Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gio...malo przybrala...moja tez teraz malo je..i tez probuje jezykiem i jak jest OK to otwiera buzke...a najgorsze to ze nie chce zadnych kaszek i mleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio> pisałam o moim koszmarnym dniu na N i wklęję to tutaj. Co o tym myślisz ????? Około południa poszłam z małym na miasto . W sumie byłam w aptece i w jeszcze jednym sklepie i szłam do rodziców. Już niedaleko bloku gdzie mieszkają moi rodzice Dawid zaczął marudzić i kręcić się bo był śpiący (a w wózku nie umie spać). Ale było jeszcze OK. W klatce zaczął plakać. Jak byłam już w domu to zaczął dosłownie wyć ( z ręką na sercu pierwszy raz słyszałam taki płacz u mojego dziecka). Nic i nikt nie był w stanie go uspokoić. Więć decyzja idziemy do przychodni. Przez całą drogę mały płakał. W ostatniej chwili złapaliśmy lekarkę. Ona go zobaczyła, posłuchała i stwierdziła, że nic nie widzi , że to na pewno od słońca. Kazała mu tylko podać Paracetamol w czopku. Jak wracaliśmy to mały na przemian płakał i zasypiał (taki był wykończony). W domu włożyłam mu czopek i prawie od razu zasnął. Jak obudził się to już było wszystko OK jak by nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio>😘 dziękuję 😘 Paracetamol podałam tylko dzisiaj nie zamierzam go bez potrzeby (np gorączki) podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia> kawka jak najbardziej:) jak będę wybierała się do Opola to dam znać:) Życzę zdrówka dla córci. Co do wagi warto sprawdzić wszystkie wątpliwości ale i tak pewnie wyjdzie , że taka jej uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na N i jestem w szoku :O Widać czy kafe czy tu ta sama jazda :O Koralik=> wiesz nieraz dzieci mają takie ataki. Czasami ze zmęczenia też potrafią takie cyri robić. Ja to już przerabiałam z Patrykiem. Nawet w szpitalu z nim wylądowałam, bo myślałam, że coś mu jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> wiem, że to proste i ja na to lekę :P Ja nie śpię, u nas coś się w bloku stało. Policja i straż przyjechała na sygnale :O Sąsiada gówniarza wyprowadzili w kajdankach :O Chyba nie zasnę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) a ja znów wieczorową porą .. Sylwia myślałam o Tobie ...... zgadnij co robiłam ;) :D:D:D Koraliczku oj współczuje przezycia .... mnie takie \"dzikie\" wrzaski nie sa obce po straaaasznych kolkach moich córeczek nic nie jest w stanie mnie dziwić ... Agulka ...cd..... ;) ..... spróbuje :) Hanusia 👄 Gossiczka👄 qużwa :D:D:D ja to dopiero teraz po dogłebnej analizie tabelki zobaczyłam ze dzieci SASZKI to nie maluchy tylko dorosłe DZIECI ....:D:D:D a przeglądałam tabelke bo szukałam Szwedziu danych Olki jaka ona ma wage ?ile wazyła po urodzeniu? i ile dokładnie ma? sorrki ze tak dopytuje (moze nie doczytalam )ale moja Daria do olbrzymów tez nie nalezy :-0 GIBSIU--- dziękuje !!! tak tak jest Daśka opitolona wg mnie wyglada słodko ale T. sie troche gniewał ze ja na chłopaka przerobiłam :p ps. ja zawsze o Tobie i Twojej słodkiej czekoladce :) 👄 Gio u mnie też duchota załamac sie można ... kupiłam Daśce na allegro za 1zł super dzinsowe krótkie rybaczki :D a dziś spedziłam cudowny dzień pojechalam do rodziców zawiezc Kamilke na weekend no i sobie spedziłam dzien na placach zabaw, plotkujac z kolezankami ,na