Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

jesteeeem obiad się gotuje, Bober śpi ja uzupełniam zapasy energetyczne organizmu i .. przeczytam co się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, specjalnie dla Ciebie ... wrzuci się parę\"portretów\" mojego zaślubionego ;) ni i dziękuję za komplementy :D jeszczę kilka zmniejszę i poproszęMałża, żeby wieczorem wrzucił na serwer Gio, buziaki dla Patki :) jutro my świętujemy ;) domyślam się , ze wolałaby śmniej \"galowo\" a nie jak ... no wlasnie, ten przysłowiowy szczur na otwarcie kanału już się w moim mniemaniu \"wytarł\" językowo ... hmm.... plebiscyt na nowe określenie ????? wierzę jednak,ze znajdziesz coś, w czym sama będziesz się czuła jak Gio , no bo akie paniusiowate \"ę\" \"ą\" to mi do Ciebie nie pasuje a jak mniemam ... przyszli swatowie to tacy troszkę \"trza się pokazać\" Grzywa - aqua park ten za cmentarzem ? wiem, brzmi to niefajnie - my jak chodziliśmy w OBleśnicy na basen przecodziliśmy przez cmentarz ... brrr.... (mój Brat mieszka po drugiej stronie krajowej ósemki) ale dziś mi było dziwnie .... nasza piaskownicowa paczka w dużej mierze w porozwożona po przedszkolach pusto ale chociaż wrony poganialiśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mam papierkową robotę w związku z rozpoczęciem stażu :O i się troche zamotałam, a przez to mam poślizg czasowy (ciągle w niedoczasie)...Ale wpadam i piszę... Sylwuś=> Super, ze chłopcy zdrowi :) Szkoda, że na Karolinkę padło :O Zdrówka dla niej 😘 A Boberek rzeczywiście był swego czasu podobny do Jaśka (i vice versa :D ) teraz już tego nie widzę, ale rzeczywiście to śliczny chłopak 😘 Channah=> Pozdrowienia dla S....? Myslisz o Selerze? :D:D:D Ja, tak jak Sylwia, uwielbiam cię czytać :) Masz wrodzony talent komediowy, serio :D Podzielam też zdanie Doni, że szkoda waszej stronki (oj nieladnie, a miała fanów). Powiedz pracodawcy, że nawala :P:D Gio=> o co chodzi? :O Dasz radę, tylko spokój i zdrowy rozsądek może ci/wam pomóc (cokolwiek by się nie działo :O ). Mam dla ciebie propozycję :) Przeglądałam gazety i znalazlam w jakiejś starej to (wrzucam tu, bo pisałaś, ze nie masz czasu na przeglądanie poczty).... http://gosikka.wrzuta.pl/obraz/3Mop3XgpTd/ myślę, że to fajna propozycja, także dla mamy mlodego. Pisałaś o awersji do kiecek, więc chyba tym bardziej. Spodnie, przy twym \"słusznym\" wzroście ;)😘 są lepsze, niż długa spódnica, bo wydłużają. Oczywiście dobrze skrojone. Zestaw ma jeszcze jedną zaletę - poszczególne części możesz wykorzystać oddzielnie (torebkę nawet pożyczyć Pati :D ). Donia=> oglądałam kombinezon dla Jaska w Croccodrillo i kosztował podobnie (chyba 110zł) :O, więc chyba to dość normalna cena. Innych na razie nie widzialam, więc nie mam porównania. Effik=> i masz dupogrzmot - wkleilaś złą tabelkę :P:D Dobra, poprawię :) Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........15 mies........2850/56..... ........10200g/81.................8 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. ... ...........10kgkg/74.............6 saszka........Michał...............20.........3150/57... ............82500/182..............32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165..............31 saszka..........Bart................11.........3970/61. .............28000/142.............28 Sylwia7........Karolinka..........14mcy.......3.040/54.. ............10140/77..............4 Brzusia.......Hubcio..............15m.........3.495/56.. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid..............14mcy.......3800/55... .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek...........14mcy.......3610/56..... ...........11700/75.............5 Dermika......Daria...............15mc........3.920/54... ............9.500/?..............9 _acha_.......Julia................15mcy......3200/56cm.. ..........9500/75 cm...10perełek Gosikka.......Jaś................14mcy......4000/58cm... ..........11,2kg/83cm(?).......14 Gio.............Pati...............14mc.........3410/54. ..............8300/74cm........4 ząbki Gosza........Maksiu.............14mcy.......2900/50..... ..........10700/?............7 ząbków Vivia.......Amelka...............14mcy..........3500/56c m. ....11,9kg/83cm.......8ząbków Channah...Kuba.................14mcy.................... . ..............................3(!!!) zęby Effik........Tomcio............14,5mcy........2750/52cm. ........10,5kg/??.........8 zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry wieczór (albo jak w \"Hydrozagadce\" \"doooooobrrrrryyyyy wiiieeczórrrrrr\" jestem w miarę \"ogarnięta\" w kwestii gospodarczej, itp i uroczyście zasiadam do klawiatury czyli tadam no dobra, tyle tytułem wstępu jestem nieco zmęczona, delikatnie