Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Sylwia, 2 latka ... :D - jak zamierzacie z Meżem te rocznicę świętować ;) Gosikka - swietne foty !!!! - tylko je dołącz do wiadomości :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapierała się żaba błota :p :p Gosikka, no dajesz te foty ? bo mi Małż zaśnie i go nie dobudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka , albo Ty byłaś \"ciemniejsza\" (:p - o włosy mi chodzi ofkors) albo powinnam sobie zakupićcoś na poprawę widzenia i ... pamięci ;) zmykam, dobrej nocy miłego wstawania skoro świt i do zobaczyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Channah=> aleś ty niecierpliwa :P No co, jasny blond tera jezdem to mogę zapomnieć dołaczyć fotki do maila \"ze zdjęciami\", nie? :P:P:D:D:D Do \"starych Diabłow\" jeszcze blyskotliwsza byłam bo jeden wysłałam 2 razy :P Jakoś mnie nie dziwi, ze bylaś \"naczelną\"...może bardziej, ze brukowca. Bardziej by \"Szpilki\" pasowały :) Gio=> Ja to sobie wczoraj looknęłam , jak wspominalaś. Pisałam tu, albo na diabłach \"dużych\" ....beznadzieja :O Jezu, te laski sa takie puste :O:D I takie typowe tipsiary :O Nie wiem, czy wszystkie, ale to co widzialam (wytrzymalam z 10min) to była porażka. Idę spać, bo padam na pysk 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku🖐️ A ja całkiem zapomniałam ze moja Zuzia 1-go września skończyła dwa latka;) Dlaczego jesień w tym roku zaczęła się tak wcześnej:( przygnębia mnie ta pogoda:( A nasza Zuzia juz trzecią noc z rzędu obudziła się z krzykiem w środku nocy i śpi z nami:o Ja stawiam na kolejną czwórkę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka fryzurka super Jasiek wydoroślał , gdzie loczki ??? no i fotki rewelacyjne !!! Ja siemuszępochwalić - opracowałam system \"samonagradzania\" - jak poprasuję ... mogę zjeść pół czekolady :D i zamierzam to zrobić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzyło sie Wam kiedys ugotowac \"za duzo\" ??? hmm moje dzisiejsze lazanki na bank starczą nam do poniedziałku :P a i jeszcze rodzina podje :D:DD: chyba przesadziłam :-0 ;) ale pyszne wyszły mniaam :) ale pogoda ja pierdziele spózniłam sie dziś po Kamile do szkoły pięć minut (przy takiej pogodzie jezdze po nia inaczej chodzi sama) i normalnie dziecko mi zmarzło :-0 no ale skoro w Zakopanem ośniezone auta jeżdza no to co sie dziwić .. oby do wiosny choć nie bo przeciez postanowiłam w tym roku nie być gorsza od reszty rodziny i nauczyć sie w końcu porządnie jezdzic na nartach :) sprzęt juz mam :) Gosza no rzeczywiscie bardzi wcześnie wsajesz ja nie wiem czy bym wyrobiła no ja jestem poprostu typem \"sowy\" do nocy póznej funkcjonuje normalnie a rano jestem nie do życia Ciesze sie że Maxiu wraca wcześniej o chyba dobrze zrozuiaąłm? A wiesz ci kiedyś pytałaś czy pisałaś o córkach męża , no ja akurat nie wiedzialam o tym , a jak sie Wam ukladaja stosunki? W sumie to juz duże dziewczyny? Jak Maxia postrzegają / Pewnie go lubią :):):) Sylwia mam nadzieje że idzie ku lepszemu u Was ❤️ buziaczki dla wszystkich 👄 a wiecie co ? dzis sie Daśka nie obudziła przy wyjsciu Kamili do szkoly wiec i ja potem sie położyłam i obudził nas telefon o ...... 9.30 :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo!!! Zyje ale co to za zycie.......Ciagle w biegu!!!!! Teraz kraze miedzy domem a szpitalem- maskra ja dla siebie to juz wcale czasu nie mam. Tesciowa ma silna miazdzyce od dawna ale teraz poszło na całego .Ona nie chce się zgodzic na amputację stopy a lekarz mówi ze to ja zabije.Do tego ma jakię zakazenie toksyczne i wybroczyny na ciele(podejrzewali sepsę- do szpitala trafiła w agonii).Do tego podejrzewają nowotwór w okolicahc brzucha i mysla ze mózgu tez.(ona dziwnie się zachowuje)No to tyle.Ufffff wygadałam się. Donia - prasowanie czeka!!!!!!! U nas tez potwornie zimno,na dwór nie chce się wychodzić,ale trzeba. Spadam kochane do olki pod kałderke bo przez te remonty u sasiadów Olcia spi nerwowo i co chwila się budzi. Ucałujcie wszystkie dziciaczki a jak bede miała wiecej wolnego to zawitam na dłuzej!