zakupkach i ogólnie odpoczełam od tego siedzenia w domu :) Daśka super grzeczna była :) mam jeszcze pytanie odnośnie tych baseników i kapieli maluchów może to głupio zabrzmi ale w jakich godzinach dajecie dzieciaki do kapieli? na długo? no i co z zachlapanymi uszkami? moze te pytania głupie przeciaz jakos Kamilka sie wychowała ;)ale jakaś taka przewrazliwiona jestem ... a no i czym smarujecie dzieciaki ja mam Nivea baby 30 -ke ale jak nad morze pojedziemy to kuoic taki typowy da dzieci \"do opalania\" tylko z wyzszym filtrem???? ok spadam na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze zapytać gdzie jest nasza Grzywka??? :) i pomachać lapką do Brzusi i Achy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, u nas bez sweterka nie wychodź. Chłodno dziś było, zresztą u mnie przeważnie wiej wiaterek i noce są zimne. Kurcze obawiam się najgorszego. Przyjechali z kryminalnej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia Dermika >😘😘 Gio> Dawidek dzisiaj ma opuchnięte oczy (tzw.wory pod oczami) czy to może być efektem wczorajszego dnia ? Przepraszam, że zawracam Ci głowe ale teraz ten weekend i nie mam kogo zapytać :( a do szpitala mam kawałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio> jesteś kochana😘 To był po prostu o jeden spacer za dużo w ten upał. Nie pierwszy raz wyszłam o tej porze i na znacznie dluższe spacery (niż 2 sklepy i droga do rodziców w sumie max 1km). No ale nic się nie dzieje do czasu... Oczka już znacznie lepiej wyglądają niż po przebudzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Mam pomalowane świeżo paznokcie i jak teraz je spaskudzę, pisząc na klawiaturzem to... macie w łeb! 😠 ;) 😘 A paznokcie mam pomalowane, bo ide dziś na bal gimnazjalistów. :classic_cool: Moja klasa (była) mnie zaprosiła, więc skoczę na 2h. Potańczyc nie potańczę (jest to niewykonalne przy dzisiejszej \"muzie\' :P ) ale pojem dobrych rzeczy :classic_cool: :D Kupiłam sobie (s właściwie g mi kupił fajny żakiet wcięty w pasie, z krótkim rekawiekm, w kolorze maków i do tego spodnie takie modne do kolan. Nie podoba mi sie taka moda (te spodnie) ale szczerze mówiąc... fajnie w nich wyglądam :P i sie przekonałam. Mam straszne wyrzuty sumienia, bo to wsio kosztowło majątek, a ja bez pracy do wrzesnia :O ale coooo taam! należy mi się! :P Ale egoizm z tego postu bucha :O Gio=> czytam, czytam między wierszami,,,, ale ja jestem taaaka łatwowierna (wole to okreslenie niz naiwna :P :O ) I jeszcze coś- jaka niekonsekwekcja tej doroty- pisze, że acha mogłaby być jej córką, a potem napisała, że tobie wiele zawdziecza, że słuchała Twoich rad. Ciekawe, bo wychodzi na to, że ma w domu niemowlaka! Żałosne to jest :O Szwedzia=> ja utuczyłam Hubcia po prostu karmiąc go trochę wbrew jego woli. Wkurza mnie takie gadanie, że nie mozna karmić na siłę, że dziecko zje, jak zgłodnieje itp. Próbowałam tak, ale Hubi nawet po 6-7 godzinach niejedzenia (w dzień nie w nocy nie chce jeść i koniec! Więc sadzam go w bujaczku (no własnie na półleżąco :O ), mam przygotowany zestaw zabawek 9wśród nich durszlak, krajalica do jajek, folia aluminiowa :D :O ) i zamienaiją co chwilę zabawkę, podaje mu jedzonko. On, zajety zabawą..je, bidulek faszerowaby jak kaczka 😭 Aaa!! Co do emotków, musisz poprostu je zapamietać- kilka razy użyjesz i juz bedziesz pamietała :) Donia=> dzieki