Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teksturka

Biżuteryjna stronka - www.tekstura.com.pl

Polecane posty

Serdecznie zapraszam!!! Jestem istną maniaczką biżuterii, dlatego zaczęłam tworzyć i wybierać ją dla innych... na mojej stronce... zapaszam na zakupy, chętnie pomoge i doradzę! Wystarczy napisać maila:) www.tekstura.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg
fajne ale drooogie nawet bardzo dorgie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foffofofofof
wiesz co fajna ta biżu, ale koszmarna strona - tzn grafika ok, ale flash nie nadaje sie do tego typu stron, raczej do prezentacji niż do potrzeb sklepu.. upierdliwie sie chodzi po niej, bardzo to zniechęca do buszowania po sklepie, a szkoda, bo towar ciekawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaneczko
też jestem zdania że sklepy we flashu to porażka - typowy brak kompetencji ze str. grafika.. wszystkie sklepy przerabiają się na klasyczny html, bo to o niebo bardziej praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałam, że ceny są tak nieprzystępne??? Tak naprawdę to kamienie po prostu nie są najtańszr, zwłaszcza te bardzo dobre jakościowo:) A stronka będzie także i w wersji html już niebawem, aczkolwiek myślę, że we flashu ma w sobie więcej duszy:) Dzięki za komentarze, czekam na kolejne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzębinkaa
piękne niektóre okazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moim zdaniem ceny sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reksiowa
fajne kolczyki, takie kolorowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tworzę biżuterię, dlatego z chęcią obejrzałam twoje wyroby. Podobają mi się :) Grafika na stronce jest świetna, flash może trochę przeszkadzać ale to i tak lepsze niż prosty, czarno-biały sklep ;) Ceny nie są wygórowane. Są ok. Niestety materiały też kosztują, czasami sporo, dlatego nie należy się oburzać, że ceny są jakie są ;) Bardzo fajna stronka, zapisuję do \"Ulubionych\" i na pewno będę zaglądać. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudella
Biżuteria prześliczna, jednak uważam , że jeśli kolczyki kosztują prawie 30 zł, to powinny koniecznie być na srebrnych (a nie posrebrzanych) biglach. Niektóre ceny są ok, niektóre troszkę za wysokie. Sama się interesuję czymś takim i wiem , że kamienie na naszyjnik , który nie ma nawet 50 cm nie kosztują aż tyle , żeby cena naszyjnika wynosiła prawie 90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronka jest
obłędna ;) Bardzo mi się podoba, ale rzeczywiście powinien być wybór pomiędzy wersją flash i html. Biżu z pomysłem i dopracowana, ceny różnie, ale nie są zbyt wygórowane. Ogólnie ocena bdb i gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i bardzo dziękuję za komentarze, czekam na kolejne! Co do cen, prawda jest taka, że bardzo duźą wage przykładam do rzetelnego opisu. Prawdą jest, że nie piszę, źe bigle są srebrne (jak większość sklepów) bo tak na prawdeę aby kolczyki miały srebrne bigle musiałyby być dużo droższe. ?oskonale o tym wiem, bo moja pasja zaczęła się rozwijać dzięki mojemu mężowi, który zajmuje się sprowadzaniem produltów do wyrobu biźuterii - niebawem ruszy stronka: www.tekstura.eu. Co do cen kamieni... Kamienie są przeróżne, i jakościowo i jeżeli chodzi o rodzaj kamienia. Owszem, można kupić tanie kamyczki, ale to juź nie będzie TO!!! Więc zgadzam się, można kupic sznurek kamieni za 50 zł, tylko nie oszukujmy się, nie będą to np. cytryny. Itp, itd. Co do cen, niestety utrzymanie strony i robienie zdjęć w takiej jakości sporo kosztuje, na początku nawet nie wiedziałam, źe aż tyle, stąd i ceny być moźe dla wielu zbyt wysokie, ale za to jaka jakość:) Pozdrawiam i czekam na kolejne posty:) a jezeli ktoś chciałby pogadać, zapraszam do napisania maila: tworcza@tekstura.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marudella, 45-centymetrowy sznur kamieni może kosztować spokojnie 200 albo 300 zł. I będzie to umiarkowana cena :) Kamień kamieniowi nierówny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniasta
