Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

:D :D :D Słodkie te nasze dzieciaczki :D Moja ostatnio nauczyła się krzyczeć na chłopaków, tzn. po swojemu ochrzania ich :D :D :D Śmiesznie to wygląda :D Widać zły przykład ma od mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio pewnie grudniowej nie ma ona zazwyczaj z rańca jest :) channah 😘 Gosia kochanie moje postaram sie racjonalnie wysłać tego maila ;) chociaż dzisiaj może być problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś to Zuzia do Martynki jak coś jej zrobi mówi \"din \" i wskazującym palcem jej grozi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Zuzia kuca przed kolanami i schyla głowe i prostuje sie szybko i woła NIE czyli aku-ku :D Gio bo ona stosuje na nich metodę szokową czy jeszcze słysza hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście jak my sie śmiejemy to sie łapie za boki wygina głowe i śmieje sie w głos byleby jej śmiech był głośniejszy :) popisuje sie ile wlezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - niezła aparatka z Pati Twoje psiaki to sznaucery ? nasza sąsiadka ma sznaucera - jak sie zobacza z moim dzieckiem to jest pisk z radości - u jednego i drugiego :) Bobs zawsze pokazuje mu autobusy :) ale masz racje - naprawdę , tyle jest cudownych chwil z tymi Maluchami, nie da się tego opisać !! mam zagadke co to znaczy \"abado ado\" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Gio no tego wszystkiego nie da się opisać to trzeba zobaczyć :D :D :D Mojej tylko puścić muzykę to zaraz tańczy i śpiewa i tylko patrzy aby ją podziwiać i zachwalać wtedy kręci tyłeczkiem w rózne rytmy :D I uwielbia się stroić, zaraz leci do lusterka i mruczy uuu-uu-uuu. No my obowiązkowo musimy się zachwycać słowami \"jaka lala\" i też mruczeć tak jak ona, wtedy jest szczęśliwa :D :D :D No na dzieci moje dziecko woła lala :P Jak na lalki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio powiem ci lepiej...mamy obok domu ten promienny zamek http://promiennyzamek.pl/ i tam są wszędzie dywaniki na gąbce...no i jak ide z dziewczynami to Martynka moment lata z dziećmi a ja muszę latać za Zuzią i zazwyczaj robie to na kolanach :-D inaczej nie da rady...chyba by mi kręgosłup padł :) a ją wszystko tam ciekawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio a będzie jeszcze jedna gwiazdka :) Ciekawe jaką ja będę babcią :) Mam nadzieje że dorbą i kochaną :) Kocham swoje dzieci więc pewnie wnuki będę rozpuszczać jak dziadowski bicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy \"abecadło spadło\" :) wiecie jak wywnioskowałam - Bobs podchodzi do swojej póleczki z książkami , wyjmuje jakąkolwiek i mówi \"abado ado\" - a kilkanaście razy dziennie czytamy \"abecadło\" własnie :) -wiec to musi być to a dziś zakochałam sie w wierszyku \"hipopotam\" - świetny jest !!! powiem tylko tyle - FAJNE TE NASZE DZIECIAKI, CORAZ FAJNIEJSZE !!! cieszę sie , ze mogęi z wami współprzeżywać tę radość !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba muszę sobie zadać pytanie jakie będę miała synowe, a dopiero potem jaką będę babcią :D :D :D Szkoda, że Brzusi nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, to już kolejny wieniec w Twojej karierze :p ale NAJWAŻNIEJSZY I NAJZASŁUŻONY !!! bo być Babcia z klasą to wyczyn a tak Cie postrzegam a co do Bobra - http://www.estera.enterpol.pl tu siedzi ;) idę poczytać Mama przywiozła mi zamówione ksiazki :) Dobrej nocy życzę buziaki dla obecnych i nieobecnych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channach, ślicznego masz synka :) A z Ciebie niezła laseczka :) Do kogo Boberek podobny, jakoś nie widzę, bardziej Ty do męża jesteś podobna niż do synka :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga ;) Sylwia - dzięki - sie zarumieniłam :) Bobs taki wymieszany :) a ze ja podobna ... hmmm.... tak siechyba robi niektórym małżeństwom :) aktualnie gotuję wiec będe pisać z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! U nas wlasnie zrobila sie sliczna pogoda :) Channah > Mam nadzieje ze mojemu Tomciowi szybko tez ten strach minie... Ostatnio bardzo polubil bajkie Noddy, potrafi wysiedziec na calej bajce bez przerwy, klaszczac i smiejac sie przy niej :D Ide dalej szukac roboty - powoli zaczynam sie podlamywac :( Buziaki dla wszystkich [ kwiat] 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ❤️ Gosikka=> Hubek nie nosi okularów i za żadne skarby swiata utrzyma ich na nosku nawet minuty :O lana=> nieee... nie brałam udziału w casingu :D ja juz sie w zyciu