Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

moj Rafalek po wypiciu paru piwek na ognisku odpowiedzial mi dzis przez telefon \" to jeszcze nie scielas wlosow?? ...a ha ...i tak Cie kocham \" .....hahahaha spytalam go wiec czy tak zle z moimi wlosami a on na to ze nie i zaczyna mi tlumaczyc ze chodzilo mu oto, ze czy mam krotkie czy dlugie to i tak mnie kocha i tlumaczy mi sie przez 5 minut..hahaha ale wiem o co mu chodzilo w koncu byl zachwiany wiec wybaczam ten klaps jezykowy i ja tez go kocham...nawet jak jest zachwiany ;) pozdroofki dla wszystkich 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj Kochany zachwyca sie moją bluzką i pyta skąd mam, ja mowie ze z BonPrixu a on się pyta: z LUMPEXU???? ło matko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATALA__
A mi facet powiedzial ze nie odzywal sie do mnie i nie dzwonil przez 2tygodnie bo byl bardzo zajety i zmeczony.A kolezanki mi mowily ze prawie codziennie go widzialy z kumplami na piwku.Nie ma to jak szczerosc facetow..wwrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas
a moj: przeciez Cie kocham-to powinno wystarczyc😠 bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przebijam
I odświeżam, bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimik
O swojej kolezance: jest taka ciemna jak ty... Chodzilo mu o wyglad, ale... Przy obiedzie: Wspaniale gotujesz, ale moze na kolacje pojdziemy do knajpy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmm
"Jesteś najpiękniejsza na świecie" :D Ale miłe to było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateczka
Ten tekst może nie był głupi, ale w każdym razie śmieszny :) Mój kolega leżąc na łóżku i wtulając się w moją poduszeczkę spytał: "Czyj jest ten twój jasiek?" :D Przypomniało mi się jak przeczyałam któryś z postów na górze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi
No ja nie mogę! Brawo za wybór adresu pocztowego! "Koteczek-buziaczek" - długo nad tym myślałaś? Jesteś infantylna do n-tej potęgi, dzieweczko. Nie da się ukryć, że coraz bardziej męczące są zdrobnienia stosowane przez forumowiczki, do których należą również dojrzałe kobiety. "Pępuszek", "cycuszki", "pieniążki" itp. Blee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo tu nikt nie ic nie piał wieć ja coś dodam..... moj ex, na pytanie (kiedy wrocil z imprezy cało nocnej) \"czemu czuć od Ciebie damskie perfumy?\" odpowiedział \" to nie perfumy to puder\". albo kiedy juz obaczylam panne z ktora mnie zdradzy na pytanie \"skad ona sie tu wziela?\" odpowiedzial \" z kosmosu\" no coz .... szczerze- to ja odpowiedziałam \" to idać\" hehe bo serio tak wyglądała :) w moim poprzednim zwiazku bylo mnostwo takich tekstow(jak cos sobie przypomnie to jeszze dopisze) np, jeszcze taki\" fakt moja żona była ładniejsza i zgrabniejsza od Ciebie ale Ty tez fajnie wygladasz\" nic tylko załamać sie nad ich debilizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psiocha
Marzenkaa!!!!!! No nie moge no BOZE CHRON KRÓLOWĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hehhahahahha pisz wiecej!!!! No chyba zaraz fikne!!!! Hehahahah masz najlepsze wspomnienia!!!!! OOO matko az sie poplakalam:P!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piocha
EESSSKAAA!!! Hehehhahah tez dobre z ta szara mascia!!:D:D Ehh wybaczcie ze nic nie pisze..ale hmmmmm jak cos zasłysze to napisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psiocha
Kabaretka!! Zgadzam sie z "bylą" niekt Cie nie przebije!!! No......daj no cos wiecej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaa
KOCHAM CIE -ja do niego ...KOGO? .... -on NIO CIEBIE MISIU ...GŁUPOTY GADASZ... NIE MISIU NIO KOCHAM CIE.... ....NIE SŁYSZAŁEM TAK ZAŁOSNYCH KŁAMSTW... teraz sprostowanie ja byłam w łazience a on był w przedpokoju....tyle ze gadał przez telefon a ja myslałam ze domnie mowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsuj
kiedy facet zrywał ze mną: "Zmieniłaś się, nosisz vansy" no comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsuj
kiedy facet zrywał ze mną: "Zmieniłaś się, nosisz vansy" no comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Wiesz, nie mogę z tobą być, bo jesteś dla mnie zbyt wspaniała... ... no ale zawsze możesz zostać moją kochanką !\' Niezłe, prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pf
mialam kiedys kolege, ktory umawial sie z dziewczynami glownie wtedy, gdy mial isc na wesele. po prostu potrzebowal partnerki. po fakcie po prostu o nich zapominal i sie nie odzywal. pech chcial, ze trafil raz na moje dwie bliskie kolezanki (obie mialy na imie Asia...). jedna po drugiej. potem one razem z nim "porozmawialy" i od tamtej pory chlopak sie juz jakos nie pokazywal w naszym gronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswieżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusiaczek
Po przyjeździe z Pragi byłam bardzo zmęczona i chciałam się zdrzemnąć. Poprosiłam mojego faceta żeby mi potowarzyszył. Po jakimś czasie zostałam obudzona, a on z pretensjami:"Jak jeszcze trochę dłużej z tobą poleżę to dostanę ODLEŻYN". Po czym wyszedł. Byłam w ciężkim szoku, opadły mi recę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiahiahia
po tym jak mnie zdradzil i ja powiedzialam ze nie chce z nim juz byc , on na to "ale ja Cie tak bardzo kocham...dobrze dam Ci troche czasu ,tylko mnie kurwo nie zdradz przez ten czas":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita00
KOCHAM CIĘ! -powiedział po 20 latach maltretowania główie psychicznego, gdy go opuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka24
no ubawilam się ... super temacik...:) pozdrawiam...poprawił mi się humorek...a moze głupie teskty ich mam...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×