Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Gosia 👄 dzięki bardzo, ale chyba dziś potrzebuję czegoś mocniejszego :P Może być karmi z wkładką ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka, napiszę, napiszę. Dobrze że Jaś czuje się lepiej. A karmi kawowe -mmmmmmmm, pycha.... Sylwia, to taki paskudny okres, depresyjny. Trzymaj się cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza ]usta] To prawda, pogoda niefajna :O Wogóle to ja ciepłolubna jestem ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy troszkę byczej krwi :p utoczyć? tylko nie wiem, jak to się z karmi komponuje? chyba nie bardzo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️:D 👄 ❤️ dla wszystkich co maja doły i dołki :) i dla wszystkkich ktorym zimno :) no i wogole dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia, ty to ale jesteś :D sylwia, nadstawiaj kieliszek :) oby tylko główka jutro nie bolała :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, no to podziel się z koleżankami :P No cytrynówki bym się napiła, tylko robić mi się nie chce :P Lenia załapałam, doła załapałam, co można jeszcze??? :P :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia, lepiej nie pytaj, bo najłagodniejsze, co mi się nasuwa... to katar :D a winko? proszę bardzo :) wojyuś się nauczył przedstawiać! tylko zamiast wojtuś rytel, mówi: tutuś jitel ;) też ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia uważaj bo wiesz mozna jeszcze złapać .... :D:D:D:D:D:D:D:D Misiu super ten Wasz Wojtuś :) ja juZ Wam kolezanki polałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. Dostałam dziś linka do zdjęć dwóch ślicznych dziewczynek: jedna malutka z kucykami, druga trochę starsza. Majorku maczałeś w tym palce? Dziś z wami nie posiedzę, bo miałam ciężką noc, Kornelia nie spała od 11 do 2.30 i to nie pierwsza taka noc. Nie wiem co się dzieje, zęby? Wpadłam dzis na pomysł prezentu Mikołajkowego dla Kornelii, znalazłam w katalogu pięęękny zestaw dla dzieci mopów, szczotek, szufelek i innych rzeczy do sprzątania. Myślę, że to jest to? Gosza poszukać dla Maksia zestawu: \"malego palacza\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaagusia u nas ok miesiąc były nocki do d... trójki sie wybijały :-0 juz wszystkie sie wykluły na szczeście :) ale był kiepsko juz wysiadałam mimo ż emam mozliwośc odespac ale to nie to samo wszysko nam sie poprzestawiał przez te jej nocne zabawy bo płakac nie płakala tylko nie spała :) :-0 Mam nadzieje ze szybko sobie poradzicie z niespaniem w nocy!! Pomysl na prezent super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, Misiu, chyba wystarczy tego łapania :P Jagga niezły pomysł z tą miotełką, daj linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jeśli cytrynówka to likier, to ja też poproszę ;) :P No tak, zapomniałam w mailu z linkiem dopisać, że to ja Majorek ;) (Jaaga ja mam tylko jedną dziewczynkę:) ). Sylwia hehe imię było znajome, twarz też skądś, a że razem pasowało.. ;) :D A potem jeszcze sprawdziłam ze zdjęciami, które dostałam wcześniej od Ciebie ;) Jaaga o rany, to prezent też dla mojej Niuni, lubi sprzątać szufelką i zmiotką, ale w domu jej nie pozwalam, bo mam starą i brudną (u teściowej miała nówkę :D ). Gosikka to Ty nas znajdź w naszej-klasie ;) (mnie możecie znaleźć po tym, co mam jako adresat w mailu :) ). Gosza łał.. ostro było.. mam nadzieję, że opamięta się ten, kto powinien i kłótnia okaże się konstruktywna i zrobi się znów miło i przyjemnie (i namiętnie) miedzy wami :D :P Grzywa a ja.. jakoś mam obawy, co do szukania