Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kafeteria

5-HTP-kto stosuje?

Polecane posty

Gość wiktorz
lekarz też może polecać takie środki, ale jak źle się czujesz oczywiście możesz skorzystać z konsultacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczkaaz
ja myślałam, że w zimę tylko można mieć podły nastrój, ale ciągle chodzę śpiąca, nie chce mi się ruszać z domu, zastanawiam się czy nie iść do lekarza czy zamówić sobie po prostu te 5-htp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczkaaz
przejdź się do lekarza, może jesteś na coś chora? nie musi to być przecież od razu depresja, porób sobie podstawowe badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata62
mnie się wydaje, że 5htp warto stosować w początkowych fazach, gdy widać, że już coś złego zaczyna się dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werkam
ja stosuję 5htp i rzeczywiście widzę różnicę, co potwierdzają również moi znajomi, jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytalskaola
a nie ma to żadnych skutków ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawieszczupła
leki wprowadzone na rynek muszą mieć odpowiednie atesty, raczej nie zrobią ci krzywdy, wiele ma skutki uboczne, wszystko masz napisane na ulotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikapostanowiła
ja mam teraz środki od psychiatry na depresję, ale strasznie mi się po nich chce spać, nie mam też apetytu, nie wiem co mam z tym robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgapietrasz
moja mama stosowała i wydaje mi się, że miała znacznie lepszy humor niż wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adah1
w wielu sklepach dają gwarancję, więc nie ma co się bać kupowania, jeśli środek nie spełnia oczekiwać po prostu zwracamy i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirona1
a co to w ogóle te 5htp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman2
jak nie wiesz to zapytaj wujka google, z pewnością Ci odpowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininka82
zależy jeszcze gdzie kupuje się takie środki, bo wiadomo, że mogą być różnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryptofan to nie to samo co 5-htp - on musi dopiero się przekształcić co dzieje się tylko w małym stopniu Ja HTP znalazłam w Google w sklepie VitalPharm - jest w proszku, jest go dużo a co za tym tanio :) efekty jak najbardziej pozytywne, poprawa nastroju, lepszy i krótszy sen, więcej chęci do życia. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda32Wwa
Mnóstwo informacji o 5-HTP www.elevatedminds.pl/wstyd-i-lek/31-5-htp-25-g.html Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W książce pewnego lekarza o diecie jako stylu życia, napisane jest, że jedynym dotąd znanym skutkiem ubocznym 5-htp jest senność. Zaleca się dawkę 25-50 mg dziennie brać ok.godzinę przed snem. Jeśli zaczynasz to powinno się dawkować je ok, 3-4 razy w tygodniu, stopniowo zwiększając częstotliwość dawkowania tak, aby brać je codziennie. Facet, który to napisał jest lekarzem i książka wydaje się wiarygodna jako całość, osobiście jeszcze nie stosowałam preparatu, ale mam zamiar zacząć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wczoraj przyjmuję 5 htp . Wczoraj 100mg jednorazowo, dzisiaj tak samo . Czuję się okropnie senna , mam nudności i dreszcze (nudności i dreszcze przechodzą po jakiejś godzinie ale uczucie senności utrzymuje się ponad pół dnia ) . 5 htp przyjmuję na pusty żołądek 2 godziny przed posiłkiem . Wolała bym nie przerywać '' kuracji '' ponieważ efekt uspokojenia jest u mnie bardzo pozytywny , tylko te skutki uboczne... Czy ktoś miał podobnie ? zastanawiam się czy może dawka jest za wysoka do mojej wagi ( 45kg /163cm ) lub koliduje z lekami od niedoczynności tarczycy które również biorę 2 godziny przed przyjęciem 5htp ? (od 5 htp oczekuję głównie poprawy nastroju )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie moje jest proste czy to nie zabuża naturalnej produkcji serotoniny w organizmie. tzn powiedzmy ze w zdrowym organizmie na co dzien produkuje 50j czy po kuracji ta wartość nie spada tak jak w przypadku zażywania np testosteronu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suw
JA kupilam 2 opakowani 300mg biore duze dawki na duze problemy dziennie 1500mg moze czasem wiecej . szalu nie ma poprawia zasypianie nastroj specjalnie sie nie poprawil pewnie mam powazniejszy problem ze soba . naczczo wystepuja nudnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile 5htp powinno sie przyjmowac dziennie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goÃ�Â�Ã�Â�
comment1,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam żadnych środków na odchudzanie ,powodują efekt jojo i są niezdrowe.Podstawa to zdrowa dieta połączona z aktywnością fizyczną.Mi udało się bardzo dużo schudnąć korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×