Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Jestem!! Wymordowana... wymęczona:( Dziś pierwszy raz od kilku dni prawie cała nocka przespana... ufff. Ciężkie dni ostatnio mamy, a ja już jestem bliska załamania nerwowego:( Śmiem napisać nawet, ze ząbkowanie jest gorsze od kolek:( Ogólnie idą wszystkie \"trójki\"... aaa...jedna juz wyszła, więc zostały jeszcze trzy, a w tym dwa kły:o Mam dość... potrzebuję urlopu:( Donia... kupiłam!!:D Wczoraj wracając od lekarza (Zuzia jest zdrowa:) ) złapał nas deszcz, więc wyszłam do jednego z domów handlowych we Wrocku i przymierzyłam chyba z 10 kiecek:) Dodam jeszcze że Zuzia oczywiście spała... inaczej nie byłoby szans. Próbowałam sie przekonać do tych brokatów i wizytowych \"cudeniek\", ale nie dałam rady... to nie dla mnie:o O kolorach turkus-brąz i róż- brąz można zapomnieć... wszędzie tylko czerwień, czerń-biel, bordo i coś tam jeszcze:o Generalnie nic dla mnie:o Znalazłam ładną, kobiecą i prostą sukienkę w kolorach brąz-beż i kupiłam:) Do tego brązowe bolerko, pończochy bieliznę też juz od razu kupiłam i zostały mi jeszcze buty tylko:) Tylko ze jest jeden problem... znowu pewnie będę kopciuszkiem, ale jednocześnie sobą:) Donia.. zdrówka:) Biorę sie za robotę... Zuzanna śpi i nie wiem jak długo jeszcze:o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie moglam byc w poniedzialek... ale jestem teraz :). Mala sobie smacznie spi...ostatnio byly bardzo duze problemy ze spaniem....straszny placz, budzenie co 15-20 minut..ida jej dwie gorne jedynki ale dosc mozolnie ..(2 miesiace juz prawie). Od dwoch nocy jest o niebo lepiej...budzi sie tylko raz, kolo 22-23 a potem juz przesypia cala noc! Dla mnie to ogromna ulga... Mam tylko jeden problem. Malą uspiam razem ze mna w lozku, bo nie mam tu lozeczka....bede miala w weekend, bo siostra jedzie do Tychow i mi zabierze...boje sie przyzwyczajania znowu malej do spania samej w lozeczku.....a wlasciwie tesciowej, ktora jak slyszy placz malej to zaraz przychodzi i na rekach by tylko nosila.....trzeba bedzie jakos to przebolec, chce zeby mala byla troche samodzielna.... I najwazniejsze, ze mala w koncu chodzi....co prawda dosc chwiejnie, ale leci jka burza i nie da sie jej zatrzymac. postepy zrobila nagle i bardzo szybko....sama bylam zdumiona jak ja puscilam sama na placu zabaw..nie sadzilam, ze przejdzie sama kilka metrow..a teraz...leci jka szalona :D. Szwedziu, bardzo, bardzo mi przykro. Szkoda, ze w tak mlodym wieku odeszla Twoja tesciowa. Teraz juz nie cierpi i jest jej lepiej...Sciskam cieplo Ciebie i Twoja rodzine 😘. Effik 😘 Gossika!! Wszystkie NAJ NAJ NAJ!! Spoznione, ale szczere zyczenia urodzinowe...Pozdrawiam goraco😘. Aniuwd: nie wiedzialam ze jestes w ciazy! MOJE GRATULACJE :D:D:D. Lukaszek bedzie mial siostrzyczke, albo braciszka (stawiam na dziewczynke :) ). Teraz najtrudniejszy dla Ciebie okres....musisz wszystkie obowiazki pogodzic ze soba....i niestety to zmeczenie....ale szybko minie i zanim sie obejrzysz, a bedziesz miala w domu malutka istotke....Ciesze sie bardzo :D. Trzymaj sie cieplutko i dbaj o siebie:). Ps. chcialam obejrzec zdjecia Lukaszka, ale z poczta nie wytrzymuje...ciezko mi sie sciaga zdjecia...Caluje Ciebie i Twoja faoleczke 😘. Brzusiu, bedzie dobrze:), jak tam Hubcio z jedzeniem? Sylwia, chetnie bym zobaczyla Twoja Karolinke teraz...pamietam, ze jest sliczna...:). Dermika, a ten wystep to przed publicznoscia? hehe... Pozdrawiam :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia 🌻 dużo zdrówka Lana 🌻 witaj kochana.. no jestem w ciąży :) chwaliłam się jakiś czas temu na forum, ale Ciebie nie było... też mam nadzieje że to będzie dziewczynka, ponoć dziewczynki są grzeczniejsze...bo Łukaszek to łobuz straszny :o poza tym jakbym miala córeczkę to dalibyśmy sobie spokój z dziećmi :) a jak będzie synek to będziemy próbowali do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu: 😘...ale chyba tylko podobno...moja mala ma charakterek..jak czegos nie dostanie co jej sie spodoba to krzyczy! musze uwazac na nia...to znaczy musze byc stanowcza, zeby wiedziala kto tu rzadzi bo inaczej nie dam sobie z nia rady....:). Duzo buziakow dla niuni 😘😘😘 🌻 Dermika, zycze szybkiego powrotu do zdrowia Tobie i Kamilce 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa.....i tesciowa moze przejsc na wczesniejsza emeryture i sie zastanawia czy nie skorzystac...:O. Powiedziala: ja zostane z mala a mama pojdzie do pracy:O....boje sie tylko, ze by rozpuscila mala do cna....a ja bym chyba nie przezyla gdybym miala ja z nia zostawic...:( Grzywa, trzymaj sie...niestety okres zabkowania jest bolesny nie tylko dla dziecka ale i dla rodzicow (glownie matki, bo ojca nie ma wtedy zazwyczaj w domu). Wszystko jeszcze przede mna (mala ma 4 zabki dopiero) takze jeszcze przejde swoje....zycze duzo cierpliowsci i wytrwalosci...😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno.....zazdroszcze Ci slubu, sama ostatnio mam ochote przejsc sie na taa impreze, ale perspektyw zadnych ...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Lana=> No, masz 3 dni spóźnienia 😡 ;):D Fajnie, ze Nastusia się \"rozkręca\" ruchowo. Donia=> Bidulko...😘 Grzywcia=> A nie pamiętasz, że Kopciuszek był królowa balu :D:D😘...i do końca pozostal sobą ;):) Aniawd=> Życzę ci dziewczynki z całego serca {kiss] Jestem w kropce :O Gotowe projekty są beznadziejne. Byliśmy u architekta (znajomy babci K.) na wstępnej rozmowie. Pojekt na indywidualne zamówienie (taki jak dla nas, bez żadnych fajerwerków), to koszt ok 10tys :O Ale chyba się zdecydujemy. W końcu ma to być nasze \"miejsce na ziemi\" :), bez sensu budować byle co (a właściwie coś, co konkretnie NAM nie odpowiada) i wkładać kupę kasy w coś co od początku nie spełnia do końca naszych oczekiwań. Już sama niie wiem. Tych gotowców są tysiące, może jest gdzieś taki dokładnie dla nas? :O:) Ale na razie na taki nie trafiłam :O:P Posmęciłam.... Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Donia=> szybko wracaj do zdrówka ❤️ Lana=> zaraz coś wyślę z Karolinką w roli głównej :) Aniawd=> 👄 👄 dla Ciebie i maleństwa :) Grzywcia=> jeszcze troszkę i okres ząbkowania będziemy miały za sobą... U nas na stanie dopiero 7 a gdzie reszta :O Do reszty nie piszę, bo pewnie na urlopie, może ja też powinnam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> o jesteś :D A nie można w gotowym projekcie, takim który Wam najbardziej by odpowiadał nanieść jakieś zamiany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tylko witam i znikam Bobrzecie mnie wymęczyło efekty jesiennych spacerów robią się widoczne - nazbieraliśmy mnóstwo kasztanów i już je Bober porozwalał po mieszkaniu jutro idziemy po następne :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka... jak juz budować dom, to właśnie ten dla siebie...to spełnienie marzeń! Macie tam być szczęśliwi w 100%:) Zamówcie sobie to swoje wymarzone gniazdko. Nawet jeżeli kosztuje 10tys. JAK BUDOWAĆ... TO BUDOWAĆ !!:) Lana🖐️ Dziś z Zuzką o niebo lepiej:) Pogodna i wcale nie płacząca jest taka kochana i nawet uwielbiam jej psoty❤️:) Niech robi co chce... niech tylko nie wścieka się i nie płacze i nie budzi się z płaczem po kilka razy w nocy😘 Trzymajcie kciuki za nockę... nie dawałam nic przeciwbólowego i mam nadzieję ze prześpimy do rana. Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... .. ........11kg/87.................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. .............10kgkg/74..............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182.............32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..............31 saszka..........Bart...............11............3970/61 . .............28000/142..............28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ............10140/77.................4 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. . .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... . ...........11700/75.............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. .. ............10.000/?............12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm ..............9500/75cm...10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ............11,2kg/86.............14 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ..............9000/76cm......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... . ..........10700/?.........7 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ...........11,9kg/83cm.....8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53 ...........