D :D:P no i standardowo jak gdzieś chce iść to mówi \"tam\" i strasznie pyskuje po swojemu potrafi paplać i paplać :O:O :) Za tydzień egzamin :O A ja nadal koperty nie umiem czarno to widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Karolinka dziś kilka razy się ostrożnie puszczała. Miała dużą publiczność to się popisywała :D :D :D Mała aparatka :D A co do zapisywania pierwszych słówek to myślę, że fajny pomysł :) Karolinka dość dużo według mnie gada, czy śmiesznie to nie wiem, jak narazie to normalnie jak dzieci w tym wieku. Śmieszne słówka to pewnie się dopiero zaczną :D :D :D Woła \"mama\", \"tata\", \"dada\", na pieska \"łała\", jak coś spadnie to jest \"bam\", na coś czego nie powinna zjeść \"bebe\", \"ham\" jak chce jeść, \"lala\" na lalkę no i śpiewa \"lalala\" Pod bluzeczką mama ma \"titi\", na kwiaty woła \"taty\" na kotka \"mmma\", na samochody \"bumbum\", jak mam coś jej dać to woła \"da\" , oj sporo tego jest :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A u nas Amelka sie rozchorowała...nie wiem czy ode mnie podłapała,bo jestem przeziębiona czy po prostu miała by chora... Zła jestem ,bo wszystko ostatnio mi na łeb spada...ledwo daję rade... Dopiero byłam z nią w pon.u lekarki. Miałysmy iśc 7.08 na szczepienie,ale pewnie znowu przełoży.I wygląda na to ,że jutro muszę z nią spowrotem do lekarza iść... Brzusia - > ten daszek można regulowac góra-dól (i to mi się podoba) i można zaciągać tak,że nie trzeba będzie parasolki... :) Gio -> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę wysyłajcie mi zdjęcia z 1 urodzin dzieci. Chciałabym ruszyć z blogiem bo zaniedbany jest strasznie a to w końcu nasza pamiątka :) Wracam do nauki :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Jestem w szoku... Amelka czuje się lepiej,ja zresztą też.Mam nadzieję,że u Małej tylko na katarze się skończy...Zadziałałam od razu :Cebion,DisneMar,Euphorbium,Eurespal... Wczoraj Amelka mnie zadziwiła... Wróciliśmy od teściów (byliśmy odebrac Amelkę) ok.18.00 zasnęła w samochodzie...przełożyłam ją do łóżeczka...przewinęlam,dałam o 20.00 kaszkę i śpi do teraz!!!!!!! Szok! Zaczęłam się martwić,ale dzwoniła mama i mówi,że dobrze że śpi...zęby dalej idą i to ją z nóg ścieło,poza tym osłabiona przeziębieniem i niech regeneruje siły...mam nadzieję,że już dziś nie będzie tak jej leciało z noska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) Wysyłam fotki moich lasek :) Buziaki dla Was i miłego dnia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> jak będziesz ,napisz Skarbnico Wiedzy czy naszym dzieciakom można podawać miód. Koleżanka mi przyniosła spadziowy ,jak jej powiedziałam,że Amela zaczyna kichać ,prychac i jakieś przeziębienie ją łapie. Ona swojemu 8-miesięcznemu daje. Wiem,że miód może uczulać.Co o tym sądzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Hanuś=> co Zuzinek taki obdrapany :O Ale dwie laseczki Wam rosną :D Karolinka wczoraj puściła się na całego i spaceruje po całym mieszkaniu. Nie spodziewałam się, że tak szybko pójdzie :D Myślałam, że będzie po parę kroczków dreptać, a tu patrzę puściła się i idzie z jednego pokoju do drugiego, szok!!! :D I zadowolona brawo sobie bije :D Ale jak przystało na małą damę to spaceruje nie biega ;) :D :D Narazie :D Gio=> a jak Patusi jedzenie, lepiej już papusia? Brzusia=> jak G się czuje i co u Was? Gosia=> mało Ciebie, jak masz kontakt z Donią to pozrów ją ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=> A nie mówiłam?! :D Brawo dla Karolinki! 