Zgadzam sie z Ondyna, kamienie kosztuja roznie, ze wzgledu na rodzaj i gatunek... nie sposob zeby opal rozowy czy labradoryt na gieldzie kosztowal mniej niz 90 zl, a wtedy nie ma zapiecia tylko jest w stanie do zrobienia naszyjnika, itd. stronka mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikosa
a ja mysle ze jest fajna wlasnie ze wzgledu na to ze jest we flashu! A ceny sa ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale popracujcie nad wygladem strony - jest BARDZO nieczytelna. Co dobizuterii, to sie nie wypowiadam, poniewaz tworze swoja (w japonskim stylu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona bo kupiłam
identyczny naszyjniki z tego samego kamienia o identycznych wyiarach za 60 zł we Wrocławiu a Ty go nazwałaś ŚWIETLISTA kolia z fasetowanego labradorytu za 132 zł !!!!! Możesz się wstydzić kopiowania co ja mówię sprzedaży tego samego naszyjnika jako swojego Nawet nie wysiliłaś sie żeby cokolwiek dodać od siebie Patrząc na inne wyroby to twierdzę że po prostu kupujesz gotowce i sprzedajesz jako swoje Jestem "starą wyjadaczką " jeśli chodzi o kupowanie biżuterii i nienawidzę ludzi którzy ogłaszają sie w internecie że robią biżuterię a nawet nie mają zielonego pojęcia o tym jak to sie robi bo przeglądając twoją strone nie znalazłam nic oryginalnego co mogła byś zrobić sama Jestem tak zdenerwowana że śmiałaś pokazać coś takiego i przypisać sobie autorstwo tych rzeczy !!!!! Istna żenada !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Zniesmaczona...Przykro czytać coś takiego, ale skoro wywołało to u Ciebie takie emocje to myślę że mogę je odrobinę ostudzić. Otóż sam jestem \"starym wyjadaczem\", i tak się składa że na rynku minerałów i kamieni jestem obecny już od ponad 20 lat. Nie dość że wszystkie kamienie na naszej stronie pochodzą z naszych własnych źródeł, to w dodatku wiele kamieni przerobionych przez innych - w tym wypadku wystawców - też pochodzi z naszego sklepu, np. hurtowni internetowej www.tekstura.eu . O labradorycie mogę powiedzieć Ci jedno, są przynajmniej 4 gatunki labradorytu, nie wliczając pozagatunkowego - który prawdopodobnie udało ci się zakupić. Jeśli ktoś sprzedaje labradoryt w wyrobie po 60 zl, nawet na wystawie takiej jak ta we Wrocławiu, np. w Hali Ludowej, na którą de facto my też jeździmy, to nie dość że nie zarobiłby na koszta materiału i stoiska, ale w dodatku z pewnością nie odprowadził od tej sprzedaży VAT-u, nie mówiąc już o innych kosztach związanych z działalnością gospodarczą. Rozumiem że Twoja reakcja wywołana została jedną z największych niedoskonałości internetu: w tym przypadku niemożności dotknięcia i obejrzenia produktu pod światło. Jeśli chodzi o wzornictwo, to nie wiem czy dokładnie zapoznałaś się ze stroną, ale zakłada ona sprzedaż wyrobów rozmaitych rzemieślników z całego kraju, bez przywłaszczania sobie praw autorskich. W tym jednak przypadku musisz zrozumieć, że wzór polegający na wydłużeniu sznura korali i dodaniu pomiędzy elementy kamienia srebrnych przekładek nie jest wzorem objętym patentem, a już z pewnością może wpaść do głowy przynajmniej kilku osobom w tym samym czasie. W tej kolii chodziło o podkreślenie samego uroku kamienia, i tyle. Korale i kolczyki żona robi sama, nie szukając w internecie czy w świecie rzeczywistym wzorów do kopiowania bo po prostu szkoda na to czasu - chodzi tu o oddanie własnego poczucia estetyki i podzielenie się swoją pasją, jaką są dla mnie kamienie, a dla żony biżuteria. Z pozdrowieniami i ubolewaniem, Teksturowe małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavetrata.blox.pl