za link 😘 Gosikka=> to Gio jest tu szefową i ona załozyła temat... ja tylko fizycznie go stworzyłam. (Musiałam sie przyznać :P ) Agula, Acha=> mam ogromna ochotę wejść na N. i napisac co o tym mysle,że teraz po Was jeżdża, ale taka prowokacja, to chyba tylko by te podszywy ucieszyła i zmobilizowała do pisania dalszych przykrości, więc się nie odezwe, ale jestem z Wami!!!! Kurcze, az mam ochotę napisać- bez złośliwości, ale ze smutkiem- że ta przeprowadzka na N. w zasadzie nie miała sensu- bo i tam sa kwasy :( Sylwia=> współczuję sąsiadów :O Dermika=> ja mam 30-kę. Ale osłaniam Hubcia parasolką przed slonikem :O Tylko że na plaży to nie upilnujesz dasi pod parasolem :) A jeszcze coś w związku z dziecmi chudziaczkami- moja siostra mając 2 lata ważyła niecałe 10kg. A teraz je co chce i nie ma problemów z wagą :) ...czyli nie ma tego złego :) Channah=> co u Ciebie i Bobra? :) A w ogóle, to ostawiam hubcia od piersi i mam z tego powodu MEGA doła :O 😭 normalnie nie potrafię sobie psychicznie poradzić :( Ale muszę, chcę odstawic, bo 1. we wrzesniu wracam do pracy 2. w sierpniu wyjeżdżamy na tydzień i Hubek zpstaje pod opieka mamy i ciotek. Ograniczam karmienie, ale az mi sie płakać chce, bo wiem, że go ten cyc uspokaja i koi nerwy :( A do tego pokarmu mam tyle, że piersi co chwilę jak arbuzy :O Gosza=> wysuszły Ci się juz pokarm? Koralik=> jak noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Zaglądam na chwilkę, bo mi strasznie Was brakuje, ale jeszcze przez kilka dni będę Was zaniedbywać bo grunt mi się pali pod nogami, nie wiem w co łapki włożyć... Zostało mi bardzo mało czasu na dokończenie pracy magisterskiej, a jeszcze sporo do końca. Przez ostatni tydzień mogłam coś zrobić tylko wieczorami jak Maksiu spał, a w domu też coś niecoś trzeba zrobić, w pracy też gorący okres, koniec roku szkolnego, raporty, sprawozdania, zebrania... nawet nie mam kiedy poczytać co napisałyści, przeleciałam tylko pobieżnie i widzę że znów coś niedobrego się dzieje :( będzie bardzo nieskładnie ale co tam... Brzusia, pokarm już mi zanikł, w sumie myślałam że będzie trudniej. Ja sobie poradziłam tak, że ściągałam tylko troszeczkę, żeby odczuć ulgę, za co zostałam opierniczona przez gina, przepisał mi bromergon, ale nawet nie wykupiłam, bo nie było potrzeby, zresztą bromergon ma nieprzyjemne skutki uboczne i trochę się wystraszyłam. W tym samym czasie zaczęłam brać pigułki anty i może to też pomogło spalić pokarm. Teraz jak nacisnę to wycieka parę kropel wodnistej cieczy. Rozumiem doskonale Twojego doła... mi karmienia bardzo brakuje, przykro mi że już nie karmię, bo to były piękne chwile... Maksiu wyjechał znowu wczoraj i już znowu umieram z tęsknoty... Artysta z niego nieziemski. Nie chodzi tylko biega, wspina się na co tylko się da i wszędzie go pełno. Nauczył się że z łóżka trzeba schodzić tyłem, ale i tak nie można go z oka spuścić, ulubiona zabawa - bieganie w tę i z powrotem po kanapie. Boję się że kiedyś nie wyhamuje.... Przeraziło mnie co piszecie o szczepieniu świnka-odra-różyczka. Ja właśnie Maksia zaszczepiłam... Umieram teraz ze strachu.... Dlaczego ja nic nie wiedziałam??????? :( Co jest nie tak z tą szczepionką? Na co mam zwrócić uwagę? czy są jakieś sygnały że coś może być nie tak? Maksiu szczepienie zniósł dobrze, nawet nie był marudny. Gdzieś mi