Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość KasiaMalutka1987
Odświeżam... i dodam, że powstała specjalna strona na tego typu historie, nazywa się Faceci To Kretyni, wygooglajcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
''myślałem że piersi są twarde a tu są miękkie i sie trzęsą jak galaretka'':-P ''uwielbiam jak bekasz ta takie seksowne'' to powiedział z powagą gdy powiedzialam ze mam ochote na loda(do jedzenia) to ten do mnie; '' juz rozpinam rozporek kochanie" ''złozymy sie na gumki po 5 zł i 10 gr":-S ''przeciez mowilem ci miesiąc temu ze cie kocham to poco teraz''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
''nie zakładaj tych gaci bo takie nosza stare baby'' -gdy zakładałam leginsy "za bardzo ogoliłaś brwi'' lol on mysli ze ja brwi maszynka gole:-P ''pusciłem takie bąka że pała zaśmierdziała" feee ''moge ci wycisnąc kroste??'' -jeszcze nie doszliśmy do etapu wycickania sobie pryszczy ''moge wylizac pipeczke??'' hmmmmm :-D jak przypomne to dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
''wiesz ze jestes zaproszona na komunie u mnie w rodzinie?? ale wiesz moja mama nie jest za tym pomysłem'' cóż szczerosć podstawa:-P ''dlaczego jak sie patrze na inna to zwracasz mi uwage a jak ty patrzysz na inna kobiete to jest dobrze??''hmm ''nie maluj sobie rzęs cieniami do powiek bo ładnie ci bez tego'' chciał zabłysnąc że wie cos o makijażu:-P ''ty bedziesz mi prasowac ,sprzątac i gotować a ja prawdziwy mężczyzna bede na delegacjach" buahah ''zaleciało mi zapachem pipki'' - to przy obiedzie no dziewuchy piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
upppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67par
mój wyznał mi po roku że jak kiedyś mieliśmy kryzys i on ze mną zerwał to pojechał na imprezę i tam przespał się z jakąś dziewczyną. Na moje pytanie dlaczego odpowiedział że musiał się chyba pocieszyć ale sam nie wie, a przypominam,że to on zerwał wtedy ze mną. W dodatku powiedział że bardzo żałuje i że ja powinnam uznać to za zdradę, chociaż on sam tak o tym nie myśli i że powinnam mu wybaczyć. Ogólnie dezorientacja kompletna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żeberko
Jakiś czas temu oglądaliśmy jakiś film o prostytutce. Padły tam słowa:"Ty wiesz,ile małżeństw rozpadło się przez taką dziwkę?" Na co mój facet do mnie:"A ty wiesz ile małżeństw taka dziwka uratowała?" Na moje wybałuszone oczy i zdziwienie jak to rozumie powiedział:"No wiesz, jak facetowi żona nie chce dać, to idzie do dziwki i małżeństwo ma uratowane." Szczęka mi opadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56534567
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaajkjjjjjj
No dawajcie jeszcze jakies teksty. dziewczyny..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heavennnn
"przecież my nie mamy o czym ze sobą rozmawiać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel pod prysznic kscl
Mój mąż: Nie jem czosnku bo nie chcę żeby moja sperma była nie dobra:) Niby nie ma złych intencji ale chyba mu się zapomniało,że ja tego świństwa do buzi nie biorę... chyba kochanica heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
kiedys poprosilam o zawiezienie w jedno miejsce zaznaczam ze nie wymagam od niego zeby mi prezenty robil itp a on z tekstem :'wszystko dla cb chciwa sie robisz'':-/ ''czuje jeza w majtkach znów sie nie ogoliłas??'' :-D hehe ''czemu tak muchy do nas leca?? dokładnie wymyłas pupe po kupie??'':-P lol pozniej stwerdzil ze to napewno odemnie wali gownem jak se przypomne napisze teraz wasza kolej piszcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapaczka
ha z tekstem o spermie to i mój wypalił przynosi do domu ananasa i mowi''wiesz skarbie czytalem w gazecie ze od ananasa , wyciąg z ptaka jest słodki'' (robi przy tym zachęcającom mine) a ja do niego i co z tego?? a on:''a nic tak sobie myslałem ze chciałabys spróbować soku miłosci'':-D hehe w łeb dostał oblech jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel pod prysznic kscl
