Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Szwedzia... to straszne. Musisz być silna i panować nad wszystkim..dla dzieciaków. Twój mąż na pewno nie będzie w stanie. Nie jestem pedagogiem, ale trzeba zrobić wszystko, zeby nie odbiło sie to za mocno na dzieciach. One jeszcze nic z tego nie rozumieją:( Kurcze... nie wiem jak rozmawiać z dziećmi na takie tematy:o Współczuję z całego serca. Pisz na bieżąco co sie dzieje i bądź silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia kurcze wspólczuję. Bo ta amputacja....czy coś da jeżeli ma nowotwór....( Taka sytuacja właściwie bez mądrego rozwiązania... Wiesz są takie kroplówki chelatowe (dość drogie) które oczyszczają żyły ze złogów miażdżycowych, pozwalają uniknąć amputacji. Mój mąż akurat je bierze i widzi osoby które tam przychodzą. Spotkał już kilka które miały mieć amputowane nogi i wszystko ładnie się wygoiło.... Mój wujek też je brał i powiem Ci, że na naszych oczach noga się wyleczyła. Tylko nie wolno palić papierosów to jest warunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia to straszne :( Jestem z Tobą kochana mam nadzieje że wszystko będzie ok !! 😘 Gio ide w spodniach na wesele a Ty ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio mam być szczera?? nie podoba mi się :O :P znaczy sieeeeeeeeeee no nie widzę Cię w niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio kurde rozumiem bo ja sama nie chce iść za przeproszeniem jak na bal w remizie :P Dlatego ide w spodniach znalazłam śliczny top z satyny w moim rozmiarze do tego garsonka i niech sie odstosunkują odemnie ;) Najchętniej to bym poszła w adidasach + podkoszulek i adiki ;) i byłby gicior ale niestety nie mogę tego zrobić :O a mogłoby być ciekawie :D i ich miny :classic_cool: Albo w glanach i cała w kolorze moro- strój wprost idealny do mojej fryzury :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bonprix.pl/bp/offer.htm?cat=1.16.119.3.22 ja ide w spodniach i w takim topie :) oczywiście w moim rozmiarze :P Do tego szpileczki fryz mejkap i będę se pikna :P Gio nienawidzę ogólnie spódnic :P Mam jedną mini ostatnio ją kupiłam ale ubieram ją tylko na życzenia K i to wieczorami :P :) byle ciemno było :) Tylko że między nami jest różnica ja ide jako zwykły gość a Ty będzie Swatką :) Także pasuje sie odpicować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas nieciekawie ogłoszony stan alarmowy a deszcz leje jak zwariowany działka rodziców juz zalana :( obok nas tez niezaciekawie potem napisze co i jak pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus ładny ten topik :) Gio no spódnica tez nie w moim guście :) uciekam pa rany ale leje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus - tobie tez dziekuje!!!!! A my dalej czekamy ,mama dalej slaba. sylwia- kroplowki byly juz pol roku temu.Nic nie daly a mama pali i to duzo.(no teraz juz nie pali) Nic juz nie pomoze lekarz powiedzial ze amputacja celem ratowania zycia.trzeba czekac.Jak dugo???/ Gio - dziekuje ze moge sie tu wyplakac i zrzucic to z siebie. Wszystkim wam dziekuje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedziu=> przykro mi strasznie, ta bezsilność :( Przytulam Cię bardzo mocno i podpisuję się pod słowami Gio... Jesteśmy tu po to aby się wspierać na tyle na ile to możliwe.... Gio, no spódnicy mówimy nie ;) Mi też się nie podoba :P Zdecydowanie ta pierwsza którą kiedyś wkleiłaś.... No ale to Ty masz się w tym dobrze czuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - pamietam powodz z 1997.bylam wtedy w ciazy z rafalem i mialam u siebie w domu dwie kolezanki z dziecmi bo ich domy poplynely.Oby sie to nie powtorzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trosze jakby woda opada ale nieznacznie quzwa ale leje nonstop :-0 a mnie juz głowa napinkala z tego chyba i wogóle mam jakieś nerwy wszystkim w koło sie obrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś no na TVN coś mówili ze jutropoprawa ale ze w niedziele znów ehh a na dodatek przecieka u Kamili w pokoju i Tomek musi smigac na dach dachówki sprawdzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deszcz pada non stop :-0 juz mam dość tego odgłosu :( Grzywka no masz racje na