przemknęło że piszecie o złoszczeniu się dzieci. Mój Maks dostał od dziadków ksywkę \"mały talibek\", jak mu cś nie pasuje to, jak mówi dziadek, \"zalicza padaczkę\", ale teraz już się wycwanił, najpierw przyklęka na kolanko, siada, a dopiero potem rzuca się na podłogę i drze się. Ostatnio awanturował się, bo jeździł po mieszkaniu kuchennym taboretem, jak nie mógł przepchnąć przez próg, zrobił mega awanturę. Ale przy tym jest kochany. Co jakiś czas odrywa się od zabawy i przybiega żeby się przytulić i dać mi buziaka, tak sam z siebie, bo jak proszę żeby dał buzi to udaje że nie słyszy albo mówi nie. W ogóle NIE to jego pierwsze słowo.... zaczął mówić mama i kojarzy że mama to ja. Jej, popisałabym jeszcze, ale muszę wracać do magisterskie :( termin goni... Miłego dnia dziewczyny, nie zapomnijcie o mnie, ja ty wrócę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!! Stukam reka w stół i krzycze; CISZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Straczy tego .Dosc. Brzusia- to tak ty sobie poradziłaś.Ja tak nie muszę bo Olcia ładnie mi je- mam nadzieję ze to taka natura jak twoja siostra.:-) Gio - dzieki za info - widzisz jaka to lekarka ze nawet nie potrafi napisac prawidłowej diagnozy.Badania zrobie ale najpierw musi ola wyzdrowiec no i termin nie wiedomo kiedy bedzie. Jej przyrost masy ciała zawsze był niewielki wiec nie jest to zwiazane z glutenem i myslę celiaklią.I na badanie biobsji jelita chyba sie nia zgodze.Zobaczymy w praniu. Sylwia jak tam po nocy?? ciekawe co tam się stało.... Koraliczku - ja w wasze rejony nie jezdzę,ale jak wy jezdzicie do opola to koniecznie wpadnijcie na kawke.Zapraszamy. Brzusia - wiem co czujesz odstawiajac Hubcia od piersi......Pomysl jak ja się czułam jak moja olka zrezygnowała ze mnie??To było jak ona miała 7 miesiecy.Rozumiesz - tak nagle.Cycki mega pełne mleka a ona strajk.Jaka ja sie poczułam odrzucona,tak mi brakowało pózniej tych słodkich chwil sam na sam .Dopiero po tygodniu przetłumaczono mi że juz jej dałam co potrzebowała i problem z odstawianiem mnie ominie.No i ominał.Tak wies brzusiu - głowa do góry- odpowiednie nastawienie i do dzieła. Dermika - tak jak napisała Gio - mój kurczaczek wazy ok 7700. Mój maz do niedawna wazył 57 kg. przy wzroscie 176.Teraz troche mu się przytyło jak przestał palic. Mam wielka nadzieje że moje dziecie ma to po ojcu...... Pozdrawiam was serdecznie wszystkie dzisiaj wolny dzień wiec wszystkie maja byc zadowolone i usmiechnięte....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie moge... Ja tez juz zaszczepilam ta szczepionka wczoraj.... Czemu tego tematu nie poruszylysmy wczesniej. :( Nic zlego nie slyszlalam, a poza tym lekarke mam z rodziny , bardzo dobra prediatre, pol miasta do niej jezdzi. Mam do niej zaufanie. A Tomcio zniosl dzielnie, nie plakal, nie ma skutkow ubocznych... A ta szepionka ja sie tez chyba zaszczepie bo nigdy nie chorowalam na rozyczke i boje sie ze zachoruje jak bede w drugiej ciazy... A propos drugiej ciazy to mam dziwne objawy.... Wogole po porodzie mi sie porypalo wszystko, cykl trwz u mnie 45 dni :O Jutro ide do gin. Gio > 🌻 No wlasnie kregarzy nie polecaja neurochirurdzy...kurcze a mnie juz przeszlo na caly kregoslup :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, zapomnialm. Moj Tomcio przez dwa miesiace przytyl 200g. To