Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość nieprawda
lordzie, żevbyś ty taki w rzeczywistości był, na jakiego pozujesz..;-) gdyby dziewczyny były takie, jak mówisz to obgadywały swoich facetów z ich znajomymi, a nie na forum. chodzi o teksty, a nie konkretne osoby, twoja duma tak cierpi? może sam jakieś niezłe teksty wciskasz swojej kobiecie? dawaj je na forum ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroczarna
-"Nie pal tyle bo Ci cycki uschną!!" :D:D:D -"Nie leć tak szybko bo Ci się mleko zwazy!!" :D:D:D Kocham Go!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuupppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie_ja
topic umiera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici miau miau
kiedys..jeszcze w liceum, moja mam miala kolezanke:) dosc zamozna i pozwolila mi popsikac sie swoimi perfumami chanel no5 chwale sie chlopakowi- zobacz!!!czyz nie pieknie pachna? a on do mnie:tak..hmm...co??znowu sie spsikalas w empiku za darmo?? ja:????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynowana...
no to ja mam też kilka:) 🌻 przy moim "pierwszym razie"(dwa lata temu, byłam zdenerwowana jak nigdy) "nie musisz się cała rozbierać" a po 10 minutach "kurwa nie chce mi stanąć" po kolejnych 10 "no rusz się sam nie stanie" 🌻 przy pocałunku "golisz sobie wąsa, czy co?" 🌻mielismy jechać na wakacje 2 lata temu nad morze no i ja nie wiedziałam na co się szykować, ile brać pieniędzy i takie tam, więc mowię: -ja nie wiem jak ty to sobie wyobrażasz. nie wezmę od rodziców 1000 zł i nie powoeim że może to wydam a może nie zalezy jaki znajdziemy nocleg. - no i co? -no i to że chcesz jechać w ciemno a ja nie mam pieniędzy na strzały z zamnknietymi oczami -gadasz tak żeby mnie jeszcze wkurwić przed wyjazdem czy chcesz mi dac do zrozumienia że niby mam Ci płacić za nocleg?chyba ogłupiałaś!!! 🌻masz pryszcze na pośladkach jak facet, wiedziałaś o tym? 🌻opowiada mi jak to jego kumpel ma dolinę bo jego dziewczyna go olewa i mowi jak to się z niej razem nasmiewali i gadali że jest głupią suką itd żeby pocieszyć tego kumpla...więc pytam - a byłoby Ci miło gdybym ja miała focha a kumple by Ci gadali że jestem pojebana? -przecież nie raz miałaś focha - co przez to rozumiesz? -myslisz że wtedy gadałem ze jestes moja księżniczką i że bardzo Cie kocham? -no nie...ale co...czyli gadałes z kumplami że jestem głupią dziwką tylko dlatego że miałam focha? -o jezu co się przejmujesz od razu. jak jestes z kumplami to się tak zawsze gada o swoich laskach:o 🌻sms gdy miał przyjechać do mnie a go wciąz nie ma "skarbie nie przyjade bo byłem nad jeziorem i chyba cos złapałem więc nie bedzemy mogli się kochać:-(. przepraszam. zobaczymy się jak to wylecze" tak jakby przyjeżdzał tylko na seks!! dodam że to wszytsko wypowiedzi jednego chłopaka!!!! byłam z nim 2 lata temu przez ponad 7 miesięcy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynowana...