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m. ........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ...........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ............13kg/86.........11 ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My już po pogrzebie.Jeszcze tylko dzisiaj pozegnamy rodzinke z Bieszczad i wszystko powoli wróci do normalnosci. Dziekuje wszystkim za kondolencje i za bycie razem ze mna. Rafała odwiozłam do szkoły ide cosik ogarnac w chałupce i potem moze uda mi sie do was zagladnac. Miłego dnia, a dla chorowitków duzych i małych mnóstwo zdrowia!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooo Ja troche lepiej dziś ale jeszcze nie jestem zdrowa ... dziękuje za życzenia dla mnie 👄 Grzywa ciesze sie że kupiłąs sukeinke i jesteś zadowolona :) A wyglądać bedziesz na bank najpiękniej :):) I niech te zabki wychodzą bez bólu!! Lana fajnoe Cie widzieć !! A ja myślałam że Ty sie sama przeprowadziłas ... A masz na oku jakąś prace? Czy teściowa tak poprostu próbuje decydować za Ciebie?? Ciesze sie że mała chodzi❤️ AniaWd drugie dzieciatka bezie grzeczniejsze ;) Gosia życze powodzenia w poszukiwaniu wymarzonego planu domu!!! Nic Ci nie bede pisac bo Ty wiesz że ja wiem że Ty wiesz co masz zrobić :P ;) Sylwia he eh ja narzie jeszcze mam L4 :P Channah a ludziki kasztanowe robicie??\\:) Szedzia ❤️ zmykam papapapaappapa Ps. Nie wiem czy bede bo mamy dziś rocznice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwedzia=> ❤️ :( jestem całym sercem z Tobą... cóż więcej mozna napisać- współczuję bardzo, bardzo :( Cześc kochane, jak zwykle nie w temacie jestem :O przeczytałam tylko w przelocie, że Zuzia grzywki przesypia całą noc- SZOK- hubcio od dnia urodzin nie przespał jeszcze żadnej :( A! I gdzies mi mignęło, że Gio nazwałam mnie Brzucholem :D ha, ha.. ale się usmiałam! :D 😘 A ja jak zwykle zapracowana, ael dzis zdałam całą dokumantację, nad która siedziałam po 2-3 godziny wieczorami :O Wiecie, jak mi ktoś powie, że nauczyciele, nie powinni narzekac, bo mają wakacje i pracują po 5-6h dziennie, to...nie reczę za siebie 😡 Teraz zaczna sie sprawdziany, prace klasowe, styklistyczne i inne pierdy i to całe ich tony! ...ale ja tak naprawdę to lubię swoja pracę...nawet bardzo, tylko tak sobie narzekam.. :P ;) Dobra, może hubcio jeszcze pośpi, więc czytam was, czytam... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze cos tak na szybkiego- poradźcie mi- musze kupic coś do podkręcania półdługich włosów, bo nakręcianie na grubą szczotkę i suszenie mnie wykańcza :O Myślałam o lokówce, ale musiałaby byc gruba...chyba nie ma takich,. prawda? no ewentualnie wałki... chodzi i o to, żeby sobie tak ładnie włosy wymodelować wokół twarzy, coby mi się podwijały... hmmm..nie wiem, czy sie jasno wyraziłam... Poradźcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Brzusia... proponuję loko-suszarkę z wymiennymi końcówkami. Jak będę miała chwilkę, to wkleję jakiegoś linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoooooooo :) Grzwa ma racje cos takiego powinno byc dobre Brzusiu :) A nie chce Cie Brzusiu denerwowac ;) ale moja Dasia też super spi w nocy tak naprawde to nie wiem co to nie przespana noc tyle że czasem idzie pózno spac ale potem dosypia do 9-10 rano :D a mnie jest niedobrze od lekarstw nie dosc ze nie dużo pomogły to podrazniły żołądek :-0 Kamila skręciła noge na wf-ie wysmarowałam jej oby tylko bardziej nie spuchła ta noga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Grzywcia, Donia, Sywuś=> właściwie w kontekście wszyskich kosztów domu to te 10tys to pryszcz :O:D Ale chyba trochę sknera ze mnie wychodi, jak pomyślę, że mogłoby to kosztować np. 2,5tys :O Sylwuś, właśnie nie ma takiego \"najbardziej pasującego\" , bo można robić adaptacje, ale przesuwanie ścian nośnych w jej ramach raczej nie wchodzi w grę ;):D a tylko to by mnie zadowoliło :P Całe wieczory spędzam w necie oglądając projekty, mam już dość :O Gotowy miałby jeszcze jedną zaletę - o pozwolenie na budowę możnaby się ubiegać w ciągu kilku tygodni, a tworzenie indywidualnego projektu, to 3 miesiące (!!!). Pytalam kilku architektów i wszysscy mówią podobnie, z tym, ze nie każdy mógłby się wziąc za robotę od zaraz :O, więc na efekt trzeba by czekać jeszcze dłużej. Wtedy pozowlenie na budowę i całą resztę dostaniemy jeszcze później i później można by zacząć. Echhhh.... Taka byłam malo \"problemowa\" ,a tera zacznę wam smęcić :O:P Aha, Jaśkowi nie może wyjść ta ostatnia trójka. Męczy się juz którąś noc. Ale daję mu panadol ok północy (wiem, wiem, Gio, ale nie mogę patrzeć jak poplakuje przez sen :O ). Dziś od 3 w nocy spal z nami, ale do 4 kręcił się straszliwie (mimo leku) Coś ,miałam jeszcze napisać, ale nie pamiętam co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jsiek na 15 zębów Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... .. ........11kg/87.................