Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Moje dziecko dziś cały dzień robi mi \"porządki\" w szufladach. Dziś dobrał się do szuflady z moją bielizną, co chwilę prznosił mi do kuchni jakiś kawałek z przejęciem przy tym coś opowiadając \"po japońsku\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, Jaś jest boski, czy jego włoski są rude? Bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś do Sylwi7
córeczka Ewy Błaszczyk zachłysnęła się napojem....nie jedzeniem....masz złe wiadomości... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus=> Jasiek je jabłka w duzym kawałku, makaron, brzoskwinie, kiełbaski(takie delikatniejsze)- to dostaje do ręki :D Inne rzeczy coraz częściej nadziewam mu na widelec (dziecięcy) i sam laduje do buzi. Nigdy się nie ksztusił (odpukać!! ) , ale jak je coś i jest to, nie wiem jak to nazwać - za dlugie(?), za malo pogryzione, to kilka razy zdarzyło się, że byl \"zwrot\" :P:D. Tak np. zadzialała na niego taka bardziej sztywna osłonka od polędwicy (właściwie nie oslonka tylko ten, dość sztywny bok). Ugryzl kanapkę, mielił ją, chleb się rozmiększyl, a to zostało, jak nitka i.... :O:D Gosza=> 😘 dziękuję 🌻. Jaś ma włosy po mnie :) kolor rudo-blond (w zależności od oświetlenia bardziej rude lub blond), z tendencją do kręcenia się i (to już chyba bardziej po K. ) bardzo sztywne, jak na takie dziecko (wiem, bo ostatnio porównuję :D ). Ja mam takie szkolenie w pracy w poniedzialek i baaardzo się cieszę, właśnie ze względu na Jasia :) Na pewno będę pierwsza do ćwiczeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczowej=> pokaż mi gdzie napisałam, czym zachłysnęła się córka Ewy Blaszczyk, bo nie widzę :O Mam świadomość, że w takich sytuacjach łatwiej sobie poradzić z wodą niż z kawałkiem czegoś :O Gosza, Gosikka=> ja nawet jak podaję małej małe kawałeczki parówki to muszę uważać. Może to jednak wynika z tego, że niedawno jej dopiero się przepiły kolejne ząbki, bo do tej pory miała tylko 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taki stan utrzymuje się odkąd ma 4 ząbki. Jemu te zęby dziwnie wychodzą. Są jedynki, wyszły 3 dwójki, a teraz wyszły górne czwórki. Na razie tylko przebiły dziąsło. Nie wiem czy znów coś się nie kluje bo dziś był nie do zniesienia. Przez cały dzień spał tylko raz godzinkę do południa i całe popołudnie marudził. Zauważyłam że jak ma za duży kęs to po prostu wypluwa i zaraz ładuje następny. Czasem pcha do buzi kawałek za kawałkiem (to co lubi) i jak już ma pełno to wypluwa, bo nie umie sobie poradzić. Parówkę je sam, ja mu tulko nabijam na widelec, ostatnio są próby z kaszką, trochę udaje mu się zjeść samemu, ale po chwili zaczyna go nudzić jedzenie i zaczyna się bawić, wtedy przejmuję łyżeczkę. Gosikka, bardzo mi się jasiowe włoski podobają. Maksio nie ma za wiele na razie, ale zaczynają mu rosnąć takie sztywniejsze teraz i te z tyłu się kręcą (ciekawe po kim?????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bez ładu i składu napisałam.... Chodziło mi o to że tak je odkąd ma 4, kolejne zęby niczego nie zmieniły na razie. A nawet się uwstecznił, bo jadł w zupie kawałki ziemniaków i warzyw i sobie radził, a teraz jak nie pogniotę widelcem to nie zje. Radził sobie z kawałkami mięsa, a teraz ma focha na mięso to nawet posiekanym pluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> zobaczysz, będą włosy :D Jasiek z gryzieniem nie ma kłopotów. Nie ładuje też, na szczęście, do buzi kolejnych kęsów \"do pełna\". Nawet więcej - jak nie pogryzie i nie połknie jednego, to za Chiny nie otworzy buzi po kolejne :D (nawet jeśli coś bardzo lubi i chce zjeść dużo i szybko). Takie mam kulturalne dziecko ;);):D Ale jak już połknie to buzia otwarta baaaardzo szeroko :D ....komiczny widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wyobrażam sobie. Maksia nie da się za chny nakarmić jeśli nie chce. Nawet jak otworzy buzię, i włoże mu jedzonko, to natychmiast wypluje i mówi NIE. Wieczorem jak je kaszkę z butelki, też jak ma dość oddaje butelkę mówiąc nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, palisz jeszcze? ja zaczęłam popalać :( A tyle czasu nie paliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> :D:D:D Ło matko i córko!!!! Ja NIGDY NIE PALIŁAM!!!!!! :P Skąd ten pomysł, że palę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomyliłam Cię. Któraś, jeszcze na starym forum mówiła że