Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

a udzielęCi polonistycznej porady gratis ;) patrzyłam :) dobry wieczór przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Channah=> 🖐️ :P Tak Sylwuś, ale wtedy w szkołach zwykle nie ma regularnych lekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channach=> dzięki 👄 tak właśnie myślałam, jak przeczytalam swój post :P Gosia, u nas zawsze w dzień nauczyciela nie było wogóle lekcji tzn. dzień wolny od szkoły. A teraz napewno dzieci pójdą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak, ale lekcji raczej nie będzie :D Jutro przed pracą idę na farbowanie i cięcie, bo \"zaroslam\" :P Muszę wstac o siódmej :O Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, ale Maksio już duży!!!! Śliczny chłopiec :) Ja też chyba zmykam do spanka, nie doczekałam się Doni więc idę :P Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mnie wczoraj zgarnął do \"łoża małżeńskiego\" i mnie znikło z kafe ;) ale jestem u mnei pochmurno, błoto i .... skończyło sieto brudnym dzieckiem :) ale co tam pralka jeszcze 4 lat ana gwarancji :p co by tradycji stało się zadość ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Znalazłam nowy ząbek :) Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... .. ........11kg/87.................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. .............10kgkg/74..............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182.............32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..............31 saszka..........Bart...............11............3970/61 . .............28000/142..............28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ............10140/77.................9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. . .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... . ...........11700/75.............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. .. ............10.600/?............12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm ..............9500/75cm...10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ............12,0kg/86.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ..............9000/76cm......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... . ..........11400/80........9 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ...........11,9kg/83cm.....8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53 ...........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m. ........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ...........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ............13kg/86.......13ząbków FLYFLY.........Adas ...........07,06.06.........3850/57..............13kg/87.... 16 zeboli Kalla...........Krzyś.............2.07.06.........3380/5 7.............11,5kg/86....9ząbków Mój SKARBEK już w domu. Właśnie zasnął. Uwielbiam te wygłupy w łóżku i mizianie przed zaśnięciem :D Sylwia, dzięki, dla mnie mój synek jest najpiękniejszy pod słońcem. Ale ja oczywiście nie jestem obiektywna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Co tu tak pusto :( Donia=> gdzie jesteś???? Grzywcia pewnie już żyje weselem :) Gosia=> jak daleko jesteście w załatwianiu spraw dot. domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza :) Moje dzieciątko też już śpi :) Przynajmniej to najmłodsze. A najstarsze zaczyna się buntować, że za dużo ma nauki :O Ale faktycznie mało czasu ma dla siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, szkoła. Ja już się martwię jak to będzie jak Maks pójdzie do szkoły. Jak patrzę na te dzieciaki, jak się uginają pod tornistrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, no jeszcze troszkę przed Wami zanim pójdzie do szkoły, ale tak czy inaczej zleci się. Dla mnie to najfajniejszy okres kiedy dzieci są jeszcze w domku, nie ma za dużo obowiązków, a i człowiek jest wolny. A tak nic zaplanować nigdzie wyjechać :O Do tego mój J. chodzi na popołudniowe zmiany po to aby zawozić