normalne w tym wieku. Teraz wazy 10,5kg.A jak mial 4miesiace to wazyl 8 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia> 😘 he he Magda i egoizm:D:D przecież te słowa się gryzą:D To dzisiaj zabalujesz za wszystkie czasy:) udanej zabawy Dawidek spał w miare dobrze tzn od 21 do 2 potem przez godzinę może półtora się kręcił i dalej spał do 8 Gosza > to masz artystę i uparciucha:D Szwedzia>😘 dziękuję za zaproszenie . Jak będziemy w Opolu to się umówimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kilka fotek, kto nie dostał a chce, krzyczeć, wyślę jak znowu zajrzę, albo te co dostały niech prześlą, bardzo proszę. Teraz już znikam naprawdę. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efiik- kurcze współczuję ci wiem co to znaczy ból pleców.Neurochirurdzy nie polecaja bo to tak jak wierzyc w hemeopatie.Tak mi jeden powiedział.Mój brat jest tez po operacji (ma wstawiony implant w ledzwiu )I dwa razy do roku chodzi na masaże i na nastawiania,Pracuje ciezko bo w budownictwie a od operacji minęł już 10 lat i mówi ze te zabiegi mu duzo pomagaja. A ja chyba wierze w hemeopatie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo..prooooszę Cię!!! :O Skoro nie masz w domu niemowlaka, to po co śledzisz fora o niemowlakach? Haaalo! Gio Ci wielokrotnie radziła, ale nie w sprawach dziecka... Haaalo! daj spokój, bo sie gubisz! :O :O :O Koralik=> 😘 ale ja naprawdę mam w sobie duzo egoizmu! i złosliwa potrafię być :O :P Gosza, Szwedzia=> 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ! nie chcę mi się paprać w pomaranczach i tego typu osóbkach:P więc,macham na to łapka🖐️ ale dziękuję baaaardzo dziewczynkom ,które są ze mną i dodały swoje 3 grosze :D jednak apeluję o spokój bo zaraz i tu się bałagan zrobi :O wystarczy ,że mi towarzyszy pani Dorota i pewnie potowarzyszy jeszcze troszeczkę ....póki mnie nie nawróci:P Ech.....to tylko net :D ide sprzątać ! :O Gosikka- specjalnie dla mojej małej rudej dziewczynki ufarbowałam swój hełm - cobyśmy podobne troszku były ;P:) Gosia nie obcinajcie loczków 29 czerwca nie nie nie !!! wygląda super tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIO GIO GIO !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 100 lat życia ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 200 picia :P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 szczęscia ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 zdrowia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 spełnienia marzen 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i w tym dniu mówię DZIĘKUJE🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 za każdą najmniejszą radę ! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 jesteś moim guru:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo=> tp niby ta Dorota jest Diabłem, tak? Więc po co wchodzi na N.? BZDURA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!! 🌻 🌻 🌻 DUŻO SZCZEŚCIA, ZDÓWKA, SPEŁNIENIA MARZEŃ I POCIECHY Z PATUSI :D Pomarańcza wyjątkowo dobrze nas zna :O A co wczoraj się stało u nas to nie wiem. Jak długo trwała akcja to też nie wiem, bo do 2 nie spałam i co chwilę nowi policjanci tu wchodzili. Z kryminalnej z walizeczkami, fartuchami :O Potem zasnęłam Dermika=> no ja jak prasuję to też myślę o Tobie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×