takie zakupy to raczej bez żywego sreberka czyt. Zuzi ;) A brąz z turkusem to piękne połączenie Kamilka ma taka bluzeczke i wygląda w niej cudnie :) Szwedzia przytulam cie mocno ❤️ A Rafał musi być chyba wmiare na jego rozumienie uświadomiony o sytuacji ma do tego prawo a i Wam bedzie lżej że nie musisz wszystkiego ukrywac 👄 Gio odpocznij sobie bo Cie ręka bedzie bolala :P Hnulka a gdzie kupowałaś tę bluzeczke w Bon Prixie? Gissiczka co porabiasz?? pozdrawiam a Daska bardzo dawno nie ogladała Homotubisiow i teraz siedzi zapatrzona juz ponad pół godziny w telewizor i mów pa pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczynki :) Hanuś, Aniawd, Channah=> dzięki 😘 :) Grzywcia=> Dzięki 😘 Rzeczywiście Jasiek jest pogodnym i odważnym dzieckiem. Nie tylko nam się tak wydaje. Stwierdził to też nasz lekarz (obserwacja, nie diagnoza ;):D ) i wiele osób znajomych i przypadkowo spotkanych. Noooo, Zuzia i jej minki też świadczą, że \"sroce spod ogona nie wypadla \" ;):D Zgadzam się z tobą - córeczka Gibsi będzie prześliczna :)😘 Ale ja dawno już nie widzialam Alexa :O.....:( Ja linkami sypię? :D Napiszę tak - moim zdaniem możesz zalożyć wszystko (masz super figurkę), więc idź jak chcesz. Zrealizuj po prostu jeden z twoich pomysłów :) Ten \"weselny szyk\" tafty, żorżety, woale, satyny... :O też mnie osłabia :P:O:D Gio=> może zamotałam bo w pliku \"KArpacz\" było tez Western City (pod KArpaczem), i kilka \"górek\" z okolic, oraz wodospady :) Flyfly=> :)🖐️😘 Adaśko uśmiech boski :D Channah=> Bober jest the best :D:D Woda z wanienki przy pomocy kaczuszki...? Nieźle sobie wykombinowal :P:D Szwedzia=> Trzymaj się kochana. Dziecku trzeba powiedzieć co się dzieje (bez szczegółów,zwlaszcza tych drastycznych oczywiście). Powiedz Rafałowi, że nie może odwiedzić babci, ale ona o niego pyta, wie, co u niego. Niech jej narysuje rysunek, albo napisze do niej list. On chyba bardzo tęskni, albo czuje że dzieje się coś niedobrego i tak reaguje na wasze tajemnice - chce się sam przekonać. Dasz radę mu to wytłumaczyć na jego poziomie 😘 Ja drobniutka???!! :D:D:D 170cm:P/66kg (😭) A K. jest dośćszczupły, ale ma 180cm wzrostu :) Gio=> z całą sympatią...nieeeee :O nie ta spódnica. Szukaj dalej ;):) Hanuś=> Fajowy topik :) Oj będziesz se pikna, będziesz :) Wrzuć fotkę po, plissss 😘 Donia=> 😘 :) Niech przestanie padać,...niech przestanie padać..., niech przestanie padać...albo niech pada u mnie :)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wieczorkiem :) Gosia=> zdjęcia piękne, a Jasiu rozkoszny śmieszek. Czy mi się wydaje, czy Tobie włoski już odrosły? A wogóle to niezła laska z Ciebie :) Donia=> mam nadzieję, że przestaje padać i co najważniejsze nie zalewa Was :O Brzusia=> może skrobniesz słówkiem co i jak u Ciebie... ❤️ Flyfly=> Ale Adaś już duży...fajny chłopczyk :) Gio=> co nowego wyszukałaś na wesele???? :D Ale u mnie zimno brrr.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka ,Donia- jak jechałam dzisiaj z rafałem na capueira to z nim rozmawiałam.On wie ze babcia jest w szpitalu.Rozumie ze jest cięzko chora.Dzisiaj mu naswietliłam reszte.Powiedziałam ze nie wiem czy tak bedzie ale raczej tak. Babcia juz odkad choruje to zawsze mówiła niby zartem ze utną jej noge.Wróciłam do tego ,pytałam rafała czy pamieta,i ze jak noga nie wyzdrowieje to Musi babcia się jej pozbyć. Rafał powiedział co tam noga,Babcia jest ważna,a pani w swietlicy nie ma raczki a jaka jest piekna. tak go kocham,ze........Mówię wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim wam dziekuję za wsparcie!!!! U tesciowej dalej bez zmian,dalej czekamy sa problemy z krzepliwoscią. Donia - u nas już nie pada,ale opolszczyzna tez nie ciekawie wyglada.A jak tam u was?? Sylwia ,Gio - buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia=> masz cudownego synka.....nie wiem jak Ciebie pocieszyć, nie ma takich słów w tym momencie, chociaż właściwie zawsze jest nadzieja, że będzie lepiej, że nie będzie aż tak źle....i tego wam życzę 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> gdyby wszyscy mieli takie podejście jak Ty to wszystkie dzieci by były szczęśliwe :) Jesteś super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×