pracy.. i to nie tylko ze względu na Małgosię, ale i na brak doświadczenia itp.. Ja niedawno szukałam tabelki, bo chciałam wiedzieć, jakie wasze dzieciaczki są duże, ale to z pół roku temu było. Spróbuję tutaj poszukać jeszcze raz (bo nie jestem na swoim kompie, tylko mężulka :P - w kuchni ;) ). I niedawno dzieciątko do mnie przyszło mimo, że obok śpi tata ;) Kupiliśmy w końcu buty :) za... 99zł.. jeny.. ale babcia już wcześniej część na to dała, więc.. ;) w Deichmanie.. a już je oglądałam dzień wcześniej. W ogóle z tymi butami.. to też tak, że już dawno mogła mieć butki trochę tańsze.. bo w jednym sklepie ze 3 pary wybieraliśmy, ale rozmiaru nie było :o zresztą w innych też.. Gosia ładnie kupkę już robi do nocnika. Chociaż zdażyła się wpadka (i to rozklapicha ;) ). \"swędzi mnie\".. gdzie.. tutaj (pokazuje pupę), no to ja w rowek drapę.. (czyli dopycham jeszcze i roklapiam tą kupę :o nieświadomie) podmuchałam :D .. I zaganiam na nocnik mając przetekst, że przestanie swędzieć, a ona nie chciała! I jeszcze po zdjęciu pieluchy złapałam za pupę i nadziałam się na \"to\" :D pozdrawiam pozostałe dziewczyny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że mój pomysł na prezent sie podobał :) Nie mam linka, mam papier. Przeglądałam wczoraj katalogi z prezentami dla dzieci z Leclerk\'a i Carrefour\'a i tam znalazłam. W jednym jest większy zestaw razem z wózkiem na akcesoria, a w drugim tylko akcesoria. Jeszcze powinna dorzucić szczotkę do kibla, bo to nieosiągalne marzenie mojej córki. Majorek wiem, ze masz tylko Gosię z kitkami. Ciebie maiłam na mysli jako tę drugą, bo to ty jestesa na zdjęciach? My tez mamy buty z Deichmana i jestem bardzo zadowolona, takie botki z grubym wełnianym ściągaczem u góry. Bardzo ładne i chyba wygodne, bo Kornelia często zakłada je w domu. Właśnie ostatnio próbuje sie sama ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Miałam dzisiaj nie włączać komputera... ;) hihi.. ale potem uznałam, że... szyć mogę też przy neciku.. ;) :P :D Jaaga Kerfur, to koło mnie.. jej :D to są jakieś specjalne katalogi, czy te z ofertą ? Zaraz chyba w necie pogrzebię :) Szczotka do kibla :D to będzie nocnik szorować :) albo będziesz potem musia dosztukować sedesik hehe Taa nie skumałam :P tak, to ja ;) My mamy takie brązowo-złote i dziś po spacerze paluszki było zimnawe.. ale potem jak macałam stópki, to były lekko wilgne.. I już sama nie wiem, co myśleć :) Wsadzę chyba watkę w czubki, a poszukam ciepłych wkładek.. hmm.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek to sa takie specjalne katalogi promocyjne z zabawkami od teraz do końca grudnia w formie książeczki. Kornelia jak wchodzi do łazienki to rzuca się na szczotkę do kibelka żeby w nim pomiąchać. Ja jej wyrywam, a ona się drze. Kiedys w Obi dorwała taka nową na półce i tez nie chciala oddać. W sumie w nowym domu mam kibelki jeszcze nie rozdziewiczone, mogłabym w formie prezentu dac jej się pobawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Odgrzebałam tabelkę Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........23.05.06........2850/56... .. ........11kg/87.................10 agula..........Kasia............12mcy...........2950/51. .............10kgkg/74..............6 saszka........Michał..............20............3150/57... ............82500/182.............32 saszka..........Ala................13.............3520/5 6..............58000/165..............31 saszka..........Bart...............11............3970/61 . .............28000/142..............28 Sylwia7........Karolinka........24.05.06......3.040/54.. ............10140/77.................9 Brzusia.......Hubcio...........07.06.06.........3.495/56 .. ........... .9810/83...............9 Koralik***.....Dawid............06.06.06.......3800/55.. . .