chłopaków i ich odbierać ze szkoły. No a popłudniami to ja sama z dziećmi i nawet nie mamy czasu gdzieś się ruszyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam posta, wysłałam i nie ma go :O To gdzie on poleciał ??? Gosza, jeszcze troszkę czasu zanim Maksio pójdzie do szkoły, ale i to się zleci.... Dla mnie był najfajniejszy okres kiedy dzieci były jeszcze w domku. Więcej luzu, można gdzieś pojechać, a tak....Do tego J. pracuje popołudniami po to aby wozić chłopaków do szkoły i ich odbierać. No a potem ja sama z dziećmi i nie ma nawet czasu gdzieś dalej się ruszyć, bo siedzimy całe popłudnie nad książkami :O A z dietką to dziś zdecydowanie lepszy dzień, nie czuję wogóle, że jestem na diecie. Mam nadzieję, żę teraz każdy kolejny będzie przynajmniej taki jak dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam posta, wysłałam i nie ma go :O To gdzie on poleciał ??? Gosza, jeszcze troszkę czasu zanim Maksio pójdzie do szkoły, ale i to się zleci.... Dla mnie był najfajniejszy okres kiedy dzieci były jeszcze w domku. Więcej luzu, można gdzieś pojechać, a tak....Do tego J. pracuje popołudniami po to aby wozić chłopaków do szkoły i ich odbierać. No a potem ja sama z dziećmi i nie ma nawet czasu gdzieś dalej się ruszyć, bo siedzimy całe popłudnie nad książkami :O A z dietką to dziś zdecydowanie lepszy dzień, nie czuję wogóle, że jestem na diecie. Mam nadzieję, żę teraz każdy kolejny będzie przynajmniej taki jak dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam posta, wysłałam i nie ma go :O To gdzie on poleciał ??? Gosza, jeszcze troszkę czasu zanim Maksio pójdzie do szkoły, ale i to się zleci.... Dla mnie był najfajniejszy okres kiedy dzieci były jeszcze w domku. Więcej luzu, można gdzieś pojechać, a tak....Do tego J. pracuje popołudniami po to aby wozić chłopaków do szkoły i ich odbierać. No a potem ja sama z dziećmi i nie ma nawet czasu gdzieś dalej się ruszyć, bo siedzimy całe popłudnie nad książkami :O A z dietką to dziś zdecydowanie lepszy dzień, nie czuję wogóle, że jestem na diecie. Mam nadzieję, żę teraz każdy kolejny będzie przynajmniej taki jak dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam posta, wysłałam i nie ma go :O To gdzie on poleciał ??? Gosza, jeszcze troszkę czasu zanim Maksio pójdzie do szkoły, ale i to się zleci.... Dla mnie był najfajniejszy okres kiedy dzieci były jeszcze w domku. Więcej luzu, można gdzieś pojechać, a tak....Do tego J. pracuje popołudniami po to aby wozić chłopaków do szkoły i ich odbierać. No a potem ja sama z dziećmi i nie ma nawet czasu gdzieś dalej się ruszyć, bo siedzimy całe popłudnie nad książkami :O A z dietką to dziś zdecydowanie lepszy dzień, nie czuję wogóle, że jestem na diecie. Mam nadzieję, żę teraz każdy kolejny będzie przynajmniej taki jak dziś :) No a teraz nie mogę wysłać tej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Czy wy też macie od kilku dni problem z wejściem na stronę? :O Strasznie długo się ładuje strona wpisów i potem zapisywanie... Podciełam jeszcze mocniej niż poprzednio włosy :)I znów zebrałam w pracy komplementy:D:P Wyjaśniło się z Nestle :P Pani dziś dzwonila i mówi mi, ze przesylka wróciła do nich bo nie została odebrana. Spytalam się jej jak to możliwe skoro praktycznie całe wakacje byłam w domu a we wrześniu z Jaśkiem siedziala teściowa. Zresztą nie było żadnego awizo. A ta mi mówi, \"No tak, ale wszystko się zgadza (imię, nazwisko) ulica Mazurska....