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZWEDZIA tak juz lece :D tylko dzis po drodze jeszcze Hanuśke zalicze :P bo jej tez mialam poprasowac :D A przykro mi z powodu teściowej ne za wesoła sytuacja .. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :D U nas lepiej, można by bowiedzieć dobrze, a nawet bardzo, mam nadzieję, że nie zapeszę :P Jutro Łukasza chyba puszcze do szkoły jak nic się nie zmieni.... U Karolinki znalazłam dwie dolne chyba czwóreczki, pewnie to dodatkowo ją męczylo (wysoka temp. 39,5) Teraz czekam na dwójeczkę pewnie juro, albo pojutrze się pokaże... W końcu ruszyły się ząbki :) Gio=> to nienajgorszą mam pamięć :P Wydawało mi się, że nawet pisałaś coś o sinieniu Kasi czy braku przytomności.... ale pewnie to mi się pokręciło i aż tak źle nie było.... A Brzusia wogóle znajdzie jeszcze chwilkę dla nas czasu ??? Donia=> ja też \"Sowa\" niestety :O Podaj przepis na łazanki, nigdy ich nie robiłam...Ja dziś mam cacyki z frytkami :) Szwedzia=> to niefajnie z teściową :( :( :( Współczuję ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dzisiaj tylko na sekudne pogoda do dupy i nie chce mi się pisać :) Strasznie ucieszyła mnie wieść o Gibsi :D :D❤️ Idę się zaraz kąpać i zmykam do koleżanki bo robimy razem urodziny dzieciaczków i pasuje sie dogadać co i jak :) Buziaki dla Was 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Może pojedziemy po Maksia już w ten weekend.... :D Jutro zapadnie decyzja. Moja mama ma troszkę dosyć, bo jak pada to siedzą w przyczepie, albo w przedsionku, a Maks rwie się na zewnątrz i jest wtedy niemożliwy... Poza tym jest bardzo absorbujący, dziś dostał nową ksywkę - \"Ośmiornica\" hahahaha Mama mówi że ma wrażenie że on ma 8 rączek, jeszcze mu z jednej lapki nie wyjmie czegoś, czym nie powinien się bawić, a on już ma coś w drugiej... :D Donia, stosunki z dziewczynami Darka układają się poprawnie, chociaż rzadko u nas bywają. Ale Maksia lubią bardzo :D To już duże panny, starsza już prawie dorosła. Hanuś, a co u Gibsi dobrego? Czyżby fasolka?? Szwedzia, to masz kłopot, nie zazdroszczę. Dużo siły Ci życzę 🌻 Sylwia, fajnie że dzieciaczki już zdrowe, tak trzymać !!! Nie dołujcie mnie tym prasowaniem, dobrze?? Ja po prostu staram się kupować takie rzeczy które nie wymagają prasowania. Żelazko biorę do ręki jak już nie mam wyjścia :P Nienawidzę prasowania... Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza , \"Ośmiornica\" he he , dobre !!! jak się udała pizza? Hanuś, zźera mnie ciekawość .... zdradź proszę :D zwiałyście z N. i co ja będę czytać do kolacji :p ja dziś przespałam popołudnie, zaczyna mnie rozkładać przeziębienie i Mąż mi zafundował leniuchowanie :) co prawda Bober podprowadził mi poduszki i non stop sprawdzał czy aby przypadkiem nie wstałam :D no i tak się zabawili, że Bober zapomniał, ze jest głodny, a mój Rafek sienie domyślił, że dziecko nasze je czasmi :o a czekolady nie zjadlam ... dziśu mnie cały dzień lało i z Bobrem nie byliśmy na zakupach,a zapomniałam powiedzieć żeby mi Małżonek łaskawie zakupił cóż, co się odwlecze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pozwoleniem naszej Gibsi :) przekazuje rewelacyjną wiadomość że : ALEXIK BEDZIE MIAŁ RODZEŃSTWO :D:D:D:D:D:D:D:D No Gosza miałas nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Gibsi 🌻 Jejku, zazdroszczę, mój Maksik będzie jedynakiem :( Channah, pizza wyszła super, ja najbardziej lubię domową :) Właściwie zawsze mi wychodzi :D Uciekam spać, pobudka 5.15 Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - gratulacje dl Gibsi (choć nie wiem, czy Ona mnie kojarzy :o) JA JUŻ MAM POPRASOWANE :p :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uporałam sie z papierologią Pan Szef będzie zadowolony idę odebrać zaplatę :p dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Gibsia GRATULACJE!!! 