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek........19.06.06........3610/56.... . ...........11700/75.............5 Dermika......Daria.............28.05.06........3.920/54. .. ............10.600/?............12 _acha_........Julia.............29.0506........3200/56cm ..............9500/75cm...10perełek Gosikka.......Jaś.............29.06.06........4000/58cm. ............12,0kg/86.............16 Gio.............Pati.............3.07.06........3410/54. ..............9000/76cm......6 zabków Gosza........Maksiu...........10.06.06.......2900/50.... . ..........12.0/82........12 ząbków Vivia.......Amelka.............21.06.06.........3500/56. ...........11,9kg/83cm.....8ząbków Channah....Kuba.......... ....4.07.06...........3215/53 ...........8700/7..............4 zęby Effik........Tomcio.............12.06.06........2750/52c m. ........10,5kg/??.........9zabkow Szwedzia.....Ola...............26.05.06.......3400/54... ...........8.600/??.........4 zabki Grzywa......Zuzia..............21.05.06.......4300/62... ............13kg/86.......13ząbków FLYFLY.........Adas ...........07,06.06.........3850/57..............13kg/87.... 16 zeboli Kalla...........Krzyś.............2.07.06.........3380/5 7.............11,5kg/86....9ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga, Maksiowi też by się zestaw do sprzątania spodobał, bez przerwy urzęduje z mopem lub miotłą :) A w piecu palimy teraz razem, to znaczy sadzam go na sedesie (bo piec co mam w kibelku) i robię co trzeba, a on się przygląda i komentuje. Siedzi wtedy grzecznie, a wszystkie niewskazane przedmioty są poza zasięgiem jego łapek. Najwyżej z upodobaniem usiłuje spuścić wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki Witam w piekna deszczowa pogode zimno jak nie wiem pod kolderke marzy mi sie jak najszybciej wskoczyc:):) Ciasta nie pieklam wiec nie bede rzucac w nikogo ,ani chwalic . Kupilam wiecej bananow ,zeby dojrzaly jak wyskoczylam do sklepu to maz zerzarl mi 2 ,a potem stwierdzil ,ze takich nie da dziecku i wywalil do smieci:(:( potem sie mnie pyta po co kupje tak duzo i sie psuja no udsic i powiesic i tyle:P:P:P W sobote pojechalismy do znajomych na proszony obiad i niespodzianka maz kolezanki jest Nigeryjczykiem i postanowil ugotowac cos ze swojej kuchni nawet nie jadlam duzo w domu tak sie biedna przygotowywalam do obiadku pycha pycha. Z kuchni ida aromaty jak ta lala zaczynam sie juz martwic co to tak smierdzi. Adas przychodzi do kuchni i mowi ,ze BE BE BE sprawdzam mu pieluszke i mowie nie masz kupy ,a ten dalej BEBBE i mojarze ,ze smierdzi ,ale nie on tylko nasz obiad. Kozina w sosie z proszkiem z melona i jakis kurczak duszony na ostro i cos tam jescze i jescze juz dalej nie pytalam. Jakas maka rozrobiona woda i jesc jak sie okazalo palcami ot i tyle..... Glodna jak wilk bo tlumacze ,ze ostrego nie moge ,maz z nieciekawa mina ,Adas dalej BEBEBE........... Mazylam by juz wrocic do domu i zajrzec do swojej lodowki:):):) Nie wiem jak Wasze dzieciaki nasz maly pobija rekordy w lazeniu na spcerach nic go nie zmeczy lezie i lezie i nie ma konca.Jeszcze bierze pilke rzuca i lata z usmiechem od ucha do ucha za nia:):)Ja padam 3 h i nic dalej nie chce isc do domu ot i mamie nie powiem gdzie nogi wchodza ,a maly jeczsze:):) Ok lece malego polozyc:):) Pewnie