\" :O Ktoś z ulicy Mazura zrobił przy wpisywaniu danych do komputera ulicę Mazurską :D:O Ma wysłać kurierem :) Sylwuś=> Po oprzednich właścicielach przydadzą się nam mapki do celów projektowych i kilka innych papierów. Teraz musimy kupić ten projekt. Mamy fajną panią architekt (z polecenia), która zrobi adaptację. Może też być kierwnikiem budowy, bo ma uprawnienia budowlane :) Sama powiedziała, ze dużo załatwiania nam odpada, bo od tamtych mamy wiele potzrebnych papierów :) A po projekcie zalatwiamy w gminie pozwolenie na budowę. Jeszcze kosztorys budowy (dla banku) i kredyt :O Aktualnie szukamy dobrej i tańszej ekipy do stany surowego. Mamy bardzo dobrą, ale za same mury bez więźby dachowej chcą 30tys. To sporo. Przyszły sąsiad ma nam dać namiary na dobre znajome ekipy...może ktoś ma wlny termi i zrobi to taniej... :) Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, pokaż się w noej fryzurce :) Sylwia, ja wyszalałam się \"za młodu\". Teraz chętnie siedzę w domu z Maksiem, rzedko mnie gdzieś ciągnie. Brakuje mi tylko spontaniczności - na zasadzie \"zróbmy coś głupiego\". Przy dziecku trzeba wszystko planować. Ja nie mam problemów z kafe. Za to dzisiaj allegro mi kiepsko się ładuje. Nie chcą otwierać się zdjęcia, albo otwierają się bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, no ja też mam problem z wejściem, teraz nie mogłam wysłać a wcześniej mój posta poleciał nie wiem gdzie :O To akt dużo spraw Wam odpada do załatwienia. W sumie te papierki i latanie po urzędach zajmuje strasznie dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, pokaż się w noej fryzurce :) Sylwia, ja wyszalałam się \"za młodu\". Teraz chętnie siedzę w domu z Maksiem, rzedko mnie gdzieś ciągnie. Brakuje mi tylko spontaniczności - na zasadzie \"zróbmy coś głupiego\". Przy dziecku trzeba wszystko planować. Ja nie mam problemów z kafe. Za to dzisiaj allegro mi kiepsko się ładuje. Nie chcą otwierać się zdjęcia, albo otwierają się bardzo powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj......... jednak mam problem Najpierw był komunikat że za mało czasu upłynęło od mojej ostatniej wypowiedzi, a jak odczekałam i wysłałam jeszcze raz to okazało się że wysłało się dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza, mi nawet nie chodzi aby gdzieś sobie poszaleć, ale zwyczajnie gdzieś pojechać razem z dziećmi. Tak beztrosko kiedy nie ma szkoły. I szkoda mi dzieci.... Ostatnio Łuki nawet nie ma czasu iść sobie pograć w piłkę, tyle ma nauki :O I jest już tak zniechęcony tym faktem, że w depresje popada, bo twierdzi, że po co u takie życie w którym nie ma chwili dla siebie. Muszę nad tym pomyśleć co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka - no pokaż sie :) mam czas wolny, ograniczony, ale wolny :) i korzystam dopóki nie zacznę zasypiać :p DOBRY WIECZÓR :) bo zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor....... Gosza ja tez sie niby wyszalalam ,ale teraz korzystamy jak na sytuacja pozwoli :):) W sobote idziemy na kregle malego usypiamy i niania przejmuje wladze :):)Czasami to wygodne:):) Sylwia ja sie uczyc bardzo lubilam ,ale teraz wszysko sie pozmienialao tutaj dzieci zaczynaja przedszkole obowiazkowe od 4 roku zycia ,mundurek i sznurek jak to mowi moja znajoma.Wszystko jest w formie zabawy ,ale to jest obowiazek i dzieci czesto poprosu przez pierwsze pol roku padaja spac o 18 bo fizycznie nie wyrabiaja ,a to mi sie bardzo nie podoba ,ale nie ma wyboru niestety:(:( Gosika szukaj wszystkiego na czym mozesz oszczedziec kazdy grosz sie liczy ,a skarbonka bedzie przez pewien czas bardzo pusta i mozna powiedziec bez dna:):)Pociesze to okres przejsciowy:):) Ja sie ciesze bardzo w sobote mamy gosci przyjezdza do mnie dziewczyna z kafe juz sie nie moge doczekac .Juz spotkalysmy sie wczesniej i bardzo ja polubilam:):) Lece do meza bo mnie na drinka zaprosil ,ahhhh jaki on mily dzisiaj :):)Jutro wybywa na meski wieczor to chce mnie zostawic w dobrym humorze cwaniak>:):):P:P Karaluchy pod poduchy ......... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Channah korzystaj korzystaj mnie powieki czasami w wannie jakos tak dziwnie opadaja:):) Donia gdzie jestes........????????Prasujesz???????:P:P Grzywa pewnie juz na wyjezdzie :):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah, Flyfly 🌻 Sylwia, może jest bardzo ambitny i poświęca na naukę więcej czasu niż to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gosika pokaz sie :):):) Nie wiem co mi sie tez ze staronka dzieje??????UPS :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×