Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kacha1234567

salony lisa ferrera?

Polecane posty

Gość kacha1234567

Ile czekałyście na suknię w tym salonie. Mi minął własnie 3 miesiąc a tu żadnego telefonu od nich. A miały być jeszcze przymiarki by dopasowac suknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zadzwoń sama
i sie dowiedz czy suknia juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1234567
taki mam zamiar:) czekam do poniedziałku:) tylko i tak się jakoś boję dlatego pytam o doświadczenia dziewczyn, które zamawiały w tym salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona_a_niedługo_żona
Ja tam nie zamawiałam, ale miałam taki zamiar. Byłam nawet w salonie , ale babka powiedziała,że trzeba złożyć zamówienie pół roku przed datą ślubu. Dałam sobie więc spokój choć bym zdążyła, ale dla mnie to za długo coś było. Dodam, że chodzi o salon we Wrocławiu. W innym salonach na ogół czeka się trzy miesiące max na zagraniczne suknie, na polskie na ogół krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1234567
ja składalam 4 miesiace przed slubem. Salon w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barcelonka1
ja zamawialam 4 miesiace wczesniej przyszła po 3 miesiacach i zaczely se przymiarki i przerobki zalezalo mi zeby ja jak najpozniej odebrac bo ja strasznie nie trzymam wagi wiec ostatnia przymiarka byla tydzien przed slubem :) salaon w Rzeszowie - mila obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wiecie moze czy
w salonach lisa ferrera mozna kupic suknie herm's?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkdshfjasdhfv
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna tam zamówić
nawet sukni innej niz demetrios lub cosmobella? to dziwne bo odkupuje suknie herm's od dziewczyny i ona twierdzi, ze kupila ja w salonie lisa ferrera!!!!!!! moze mnie klamie? moze to podroba???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no, chyba 3 miesiące się tam czeka na suknię, nie więcej. Przynajmniej z tego co mi mówiły babki w salonie w rzeszowie. Oni z reguły nie dzwonią, trzeba im się przypomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdź na ich stronę
i zobaczysz ze innych sukienek nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie na stronie pisze
ze sprzedaja suknie najbardziej uznanych marek i w tym demetrios, cosmobella. wiec tak napisane jakby inne tez sprzedawali... moze z tych dwoch maja najwiekszy wybor, a reszte juz mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niezadowolona z obsługi przez Panią Justynę Moczulską z salonu Exclusive w Warszawie. Nie poinformowała mnie o tym, że suknia będzie szyta według wymiarów producenta i będzie o 6 cm za duża w biuście. Nie przyznała się do błędu i cała obsługa w salonie jest nieprofesjonalna! Odebrałam suknię 5 dni po terminie wyznaczonym w umowie. Sprzedawczyni była nieuprzejma, podnosiła ton. Powiedziała, że mogę sobie zareklamować suknię i nie musze jej odbierać na 4 dni przed moim ślubem! nie polecę nikomu! Przymiarki odbywają się w innym salonie bez obecności sprzedawczyni, która podpisuje umowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×