Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fantomka

Najgłupszy tekst jaki usłyszałyście od swojego faceta!

Polecane posty

Gość pielegniarka
on : jak mi sie strasznie chce kupe ja to idz on : nie moge , nie mam nic do czytania on za chwile DAJ MI LAPTOPA I LADOWARKE BO PASC MOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srogi
Moja dziewczyna: A dobrze pamiętam numer na pogotowie, 999? Jest ode mnie o 19 lat młodsza. Powiedziała to w trakcie seksu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preczytalam wszystko :)
Ja jaki uslyszalam najglupszy tekst od mojego meza po 17 latach malozenstwa.......oklamywac Cie bylo latwo za bardzo mi ufalas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoella
Przypomniało mi się, że też miałam podobne sytuacje jak osoba, która wpisała się kilka postów nade mną. Jeden z moich byłych powiedział coś w rodzaju: mój kolega pytał, jak ty możesz się umawiać z taką brzydką dziewczyną? A inny z kolei opowiadał o żonie swojego szefa, która miała na niego chętkę. Powiedział, że widziała nas razem, a potem powiedziała do niego: widziałam cię z jakimś paszczurem. Okropni faceci. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoella
"Kak josz, tak j**iosz" - zajebisty tekst :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoella
A jeszcze tekst kolesia na dysckotece: Fajnie tyłkiem ruszasz. :-/ Jak mi to powiedział to zrobiło mi się trochę głupio i zaczęłam grzeczniej tańczyć. Potem nawet nieźle mi się z nim gadało i jakoś tak wyszło, że dałam mu swój nr tel. Wieczorem napisał do mnie: Mój kolega kazał mi cię zapytać czy się bzykasz? Oczywiście mu nie odpisałam i od razu usunęłam numer. Kretyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
Robisz się coraz brzydsza - tekst stulecia po prostu. POtem nawet przepraszam nie usłyszałam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem i mam nadzieję wyciągnąłem wnioski, dzięki dziewczyny za wszystkie rady :) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka145
I dlaczego facetom tak ciężko przechodzi przez gardło słowo PRZEPRASZAM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz to kiedys pisalam ale
teraz napisze teksty, jakie u mnie na uczelni wali jeden łepek do swojej dziewczyny: - jesteś tak nienormalna, masz chore jazdy, ale co sie dziwic cala twoja rodzina jest taka - a co ja bede do twojej mamy gadal??/po co ???ja twojej mamie dzień dobry nie mowie -ciagle lazisz do ...(tu miejsce galerii handlowej)- do tego tępy śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuppppppppppppppp
upppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybita21
a mój, gdy zaczęliśmy rozmawiac o seksie (to miał być pierwszy raz dla każdego z nas) i spytałam się go dlaczego (głupia oczekiwałam jakichś miłych słów o uczuciach) powiedział, uwaga cytuję: "no po prostu" załamałam się trochę :( ale coraz bardziej trzeźwieję więc kiedyś wyjdę z tego chorego układu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _dowcip o Magdzie_
Co prawda nie mój facet ale brat a tekst pierwszorzędny: Nachylam się do półki, miałam krótką bluzkę, widoczne były tzw. "wenusy" a mój braciszek którego kocham niezmiernie..... "Ale masz MERKURIALE" :D:D:D:D:D:D:D:D myslalam, ze sie z kleczek nie podniose:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddd
-zaluje ze cie tak pokochałem i nie wiem za co , bo ani ty dla mnie mila ani rozmowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam kilka perełek