jescze wroce:):P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka krejzolki :D:D:D Sylwuś, Donia=> A jak się robi cytrynówkę? :D Misiu=> Wojtuś jest gość :classic_cool: :D Chciałam ci wczoraj odpisać na nasza-klasa, ale chyba mają full ludzi i zapchany serwer, bo nie mogłam wysłać :O:D Ja chyba nie jestem typową panną, bo może fleją nie jestem, ale sprzątanie to nie mój żywioł :P Jaaga=>My kupiliśmy Jasiowi na gwiazdkę odkurzacz :D:DTaki http://www.allegro.pl/item264989022_najwiekszy_odkurzacz_el_oryginalny_firmy_playgo.html Tylko z auchan za 32 a nie za ponad 50 z przesyłką :P:D On uwielbia ten prawdziwy, kilka razy dziennie do niego zagląda i się cieszy :D a przy odkurzaniu jest szał pał :D Radość, pisk, bieganie. Włącza i wyłącza, kiedy tata mu każe :D To chyba będzie udany prezent :D Gosza=> że też ci się chciało szukać tabelki :D 😘 :D Flyfly=> Historia z bananami.... :O... :D:D:D:P A ta z obiadem...:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, Jaaga, Gosikka=> 😘 za przywitanie 🌻 oj..dawno mnie tu nie było .. w zasadzie prawie wcale nie siedzę na forum, nie mam czasu i możliwości :( praca mnie pochłania doszczętnie 😭 mam po prostu urwanie głowy :( A do tego nie mam swobodnego dostepu do netu i naprawdę rzadko bywam :O Ale tęsknie straszliwie! 😭 z coraz większym sentymentem przypominam sobie, jak to 2 lata temu zakładałyśmy czerwcówki... 🌻 Hubcio to rojber straszliwy, wszedzie go pełno, ostatnio oanował wdrapywanie się na swoje wysokie drewniane krzesełko :O Nauczył sie wreszie gryźć i nie musze mu mileic pokarmów (yeeees ;) ) Coraz więcej mówi i wszyteko rozumie [dumna jestem niesłychanie :P ) Ściskam Was wszystkie baaardzo mocno i całuję! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZUSIA stasznie miło Cie zobaczyć!!!! 👄❤️ Gosia Kamila miała taki odkurzacz :) zmykam głowa mnie boli znow niemiłsiernie :-0 pozdrawiam paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusia nareszcie! Trochę sie martwiłam, bo kiedyś napisałaś że życie ci sie pokomplikowało (jeśli dobrze pamiętam) i przestałaś pisać. Czasami myślałam o tobie i zastanawiałam się czy u ciebie wszystko dobrze. Zaglądaj chociaż czasami. Gossika ja tez myślałam o odkurzaczu, ale już sama nie wiem. Dzisiaj w sklepie przytylała , całowała i głaskała wszystkie misie i pluszaki, aż ludzię się śmiali zniej. Dermika, a od czego ta głowa cię boli. Może ty hrabinia jesteś i masz migrenę. No mam nadzieje, że nie od nadmiaru cytrynówki ;) Flyfly ja cały czas czekam na relacje z pieczenia, może w tym tygodniu. jak ci się uda ja będę następna. Gosza 🖐️ Nikogo nie pominęłam? Krzyczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusiaczku!!! 😘❤️🌻 Brawa dla Hubcia 😘 :) A tobie (i nam) życzę, zebyś miała więcej czasu i dostęp do kompa. Trzymajcie się zdrowo 😘 Donia=> i co? Lubiła go? :D Pewnie coś jeszcze fajnego mu kupimy, ale jak zobaczyłam go w gazetce, to wiedziałąm, zę musimy wziąć :D Strasznei jestem ciekawa, jak mały zareaguje na niego :D:P Ale muszę poczekać do świąt :O:P Idę spać, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaga=> muślaąłm tez o koniku na biegunach, ale musimy go przymierzyć do takiej zabawki, bo nie wiem, czy będzie umiał się bujać. Właśnie! Ogłaszam ranking pomysłow na prezenty dla maluchów! :D Najchętniej z linkami (np. z allegro), choc wiadomo, ze w hipermarketach teraz jest o wiele taniej, niz na allegro. wrzucajcie swoje pomysły, może się przyda za chwilę :) Branoc🖐️ P.S. Channah, where are you? :O:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×