🌻 Zazdroszczę.... :) Szwedzia=> Ty to masz...przytulam Fajnie, że mimo to zajrzysz 😘 Sywuś=> Dobrze, że maluchy już zdrowe 😘 Channah=> 😘 za komplementy....i wogóle :P A Jsiek obcinany był juz profesjonalnie :) ...dwa razy. Loki...są w woreczku :P Uważaj z tym samonagradzaniem ;) Ja nie muszę się nagradzać. Ostatnio prasuje mi...teściowa (serio!). Jasiek zasypia ok 12.30-13 a ja wracam ok 14.30 i ona wtedy prasuje, bo jak twierdzi bardzo to lubi :O \"sprawia jej to przyjemność\". W sumie się cieszę (choć na początku się broniłam), bo z kupą prasowania po wczasach wlaczyłabym pewnie przez 3 tygodnie, a tak wracam z pracy a tam trzy wielkie równiutkie stosiki :D:P Normalnie zaczynam kochać tą kobietę ;):P:D Donia=> Łazanki z kiszoną są the best! :D Gosza=> Maksio=Ośmiornica? :D:D:D Słowa channah (o tym że się R. nie domyśli, ze dziecko je) przypomniały mi jedną sytuację: To było w czerwcu. Zostawiłam Jaśka z K. rano najedzonego (jadł ok. 7 mleko) wracam po 12 i pytam jak mały (w domyśle, czy nie płakał i czy jadł). - K.: \"ok. Tylko dużo pije. Wypił całą butelkę(avent 125ml). Potem jeszcze jedną, a niedawno coś kwękal i wypił jeszcze prawie całą\" :O:O:D - \"A dawałeś mu jeść?!\" - \"A to dlatego! No właśnie się dziwiłem dleczgo tyle pije\" :O:O:O:D:D Hanuś=> wrzuć mi jakąś fotę Zuzi i Martynki (świeżą)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam i co widzę... GIPSIA... a tak się ostatnio zapierałaś że nie :P SUUUUUUUPER będę miała towarzystwo :) która następna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!!! Dziekuje wam wszystkim za przytulanko- bardzo mi potrzebne.Wiecie co wam powiem kurcze juz tak długo jestesmy razem(15 lat po slubie) ale nigdy mojego meza nie widziałam tak zdenerwowanego .Zawsze mówił ze jest dobrze i nie przyjmował innej opcji.A teraz widzę ze go dopadło załamanie.Kurcze musze to wszystko trzymać . Ide na kawkę bo pogoda u nas paskudna ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane Ale u nas zimno :( Dlaczego lato tak szybko poszło sobie :( U nas ok. dzieci zdrowe. Łuki pierwszy dzień w szkole i już dwa testy ma pisać. Z angielskiego i polskiego :O Aż strach się bać :P Ale cieszę się z wiadomości o Gibsi :) Szkoda tylko, że Gibsia z nami nie piszę :( Gibsia=> odezwij się do nas od czasu do czasu. Teraz Gio ma fasolkę Aniawd i Ty, będzie o czym pisać :D :D :D Szwedzia=> przykro mi strasznie :( Chyba ta bezsilnośc jest w takich sytuacjach najgorsza.... ❤️ Anawd=> jak samopoczucie???? Gosia=> jeszcze nie oglądałam zdjęć, muszę mieć chwilę ciszy do tego, może dziś mi się uda? ;) :) Donia i jak bez teściowej???? Fajnie co... :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydko zimno feeeeeeee no ale momo to Dzień Dobry :) spałysmy dzis z Daśką do 10.15 :D rano sie przebudziła dałam jej bytelke i potem zaczeła sie bawic w łózeczku i zasnęła dalej :) chyba ta pogoda tak na nia działa ... a poztym mam luzy bo dzis nie musze gotowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no bez teściowej jest GIT :D:DD: i mówie do mojego żeby ja namówił na jeszcze jeden tydzień pobytu u brata .. no moze sie uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ;) Ciekawe co u Gio :) Gosia dziękuje za zdjęcia !! Jesteś super rodzinką ;) A Jasiu to jest the best !! :)Widoki piękne ...już pytałam K czy mnie zabierze bo uwielbiam takie widoki. A ten wodospad pokryty mchem BOSKI !!!! Sylwuś 😘 dla chorowitków !! Doniaaaaaaaaaaaa sama se Krókewno poprasowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwedzia... dopiero teraz doczytałam o teściowej :( współczuje serdecznie, kurcze tyle chorób naraz :( mąż napewno załamany :( Gosiu... Jasiek bobbowy :) Już taki duży chłopczyk...naprawdę fajny kolo :) Sylwuś :) a dobre,dobre... czuję sie naprawdę dobrze tfu,tfu :) trochę mi sie spać chce, ale przed ciążą też mi się chciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka a jednak skleciłam krupnik i mielone tak dla odmiany od tych łazanek :P wpadaj starczy dla dwóch rodziń spokojnie :D:D:D A Daśka siedzi i swieci sobie latarka po suficie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×