pytanie nr 1: dlaczego tekstura? bo mnie to ciekawi - a krowy to już w ogóle... skarga nr 1: jeśli czyjeś zgłoszenie wydaje Wam się marne,nędzne i pukające w dno od spodu,to moglibyście chociaż odpisać "nie,dziękujemy". nevermind. co do flasha to napisałam w innym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Przyszli, kochani dizajnerzy! Odzew na nasz pomysł aby pokazać prace wszystkich dizajnerów, tak naprawdę w znacznym stopniu przerósł nasze oczekiwania, a co za tym idzie, okazało się, że musimy rozbudować system stronki, aby mogła bez problemu wszystkich pomieścić. Z tego względu zbieramy zgłoszenia, ale jeszcze czekamy z odpowiedzią, gdyż czekamy na wdrożenie rozszerzonych funkcjonalności stronki. Miało to nastąpić już dawno temu, ale wyszły jeszcze pewne błędy przy testowaniu, stąd koszmarne dla nas opoźnienie. Obiecujemy, że do wszystkich się odezwiemy, bo tacy już jesteśmy:) I takie są nasze teksturowe krowy - szanują pracę innych, nawet wtedy kiedy nie są w nastroju aby cokolwiek jeszcze przeżuć:) A tekstura? Hmm... dlatego, że kojarzy nam się ze wszystkim co niebywale plastyczne, a więc twórcze i kreatywne... Poza tym każdy może stworzyć swoją własną teksturę... Tak jak i Krowia Społeczność tworzy swoją. Do niebawem i przepraszamy za opoźnienie, ale to wszystko po to aby Teksturowi Dizajnerzy mogli z nami współtworzyć kolejną nową Teksturę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szponiastadiva
A ja zgadzam sie z TEKSTURKA! Zniesmaczona - nie masz pojecia o tym rynku! gdybys miala, nie pisalabys takich glupot. A teksturze - gratulacje, stronka wymagala duzej pracy:) SEE u!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mieszane uczucia
z tymi krowami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pghj
Z ciekawością obejzalam twoja stronkę i moje uwagi jesli pozwolisz 1.strona może jest i fajna ale to wszystko porusza sie za szybko i nie mogłam trafić w to co chciałam (odnosniki )zróbcie coś z tym bo można dostać oczoplonsów :P 2. Jeśli jak twierdzisz tworzysz biżuterię to poczęści zgadzam sie z zniesmaczoną ale potem napisaliście ze tworzysz tylko kolczyki wiec jest oki bo reszta jest jak myśle kupiona gdzieś indziej i TYLKO wystawiana w twoim sklepie więc nie mogę się wypowiadać co do tego czy jesteś artystką... 3. ceny wcale nie są takie duże 4. Krowy są najgorszym pomysłem jakie widziałam Ale to tylko moje uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka
a może lepiej krowy zamienić na świnie... pięęęęęknie... paskudztwo totalne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazownia
Prosze bądz tak łaskawa i pokarz w końcu tą biżuterie artystyczną patrze i patrze i jakos nic nie widze ...Tylko jakies latające krowy... Piszesz że tworzysz biżuterie.... co jest w twórczosci nakładając na uchwyt kolczyka zawieszke którą kupiło sie w sklepie... ale braaawo brawo padam na kolana i bije pokłony skoro cos takiego nazywasz twórczością i biuterią artystyczną !!! No i faktycznie skoro są krowyto tez tam dodajcie swinki tez pieeeeknie!!! a wasze teksty " Krowy Teksturowe chcą podzielić się z Tobą swoją łączką! Dołącz do naszego czterożołądkowego procesu tworzenia! " przyprawiają raczej o wymioty....... Więc udajcie sie na łączke skubać soczystą zieloną trawke... Zenada totalna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lave...jeszcze