Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Cześć :) Powiem wam, że ja już chyba nie chcę wracać do tej afery. Bardziej przeżyłam \"rozlam\" choć czułam, że on nie ma sensu, bo \"troll\" jak to piszecie, pójdzie gdzie większość :O Żeby nie było, ze taka mądra byłam ;):D nie mialam pewności kto to, bardziej taką intuicję i podejrzenia :O:( Dlatego już dawno temu wycofalam się z jakiegokolwiek kontaktu z tą osobą... Zastanawiam się tylko jakim trzeba być człowiekiem, żeby \"bezinteresownie\" robić takie rzeczy... A tam! :P Gio=> Pamiętaj - nie nerwujsa! 😘Kijem rzeki nie zawrócisz, a jak ktoś się chce doczepić, to zawsze znajdzie powód :O:)😘 Donia co do gołych kilkulatków :) Nie jestem pruderyjna, ale też mam gdzieś w środku obiekcje podobnej natury jak twoje :)😘 Co się dzieje z Effikiem, Aniąwd...? Wiecie coś? Chyba muszę do nich skrobnąć maila :) Dla wszystkich po buziaku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezłe określenie... \"trol\":) Foty później... gotuję obiad teraz. A dziś mój mężulo na imprezę idzie. Ja sama w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zeskanowalam pierwszy w swoim życiu obrazek(stronę z książeczki Jaśka :) )!!! :D:D:D Mam takie wielofunkcyjne coś z hp i powiem wam, że myślałam że to będzie trudniejsze ;):P Ale teraz sobie będę pomoce kombinować do pracy! :D Super sprawa! Polecam! Normalnie biuro mogę w chałupie założyć ;):D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko chyba przesadziłam z rozdzielczością, bo maly obrazek ma 72,8mb :O:D:D:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia=> jeszcze nawet instrukcji nie otworzyłam :P Ale mam zamiar poczytać i pouczyć się obsługi. Jak narazie nadrabiamy zaległości i robimy zdjęcia szczególnie dzieciom :) Ale zabawka jest fajna ;) Wysłałam Wam kilka zdjęć :) Acha=> ja to wszystko czułam już dawno właściwie od samego początku pojawienia się mojej osoby na kafeterii. Ale nie miałam podstaw... i dlatego bardzo bolał mnie ten rozłam....a nie mogłam nic powiedzieć, zresztą pewnie tak samo jak te osoby co tu zostały :( Szkoda, że tak długo trzeba było czekać na wyjaśnienie tego wszystkiego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=> czułam dokladnie tak samo, ale trudno coś zaradzić, jeśli nie ma się konkretnych podstaw :O Pierwszy przedmiot w kiblu zaliczony :D:D:D Dobrze, że to tylko piłka, ....co prawda dziś kupiona, ale taka kolorowa, plastikowa, więc umyć nie trudno :D:P Dziwne, że dopiero teraz na to wpadł ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka... u nas znowu tajemniczo znikały przedmioty, aż w końcu ktoś przyłapał Zuzkę na tym jak wywala coś do śmieci. Nie pamiętam co to było... chyba pochewka na okulary:o W kibelku też czasami coś wyląduje, ale staram sie tamten \"plac zabaw\" zamykać:) Dziewczynki... było...minęło. stało się jak sie stało i tamte czasy juz nie wrócą. Ja jak tylko zrozumiałam co sie dzieje na czerwcówkach postanowiłam podchodzić do tego z większym dystansem i na zdrowie mi to wyszło:) Idę na spacer, bo ochłodziło sie trochę.... straszną dzis mieliśmy parówę:o Na chacie mam 30C:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia dzięki za zdjecia ❤️ bardzo ładnie sie Twoja rodzinka prezentuje !!! Dzieci prześliczne ❤️ widać ze wyjazd udany !!! Gossika no to chyba trzeba sie pozbyć tego urzadzenia wielofunkcyjnego skoro to takie proste....... Ty lubisz ambitne wyzwania ....... :p:p:p:p:p U mnie własnie Kamila sie na takim w biuro bawi :D:D:D U nas tez dzis upał nieziemski :-0 Sylwia a jaki ten aparat kupiliście? Gosia dzis bede na gg bo mi skype padło chyba musze na nowo ściagnąc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się fajnie czyta tyle postów :))) Byłam nad wodą ale zdjęć nie mam bo byłam ze znajomymi (za gorąco było dla dzieci ...a ja mam chopla na punkcie odwodnienia itp a Zuzia nad wodą 0 jedzenia i picia :O ) Popisze coś więcej jutro bo dosłownie wpadłam jak po ogień sprawdzić autobus bo idziemy na ryneq na cole zimną z lodem :D:D Gosia gratuluje pierwszej wrzuconej rzeczy do wc :D teraz będzie już tylko gorzej :D :P Grzywa...w koszu u nas już wylądowały obcązki do paznokci sztuk 2 :P pilot, pieczątka firmowa K :O i wszystko poszło na wysypisko (nie muszę mówić że pieczątka nowa do wyrobienia :O) Buziaki dla Was 😘 Temat Sylwii jest dla mnie zakmnięty...na takie osoby nie ma siły :( Ale jest mi strasznie przykro że zrobiła nas tak w chuja :O:O 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam zazdroszę upałów U nas deszczowo .... a jutro plan ---> BAŁTYK :-) kierunek --> snobistyczne Miedzyzdroje :P bo jak nie bedzie pogody to sobie figury woskowe pooglądamy ;) buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! ❤️ No przyznam się :P :D..... nie poczytałam Was za bardzo, ale mam wytłumaczenie :P - dziś z G. zrobiliśmy sobie wycieczkę do zamku Czocha. A Hubcio został na wsi z rodzinką. Cały dzień nam zszedł :) ale byó bossssko! :) Kto chce fotki? :P :) W sobotę wracamy do Gdańska, więc wtedy nadrobie zaległości. 