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. .............10kgkg/74..............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182.............32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..............31 saszka..........Bart...............11............3970/61 . .............28000/142..............28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ............10140/77.................4 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. . .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... . ...........11700/75.............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. .. ............10.000/?............12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm ..............9500/75cm...10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ............11,2kg/86.............15 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ..............9000/76cm......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... . ..........10700/?.........7 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ...........11,9kg/83cm.....8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53 ...........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m. ........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ...........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ............13kg/86.......11ząbków Brzusia=> Moje włosy są bardzo podatne na ukladanie, więc wystarczy pólokrągła szczotka z naturalnego włosia i lekki strumień powietrza z suszarki, ale są też takie cuda (podono fajne) http://www.allegro.pl/item245481932_suszarko_lokowka_rowenta_cf_9000_okazja_krakow.html Jeśli chcesz tylko końce ładnie podwinąc, to musi być właśnie taka z grubą końcówką :) albo taka http://www.allegro.pl/item246354743_suszarko_lokowka_mia_absolutny_hit_.html tylko ta ma bardzo małą moc 330W jest trochę za słaba :O To chyba na tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jsiek na 15 zębów Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... .. ........11kg/87.................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. .............10kgkg/74..............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182.............32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..............31 saszka..........Bart...............11............3970/61 . .............28000/142..............28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ............10140/77.................4 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. . .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... . ...........11700/75.............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. .. ............10.000/?............12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm ..............9500/75cm...10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ............11,2kg/86.............15 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ..............9000/76cm......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... . ..........10700/?.........7 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ...........11,9kg/83cm.....8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53 ...........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m. ........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ...........