No mają tupet haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaajkjjjjjj
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 112121233
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlandia
ściagam majtki i lekki zarost miałam na pipie:P a mój facet: oo brodaty Joe (czyt dżo :P) przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlandia
aha kiedys na silownie koleś pytał czy może na tym sprzęcie poćwiczyć na którym akurat byłam mój facet podleciał i do niego : masz jakiś problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlandia
czemu nikt nie pisze :P jeszcze mi się coś przypomniało hahahaha ostatnio na leżącą w pokoju zalotkę do rzęs powiedzial: ''tu leży twoja gilotyna do rzęs'' a jak mam porozwieszane stringi to on zawsze: zabieraj te sznurówki z suszarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do drapaczka
Ten twój "facet" to jakiś skończony burak. :O Jakby mi facet powiedział, że muchy do mnie lecą bo dupy nie umyłam i wali ode mnie gównem to byłaby nasza ostatnia rozmowa. Albo tekst, że mu pała bo pierdach śmierdzi. :O Albo o jeżu w majtkach. Te teksty nie są GŁUPIE są wulgarne i pokazują jak mało szacunku ma do Ciebie ten człowiek. :O Kobieto, co Ty robisz z takim prostakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67par
już tu ktoś wspominał że to nie topik do oceniania zachowań tylko do ich wpisywania. No dziewczyny dawajcie jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjanapanna
Mi facet powiedział, żebym się poszła powiesić, będzie sensacja i koledzy będą go żałować. Nie jesteśmy już razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekawa jestemmmmmmmmm
moj zeby napic sie z koleghami po 3 latach zwizku powiedział ze dziadek u zmarl i nie moze... nawet na pogrzebie byl dwa dni pozniej niby, po 3 dniach sie wydalo co bylo logiczne ze sie wyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67par
o kurde, niezłe to ze śmiercią dziadka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilka lat temu poznalam tskiego jednego, po kilku spotkaniach powiedział mi wprost, ze zaprasza mnie do siebie na noc, kiedy zrobiłam zdziwioną minę i usmiechnęłam się z ironią to on na to: - tylko proszę, nie mów, że jesteś dziewicą bo nie będzie zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejrjhj
niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabbit junk
chłopak po tym jak mnie podniósł przy przytulaniu: -ciężka jesteś -słucham? (miałam nadzieję, że zmieni to co mówił :o) -no mówię, że jesteś ciężka Dodam, że waham się na granicy niedowagi, a on wcale jakiś mizerny nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malitka28
Mój (na szczęście już były) chłopak odprowadza mnie do domu było po godz 23 i stanął w połowie drogi i mówi do mnie: to może już pójdziesz sama każdy będzie miał po równo do domu. albo kiedyś chciał mi kupić prezent,poszliśmy razem do sklepu do którego on sam mnie zabrał i powiedział żebym sobie coś wybrała,wybrałam taki drobiazg kosztował ok 30zł i przy kasie mi mówi czy się do tego prezentu dołożę bo mu jednak nie starczy hahaha wiecie jak to wspominam to mi się teraz śmiać chce ale wtedy to byłam wkur...iona :D i jeszcze jedna sytuacja buahaha poszliśmy na kebaba dałam mu pieniądze (?!tak tak każdy płacił za siebie) a on się odwraca i krzyczy przez pół baru: jeszcze 20groszy! :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malitka28
rabbit junk Tez mi cos sie przypomnialo:D mój były patrząc na moje uda mówi: ty masz celulit czy mi sie wydaje? Hahahaha jaka szczerość w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzilam z takim burakiem
zaprosil mnie na balety siedzimy w pubie ze tak powiem o pustym ryju i mowie do niego - napilabym sie czegos -a on do mnie - tam masz bar juz nie wspomne ze ogolnie placilam za siebie i malo tego on mial tupet jeszcze pytajac czy mu tez kupie burak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×