idzie na dymka czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka i papieros :) ta, już to widzę :p jakoś mi do Ciebie by nie pasił jakiś śpiący dzień dzisiaj, Bobs w dzień spał ponad 2 godziny - szok to dla mnie a ja mogłam spokojnie posiedzieć z ksiażką , bo przy nim nie poczytam wiecie co robi (nawet jak jest zajęty) - siada mi na ksiażce :o jeśli czytam na leząco na podłodze no i co widzę najsłodszy tyłeczek zamiast czcionki Gosikka- Ty ocząt nie spuszczaj :) naprawdę są super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, tak prawdę mówiąc to papieros nie pasuje do nikogo... Wiem że to strasznie głupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> nie ma sprawy 😘 Po prostu uśmiałam się, bo jestem straszną przeciwniczką papierosów (to był odwieczny temat kłótni z moim tatą, kiedy mieszklaiśmy razem), a ty do mnie, czy nadal palę :D:D Channah=> Tyłeczek zamiast czcionki? :D Muszę poprosić K. żeby mi usiadł na książkę :D - ciekawe jak by to wyglądało :D:D:P Dziękuję za komplement 😘🌻...no jestem w szoku :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja , Gosza uff, no to chwile grozy rzeczywiście miałaś - gratuluję opanowania i skuteczności i wiecej takich akcji nie życzę Bober teżładnei tymi 5 zebami gryzie, al e bywały zwroty, całego obiadu nieraz :o ale bywa, ze czasem maleńka ilośćczegokolwiek źle się\"ułozy\" i ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, wiekszej \"czcionki\" nie widziałam na ksiażce , ale ... hmm...mam plan.... jak \"ją\" zwabić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Channah, wolałabym nie sprawdzać więcej swojej przytomności umysłu. Wiecie co, mimo że nie mogłam tego przewidzieć, ani nie można się w żaden sposób zabezpieczyć przed takimi wypadkami, bo to się może w każdej chwili zdarzyć i wiem że nie było w tym mojej winy, to jednak poczucie winy miałam ogromne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza=> tak jak ja, gdy Jaś zwróci :O a to jest tak, jak mówi Channah - coś się źle ułożyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym akurat nie mamy problemu, zdarzyło się może ze 3 razy, głównie jak się z nim tatuś zbyt intensywnie bawił krótko po jedzeniu (samolocik) i został za to ukarany ;) Maksiu raczej jak już coś połknie to nie oddaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, to w najbliższym czasie zdamy sobie relację czy działa :p Gosza - chyba takie uczucie towarzyszy kazdej mamie, jesli cokolwiek dzieje się z Dzieckiem. jak Bobrzecie starło sobie nosek - całą drogę do domu płakałam :o ja miałam oglądać film ... al enei chce mi się ruszyć po płytę... i panzer wafle się skończyły :o ehhh, życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę spać, Maksiu mnie dziś obudził przed 5 i uznał że już pora wstawać. Jutro też pewnie mnie nie oszczędzi, bo dziś nie dał się położyć po południu, za to o 7 już spał. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah=> co to są panzer wafle? :O:D:D Jutro przeczytam :) Ja też spadam :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia paląca hehehe, może to o Grzywci było chociaż nie wiem czy ona pali . Ja też mam zawsze poczucie winy po takich akcjach :( Gosia, ślicznie wyglądasz, naprawdę!!!! A Jasiu jak bardzo się zmienił, wydoroślał :) Śliczny chłopczyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy , Gosza. mam dobrą wiadomość dla Fanów (Gosikka :p) wkrótce wrześniowe fotki Bobrzęcia :) jak ładnie poproszę Męza :D też się chyba \"zawijam\" z forum dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcoweczka06
Co sie stalo z dziewczynami na Noworodku? Miesiac nie pisalam i nagle nie ma tematu :-( A mam swoj login. O co w ogole chodzi? Przeciez tam bylo 500 stron zapisane i nagle nie ma? To chamstwo ze mnie nikt nie poinformowal tylko robia sie kliki. dzieki!! A ja nigdy nie pisalam na pomaranczowo ani nigdy nikogo nie zjechalam i nie spodziewalam sie ze ktos mnie tak potraktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcóweczko pomaranczowa jakie chamstwo ? jak mamy Cię poinformowac skoro nawet loginem się nie podpisałaś tylko pomaranczem ? :O Napisz kim jesteś ...jeżeli Cię znamy napewno chętnie zaprosimy .... \"Nasze\" dziewczyny już przeszły ...z N wszystkie .....z kafe te które chciały .... \"kilki\"wcale się nie tworzą ...ale za to klikamy w spokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×