🖐️ Tylko jedno-... nie wiem, co się działo, ale ...Vivia- Ty wiesz, że ja Cię ajlawju ;) ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia ❤️ myslałam dziś o Tobie i chyba Cię tym myśleniem ściągnęłam .... :):P 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia ->dziekuję,ja Ciebie również ajlawju moja imienniczko...:) Ja chce fotki i to szybko...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ > Ty ukochaj ode mnie Miedyzdroje,a pomyslec,ze dopiero tam bylismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro urodziny mojego Łukasza .... I cholera jak mam mu sprawić przyjemność jak On tam a ja tu ...? :( w takich chwilach ....myslę ...,że ten Jego wyjazd ....jest karą. Bardzo Go kocham❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha... nie ma jego tutaj, ale jest skype i kamery:);) Proponuję coś EXTRA! O ile jeszcze tego nie zrobiłaś;) chyba za bardzo pomniejszyłam fotkę... sorrki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> mi też Skyp nie działa :( A aparat kupiliśmy Canon s5 :) Wysłałam zdjęcia, ale część powracała i nie wiem do kogo doszły, do kogo nie. Jak ktoś chce to niech głośno woła, wyślę jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :D No to trzymam kciuki żeby sie pogoda nad morzem polepszyla co by nas Acha zarzuciła pięknymi fotami :D:D:D Brzusia 🖐️ Vivka🖐️ Sylwia🖐️ Grzywka fajna fotka no tak lubi wode Zuzia❤️ a Ty masz śliczny kostium :D A Daria nie chce spac i bawi sie na calego tzn.mnie ciągnie do zabawy jak nie ma Kamili to mam przechlapane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywka coś extra powiadasz ? echhh podsunełas mi pomysła łobuziaro ;) fotka :) ale masz fffariatkę słodka ❤️ Donia :P zaZuce ZaZuce ;) dzieki za pofodowe modły .... tydzien temu w piątek tez byłyśmy i lało :( Daria daj czadu mamusi daj kochanie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero teraz pooglądałam sobie zdjęcia :) Gosza=> Maksiu jest słodki, bardzo podoba mi się to zdjęcie w trawei, gdzie jest taki zamyślony :) Dermika=> śliczne dziewczyny na zdjęciach, widać, że fajnie się bawiliście na wakacjach :) A gdzie zdjęcie z Rubikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia=> \"plac zabaw\" jest zamknięty, on sobie sam otworzyl :O:D Donia=> :P:P:P A co do skypa - mi też siada, przy każdym włączeniu pojawia się komunikat, ze nie udało się połączyć (a włącza się automatycznie po uruchomieniu kompa) Nie wiem co się dzieje... :O Hanuś=> mam nadzieję, że gorzej nie będzie ;), piłkę niech sobie wrzuca, ale inne rzeczy ... :O:D Acha=> ładnej pogody dla was na jutro :) Co do prezentu dla Ł. pomyślałam o tym co Grzywcia, albo zaśpiewaj mu jakąś pisenkę o miłości (nie ma w tym ironii) :) Brzusia=> Ja, ja, ja chcę fotki!!! :D Sylwiuś=> witaj w klubie canona ;):) Pewnie mam fotki od ciebie, ale dziś już nie dam rady przejrzeć :O Ale dziękuję 😘 A widzę, że skype nawala na całego :O Spadam bo K. chce jakieś przelewy porobić :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> dzięki Tobie i Grzywci jestem w klubie canona :D Vivka=> wczoraj wieczorkiem oglądałam pokaz slajdów (tak to chyba się nazywa) Piękne zdjęcia. Amelka jest śliczna i Ty też bardzo ładnie wyglądasz, masz śliczny uśmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ja też polecałam Canona :p :D A tak fotka z Rubikiem juzdo Ciebie płynie :) Gosia ===> :P:P:P:P Vivka no tak przesliczny ten pokaz slajdów ❤️ Amelka jest strasznie rozkoszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> to prawda dzięki Tobie również i jeszcze chyba Gio też mi polecała kiedyś, z tego co pamiętam :) Więc 👄 dla Was :) Lecę do skrzynki ;) A zapomniałam się pochwalić, łowiłam ryby z moimi dzieciaczkami :) Na jednym zdjęciu, które wysłałam, zakładam przynętę :P Bardzo lubię łowić rybki, jako dziecko mogłam siedzieć godzinami nad jeziorkiem, teraz mój Łuki ma to samo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> zdjęcia fajne, pewnie wiszą nad łóżkiem Kalimlki :D Ale Rubik wygląda koszmarnie, chyba prostownica mu się rozwaliła :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×