mówiąc Bober piszczy jak oszalały czy jest powód czy nie nie \"powie\" normalnie (:p) tylko drze paszczę Maż dziś siedział z zatyczkami w uszach :o a ja ... zaraz sięustosunkujędo powyższego słowa pisanego ;) (mówiąc normalnym językiem - zobaczę co u Was ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> Karolinka ogólnie dobrze się czuje, gada za dziesięciu :D Oczywiście temp. ma muszę jej zbijać, no i czyści ją. Podałam smecte i już od kilku godzin nic nie mamy w pampku. Na szczęście dużo pije. To jakieś wirusowe dziadostwo się nam przyplątało. A jak po rozmowie, mam nadzieję, że pozytywnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> a mi bardzo podobała się ta spódnica którą pokazywałaś :) Ale Ty chcesz iść w spodniach o ile dobrze zrozumiałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w otchłani rozpaczy dokładnie tak jak "Ania z Zielonego Wzgórza" :O 😭 jak ktoś ciekawy to zapraszam na prywatne forum bo wstyd pokazać tutaj :O 😭 Miłego wieczoru...ide spać bo chyba padne zaraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja szybko czytam :p Sylwia, mam nadzieję, ze szybko sobie choróbska od Wa spójdą jak by trzeba było, to dam namiar, na kogo mogłyby przejść :p Gosikka, taa, talent komediowy ... i mi wszystkie podania z uzasadnieniem odrzucają (teraz śrubuję papierek do usc i ... uparcie wychodzi mi coś między esejem a groteską :o a to powinny być mocne argumenty ) Gio,my mieliśmy mieć wesele (tzn ja , maż i przychówek byliśmy zaproszeni), ale ufff- impreza odwołana i miałm isć w lnianych spodniach , czarnej koszuli + pomarańczowe dodatki (mam pomarańczowy sportowy zegarek +korale) i sądzę, że wywołałabym tym burzę (bo to takie wesele na trzy wioski miało być ;) - wszystkie wujki franki i ciocie władzie w najlepsiejszych ubraniach) brrr nie lubię takich imprez czuję się jak palant wśrubowana w kiecki i szpileczki, rzeczywisćie, potańczyć sie w takiej szukni :p nie da, a skoro masz jeszcze Patki pilnować .... Dremika (:p ) pewnie tresuje mysz ;) albo ją usypia - i tak ci wstanie o trzeciej ;) mój Bober pewnie też :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> byłam zobaczyć :P Kiedyś zrobiłam to samo, tylko potem dałam coś ciemniejszego i było ok. Ale ładnie Ci w krótkich włoskach :) Nie jest źle, kolorek sobie popraw i będzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś ❤️ wiem że porażka buahahah niewiem czy 😭 czy :D poprostu masakra haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> tylko nie spadnij z krzesła, jak maila odbierzesz ;):P:DŻartowałam :D nie jest tak źle :P To może cała w brąz (byle nie za ciemny) i dodatki turkusowe? Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, mi się podobasz i powiem Ci, że gdyby kolor był troszkę ciemniejszy i jednolity to całkiem fajnie by to wyglądało. Mogłaś dać coś z wiśni, no coś ciemniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia buahahaha cicho szaaaaaa zaraz jak mnie Gio oceni to spadne z krzesła haha :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - nie lubię co prawda turkusu , ale te drewniane korale mnie przekonują ! powiem Ci tyle - rozwal towarzystwo !!! niech im te \"stylony\" i plastikowe korale pospadają :p Hanuś, farbnęłaś się na blond ??? pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia nigdy Cie o to nie podejrzewałam :D Sylwuś obiecuje one będą ciemne (tak jak ja buahah) tylko niech sobie dychną po tej dawce chemii a swoją drogą K mnie podsumował ...stwierdził że wyglądam jak po chemioterapii :O kochany chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś jest tyle fajnych ciemnych kolorków....ja sama jestem w fazie testowania :P Do czarnego najłatwiej jest wrócić, masz teraz okazję do eksperymentowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś spodziewałam się czegoś drastyczniejszego ;) potraktuj to jako bazę wyjsciową :D a tak na marginesie .... Ania z Zielonego Wzgórza miała gorzej :p ja lat temu kilka z ciemnego brązu przefarbowałam się n a\"pochemiczny błąd :p - to dopiero był powód do rozpaczy a Tobie pasują szalone włoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka Ty jesteś jak \"Praktyczna Pani\" - sypiesz linkami jak z rękawa - dla Gio \"juniform\" , fryzurki podrzuć mi jeszcze pomysł na obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah=> :P:P:P Kocham google\'a A uniform znalazłam w gazecie i zrobiłam skana...testuję nowonabyty sprzęt :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurna! Gio! Zajrzałam do tv4 :O Ale tipsiary! :D:D:D Co za towarzystwo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka już się poprawiam \"Skomputeryzowan PP \" :) ofsiur ;) Gio, co to jest ten BB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×