😘❤️ Z Donią rozmawiałam dziś wieczorem - właśnie dziś się zjarali na plaży, ale swój pobyt (to, kiedy wracają) uzależniają od pogody. Ogólnie są bardzo zadowoleni. Gio=> co do tego, co Jaś mówi i umie ;):) Z oczywistych względów najbliżej mu z umiejętnościami do Pati (cóż, tylko 4 dni różnicy :D ) . Skopiowałam z twojego posta i dodałam, lub odjęłam, bo tak mi łatwiej :P:D Mówi: Mama ... Tata ...Baba ..Dziadzia (bardziej jak \"dladla\" ale się stara ;):D )...lala ... ptaki=taki! :) daj- ..da masz -.. ma nie wolno= be! (ale i tak robi swoje :D) gorące= si fe= brzydko, nie ładnie jedzenie= am nie -ne, nie (rzadziej) tak -ta na pieska tylko wyraża swój etuzjazm - chyba jest zbyt podekscytowany samym widokiem ;) Podobnie z autobusami - uwielbia je, ale nie nazywa :O:D Pokazuje gdzie jest oczko, nosek, usta, ale też włosy, pępek i siusiak :D:P \"Wie gdzie mama ma cycusia\" - oj tak!, ale podnoszenia bluzki oduczyłam :D (no, ale ja już nie karmię :) ) Robi: tuli ..tuli (tylko z mamą :P:D ), daje buzi ( tylko mamie i tacie :P:D ) , pa pa , przybija piątkę. Przesyła też buziaka (dostał filmik z buziakami od Dasi, więc musiałam go nauczyć ;):D:D ) Nie tańczy już, kiedy gra muzyka (wyrósł?? :O;):D:D:D ) Za to kręci okrągłymi przedmiotami, jak kierownicą ;):D Widzę też, że coraz bardziej rozwija się mowa bierna. Bardzo wiele wyrazów rozumie i trzeba uważać, co się mówi, bo może być płacz :O Np. lepiej nie mówić \"Ktoś idzie\", czy \" Idą goście\", bo jak za długo nikt drzwi nie otwiera, to jest rozpacz :D Ma odruch orientacyjny na słowa \"Chrupki\", \"banan\", \"piłka\", itd :D Więcej nie pamiętam :) Hanuś=> co do twoich dziewczynek - to rzeczywiście laseczki :)😘 Zuzia robi się coraz bardziej \"dziewczęca\" i delikatna, nie tracąc swojego zawadiackiego spojrzenia :) I dopiero na tych fotkach widzę, że coraz bardziej są podobne do siebie :) A cóż słodki diabełek wymodził sobie na nosie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> 👄 :D Możesz mi podać link do Jaśka bloga, bo uciekł mi w nieznane :O Miałam prasować ale bez Doni mi się nie chce :P :D Zresztą jestem dziś padnięta, czekam aby dać małej mleczku i lulu do łóżeczka :D Myślałam, że Gio pojawi się wieczorową porą ale to chyba dla niej za wcześnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia=> wrzucam na pocztę :) Hanuś=> Zdjęcia na czerwcowego bloga wrzucę...pewnie jurto :) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosia- słodki diabełek rozwalił sobie kinola ;) Pisałam chyba o tym :P \"zapomniała\" wyciągnąć rączek jak sie schylała ;) Już sam strupek został :) Dziękujemy za komplementy :) Wysłałam Doni smsa ale nic nie odpisała :(:(:( Sylwuś cieszę się że Karolinka się \"rozchodziła\" i naprawde szczerze współczuje :D :O Teraz dopiero pokaże jaki naprawde ma charakter :D Gio gdzie jesteś?? Szwedzia?? Grzywcia?? i cała reszta !! A tak wogóle to Zuzia te obdrapania traktuje chyba jako makijaż pernamentny :P wczoraj nabiła sobie guza na czole i starła kolano :P A ludzie jak z nią idą to patrzą na mnie jak na wyrodną matkę ;) Ale ja sie tłumaczyć nie mam zamiaru że mam dziecko charakterne :D:D ;) Miłego dnia kochane 😘 i jeszcze dla naszej kochanej śpiewaczki Patusi 😘 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×