no widzisz a ja z taka ciotą żyłam:) mi jak to słyszało opadało więcej niż szczęka wierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajaa
moj facet , chcac mnie kiedys odzyskac po naszym zerwaniu palnal: "dostalem nowa prace i nie ma na kogo jej wydawac" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka
A do mnie gdy z nim byłam"Syluś nie mam czasu na miłość"-po 4 miesiącach,heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajajajaa
tzn kasy nie mial na kogo wydawac, zapomnialam dodac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitorek
Ale super temat ! Jestem dopiero na 5 stronie, ale wpadłem na koniec kolejki przywitać się i pogratulować tylu fantastycznych postów. Która z Was jest moją ukochaną żoneczką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaakretkaaa
umowilam sie zfacetem w walentynki na pizze i piwo a gdy przyszlo zaplacic on mowi? masz pieniadze bo ja zapomnialem.... cholera musialam zapłacic podwojny rachunek i oczywiscie wiecej sie nie widzielismy gorzej jak bym nie miala nic przy sobie....totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achullla
up up ludzie czytajcie i dopisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonique
A mój mi powiedział kiedyś tak: "teraz powiem ci chyba największy komplement - masz charakter jak moja matka. Nie przypadkiem jesteśmy razem". Dodam, ze facet ma bardzo specyficzną relację z matką - o wszystkim jej mówi, funduje wczasy, głaszcze po głowie i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ismenka
Kiedyś po kolejnej scenie zazdrości, mój ex wycedził: jesteś kokietką i flirciarą, strzelasz za facetami oczami. Zrozum dziewczyno, ja nie mam problemów z zazdrością, tylko ty jesteś w takich momentach po prostu WULGARNA. Dodam, ze nie jestem żadną famme fatal i nie szczerzę się też do wszystkich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotunia
że mam zmywać prać i sprzątać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój wyznał mi
..."masz takie cudowne orzechowe oczy"...miłe, tylko że ja mam zielone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarka
oj duzo ich było! że ma okres i nie może sprzątać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigella
chlopak w tramwaju do swojej dziewczyny KOCHAM CIĘ W CHUJ romantyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bregbrebv
po seksiku do mnie jak tam nasza muszelka ? juz z nim ne ejstem bylismy nie cale 9 miechiw ja mowie ze musze isc do fryzjera bo grzywke tza podciac a on na to to ty wogule grzywke masz? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie
" chcialbym zebys mi prala, gotowala, sprzatala" to ja sie pytam" chcesz zebym byla twoja gosposia?" on:" nie!! zona!!:D " bueheheh :)) slodkie ah i jeszcze " jestes calkiem ladna, a jakbys schudla to bylabys niezla laska" :O oraz" tylko ubierz sie ladnie, bo nie mam zamiaru wstydzic sie ciebie przed kolegami" hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie
oczywiscie mialo byc" bylabys niezla DUPA" bo "laske " to bym jeszcze przebolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i ex ja-spotkamy się jutro?? ex-nie ja- a pojutrze?? ex-też nie ja-to kiedy się spotkamy?? ex-a po co mamy się spotykać skoro i tak się rozstaniemy?? ja-no to rozstańmy się teraz ex-nie, lepiej się jeszcze trochę pospotykajmy nie spotkaliśmy się, odeszłam od niego :P jak dobrze, że miałam wtedy 18 lat a nie więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochłap
Spotykam go na mieście, patrze niesie kwiatka. Myślę sobie, oo... patrze z uśmiechem na rękę w której go trzyma. Aż ten mi jak nie wypali: \' Co Ty kochanie tak się patrzysz jakby to było dla Ciebie, kolega prosił żebym mu kupił, to kupiłem i teraz zanoszę\'. Mało brakowało a bym zjechała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yayka
hehe dawajcie wiecej!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugotuj mu obiad
Boże, tragedia ci wasi faceci :o:o:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahaha
podnosze:) bo warto:) zaczac dobrze poniedzialkowy poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie ogolnie wkurza
to ze zawsze jak gdzies wychodzimy to jego mama sie pyta gdzie idziemy za ile wrocimy a ten jak na spowiedzi wszystko gada a jak nie spyta to sam mowi gdzie po co i na ile....facet ma 26 lat!!! widzimy sie tylko w weekendy bo mieszkamy doscy daleko od siebie i bywalo ze wychodzil z pokoju,szedl do pojoju mamy i wracal za jakis czas,mowil,ze poszedl troche z mama pogadac...dodam ze widzi ja codziennie bo ona nie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo miłość jest wieczna...
...i trzeba sobie ufać i wspierać" powiedział wracając od swojej kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×