Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agunia16julia

pytanie- pasemka

Polecane posty

jestem szatynka i mam dlugie wlosy, a chce blond pasemka, kolezanka zaraz bedzie mi robila pasemka, czym ma je robic FARBA czy ROZJASNIACZEM??????? blagam doradzcie... moza macie inne pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
do fryzjera kochana ,szkoda żeby ci naturalne włosy"zmarnowała"..oj szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
tak zgodze sie,ale chodziło mi o zmarnowanie w sensie plam itp....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martinella przepraszam a ty ile masz lat?? radzila bym przejsc sie do liceum?? dziewczyny co tydz. zmienia kolor... aj jeszcze nigdy nie farbowalam ;/ a myslisz ze rozjasniaczem mozna zniszczys wlosy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
agunia a myślisz,ze nie można zniszczyć????wiem coś o tym można,można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
matko przez czepek dłuższe włosy????no zwariowałyście chyba dziewczyny na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
jak byś mieszkała w warszawie to moge Ci zrobić dużo taniej,bo jak czytam o takich eksperymentach to mnie dreszcze przechodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty fryzjereczko jestes fryzjerka?? mam dlugie wlosy, za lopatki, zabije olke ona mowila ze przez czepek bedzie oki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
tak jestem!powiedz swojej koleżance,ze jest niepoważna napewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjaśniacz na pewno NIE
jest delikatny:-oToż to sama chemia...ale niestety trzeba go użyć aby na ciemnych włosach zrobić jasne pasemka.Farba jest słabsza i nie rozjasni włosów o więcej niż ton lub dwa.Sa specjalne rozjasniacze do pasemek np.z Joanny lub Palette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
na folie..jak juz ,to zależy ile cchcesz tych pasemek,na całe włosy,czy tylko góra itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop lolipop
nie słuchaj złosliwej baby Powinnas kupic rozjasniacz najlepiej do pasemek(ale niekoniecznie)5-6 ton lub 6-7 ton. Farba ci nie rozjasni i mozesz miec rude lub zółte pasemka.Czepek tez kupic lepiej taki specjalny do pasemek(w sklepie fryzjerskim)bo te w farbach czy rozjasiaczach sa do d...py.Przy takim czepku specjalnym rzadnych plam nie będziesz miec.A jak nie macie czepka to morzna posmarowac pasemko i zawinac w folie. Wystarczy taka folia do pieczenia (takie złotko). Pozdrawiam i udanego farbowania. Acha a jak pasemka beda miały odcień zółtawy to kup płukanke niebieska lub srebrna (pare kropelek do wody do dzbanuszka jakiegos do ostatniego płukania sie daje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny poslucham was i nie zrobie... bo zal mi moich wloskow ;/;/ powiem wam tak, amm kolezanke ktora co ok. 2 tyg. zmienia kolor wlosow, z czarnego na blond itd. i to wlasnei robi jej okla ktora miala mi poasemka robic ;/ dlatego pomyslalam ze bedzie oki, ale wole jednak isc do fryzjera... umarlabym jak by mi wlosy znizsczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
dziewczyny dlaczego wy polecacie innym produkty do rozjaśniania ze zwykłej drogerii?????to się wogóle dla niedoświadczonych nie nadaje!!!prawie wszystkie sobie tym tylko włosy palą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozjaśniacz na pewno NIE
aha i pasmeke na długich włosach nie robi sie przez czepek!!Konieczna jests folia,idz to fryzjera,szkoda wlosów na eksperymenty w domu:-oNo chyba,ze zrobi Ci te pasemka w domu jakas doswiadczona fryzjerka a nie koleznaka-amatork.a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
lolipop lolipop--Ty chyba nie wiesz co piszesz,albo nie wiesz jak powinny wyglądac czy to włosy ufarbowane czy z pasemkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala nie miś
długie włosy tez mozna robic przez czepek .Jak ty jestes fryzjerka to ja jestem ufo(to do fryzjereczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to ze ona zmienia kolor co 2 tygodnie na całe włoski to nie znaczy ze potrafi pasemka zrobic:) Nie daj sie jej namówic:) Dobrze Ci racdze bo bedziesz załowac.... w szczegolnosci jezeli chcesz przy tak długich wloskach wybrac czepek.... bedziesz miała plamy u nasady, a wyglada to okropnie... zołty kolor idzie zniwelowac ale co z tymi plamami pozniej zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
jak chcesz całe włosy to rzeczywiście tak moga policzyć,a nie masz namiarów na taką fryzjerkę co w domu robi taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale literowek... przepraszam ale sie spiesze ;/ czyli nie robie ;/ a znacie jakiegos dobrego i taniego (najlepiej) fryzjera we wroclawiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×