Mój 1 eks jeszcze z liceum: ja- jadę na wycieczkę do Czech on- kochanie przecież cię przez granicę nie przepuszczą ja- jak nie??! on- no tak, w sumie jak cię zobaczą to będą się chcieli ja najszybciej pozbyć 2 eks. Jestem u niego w domu, przegladam sie w lustrze i mowię -jak ja ładnie dziś wygladam, - e to lustro jest zje*bane. Kupił kamerę i nic nie robił tylko biegał i nagrywał. Siedzę w fotelu, a ten idzie z ta swoją kamerką i mówi - proszę państwa witam na wycieczce w zoo. Pierwszy przystanek- terarium jaszczurek i zbliżenie na mnie. Też z kamerą- robiliśmy grilla, przyszli znajomi i dał mi kamerę żebym nagrywała jak grilla rozpala:) Trochę to trwało, więc mówię- długo jeszcze? Ręka mnie boli, a on na cały głos- ciebie zawsze ręka boli. O 18 miał wrócić z pracy, 18.30 nie ma go, 19 nie ma, dzwonie- nie odbiera. Wrócił koło 22 wcięty i pytam zła gdzie byłeś i gdzie piłeś, a on -stąd nie widać:) Jak jeszcze coś sobie przypomnę to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej
więcej więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.b.b.b.
Mój ukochany w trakcie pieszczot i przytulania: Kochanie, jaki miałem dzisiaj piękny sen... Ja : tak? (myśląc, że może cos o mnie) on: śnił mi się mielony z buraczkami ..... heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz po pierwszej randce wyslal mi smsa po pol godzinie: czuje ze to strzal w dziesiatke, hehe gdybym nie byla bojazliwa to moglabym uciec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marilen
Moj ex: slysze jak w pokoju obok zaprasza moja kolezanke na randke (on nie wie ze ja jestem w domu), postanawiam sie mu pokzac, wchodze do pokoju on wybausza oczy, predzej diabla by sie spodziewal i mowi wskazujac na mnie:" Ona tez moze z nami isc!". Jaki kochany! Chcial mnie nas obie na ranke wziasc! Musze dodawac ze przez to z nim zerwalam? Moj aktualny: zabiera sie za mnie od tylu i w momencie najwiekszego uniesienia:" wloz go sobie sama bo ja dziury nie moge znalezc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolagola
"Nie przeszkadzaja Ci w chodzeniu cycki? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanianka
Jesli zdasz mature to zapraszam Cie w gory, za dwa tygodnie: ''Kto da Ci pieniadze na wyjazd w gory, rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanianka
Mam lepsze: ''Zamknij sie teraz ja mowie, bo Ty ejstes nikim, nie masz, ani pracy, ani szkoly''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanianka
''Znajdz sobie sponsora, bo ja nie ebde Cie utrzymywal, zapierdalaj do pracy'' Gdzie szukam pracy, ale nie moge znalezc i gdzie tenze facet (dodam pracujacy, kupuje mi na urodziny dwa dlugopisy i piornik). Ja jako sooba nie pracujaca staralam sie bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanianka
A i nigdy mnie nie utrzymywal, jedynymi moimi sponsorami sa rodzice i im jestem wdzieczna za wszystko, a mam za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanianka
To sie wydarzylo niedawno, narazie sie nie dozywam, bo zwyczajnie czuje obrzydzenie do tego czlowieka. Napisalam meila, ale jeszcze Go nie wyslalam zrobie to kiedy przestanie byc mi niedobrze na mysl o nim, czyli pewnie jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanianka
Jesli Mu wybacze to bede najglupsza cipa we wszechswiecie, ale sie nie dam. Fuj, milosc od nienawisci naprawde dzieli cienka granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forume
Ogarnij się, pomysl i jeszcze raz pomysl, serce to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfomanianka
I ejkszcze jeden dobry, w tv lecial jakis program, w ktorym wystepowal chlopak opowiadajacy o swojej zmarlej dziewczynie i mowil: ''to byla milosc mojego zycia juz nigdy nikogo tak nie pokocham'' Odpowiedz mojego ex: ''Wypnie mu dupy druga to bedzie mial nastepna milosc zycia''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop w górę
piszcie dziewczyny na dobry początek tekst mojego niestety męża ;) na moje zarzuty że nic nie robi - "będę się starał starać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×