trochę odnośnie Tekstury: szukaliśmy czegoś co łączy w sobie wszystkie elementy naszej strony, tzn. po pierwsze \"tekstura\" bardzo mi sie spodobała bo nawiązuje do klasyfikacji kamieni (\"gestość\" już mniej mi się podobała :) ), a zarazem łączy w sobie przekaz jaki zawiera \"tekst\" czyli treść oraz \"tekstury\" jak w fotografii; to chyba wszystko co do genezy nazwy. Krowy to już zupełnie co innego, i zdaję sobie sprawę z kontrowersyjności pomysłu. Pomyśleliśmy że skoro tyle rozwodzimy się nad kamuszkami (czasami to naprawdę proces przypominający skubanie trawy na polance) a w dodatku chcemy aby nasza strona stanowiła forum na którym wszyscy którzy coś robią mogliby zamieszczać swoje wyroby, to nawiązanie do łączki (które potrafią być kwieciste), skubania źdźbeł trawy (a przebieranie w kamuszkach takie już jest), trawienia na iście krowi sposób (kombinacje z wzorami zajmują trochę czasu), a przede wszystkim zderzenie \"wzniosłego\" tematu jakim jest \"biżuteria\" z krowią ciężkością która miałaby zapewnić niesztampowe podejście do tematu wydaje się być fajnym pomysłem. Nie mówiąc już o instynkcie stadnym :) . Cóż, niektórym się podoba. Wiadomo że ile osób tyle gustów...nie to że nie chcemy brać cię pod uwagę \"świnka\", ale ciężko będzie przerobić latającą krowę na ciebie :) . Już nie wspomnę że według niektórych religii jesteś zwierze nieczyste :), a krówka bywa nawet hołubiona...Mam wrażenie że hindusom by się jednak bardziej podobało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGHJ, niedługo będzie spokojniejsza wersja w HTML, myślę że ci się spodoba. Co do opinii niektórych gazowników, to odsyłam do niekończącej debaty na temat sztuki. Wiesz, prawda że nie wystawiliśmy na naszej stronie pisuaru, więc dziwi nas trochę grubiańskość twojej odpowiedzi, ale ostatecznie sztuka ma niejedno oblicze, a artyzm sam w sobie dla niektórych może po prostu oznaczać twórczą wenę, tak, nawet polegającą na łączeniu ze sobą koralików, bigli i struny jubilerskiej. A jeśli dalej masz wątpliwości odnośnie znaczenia słowa \"twórczość\" to sugeruję posłużyć się znaczeniem podstawowym. Co do zawieszek to niestety nie pochodzą ze sklepu, co najwyżej z naszej drugiej tekstury: i tu się pojawia kolejny etap tworzenia, bo wszystko co tam znajdziesz też jest wytworem naszej wyobraźni. To że są one obecnie dostępne na szerszym rynku, to już zupełnie inna sprawa. Jeśli nie podobają Ci się nasze wyroby, to może spodobają ci się wyroby które inni zamieszczą na naszej stronie, oczywiście pod warunkiem że nie przyprawisz się jednak o te wymioty o których pisałaś/eś. Ostatecznie jednak nachodzi mnie krótka refleksja....lepiej jechać po innych którzy coś w życiu robią - szczególnie jeśli sprawia im to przyjemność - niż samemu coś robić. Krytyka innych na tym forum jest dla mnie konstruktywna, ale z Twojej niestety nic nie wyniosę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale, spojrzałam na stronkę i widzę że srebrne bigle są jedyną pozycją w tym sklepie która nie ma dopiska \"para\" przy cenie. A to raczej nie przypadek. Ostatnio proponowałam pewnej pani przerobienie kolczyków na srebrne klipsy, ale jak się dowiedziała że będzie trzeba policzyć 6 zł za parę srebrnych klipsów które ważyły 3 gramy to zrezygnowała...Bardzo chiałabym robić w srebrze, ale ludzie często nie rozumieją że wiąże się to z wyższą ceną produktu... ;( Dla mnie 4 złote to jednak nie jest mało, jeśli sprzedaję kolczyki po 30 zł to sam podatek już bardzo daje się we znaki, a przecież sklep internetowy ma jeszcze wiele innych kosztów niż tylko materiał i podatki ;( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×