natańczyłam :) Gio=> ❤️ ty mi tu \"brzucholka\" nie wróż :O Nie teraz!!! Za 3 lata, jak będę po awansie :) i jak już będziemy miec swoje mieszkanko :) ...dla wszystkich po 😘 .... Ja to sie chyba zapracuję w tej szkole na smierć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia=> a kupujecie swoje mieszkanko??? Kiedyś wspominałaś, że raczej nie, chyba plany zmieniliście :) My wciąż szukamy działeczki i chyba zaczniemy szukać w innych rejonach, a to dlatego, że w naszych okolicach będzie lotnisko więc.... :O Chyba nie warto tu budować :( A z drugiej strony nie chciałabym dzieciom zmieniać szkoły, sama nie wiem co robić. W sumie za dwa lata Łuki kończy podstawówkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, chyba jestes konkurencja dla mamy ;) :D...Pati za Toba autentycznie teskni! wyobrazam sobie jaka musialas byc szczesliwa jak Ci to Kasia powiedziala :)😘 Fajna ma Pati zabawe z pieskami...chociaz im to chyba nie w smiech ;). Co do zachowan naszych malenstw to moja mala jak robi cos czego nie moze, np. otwiera szafke w kuchni to jak zaczynam mowic nie wolno to ona kiwa mi paluszkiem hehe...w ogole chodzi z torebkami po domu, czasem bierze dwie na raz..jedna uwiesi na szyi a druga do reki...ostatnio miala jedna torebka na szyi, druga w prawej raczce, a lewej maskotke..i tak chodzila po domu....jak oswoilam mala z odkurzaczem to mi rurke wyrywala, bo sama chciala odkurzac...i teraz ciezko mi sie z nia odkurza ;). Uwielbia korale i branzoletki...ostatnio szorowala buty szczotka....maluje kredkami, tanczy, przynosi mi ziemniaki jak skrobie....Wszystko powtarza i sie bardzo z tego cieszy :). Bo ona to taka kobieta czynu, malo mowi a duzo robi :P. Wydaje mi sie, ze taka chlopczyca z niej bedzie :). No i uwieeeeeeeelbia psy, po prostu je kocha....do kazdego by podeszla i poglaskala...ostatnio spotkalysmy mlodego bernardyna...taki misiuuu, pobawila sie z nim, popiszczala z radosci i jak panstwo musieli juz pieskiem wracac to chciala za nim isc...krzyczala ze zlosci jak ja wzielam na rece.... Gosiu😘, widze, ze Jas tez cos zalapal...u nas troszke lepiej z katarkiem...kupialm malej Nasivin i masc majerankowa..sciagam gruszka i jest duzo lepiej... Brzusia😘, podobna dziewczyna byla do Ciebie i tak sobie pomyslalam, ze to moze Ty :). Fajnie, ze jestes! Pisz z nami czesciej, brakuje tu Ciebie bardzo..🌻 Aniu, fajnie, ze z dzidzia wszystko dobrze..lez jak kazal lekarz i glowa w gore! Pozdrawiam 😘 A ja dzisiaj jade do Tychow na weekend....musze pojawic sie w U.pracy (zeby byc ubezpieczona). Do tego rano dostalam okres i takich boli, ze myslalam, ze zrezygnuje..ale juz jest lepiej. Mam tabletki w razie czego :). Pozdrawiam goraco i jakby mnie juz nie bylo to do przyszlego tygodnia 🖐️🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channach, sliczny Twoj malec...piekne ma oczy :). Zapomnialam jeszcze napisac, ze przebila sie dolna dwojka! Wiedzialam, ze cos tam sie dzieje, ale nie sadzilam, ze tak szybko wyjdzie! Na gorne dwojki, ktore juz praktycznie pekaja pod dziaselkiem czekamy 2 miesiace i nie moga sie przebic...Czyli mamy juz 5 zabkow :) A mnie choroba lapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooooooooooooooo oddalam wczoraj laptopa męzowi a ja poszłam spać :) a troche mi nie dowierzał że ma go tylko dla siebie i chyba za trzy razy sie mnie pytał \" Czy aby na pewnio nic nie bedziesz dzis pisać? \" :D:D:D:D Channah tak robiłam notatki ale nie wszystkie tu wpisalam :P:P:P Lana mam nadzieje że zdrówko Cie nie opuści i dobrze ze ząbek sie przebił :) A co do kontaktów dzieci ze zwierzetami to moja rano na dzieńdobty i wieczór na dobranoc całuje nasza ZŁOTĄ RYBKE w szybke akwarium ;) a naszego zółwika zasypuje całkowicie wiórami w jego akwarium tworzy na nim kopiec a potem przylatuje i wola \" MAMA nimma \" :D:D:D Sylwia moja Daśka jak obrywa sieKamili to stoi i słucha a potem jak ja skończe to dobiega do niej wystawia paluszek i krzyczy na nią :D:D:D:D:D a potem śmiech i rozwala mi cała sytuacje ;) I wogóle juz odróżnia piloty od sprzetu RTV AGD ;) i jak chce Tubisie to wie który pilot trzeba uzyć :D:D:D no zmykam bo sprzatania fuu a wieczorem zmykam na aerobik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermmi, fajna ta Twoja Dasia...w ogole WSZYSTKIE DZIECI SUPER SA! Gosiu, moze wstapisz na priva 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermmi, fajna ta Twoja Dasia...w ogole WSZYSTKIE DZIECI SUPER SA! Gosiu, moze wstapisz na priva 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×