Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

siedzimy sobie kiedys ze znajomymi u mnie w domu i pijemy winko. W pewnym momencie wylalo mi sie wino na obrus a on do mnie z tekstem przy wszytkich \" ale Ty zalosna jestes\"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechalismy na wycieczke do innego miasta na caly dzien, pozyczylam od niego plecak, po paru godzinach zamek w plecaku sie zepsul .. a na moje blagalne prosby zeby mi pomogl go naprawic mowil \" zepsulas to teraz sobie chodz w zepsutym!!\" dodam ze bylismy w niemczech, byl grudzien .. a wszytko z plecaka mi sie wysypywalo :( i musialam go niesc w rekach:( A on jeszcze sie na mnie obrazil ze zepsulam mu plecak!! i nie odzywal sie przez godzine!!! oj a jak ja plakalam jak mnie zostawial!! oj ja glupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józia józefowicz
WALISZ SIĘ CZY TRZEBA Z TOBĄ CHODZIĆ ?? rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaa
podac Ci swój nr tel? bo ja mam tylko 13 gr na koncie :O szkoda gadac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
kumpel :jestes tak ostra, ze zaraz ci ządlo z dupy wyskoczy... kretyn;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaa
Nie mam cycków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ex kiedy miałam problemy w domu i potrzebowałam wsparcia, chciałam mu wytłumaczyć co się ze mną dzieje, a on: \"wiesz to nie moja sprawa\" ręce opadają...... i tylko mówił jakie to on ma męczące życie...... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la-
tekst od ex na kartce walentynkowej"z okazji walentynek zycze Ci duzo zdrowia" hehehehe ,dobre nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la-
po kilku miechach chodzenia z innym"moja mama to najukochansza kobieta na swiecie" BEZ KOMENTARZA roznych takich ciekawych tekstów było ło na pęczki u moich ex i obecnego jak sobie przypomne,przytocze trzymajcie sie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la-
jeszcze inny ex po jakichs 2 tyg chodzenia: -on:"jak myslisz,ile bedziemy razem? -ja.......... .:o -on: powaznie:"ja mysle ze gdzies z dwa miesiace" nie no masakra!dodam ze nie trwało to nawet miesiac!:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem do mojej dziewczyny, w sumie to było pytanie: \"Czy chcesz żebym Ci zrobił dobrze ustami?\" - wtedy jeszcze nie była moją dziewczyną i zdecydowanie nie chciała. To było straszne, kwalifikowało się na kosza z liściem, ale jakoś mi się upiekło. Ale to się zdarza jak facet nie wie co powiedzieć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la-
jeszcze inny"nie mogłabys miec brzuszka takiego jaka kasia?"(dodam ze kasia to moja kolezanka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la-
jedna z wielu rzczeczy ktora podejrzałam w krzyzowce rozwiazywanej przez niego: PAMIATKA ZNAD MORZA -jego odp- LATARNIA :-D pasowała biedakowi ilosc liter to wpisał!!!chodziło oczywiscie o MUSZELKE :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś poszłam na randkę z chłopakiem, którego dzisiaj nazwałabym delikatnie metroseksualny , i on oczywiście nosił ze sobą zawsze torbę skórzaną (a w niej nie wiem co , bo nigdy nie chciał pokazac co ( podejrzewam , że może kosmetyki) i tej torby nigdy nie nosił na ramieniu żeby mu ię nie zmechaciło kaszylka na ramieniu . Ale na ostatniej randce rozpadała się okrytny deszcz. Oczywiscie tylko ja miałam parasolkę , on ją ode mnie wziął , ale coś czuję , że już mam plecy mokre i nawet po głowie mi się leje 0 pytam go dlaczego trzyma parasolke z przodu przed nami a leje nam się po plecach , a on na to \" a czym ja potem wyczyszczę plamy od deszczu na butach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość failure
od takiego jednego banana w pubie, podczas gdy wpatrywal sie w karte dan,,kalafior nie spelnia moich wymagan'',albo gdy rozmawialam z jego kumplem,,kalafior powinien pamietac kto go skosztowal..''a na zakonczenie znajomosci uslyszalam,,ale ja cie nie znam mozesz mnie uswiadomic kim jestes?''bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do goooooooooooooooory
do goooooooooooooooory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet na zakrapianej imprezie przy znajomych: \"Kocham Cię tak bardzo, że aż mi się na wymioty zbiera!\" Dodam tylko, że przepraszał mnie chyba przez miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owca_________o_o______________
zrobiłem to, bo się martwiłem i: wczoraj zemdlałem.... (odpowiedz na pytanie "co u ciebie") bolą mnie nogi, musimy usiąść.... (na spacerze) chociaz mozemy isc jak chcesz nie przyjechalem bo myslalem ze mam polamane zebra no wiesz... moje klopoty zdrowotne (byl przeziebiony lekko) ja mam takie glupie teksty ostatnio jesz smietane? pytam bo to widac w biodrach powiedz szczerze: gdybym nie byl zonaty czy mialbym u ciebie jakies szanse? teraz to mi to lotto musze sie odchamic wiec jade do zakopanego(troche za pozno....) dlaczego sie obrazilas i mam sie do ciebie nie odzywac? czy chodzi o ten glupi lancuszek ktory wyslalem ci na gg? (zabronilam sie facetowi do mnie odzywac bo za moimi plecami krecil z moja kumpela a on sie nawet nie kapnal o co sie obrazilam) -co tam u ciebie... -sklamalbym gdybym powiedzial ze dobrze.... nienawidze sie nad soba uzalac.... jestem taki do niczego, nikt mnie nie kocha, nkit mnie nie lubi, zegnajcie.... to mnie boli i dreczy do dzis (po tym wszystkim mozna wywnioskowac ze ten facet to ciota kompletna, czyz nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moj
byly kiedys powiedzial mi:'ale wyladnialas'.Zena do kwadratu.To wczesniej wygladalam brzydko?Mogl mi poprostu powiedziec ze ladnie dzis wygladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do góry pod chmury
do góry pod chmury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooo
w trakcie , gdy zamknęłam oczy... NIE ZASYPIAJ taki mały zarcika... ha ha ha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość persi31
Mój ex pare lat temu na ostatnim spotkaniu "Zrozumiałem ze Cie kocham dlatego musze odejsc....."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×