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ............13kg/86.......11ząbków Brzusia=> Moje włosy są bardzo podatne na ukladanie, więc wystarczy pólokrągła szczotka z naturalnego włosia i lekki strumień powietrza z suszarki, ale są też takie cuda (podono fajne) http://www.allegro.pl/item245481932_suszarko_lokowka_rowenta_cf_9000_okazja_krakow.html Jeśli chcesz tylko końce ładnie podwinąc, to musi być właśnie taka z grubą końcówką :) albo taka http://www.allegro.pl/item246354743_suszarko_lokowka_mia_absolutny_hit_.html tylko ta ma bardzo małą moc 330W jest trochę za słaba :O To chyba na tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Donia, dobrze, że już Ci lepiej, jutro będzie jeszcze lepiej :) Gosia=> a tak ogólnie jak ma wyglądać Wasz domek, może ja coś znajdę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia bo ja tak myśle że budowa domu to zadanie dla............AMBITNYCH ;) A ze Ty lubisz takie wyzwania to będzie dobrze i szybko coś znajdziesz :D:D:D I normalnie przyjade na parapetówe :P:P:P:P:P:P:P I bede spać pod brzózką :D:P:D:P:D:P Sylwuś dzięki :) A jak synek w nowej klasie? Twoje obawy sie potwierdziły? No mam nadzieje że NIE A moja Kamilka wręczyła nam wieczorem piękny bukiet róż i odśpiewała STO LAT z okazjii rocznicy :) Ona to tak przezywa że aż jej łezka poleciala ... :) W końcu to ONA nas zaślubiła he he podawała nam obraczki :D:D:D A mój T. śpi bo był w nocy po towar i spał tylko dwie godziny a cały dzień jezdził .. a niech sie chlopak ;) wyśpi :) A Daria zachowuje sie jakby była \"pijana\" słania sie na nogach w łózeczku, oczy na zapałkach a nie zaśnien łobuzek maly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=>WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ROCZNICY!!!!!! a Patryk zadowolony ze szkoły, dla niego nie ma znaczenia kto go uczy i z kim chodzi do klasy. To jest człowiek bez problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermi... naj, naj, naj... Miłość...wyrozumiałość i namiętność:D TO DLA WAS!!! Gio... Pati faktycznie ładnie mówi... możesz być dumna!!:) Dla mojej Zuzi brawo, to \"baboooo\":D i zawsze bije sobie \"baboo\" jak wyrzuci coś do śmieci i zrobi na nocnik:) kupiłam buty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Koleżanki :) Nie wiem czy mnie pamiętacie z tych \"dawnych\" czasów ;) Nalazłam Was na Kafe, wiec postanowiłam sie odezwać. Żadko bywam na Kafe, bo za bardzo nie mam czasu :(. Ostatnio nie mogę sobie zbytnio poradzić w \"prowadzeniu domu\" (tj. sprzątanie, gotowanie, pranie), chodzenia do pracy i opieką nad Krzysiem. Jak jestem w pracy Krzysia pilnują moi rodzice. Póki co Krzys dobrze sie \"chowa\", ma już 9 ząbków, chodzi od 30 czerwca br., a teraz to biega (najgorsze jest to, że w ogóle nie jest ostrożny, jak biegnie nie patrzy czy w poblizu jest kant stołu, czy grzejnik, na samochodziki-jeździki wstaje - trzeba mieć oczy wokół głowy!). Poza tym wszystko rozumie co mu sie powie, gdzie jest lampa, mama, tata, babcia (wskazuje paluszkiem), ze słów mówi; mama, ada (dziadzia), baba, tata, gool (rzucając piłkę), robi \"papa\", bije brawo, przytula sie, daje całuska, mruga oczkami. Brzusia - rozumiem Cię doskonale, jak to jest przykro wracać po długim wolnym do pracy, pozostawiając dziecko pod czyjąś opieką. W pracy cały czas myśli sie o dziecku, zaś w domu jestes myslami nad sprawami w pracy. Gosikka musze si epochwalic, że my (ja i mój P.) również w tym roku roczpoczęliśmy budowe naszego wymarzonego domku. Wybraliśmy ten projekt: http://www.archon.pl/index.php?act=12&menu_act=1&sid=m41089f918e7ee http://www.archon.pl/index.php?act=33&rodzaj=rzuty&sid=m41089f918e7ee Choc przyznam, że wewnątrz nanieśliśmy duzo zmian, m.in. zrezygnowaliśmy ze schodów zabiegowych, będziemy mieć rozbudowaną jedną łazienkę (w projekcie na parterze jest osobna ubikacja i kotłownia), i wiele innych zmian. Jak narazie jestesmy na etapie robienia dachu, więźbę dachową juz mamy, czekamy na ekipę od blachodachówki. Chcemy zamknąć domek przed zimą. Aniawd - gratulację!!! :) Grzywa, Hanuś, Lana, Dermika, Effik, Sylwia7, Channah, Swedzia, no i Giovinetta (oooo ... jak mi brakowalo Twoich porad👄 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooooo Dziekuje za zyczenia :) 👄 U nas przepiękna pogoda :D:D:D ja juz sie czuje duzo lepiej i zaraz jak sie Dasia obudzi to mzykamy na działke do moich rodziców:) Grzywa a zobaczymy Cie w tej kiecce wcześniej czy dopiero na fotkach z wesela? :P :) Kalla witaj :) Pisz częściej z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×